Přejít na obsah


Fotka

Technická podpora URWIGO


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
187 odpovědí na toto téma

#101 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 14:22

Teď jsem to zkusil a fungovalo to naprosto bez problému.
22.4.2010 8:17 prohlížeč Opera 10.51

Myslel jsem to trošku jinak. Soubory dříve uploadované (moje starší wheriga) stáhnout můžu. Ale nové, připravované ne. Spíš to vidím na nějaký problém se stránkou nového wiga na wherigo.com. Nenapadá Tě něco ? Já už jsem zkusil vše co mne napadlo. I když tam uploaduju staší verzi souboru, který jsem tam nahraával dříve a který dříve šlo downloadovat, tak teď nejde. Díky
  • 0
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.

#102 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 14:29

Jahn Brown napsal/a:

Teď jsem to zkusil a fungovalo to naprosto bez problému.
22.4.2010 8:17 prohlížeč Opera 10.51

Myslel jsem to trošku jinak. Soubory dříve uploadované (moje starší wheriga) stáhnout můžu. Ale nové, připravované ne. Spíš to vidím na nějaký problém se stránkou nového wiga na wherigo.com. Nenapadá Tě něco ? Já už jsem zkusil vše co mne napadlo. I když tam uploaduju staší verzi souboru, který jsem tam nahraával dříve a který dříve šlo downloadovat, tak teď nejde. Díky


Tak už jsem na to přišel!!!
Problém byl v tom, že jsem použil hranaté závorky v textu popisu startovních souřadnic. Nahradil jsem hranaté kulatými a už to jede.
Nevím, že by to bylo někde popsáno. Člověk se stále učí ...
  • 0
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.

#103 marta.and.filip

marta.and.filip

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2010 - 13:18

Prave sa mi sam od seba naistaloval upgrade 1.2.3718.30064. Natiahol som rozpracovany projekt xy.urwigo a pri pokuse F5, emulacia zhavaruje: Chyba pri kompilaci cartdge...
  • 0

#104 xvici

xvici

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2010 - 19:21

marta.and.filip napsal/a:
Prave sa mi sam od seba naistaloval upgrade 1.2.3718.30064. Natiahol som rozpracovany projekt xy.urwigo a pri pokuse F5, emulacia zhavaruje:
Chyba pri kompilaci cartdge...


Podle cisla verze mam tu samou a normalne mi to funguje.
  • 0

#105 marta.and.filip

marta.and.filip

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2010 - 20:49

Jo, jeden subor sa volal Marta&Filip.jpg Bolo to v tom. Pridal som ho vcera, a asi som uz nespustal F5 az dnes po upgrade. Mea kulpa, mea kulpa, sorry za mystifikaciu.
  • 0

#106 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 27 April 2010 - 20:08

Snažím se naimportovat starší wherigo do URWIGA a dostávám hlášení: Chyba při importu cartridge. Dá se nějak zjistit, kde je ta chyba ? Poradíte co s tím ? Děkuji.
  • 0
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.

#107 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 27 April 2010 - 22:18

Jahn Brown: zkus vyjmout z LUA celý Author functions go here, naimportovat to bez toho a pak vložit už přímo do Urwiga do uživatelských funkcí. Většinou to pomůže.
  • 0

#108 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 28 April 2010 - 19:22

me2d09 napsal/a:
Jahn Brown: zkus vyjmout z LUA celý Author functions go here, naimportovat to bez toho a pak vložit už přímo do Urwiga do uživatelských funkcí. Většinou to pomůže.

Díky za radu, ale nevím, jak to udělat. V builderu jsem nic takového nenašel. Myslím, že tam nic takového nemám. Jsem ochoten LUA soubor poslat, pokud bude třeba. Díky.
  • 0
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.

#109 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 12:00

bylo by někde možné dát ke stažení urwigo v zip souboru bez instalátoru?
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#110 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 17:43

je nějaký důvod, proč ve vlastnostech messageboxu nejde rovnou vyplnit text? pokud ne, doporučuji přihodit pole "text" do vlastností pod výběr obrázku a popisky tlačítek. jak to je teď je to poměrně matoucí
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#111 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 19:06

matejcik napsal/a:
je nějaký důvod, proč ve vlastnostech messageboxu nejde rovnou vyplnit text?

pokud ne, doporučuji přihodit pole "text" do vlastností pod výběr obrázku a popisky tlačítek. jak to je teď je to poměrně matoucí

Myslím, že to není zas tak velký problém. Stačí kliknout na text v uvozovkách a text ve vlastnostech je. Neměl jsem s tím problémy.
Ale uvést text text přímo mezi vlastnosti MessageBoxu by určitě nebylo špatné.
  • 0
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.

#112 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 19:18

matejcik napsal/a:
je nějaký důvod, proč ve vlastnostech messageboxu nejde rovnou vyplnit text?

Ano je, kdyby to bylo ve vlastnostech, šel by tam zadat jen text. Ale někdy tam chceš třeba dát funkci Concencate a to by pak nešlo udělat.
  • 0

#113 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 29 April 2010 - 21:49

aha, jasně v tom případě navrhuji dát místo prázdných uvozovek výchozí text "klikni pro editaci" / "click to edit"
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#114 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 06 July 2010 - 18:52

Nejde o nic zasadniho, ale uprava by me potesila. Kdyz ukladam soubor z urwiga, ktery ma ve svem nazvu tecku (pouzivam v nazvu cislo verze, cili xxxx_1.6.urwigo), tak se u nej nedoplni spravne pripona souboru a zustane jen to co je za "moji" teckou. Reseni jsem nasel, staci primo pri ukladani noveho souboru zadat cely nazev, ktery se ale standardne nevyplnuje, tedy i s .urwigo. Je jasne, ze to neni nic zasadniho, ale ja jsem proste zapometlivka a tak se mi to proste stava porad dokola a pak se divim, ze ten soubor nevidim, protoze je diky pripone jinde. :)
  • 0

#115 geopony

geopony

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 01 August 2010 - 21:19

Tak nevím jestli něco nedělám špatně, ale nefunguje mi videotutoriál pro tvorbu cartridge...
  • 0

#116 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 11 November 2010 - 9:59

ahojte, po dokonceni cartridge v urwigo jsem ji dal skompilovat pro oregona. Co cert nechtel, celou cartidge mi to zmaze. Zmizi rovnez vsechny cartridge z dane slozky a rovnez priblizne polovina obrazku. Vite mi poradit co s tim? pred dokonceni cartridge mi to nedelalo. Prilozil jsem screenshot pomoci "Priloha" - "Prehladavat", ale nezobrazil se, co s tim? Plsss
  • 0

#117 klingac

klingac

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 11 November 2010 - 12:05

tak presne nieco taketo sa stalo aj mne :( zistil som, ze sa to stava ked menis obrazky - obrazok v mediach chces zachovat, zmenit chces len prislusny subor (jpg,gif,..) nasledne po kompilacii mi zmizli vsetky upravene obrazky a takmer vsetky ostatne subory v danej zlozke kde je urwigo subor. zachranilo ma len zalohovanie a verzovanie s tym verzovanim je len trosku problem - urwigo uklada svoje xml v jednom riadku a nasledny diff je naprd. na to sa da ale napisat skript pripadne ja pouzivam makro do vimu
  • 0

#118 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 12 November 2010 - 7:43

klingac, fiha, to bude ono. to som robil. Kurnik. Dufam ze pomoze tvorba novych mediii namiesto vymynz obrazkov. Zial tomu s tym verzovanim, kedze nie som ajtak a neviem programovat vobec nerozumiem :(
  • 0

#119 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1781 příspěvků(y)

Publikováno 12 November 2010 - 8:33

Nando78 napsal/a:
Zial tomu s tym verzovanim, kedze nie som ajtak a neviem programovat vobec nerozumiem :(

To nejsou žádné čáry máry. Stačí, když vždycky jednou za čas (nejlépe, když dokončíš nějakou ucelenou část, nebo každý den, to je jedno), zazipuješ celý adresář projektu včetně všech média souborů a podobných, zip si pojmenuješ podle čísla verze nebo podle aktuálního času a někam si ho uložíš (do jiného adresáře, na externí disk, vypálíš na CD apod.). Pak v případě podobného problému si jenom rozbalíš to, co je v nejnovější záloze a můžeš pokračovat s minimálními ztrátami.

Určitě se vyplatí to dělat.
  • 0

#120 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 12 November 2010 - 10:47

mh.mail, dik za tip, vyskousim. nastesti mam jednu zalohu i z tehle wherigovky :) btw lze udelat ze skompilovane wherigovkz pro oregona zpetne soubor, ktery lze otevrit v Urwigu?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama