Přejít na obsah


Fotka

Technická podpora URWIGO


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
187 odpovědí na toto téma

#121 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1781 příspěvků(y)

Publikováno 12 November 2010 - 14:54

Nando78 napsal/a:
lze udelat ze skompilovane wherigovkz pro oregona zpetne soubor, ktery lze otevrit v Urwigu?

Zkoušel jsem to, ale nepodařilo se mi to.

EDIT: Teď jsem si uvědomil, na co se ptáš. Ze zkompilovaného GWC určitě NE. Zkoušel jsem zpětně naimportovat vytvořený balíček GWZ (resp. jeho obsah), ale to se taky nepodařilo.
  • 0

#122 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 12 November 2010 - 14:59

Nando78 napsal/a:
btw lze udelat ze skompilovane wherigovkz pro oregona zpetne soubor, ktery lze otevrit v Urwigu?


Bohužel nelze.
  • 0

#123 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 12 November 2010 - 16:29

ok, vdaka, nu budu poctiveji yalohovat. nastesti posledni wherigovka preyila a je na cekam na schvaleni reviewerem :) dik
  • 0

#124 klingac

klingac

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 26 November 2010 - 14:36

uz od rana sa snazim, ale nejde mi nainstalovat urwigo :( skusil som to s .net 4, aj .net 3,5 SP1. pouzil som rozne sposoby pripojenia na net, vypol som firewall, ale stale nic :( vo vyslednom logu pise: . . . SOUHRN CHYB Níže je uveden seznam chyb. Podrobnosti těchto chyb jsou uvedeny dále v protokolu. * Aktivace aplikace http://apps.yourself...igo.application způsobila výjimku. Byly zjištěny následující zprávy o neúspěšných operacích: + Soubor playeravatar.gif obsahuje jiný vypočítaný algoritmus hash, než je určeno v manifestu. . . . PODROBNOSTI O CHYBĚ Při této operaci byly zjištěny následující chyby. * [26.11.2010 2:30:26 PM] System.Deployment.Application.InvalidDeploymentException (HashValidation) - Soubor playeravatar.gif obsahuje jiný vypočítaný algoritmus hash, než je určeno v manifestu. - Zdroj: System.Deployment - Trasování zásobníku: v System.Deployment.Application.ComponentVerifier.VerifyFileHash(String filePath, Hash hash) v System.Deployment.Application.ComponentVerifier.VerifyFileHash(String filePath, HashCollection hashCollection) v System.Deployment.Application.ComponentVerifier.FileComponent.Verify() v System.Deployment.Application.ComponentVerifier.VerifyComponents() v System.Deployment.Application.DownloadManager.DownloadDependencies(SubscriptionState subState, AssemblyManifest deployManifest, AssemblyManifest appManifest, Uri sourceUriBase, String targetDirectory, String group, IDownloadNotification notification, DownloadOptions options) v System.Deployment.Application.ApplicationActivator.DownloadApplication(SubscriptionState subState, ActivationDescription actDesc, Int64 transactionId, TempDirectory& downloadTemp) v System.Deployment.Application.ApplicationActivator.InstallApplication(SubscriptionState& subState, ActivationDescription actDesc) v System.Deployment.Application.ApplicationActivator.PerformDeploymentActivation(Uri activationUri, Boolean isShortcut, String textualSubId, String deploymentProviderUrlFromExtension, BrowserSettings browserSettings, String& errorPageUrl) v System.Deployment.Application.ApplicationActivator.ActivateDeploymentWorker(Object state) pls poradte, co s tym je?
  • 0

#125 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1781 příspěvků(y)

Publikováno 26 November 2010 - 15:32

@Klingac: Jestli tomu dobře rozumím, tak se snažíš nainstalovat Urwigo z adresy: http://apps.yourself.cz/Urwigo Vykašli se na ClickOnce a zkus si z této adresy stáhnout normální instalačku (setup.exe) a ten spustit: http://www.wherigo.cz/urwigo/
  • 0

#126 klingac

klingac

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 26 November 2010 - 15:49

rovnaky vysledok, len s inym suborom :( SOUHRN CHYB Níže je uveden seznam chyb. Podrobnosti těchto chyb jsou uvedeny dále v protokolu. * Aktivace aplikace http://apps.yourself...igo.application způsobila výjimku. Byly zjištěny následující zprávy o neúspěšných operacích: + Soubor zone.htm obsahuje jiný vypočítaný algoritmus hash, než je určeno v manifestu. nejaky dalsi napad?
  • 0

#127 MubiK

MubiK

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 23 January 2011 - 18:50

YourSelf napsal/a:

tatra napsal/a:
mám menší problém..když chci např. nastavit na mapě počáteční bod nebo na mapě editovat zóny tak se mi objeví jakoby to okno s mapou, ale ta nenaběhne...

Neni tam nic, ani ovladani meritka? Jakou verzi mas Internet Exploreru? Na jake urovni mas nastaveni zabezpeceni pro Mistni intranet (IE/Moznosti internetu/Zabezpeceni/Mistni intranet)?


Při seznamování s URWIGO jsem narazil na stejnou potíž - Prázná stránka pouze se záložkami Zobrazit zóny/Vycentrovat zóny/Vycentrovat + jediné funkční tlačítko Storno.Ovládání měřítka žádné.
Windows 7, IE8, Microsoft .NET framework 4.
V čem to může vězet? Dík.
  • 0

#128 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2011 - 18:10

Na svém počítači jsem narazil na problém, že nedochází k překlesení obrazovky urwiga. Na obrázku je stav hned po spuštění. Napíšu třeba slovo, ale nevidím ho napsané. Jediné jak vynutit překreslení je maximalizovat nebo obnovit okno na část obrazovky. Byla by prosím nějaká rada nebo nápad co je špatně? Windows 7 Professional 64bit, Microsoft .NET Framework 4

Přiložené miniatury

  • urvigo2.jpg

  • 0

#129 swotty

swotty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2011 - 18:38

spustit, tak se objeví : ************** Ladění JIT ************** Aby bylo povoleno ladění JIT, musí konfigurační soubor pro tuto aplikaci nebo počítač (machine.config) mít v oddílu system.windows.forms nastavenou hodnotu njitDebugging. Aplikace rovněž musí být kompilována s povoleným laděním. Příklad: <configuration> <system.windows.forms jitDebugging="true" /> </configuration> Je-li ladění JIT povoleno, budou všechny neošetřené výjimky odeslány ladicímu programu JIT, který je registrován v počítači, a nebudou zpracovány tímto dialogovým oknem. A když dám pokračovat, tak se objeví, že žádný objekt nenásleduje a přitom tam mám asi 7. Dělal jsem jednoduchou catridge podle návodu : http://www.maxinoha....rwigo1_demo.htm Jo a ještě tam je napsáno: Odkaz na objekt není nastaven na instanci objektu
  • 0

#130 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1092 příspěvků(y)

Publikováno 13 March 2011 - 16:29

Už podruhé se mi stalo (včera na "Kobře 11", moje GPS, mnou stažená cartridge, hrál Petr.Zablati), že během hraní WherIGo na Garmin300 najednou začala hra stávkovat s odůvodněním, že v DEMO režimu nelze hrát. :( Přitom GPS nebyla v demo režimu, fungovala zcela normálně. :o Nepomohl restart WherIGo, ani celé GPS. Pokaždé jsem kontroloval, jestli je GPS v normálním režimu - před spuštěním WherIGo i po jeho ukončení. Vždy byla OK. Možná by pomohlo nenačítat uložený stav hry, ale vracejte se z Prahy na start do Lovosic, skoro o půlnoci!

Prosím, neblokujte DEMO režim! Stejně je to k ničemu, když kód lze zjistit z gwc souboru.
  • 0

#131 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 16 April 2011 - 14:31

Ahoj všem, Wherigo, ktere jsem vytvoril jako ukázku pred par mesici a fungovalo bez problému, jsem malinko upravil a prenesl na jiné místo. Bohuzel hned na zacatku se mi nezobrazuje v menu Lokace zóna, která má být vidět. V dané zóne je zatrzeno - Aktivní. Také jsem zkoušel po zobrazení úvodní obrazovky nastavit Zóna Videitelná i Aktivní. Beztak po spuštění wheriga v GPS se mi zóna nezobrazí a tudíž hráč neví, kam se má vydat. Prosím o radu. Čím dříve, tím lépe. Zítra jsem to chtěl ukazovat v reálu. Předem všem díky za radu. LD
  • 0

#132 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 16 April 2011 - 17:58

JKLD napsal/a:
Ahoj všem,
Wherigo, ktere jsem vytvoril jako ukázku pred par mesici a fungovalo bez problému, jsem malinko upravil a prenesl na jiné místo. Bohuzel hned na zacatku se mi nezobrazuje v menu Lokace zóna, která má být vidět. V dané zóne je zatrzeno - Aktivní. Také jsem zkoušel po zobrazení úvodní obrazovky nastavit Zóna Videitelná i Aktivní. Beztak po spuštění wheriga v GPS se mi zóna nezobrazí a tudíž hráč neví, kam se má vydat.
Prosím o radu. Čím dříve, tím lépe. Zítra jsem to chtěl ukazovat v reálu.
Předem všem díky za radu.
LD


pošlimi soubor urvigo + obrázky a zuky na email - podivam se ti na to
  • 0

#133 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1061 příspěvků(y)

Publikováno 17 April 2011 - 21:08

funguje i na apple? dik
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#134 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 11:04

Orxion napsal/a:
funguje i na apple? dik


V emulátoru windows určitě :-)
  • 0

#135 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1092 příspěvků(y)

Publikováno 07 May 2011 - 6:00

:( Hlásím, že od změn na wherigo.com nefunguje online kompilace. Hlásí: Chyba při kompilaci cartridge: Server was unable to process request. ---> Invalid username/password combination. Pro rejpaly: ano, heslo mám v URWIGO zadané, už jsem i takto překládal a ve FF jsem na wheriho.com přihlášen. ;)
  • 0

#136 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2141 příspěvků(y)

Publikováno 07 May 2011 - 7:24

Orxion napsal/a:
funguje i na apple? dik

Je to .net, a v monu mi to nejede.

// takže to mám ve virtuálních windows.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#137 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 10 May 2011 - 7:42

pichlik napsal/a:
Pokud uploadnu cartrige na web a pokusim se stahnout skonci to touto chybou

Error During Upload

System.Web.Services.Protocols.SoapException: System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.ApplicationException: Exception of type 'System.ApplicationException' was thrown. at Groundspeak.Wherigo.ZonesEngine.ZonesEngineDll.LuaDoFile(String filename) at Groundspeak.Wherigo.ZonesLinker.ZonesLinker.CreateZonesFile(String luaFilename, String binaryFilename, String cartridgeId, String playerName, Int64 playerId, String completionCode, DeviceType targetDevice, EngineVersion engineVersion, Boolean bObfuscate) at Groundspeak.Wherigo.ZonesLinker.ZonesLinker.CreateZonesFile(String luaFilename, String binaryFilename, String cartridgeId, String playerName, Int64 playerId, String completionCode, DeviceType targetDevice, EngineVersion engineVersion) at Wherigo.CartridgeService.ExtractCompileCartridgeWithMetaData(GWZMetaData gwzMetaData, String gwzFilename, String cartridgeId, Int64 playerId, String playerName, DeviceType deviceType, String completionCode, String binaryFilename) at Wherigo.CartridgeService.GetCompiledCartridgeWithMetaData(GWZMetaData gwzMetaData, String CartridgeFileName, String CartridgeId, Int64 PlayerId, String PlayerName, DeviceType deviceType, String CompletionCode) --- End of inner exception stack trace --- at System.Web.Services.Protocols.SoapHttpClientProtocol.ReadResponse(SoapClientMessage message, WebResponse response, Stream responseStream, Boolean asyncCall) at System.Web.Services.Protocols.SoapHttpClientProtocol.Invoke(String methodName, Object[] parameters) at Wherigo.GSPCartridgeService.CartridgeService.GetCompiledCartridgeWithMetaData(GWZMetaData gwzMetaData, String CartridgeFileName, String CartridgeId, Int64 PlayerId, String PlayerName, DeviceType deviceType, String CompletionCode) at cartridge_download.btnDownload_Click(Object sender, EventArgs e)

edit: podezreni mam na toto uskupeni viz. priloha

vyreseno, problem zpusoboval prikaz na zjisteni verze cartrige a jeji vypsani v dialogu"Malleus ates.verze"


Potvrzuji tuto zkusenost. Pridal jsem si verzi do dialogu, abych v GWL poznal jakou verzi hraci hrali a od te doby neslo stahovat z wig.com. Odstraneni teto "globalni" promene z dialogu vyresilo problem. Hold ji ted mam ve vlastni promenne, jenom nezapomenout, ze musim editovat i ji. :)
  • 0

#138 srbak89

srbak89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 12 May 2011 - 0:07

Asi bych to měl napsat takhle, chtěl bych provést jeden šílený nápad a zajímá mě, kolik max NEaktivních zón v cartridge může být, aby to utáhli nějaká slabší zařízení, řádově bych to viděl okolo 1000 zón a nebo bych to mohl řešit pomocí předmětů volně pohozených - kolik je limit tam? Díky za odpověď, pokud by to vyšlo, asi by jste pochopili, Maxinoho, tobě jsem psal mail i soukomě, možná bych potom chtěl vědět přímo od tebe více, jen prosím veřejně nepiš, co by to bylo...;)
  • 0

#139 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1061 příspěvků(y)

Publikováno 14 May 2011 - 3:31

mozna trosku nevsedni dotaz ale .. lze u zon nastavit aby se zobrazovali v urcite sekvenci a po uplynuti nastaveneho casu zase zmizeli?
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#140 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 14 May 2011 - 5:00

Teoreticky by to melo jit. Jen si budes muset aktivovaci a deaktivaci vyresit sam pres casovac.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama