Přejít na obsah


Fotka

kačer pussy_licker II


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
163 odpovědí na toto téma

#21 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 21:49

Prozatím změněn název této keše, případně budu trvat na změně celého textu.
  • 0

#22 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 21:58

no je vidět, že autor je vtipálek tělem i duší a s výjimkou snad jednoho listingu je vše OK. pokud někoho pobuřuje "náhodně" vzniklý tvar, tak ať jde třeba do p**i /na FTF ;) / ta série musela dát dost práce /teda pokud tam ty krabky opravdu jsou/ a nevidím důvod k jejímu odsuzování. kampak se poděl český smysl pro humor? ty listingy jsou většinou parádní - škoda že to mám tak daleko... :)
  • 0

#23 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:00

Boze muj, to zase nekdo resi virtualni problemy. Tak holt vzniknul nejaky obrazec z kesek, ktere maji provokativni nazvy. A co jako? Ted si tu vsichni budou hrat na svate, ze slovo prdel ci "slovo vyjadrujici ten obrazec" nepouzili. Aspon se hned uvidi kolik je v CR falesnych geo-mravokarcu. B)B) Nedeljte prosim vas z takovych prkotin, zasadni problemy ceskeho geocachingu a jdete si radeji ty kese odlovit. ;);)
  • 0

#24 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:00

Zdravim Mě to přijde trochu nedotažené. :@ Ignorovat Pičín při vzniku této série je zcela nehorázné a odporuje dobrým mravů. :D Myškin
  • 0

#25 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:00

Néééé!! V žádném případě nearchivovat!!!!
  • 0

#26 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:01

Jsem pro zachování, pobavilo mě to:) Aspoň nám ta série bude dostatečně expresivně připomínat, jaké 3,14čoviny tu často řešíme. A navíc konečně můžeme poslat všechny kombajnéry do ...:D
  • 0

#27 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:04

...fakt nechápu že někoho baví řešit pxxxxxxx já tam vidím dva rovnostranné trojúhelníky :D a jestli někdo něco jiného tak je to asi jeho problém. ;) No ne?
  • 0

#28 Petulka_LFC

Petulka_LFC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:11

ač jsem o této úžasné sérii věděla předem, na ftf to bohužel nebude :( takže se jen přidávám do fronty PRO ZACHOVÁNÍ :) snad mají kačeři ještě smysl pro humor..a pokud je podle některých kecálistů NĚCO proti pravidlům, dá se to několika drobnostmi opravit, aniž by to ztratilo pointu... ;)

a ruku na srdce, když může keše zakládat Pavlík Bémů, proč ne pussy_licker??? B):D
  • 0

#29 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:12

Je to kontroverzní jak Paroubkovy spoďáry, ale osobně bych to nechal na posouzení našich revieweru... :-)) Asi takhle: Co by mě vadilo - pokud je to člověk,který spamuje systém "neexistujícími skutečnostmi v čase a prostoru";-) a i takovýhle praštěný podnik by měl mít trochu úroveň... Založit keš s vulgárním názvem a stejně ujetým listingem umí každý školák (to že by to třeba nemělo hlavu a patu je jiná věc), ale kdyby to někdo podal...já nevím...třeba jako Urban v kreslených vtipech, tak je to sice humor ne pro každého, ale není to dobré jen k archivaci...jestli mi rozumíte...
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#30 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:19

Nevim co vsichni mate - vzdyt jde o zabavu... Mne to rozhodne pobavilo a klidne bych tam prezil i to jedno sproste slovo ci dve ;)
  • 0

#31 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:27

Každopádně bych to nechal, není co řešit. Na otázku kam jedeš, bude jasná odpověď :D. Jen doufám, že ty krabky tam jsou :D.
  • 0

#32 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:30

zejtra se cestou z Ústí budu asi dělat p......y B) nemám s tím problém, listingy jsou suprový! jen mně trochu zaráží "need maintenance" hned u první ze serie....
  • 0

#33 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:32

Jen doufam ze ty krabky tam budou, pac tahle serie me fakt rozesmala a rad bych na ni vyrazil :D Tipuju ze ted uz je Benjo5 v pi... :D
  • 0

#34 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:41

Jen pro úplnost (aby to bylo v zápise ;) ) z a c h o v a t
  • 0
-- Mitah Team --

#35 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:42

awercz napsal/a:
Tipuju ze ted uz je Benjo5 v pi... :D

Doufam, ze ssebou vzal i kytaru7 (to je ten, co mu nedavno zachranil ruku) :-D

Jako recese dobry, vulgarni slova jsou v nazvech i listingu zbytecny, vzdyt jde vsechno tak hezky obejit, kdyz se chce. Tak doufam, ze serie vydrzi a ze se taky jednou vydam do p**i.

P.S. Jeste me napadlo - ze taky nikoho nepoburuje Estonsko, tam maji veci napsany na mape!
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#36 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:45

Schválně se mrkněte na GC1QZ7G, konkrétně na střechu, kde je to jedna vedle druhé... Ani v kostele s tím nemají problém, tak nevím co tu řešíte.
  • 0
__________________________________________
Tulák chodí bezcílně světem,
cestovatel se kochá krásami světa,
poutník hledá pravdu Boží.

#37 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 7:06

PLAJ family napsal/a:
Néééé!! V žádném případě nearchivovat!!!!


Naprosty souhlas! Vzdyt je to z velke casti obrazek tohoto fora :D.

A jeste bych udelal jeden upgrade - premistil bych Sipku na vychod od teto serie :D:D:D
  • 0

#38 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 7:07

majkeld napsal/a:

PLAJ family napsal/a:
Néééé!! V žádném případě nearchivovat!!!!


Naprosty souhlas! Vzdyt je to z velke casti obrazek tohoto fora :D.

A jeste bych udelal jeden upgrade - premistil bych Sipku na vychod od teto serie :D:D:D



Přesně tak !!!!! :-)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#39 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 7:10

Petulka_LFC napsal/a:
ač jsem o této úžasné sérii věděla předem, na ftf to bohužel nebude :( takže se jen přidávám do fronty PRO ZACHOVÁNÍ :) snad mají kačeři ještě smysl pro humor..a pokud je podle některých kecálistů NĚCO proti pravidlům, dá se to několika drobnostmi opravit, aniž by to ztratilo pointu... ;)

a ruku na srdce, když může keše zakládat Pavlík Bémů, proč ne pussy_licker??? B):D



Bém, ať si kešu zakládá, jen ho tu nikde nevidím, vždycky, když zadám "ass_licker" ukazuje se mi zatím zero :-)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#40 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 7:11

Good joke, bohužel myslím, že to server groundspeaku nerozdejchal a šel lovit taky...Nebo vy se teď kolem osmé můžete připojit na gc.com? Edit. 8:10 hurá už jo, tak asi server lovit nešel
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama