Přejít na obsah


Fotka

kačer pussy_licker II


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
163 odpovědí na toto téma

#41 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 7:51

Super! Doufam ze pocasi trosku umoudri, ja si vyrazim liznout a rozesmeju ji. :D
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#42 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 7:55

PLAJ family napsal/a:
A co se týče sprostých slov. Vzpomínám si na problémy s publikací Romixovy Ďáblovy prdele.
Kam ten svět spěje. :|


Kam?
Svět se v prdel obrací... :@
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#43 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 8:25

Zegga napsal/a:
Svět se v prdel obrací... :@


Tady evidentně v prdel ne ...
  • 0

#44 kantor

kantor

    kantor

  • Validating
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 8:39

Nechte mi prosím aspoň ten Pičulín GC10ZQN. Je to historický název.
  • 0

#45 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 9:10

Podle logu na jedné z p*cek FTF padla v noci. Urbanb a spol.
  • 0

#46 romar20

romar20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 11:25

Leroj napsal/a:
no je vidět, že autor je vtipálek tělem i duší a s výjimkou snad jednoho listingu je vše OK. pokud někoho pobuřuje "náhodně" vzniklý tvar, tak ať jde třeba do p**i /na FTF ;) /
ta série musela dát dost práce /teda pokud tam ty krabky opravdu jsou/ a nevidím důvod k jejímu odsuzování. kampak se poděl český smysl pro humor? ty listingy jsou většinou parádní - škoda že to mám tak daleko... :)


"...kampak se podě český humor...", nějak jsem ho nenašel, tohle je právě typická snůška s prominutím sr..ek, stejná jako na nás chrlí třeba ve svých filmech USA. Mě to zase nejpřijde vipný ani 1%, je to trapné. Nevím proč si mám dělat starosti se správným uložením nové kešky, když takovéhle hnusy zamořují do této doby kulturně a historicky bohaté území ČR a rivívři to klidně schvalují.

Nicméně patrně je potřeba vytvořit hnusnější atmosféru, bay se trochu redukovali počty hledačů, jinak nevidím smysl toho všeho.

Již to tu bylo zmiňováno: Svět se v pr*del obrací!"
  • 0

#47 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 11:39

monro napsal/a:
(...)takovéhle hnusy zamořují do této doby kulturně a historicky bohaté území ČR a rivívři to klidně schvalují.


To je největší sebeklam v zemi, kde nejprodávanějšími novinami jsou bulváry BLESK a AHA.

A když jsme u toho kulturního bohatství, ono to k němu jaksi patří. Ani Vrchlický se nebál nějakého toho Hovna...
  • 0

#48 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 11:44

monro napsal/a:
... to zase nejpřijde vipný ani 1%, je to trapné.
...

Nicméně patrně je potřeba vytvořit hnusnější atmosféru, bay se trochu redukovali počty hledačů, jinak nevidím smysl toho všeho.

Dlouho ze skoly, co? ;)

No ale k tematu ;)

monro napsal/a:
... a rivívři to klidně schvalují.

A ono to je snad neco proti pravidlum? ;)
  • 0

#49 Lukhin

Lukhin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 11:45

Proti gustu žádný dišputát, ale pokud jde nějaká georodinka na podobnou kešku a jak si to tam pak ty děti logují podobný obrázky. Doufám, že jich nebude víc, když už se podobný p*coviny (doslovně) schvalují. :|
  • 0

#50 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 11:48

Lukhin napsal/a:
Proti gustu žádný dišputát, ale pokud jde nějaká georodinka na podobnou kešku a jak si to tam pak ty děti logují podobný obrázky. Doufám, že jich nebude víc, když už se podobný p*coviny (doslovně) schvalují. :|

A vzdyt tam nemusi chodit, kdyz nechtej'... ;)
  • 0

#51 Lukhin

Lukhin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 11:54

Jo to je jasný, asi to je jen pro fanšmejkry :-))
  • 0

#52 Subzero

Subzero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 11:54

Na jednu stranu si říkám, že reviewer má i lepší věci na práci, než schvalovat podobné p..... ale je to dobrá recese :) a taky možnost, jak si za odpoledne příjemně navýšit skóre :)
  • 0

#53 geodaxx

geodaxx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 11:55

Me ten tvar usporadani kesi nijak nepoburuje, kdo jest nevinny, vidi dva trojuhelniky postavene zakladnami na sobe ... pro ty zkusenejsi muze byt zajimava symbolika umisteni tohoto globalniho pi[kt|c]ogramu nedaleko centra neresti Dubi ... samozrejme listing s nazvem Analni pasta je trapne krecovite vtipny, ale zbytek listingu (videl jsem jich jen par) jsou prumerne listingy opajcovane odnekud, jake potkavame u dalsich stovek beznych kesi ... cili nac tolik emoci ...
  • 0
gdx

#54 romar20

romar20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 11:56

[
[quote]monro napsal/a:
... a rivívři to klidně schvalují.[/quote]
A ono to je snad neco proti pravidlum? ;)[/quote]

1. tam taky nepůjdu, protože mi to nic neříká
2. tady nejsem na kruzech češtiny
3. už si dlouho zvykám, že co není alespoň tuplovaně zakázáno, je určitě dovoleno nebo možné, tedy v rámci pravidel, když budeš chtít, můžeš se vysr*t doprostřed náměstí a vlastně ti nemůže nikdo nic říct (taky demokracie) a dokonce se najdou tací, kteří si budou chtít za bod i čuchnout nebo se s tím vyfotit :D
  • 0

#55 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 11:57

Subzero napsal/a:
Na jednu stranu si říkám, že reviewer má i lepší věci na práci, než schvalovat podobné p..... ale je to dobrá recese :) a taky možnost, jak si za odpoledne příjemně navýšit skóre :)


Přátelé tak znovu pro ty, co neumí číst - revieweři na mapě keše před publikací nevidí, takže o tom, že série vytváří tento tvar, nemohli mít tušení ;).
  • 0

#56 romar20

romar20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 12:00

_eda_ napsal/a:

monro napsal/a:
... to zase nejpřijde vipný ani 1%, je to trapné.
...

Nicméně patrně je potřeba vytvořit hnusnější atmosféru, bay se trochu redukovali počty hledačů, jinak nevidím smysl toho všeho.

Dlouho ze skoly, co? ;)

No ale k tematu ;)

monro napsal/a:
... a rivívři to klidně schvalují.

A ono to je snad neco proti pravidlum? ;)


Možná dlouho ze školy, ale taky déle na světě. Kolega v práci (kačer)je tvá věková skupina. Ten se smál. Já bych zase radši brečel. To už nezměníš.
  • 0

#57 romar20

romar20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 12:03

Sutech napsal/a:

Subzero napsal/a:
Na jednu stranu si říkám, že reviewer má i lepší věci na práci, než schvalovat podobné p..... ale je to dobrá recese :) a taky možnost, jak si za odpoledne příjemně navýšit skóre :)


Přátelé tak znovu pro ty, co neumí číst - revieweři na mapě keše před publikací nevidí, takže o tom, že série vytváří tento tvar, nemohli mít tušení ;).


Neřeším tvar...... mimochodem, stačí si těch 20 lokací hodit na mapy.cz a je vše jasné, jako rivívr, když by se mi nasypalo na schválení tolik tradiček, udělal bych to jako první.......
  • 0

#58 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 12:03

monro napsal/a:

_eda_ napsal/a:

monro napsal/a:
... to zase nejpřijde vipný ani 1%, je to trapné.
...

Nicméně patrně je potřeba vytvořit hnusnější atmosféru, bay se trochu redukovali počty hledačů, jinak nevidím smysl toho všeho.

Dlouho ze skoly, co? ;)

No ale k tematu ;)

monro napsal/a:
... a rivívři to klidně schvalují.

A ono to je snad neco proti pravidlum? ;)


Možná dlouho ze školy, ale taky déle na světě. Kolega v práci (kačer)je tvá věková skupina. Ten se smál. Já bych zase radši brečel. To už nezměníš.

To rozhodně nikdo nezmění, já se ale smál také.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#59 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 12:05

Sutech napsal/a:
Přátelé tak znovu pro ty, co neumí číst - revieweři na mapě keše před publikací nevidí, takže o tom, že série vytváří tento tvar, nemohli mít tušení ;).


Neříkej, že jsi se ani jednou nepodíval, co z toho leze ;)

monro napsal/a:
[...]když budeš chtít, můžeš se vysr*t doprostřed náměstí a vlastně ti nemůže nikdo nic říct (taky demokracie) a dokonce se najdou tací, kteří si budou chtít za bod i čuchnout nebo se s tím vyfotit :D


To je znečišťování veřejného prostranství, většina městských vyhlášek zakazuje na náměstí i močit;)
Ale i tam jsme už v kulturním bohatství dospěli (což tedy neschvaluji, kolečko s hnojem by mělo stejný efekt a nebylo by tak ekl).
  • 0

#60 kreveta

kreveta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 12:27

Tato série vznikla pravděpodobně z důvodu: 1)pobavit národ NEBO: 2)pobouřit národ jak vidím, obojí se pěkně daří! ..a zase je o čem diskutovat;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama