Přejít na obsah


Fotka

Mapa nálezů podle kraje či okresu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
263 odpovědí na toto téma

#241 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:44

nejsem si jistý jestli to patří zrovna sem, ale nefunguje link http://www.geocaching.cz/nalezy.php

na mapu nálezů

 

viz třeba http://www.geocachin...7703&typ=evropa

(jelikož nemám právo používat tento obrázek na tomto foru tak jen link)

 

děkuji 


  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#242 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:44


Nyní mi již funguje plugin z GeoGetu i se mi zobrazí mapičky správně. Jen v seznamu hodně kešek nemá název.

 

ale já jsem to nikdy z GG nenahrávala - jen tady na cz v té škatulce "nálezy" - a "samy" mi puntíky naskákaly do gc.com profilu :)

ok, vydržím........ co mi taky zbývá - leda bych šla zkoumat, jak to tam naládovat přes GG :) to asi nedám


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#243 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:45

hele, je to mozne, ze je potreba vlozit novou adresu toho obrazku. Zda se mi jiny.

Tady na webu v te sekci Geocaching tukni na odkaz mapicky. Jsou tam ty puntiky spravne?

 

Jestlize ano, vyber si mapicku dle libosti, podivej se na adresu toho obrazku, a tu adresu si vloz do profilu kam chces. Neni treba v te adrese obrazku uz nic prepisovat, kazdemu to totiz ukazuje jeho vlastni mapky.


  • 1

#244 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:51

HaLuMa - dík, už jsem to našel, puntíky správně nebyly ale dal jsem načíst PQ (my founds) a je to OK :)


  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#245 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:52

hele, je to mozne, ze je potreba vlozit novou adresu toho obrazku. Zda se mi jiny.

Tady na webu v te sekci Geocaching tukni na odkaz mapicky. Jsou tam ty puntiky spravne?

 

nejsou

byla jsem totiž o víkendu v Jeseníkách a mělo by mi naskočit 20 keší v místech, ve kterých jsem měla jednu krabičku.... .takže ta "mapička" ukazuje stejné nálezy, jako ten profil , který mám otevřený od rána - ten původní


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#246 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:58

Já mám ten samý problém,ani po znovunačtění nálezů,které proběhlo korektně žádný puntík,ani pod odkazem mapičky.Testovano v Opeře a v Google Chrome.


  • 0

#247 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:59

ale já jsem to nikdy z GG nenahrávala - jen tady na cz v té škatulce "nálezy" - a "samy" mi puntíky naskákaly do gc.com profilu :)

Tak nejak jsem naivne predpokladal, ze kdyz to resis v diskuzi Geogetu, ze mas problem s Geogetem vs. mapicky.


  • 0

#248 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:59

:( už jsem na to koukla i v Chromu i v Mozille :(  a nic..................

 


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#249 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:01

Tak nejak jsem naivne predpokladal, ze kdyz to resis v diskuzi Geogetu, ze mas problem s Geogetem vs. mapicky.

 

:-o  :) já to řeším v diskuzi geogetu? :) :)

hm- nadpis fora je Mapa nálezů podle kraje nebo okresu ........ vykoukla na mě mezi aktivními vlákny, tak jsem na to klikla a "postěžovala si" :) :)
že je to v diskuzi geogetu, to teda nevím - a ani nevím, kde to najdu - asi někde v hlavních vláknech fora - tak pardon.... :)
No ale to nic nemění na tom, že mi to pořád nejde :) :)


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#250 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:03

hele, je to mozne, ze je potreba vlozit novou adresu toho obrazku. Zda se mi jiny.

 

Adresa obrázku je stejná. Na profil geocaching.com jsem statistiku dával 10.10.2013. Mapy včetně adres na profilu jsou stejné s dnešní verzí na geocaching.cz.

Chce to opravdu jen nějak nahrát ty nálezy.


  • 0

GeoVysočina ...geocaching nejen na Vysočině
Copy - nový klon Dropboxu


#251 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:04

1) Plugin geocaching.cz nalezy hlásil chybu. Nyní již funguje.

2) Seznam nálezů jsem tam měl, ale nějaký pobořený (někde se nezobrazuje název, nebyl vyplněný datum a čas nálezu).

 

V pondeli nefungovalo vubec nic.Takze je jedno, ze neco nefungovalo, dulezite je, co to dela ted.

 

A obcas se nezobrazuje nazev zcela legalne. To jsou ty kese, ktere nejsou ve zdejsi databazi. (Ta se neaktualizuje tak casto, a ani neobsahuje treba zahranicni kese.) Nicmene to nevadi, pro zobrazeni puntiku na mape jsou dulezite jen souradnice. A ty napriklad ten plugin do geogetu odesila spolu s nalezy, takze se kazda kes spravne na mape zobrazi. takze chybejici nazev ani cghybejici datum nalezu funkci map neovlivni. (tedy, nemel by...)


  • 0

#252 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:19

Adresa obrázku je stejná. Na profil geocaching.com jsem statistiku dával 10.10.2013. Mapy včetně adres na profilu jsou stejné s dnešní verzí na geocaching.cz.

Chce to opravdu jen nějak nahrát ty nálezy.

 

Me ta adresa prijde jina, nicmene ze stare adresy je to automaticky presmerovane na novou. Alespon se mi to tak na prvni pohled zdalo. ;)

 

takze opravdu to novym uploadem nalezu zafungovalo? Nahraval jsi tam ty nalezy jak? pluginem z GG, nebo tady nahranim PQ? treba blbne jen jedna z tech cest...


  • 0

#253 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:29

Aha, máš pravdu. Omlouvám se. Teď když jsem se díval do *.html souboru v PC vidím rozdíl v adresách.  Přesměrují se. :huh:

 

Znovu jsem zkusil plugin z GG a již bez problému proběhl. Netuším proč předtím házel chybu.


  • 0

GeoVysočina ...geocaching nejen na Vysočině
Copy - nový klon Dropboxu


#254 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:50

To cele API po prevodu nejakou chvili nefungovalo, rozbehlo se to az dneska.


  • 0

#255 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 19:01

:) a půjde to teda "bez GG" normálně postaru? Nebo se musím naučit nahrání z GG?


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#256 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 19:17

To ja fakt nevim. To je jaksi mimo moji pusobnost.

 

Rikas, ze nahrani PQ skonci bez chyby, ale neaktuaizuje se to?


  • 0

#257 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 19:20

ano - PQ se nahrálo a zahlásilo mi počet keší bez chyby a stejný, jako mám na gc.com 

Ale v tom seznamu - na řádcích - se ty nově vypsané neobjevily - ani na začátku seznamu, ani na konci


používám to už dlouho, občas to zahlásilo chybu nahrání a musela jsem třeba za tři dny nahrát PQ nové ... a pak teprve aktualizovat - ale dnes to chybu  nehlásilo, normálně se počet aktualizoval hned


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#258 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 19:44

tak už jsem na to přišel, musí být v profilu správně nastaveno ownerid, které se nějak nějak nepřevedlo. Bez něj to nepřiřadí logy uživateli a tedy to nálezy v tom GPX nenajde


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#259 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 19:50

super- to jsem ráda, že už se ví jak na to - teď ještě rada pro nás blbce: v jakém profilu kde kam?
Tady na cz? ID z com? kam? :(
:)

 

HA _ EDIT! :  Díky- v profilu jsem dodala svoje ID z com - :) a po znovunahrání PQ nálezů se kešky objevily v seznamu :) takže ted se snad načtou i puntíky - chvilku tomu nechám _ Super, díky!


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#260 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 20:01

A JE TO ! :) super, díky všem za rady ............ a pepovi z pocernic za vyřešení :) :)

Puntíky tam mám, můžu jít v klidu spát :) díky


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama