Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.26


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
125 odpovědí na toto téma

#61 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 15:43

Arne1 napsal/a:
Ahoj, trochu jsi pár hodin mimo. že polygony jdou to víme, akorát to chce vyzkoušet a případně poopravit nějaké složitější případy - nakonec to bys mohl vědět ty, zda pojede Niederösterreich a Tyrol, když jeden má díru a druhý je ve dvou kusech. Když jsem se díval jak je udělané Brno-venkov, tak je dělané bez díry.


Abys mne zase neobvinoval, ze jsem mimo, protoze jsi se nevyjadril jasne, co kde a kam ma jet... :P

Budu-li naivne predpokladat, ze mas na mysli, jestli ty polygony budou fungovat ve filtrovani v Geogetu, tak odpoved je "proc by nemely, pokud jsou udelane spravne!".

Pro inspiraci se podivej na polygony, co jsou s Geogetem primo dodavany, jako napriklad kraj Stredni Cechy (dira pro Prahu), nebo polygony jednotlivych statu, napriklad ty, co maji nejake ostrovy.
  • 0

#62 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 16:13

Zdravím. Mám menší problém se statistikami. AutoStat i GGstat jsem nainstaloval překvapivě bez větších problémů a i nastavení se povedlo napoprvé. Ale statistiky mi nechtějí respektovat moji vlastní kešku :( ... napoprvé ve statistikách byla ale poté, když jsem zvolil možnost stahovat i logy, tak ze statistik zmizela. Poradíte ;) P.S.: Kloubouk dolů před autory geogetu i ggstatu potažmo autostatu ;)
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#63 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 16:14

PetrX napsal/a:
Ano to bude na mě :). Můžeš dát ten vygenerovaný profil někam na web? V profilu jej nemáš. Bude se mi mnohem rychleji hledat chyba. Pravděpodobně bude chybět nějaký okres či bude mít špatné souřadnice pro čísla ;).


Stejně se chová mapka i k Bratislavě.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#64 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 16:15

Arne1 napsal/a:
To já vím, ale jde nám snad o to, nějak jednoduše ty mapky sehnat. No a bývá dobré se podívat jak to dělají jinde, jestli by to nešlo nějak jednoduše přizpůsobit.

Jo, a co je to "zde" ? v tom návodu je "./" a to je dost málo

Jaký formát tam potřebuješ ?


Jde ovšem o to, že mapy co používá GSAK se mi nelíbí. Mě se líbí styl co máme nyní v mapách a rád bych ho udržel. Mám sohlasy, že jsou jedny z nejlepších co se dají použít = zachovat nastavenou laťku.
Za druhé nechci vykrádat konkurenci a pak číst příspěvky jaký jsme to ...
Časem jistě mapy budou, ale s okresy okolních "velkých" států nepočítám. dokážeš si představit kolik takových "okresů" je v Neměcku?
Teď mám v přípravě Skandinávii a okolní státy kolem ČR. Vše na úroveň "krajů".

To "zde" mělo znamenat, že skript pro generování map je umístěn na zdejším serveru (geocaching.cz) a odsud jsou mapy generovány.
  • 0

#65 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 16:19

Arogant napsal/a:
Stejně se chová mapka i k Bratislavě.


Opět bych poprosil někde na webu vystavit profil. Pravděpodobně se bude ovšem jednat o stejný problém jako u weselka - chyba v url kde bude příslušná Bratislava několikrát ;).
  • 0

#66 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 16:35

scarabeus napsal/a:
...když jsem zvolil možnost stahovat i logy, tak ze statistik zmizela. Poradíte ;)


Ujisti se, že v GeoGetu máš skutečně označenu kešku jako vlastní. V GgStatu nebo AutoStatu (nevím nepoužívám) zkontroluj správnost názvu pro určování vlastních keší. Koukám, že máš jméno kdož založil keš složenu a tak to GgStat asi nepozná ;).
  • 0

#67 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 16:40

PetrX napsal/a:
To "zde" mělo znamenat, že skript pro generování map je umístěn na zdejším serveru (geocaching.cz) a odsud jsou mapy generovány.


Takze nezapomenme za to vsichni podekovat zdejsim administratorum, ze tuhle sluzbu zde umoznili provozovat.

Samozrejme to neni, a malokdo si uvedomuje, ze zdejsi server nejsou jen diskuzni fora.

To byla jen takova moralizujici vsuvka.
  • 0

#68 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 16:42

PetrX napsal/a:

scarabeus napsal/a:
...když jsem zvolil možnost stahovat i logy, tak ze statistik zmizela. Poradíte ;)


Ujisti se, že v GeoGetu máš skutečně označenu kešku jako vlastní. V GgStatu nebo AutoStatu (nevím nepoužívám) zkontroluj správnost názvu pro určování vlastních keší. Koukám, že máš jméno kdož založil keš složenu a tak to GgStat asi nepozná ;).


taky mě napadlo že by mohl být problém s tou složeninou ale je mi divné že tam napoprvé byla a nyní ne. Zkusím zkontrolovat to nastavení a dám vědět jak to dopadlo.
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#69 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 16:42

Pravdu díš.
  • 0

#70 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 16:57

PetrX napsal/a:

Arogant napsal/a:
Stejně se chová mapka i k Bratislavě.


Opět bych poprosil někde na webu vystavit profil. Pravděpodobně se bude ovšem jednat o stejný problém jako u weselka - chyba v url kde bude příslušná Bratislava několikrát ;).


Je to nahrané u mě v profilu

http://www.geocachin...4f-0fc7d9f0dfe8
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#71 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 17:01

PetrX napsal/a:
Jde ovšem o to, že mapy co používá GSAK se mi nelíbí. Mě se líbí styl co máme nyní v mapách a rád bych ho udržel. Mám sohlasy, že jsou jedny z nejlepších co se dají použít = zachovat nastavenou laťku.

Jojo, jsou dobré, to je fakt. Jak je teda děláš ? Skládáš to z nějakých bitmap nebo vektorů nebo to nějak generuješ ?

To "zde" mělo znamenat, že skript pro generování map je umístěn na zdejším serveru (geocaching.cz) a odsud jsou mapy generovány.

Hmmm, zkusil jsem to podle návodu použít, ale nazadařilo se. Asi jsem dal někde špatný parametr
  • 0

#72 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 18:01

HaLuMa napsal/a:

Budu-li naivne predpokladat, ze mas na mysli, jestli ty polygony budou fungovat ve filtrovani v Geogetu, tak odpoved je "proc by nemely, pokud jsou udelane spravne!".

Pro inspiraci se podivej na polygony, co jsou s Geogetem primo dodavany, jako napriklad kraj Stredni Cechy (dira pro Prahu), nebo polygony jednotlivych statu, napriklad ty, co maji nejake ostrovy.


Aha, Čechy :o To mne jako brňáka nenapadlo;) Už vidím tu spojku, docela mne překvapilo že tomu stačí v obou případech jen spojka a nechce koridor. O to je to jednodušší.

V příloze jsou rakouské země, nenašlo mi to jen několik keší, které mají autoři zaměřené vyloženě za hraniční čáru. Pokud to bylo něco přímo na hranici, tak jsem to trošku uzpůsobil aby to prošlo.

.... ta příloha je znovu separéé
  • 0

#73 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 18:13

A dotaz z jiného soudku. Viděl jsem u někoho ve statistice (nebyla z GgStatu) seznam keší seřazený podle výšky. Bádal jsem, jak by to šlo udělat a napadla mi jen jedna možnost (a moc se mi do ní nechce) - u každé keše tag který by říkal "tohle je odlovené". Připadá mi to zbytečné kopírovat údaj o odlovu do dalšího pole databáze jen proto, že se na to neumím odkázat v TagCustomizedList. Jo a pak mne napadla ještě jedna možnost - použít Milestones, jenže jejich nastavení nelze v průběhu vykonávání skriptu změnit. Je (nebo v brzku bude) ještě nějaká jiné možnost ?
  • 0

#74 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 20:31

To Arogant: Jedná se o stejnou chybu jako v předešlém případě. V url je 2x definovaná Bratislava IV. Vypadá to na nějakou chybu mimo generátor. Opět mohu jen typovat jestli u tebe v GeoGetu nebo nějaký systematická chyba v GgStatu.
MaFa by se měl podívat do zdrojáku GgStatu jestli tam není nějaká chybka ;).
To Arne1: Tyto mapy jsou dělány pomocí bitmap. Základní je vždy celá mapa daného státu a příslušné kraje/okresy jsou každý v samostatném obrázku a pomocí grafické knihovny PHP a parametrů v url sestavím výslednou mapu. Mělo by také fungovat cachování takže při opětovném zobrazení obrázků je to rychlejší.
  • 0

#75 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 20:31

Stejně se chová mapka i k Bratislavě.

Chybka se vloudila, Bratislavu I to cpe do B4, v dalsi verzi bude opraveno

A dotaz z jiného soudku. Viděl jsem u někoho ve statistice (nebyla z GgStatu) seznam keší seřazený podle výšky.

K tomu jsou pluginy, naprogramujes si co ty chces a muzes to i nabidnout ostatnim.

taky mě napadlo že by mohl být problém s tou složeninou ale je mi divné že tam napoprvé byla a nyní ne. Zkusím zkontrolovat to nastavení a dám vědět jak to dopadlo.

Stačí číst dokumentaci:
MYCACHESOWNER doplňuje dalšího vlastníka keše, jehož keše budou vypsány funkcí MyOwnCaches. Pokud nebude použit žádný tento příkaz, jediným prohledávaným vlastníkem bude ten, který je zadán parametrem -c v příkazové řádce nebo parametrem CACHER. Každý další vlastník musí být přidán samostatným příkazem MYCACHESOWNER, protože součástí jména mohou být i mezery.
  • 0
MaFa

#76 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 20:34

MaFa napsal/a:
Chybka se vloudila, Bratislavu I to cpe do B4, v dalsi verzi bude opraveno

ještě prosím ty Košice, zda je to stejný zádrhel, díky
  • 0

#77 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 20:58

ještě prosím ty Košice, zda je to stejný zádrhel, díky

Je to tam

  • 0
MaFa

#78 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 21:04

to Mafa díky
  • 0

#79 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 21:11

to pozorjed a PetrX:
tak jsem všechny SK kraje i okresy doplnil k příslušným keškám do svojí databáze a... všechno je stále stejné - tzn: 69 keší bez určení kraje! Košické okresy smatlané dohromady.

http://weselka.euweb...il/GgStats.html
  • 0
www.povetrnik.cz

#80 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 21:15

weselka napsal/a:
tak jsem všechny SK kraje i okresy doplnil k příslušným keškám

čím jsi doplnil ty kraje ? pomocí SKdivide nebo stažením aktuálních GPX ze stránek groundspeaku ?

Okresy Bratislava a Košice - Mafa cosi našel, v příští verzi bude opraveno
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama