Přejít na obsah


Fotka

verze 2.3.0


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
392 odpovědí na toto téma

#101 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 11:40

Pokoušel jsem se založit svůj uživatelský bod (pro tu databázi milenek :D), ale jako typ mi to nabízí stále jen typy keší, nic jiného. Schází mi tedy někde definice typu bodu waymark a ostatní...
  • 0

#102 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 11:42

Ano, neco ti to nabizi predvyplnene. Nicmene nijak ti to nebrani si tam vepsat svuj vlastni typ podle libosti.
  • 0

#103 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 11:51

sobikovi napsal/a:
Pokoušel jsem se založit svůj uživatelský bod (pro tu databázi milenek :D), ale jako typ mi to nabízí stále jen typy keší, nic jiného.


Jako kritérium máš barvu vlasů, nebo používáš jiné rozdělení typů milenek?
  • 0

#104 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 11:53

Fantazii se meze nekladou, treba takova velikost schranky... :D
  • 0

#105 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 12:30

sobikovi napsal/a:

kolombo napsal/a:
Přesně to samé mi vadí taky, bod = keška a bod = WP ....

Já protinávrh mám, vrátit tam ty keše. Protože naprostá většina dat v GG jsou keše a WP k nim, jiné body jsou určitě v menšině.

Také hlasuji pro návrat B)


Taktez se pridavam a radeji bych puvodni oznaceni.

BTW vcera jsem ukladal poznamku k jedne kesce, po ulozit mi to psalo "WAIT..." a nakonec spadlo. Toto se stalo nekolikrat po sobe, ale data se do poznamky zapsaly, tak to nechapu.
  • 0

#106 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 14:33

_Tom napsal/a:
Jako kritérium máš barvu vlasů, nebo používáš jiné rozdělení typů milenek?

Zvažoval jsem zda nepoužít políčko "Velikost" :D
  • 0

#107 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 15:53

No jeden takový "návratový" návrh mám - nedávat tedy "keš" ani "bod", ale krásné české "skrýš" !
  • 0

#108 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 15:53

sobikovi napsal/a:

_Tom napsal/a:
Jako kritérium máš barvu vlasů, nebo používáš jiné rozdělení typů milenek?

Zvažoval jsem zda nepoužít políčko "Velikost" :D


Sobíku, ty máš vzácný talent rozbourat každou debatu do diskuse o kravinách :-(

GG se používá především na evidenci a správu geokeší, koneckonců, většina funkcí je navázána na servery gc.com a gc.cz

Sice chápu nadšení autora GG pro vytvoření celosvětového programu na evidenci souřadnic čehokoliv, ale příliš univerzální nástroje, bohužel, nedělají nic pořádně :-(

Já bych tedy raději viděl GG jako nástroj pro kačery, který umí i spoustu jiných věcí, ale který je hlavně na podporu geocachingu.

Když se třeba podíváme na Cyklotrasy na www.cyklotrasy.info, tak zjistíme, že skoro stejný program existuje ve třech různých verzích jako cyklo, pěší a lyžařský a není to jeden produkt s univerzálními pojmy.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#109 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 16:07

kolombo: to je docela zajimava poznamka, se kterou souhlasim. Nejake WM a kdovi jake broskvoviny me nezajimaji a diky nim ted prichazim o intuitivnost ovladani. Arne1: dobrej napad!
  • 0

#110 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 16:14

souhlas kolombo, program by mohl zůstat hlavně pro evidenci kešek, včetně názvosloví.
  • 0

#111 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 16:41

Obcas fakt zasnu, z jakych blbosti dokazete delat zivotni problem a naopak, jake jine podstatne veci vas nechavaji ledove klidnymi...

Arne1 napsal/a:
No jeden takový "návratový" návrh mám - nedávat tedy "keš" ani "bod", ale krásné české "skrýš" !


A anglicky stash? No ja nevim, dajis e na to pouzit vsechny argumentu jako proti bodu, a pritom to terminologicky problem vyresi jen polovicate.

Najit kompromis neni lehke...
  • 0

#112 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 17:06

Kolombo, neblázni... nic nerozbíjím, jen jsem komentoval právě tu univerzálnost. Už kdysi dávno jsem tady psal, že GG by měl být na práci s GC a WM (chca nechca je to součást GS) a univerzálnost je spíš na obtíž. Haluma tady toto komentoval s tím, že je lepší když bude program univerzální, tak takový je. Ale uznávám, že 90% práce bude s GC, 9% s WM a zbývající 1% si bude evidovat rybářské rajony apod. Dle mého by měl GG zůstat jako specializovaný program pro správu GC s podporou WM.
  • 0

#113 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 17:09

No ja osobne jsem byl dost rozhozen i tou podporu WM, protoze to udelalo celkem bordel v existujicich makrech a zvyklostech. I kdyz uz je vetsina preprogramovana, tak treba moje POI zatim neni (chci ho hodne upravit a nemam tedy chut editovat zdrojaky v mych ocich "mrtve" verze...)
  • 0

#114 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 17:27

...tak též musím říct že souhlasím s Kolombem. Geoget byl pro mě vždy program na kěšky a přidávání fičurinek na podporu nějakých WM nebo milenek mě nepřijde šťastné
  • 0

#115 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 17:48

Vsak si to po sobe prectete. Nekdo chce jen GC, jiny zase GC+WM... ani v tom zbrblani nejste jednotni. Jedni povazuji podporu Wm za zbytecnou, protoze je nezajima, jini zase za samozrejmou, protoze je zajima...
  • 0

#116 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 17:57

HaLuMa napsal/a:
Vsak si to po sobe prectete. Nekdo chce jen GC, jiny zase GC+WM... ani v tom zbrblani nejste jednotni. Jedni povazuji podporu Wm za zbytecnou, protoze je nezajima, jini zase za samozrejmou, protoze je zajima...

Mozna blbost, ale neslo by nekam do nastaveni pridat volbu, at si kazdy vybere pojmenovani jake chce?
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#117 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 17:59

Tak ted naseru vsechny, ja jsem rad, ze je program univerzalni :) Moznost mit x databazi je naprosto genialni a cim je nakrmim tim je nakrmim. Asi dve minuty jsem cucel na nove nazvoslovi no a ted mi to nejak necini zadny zasadni problem. Co me tizi, ze v linuxu v combine makru kdyz volam davku neceka program na jeji ukonceni ja kby mel, ale jede vesele dal :D
  • 0

#118 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 18:05

lukabike.com napsal/a:
Mozna blbost, ale neslo by nekam do nastaveni pridat volbu, at si kazdy vybere pojmenovani jake chce?


Jednak by to dalo hodne prace, coz za to nestoji. Druhak by to ani nebylo mozne, protoze se to pouziva na mnoha mistech a byl by problem se sklonovanim.
  • 0

#119 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 18:13

HaLuMa napsal/a:

lukabike.com napsal/a:
Mozna blbost, ale neslo by nekam do nastaveni pridat volbu, at si kazdy vybere pojmenovani jake chce?


Jednak by to dalo hodne prace, coz za to nestoji. Druhak by to ani nebylo mozne, protoze se to pouziva na mnoha mistech a byl by problem se sklonovanim.

Ok.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#120 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 19:25

HaLuMa napsal/a:
Vsak si to po sobe prectete. Nekdo chce jen GC, jiny zase GC+WM... ani v tom zbrblani nejste jednotni. Jedni povazuji podporu Wm za zbytecnou, protoze je nezajima, jini zase za samozrejmou, protoze je zajima...


Ale naprostá většina je pro vrácení změny v názvech, v tom jednotní jsme.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama