Přejít na obsah


Fotka

kačer pussy_licker II


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
163 odpovědí na toto téma

#81 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 18:59

No konečně si nás taky někdo všimne ne?
  • 0

#82 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:00

Loschuanos napsal/a:

Bisaci napsal/a:
Celá sada je brutální , přesto parádní procházka, hlásím odloveno, raději jsem na ni vyrazil , co kdyby ji archivovali

Super. Jestli bude zítra hezky, tak jedu do p*či:D Přidá se někdo?


jedem! zacnem u 16ky mezi 13-14h :D
  • 0

#83 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:02

Geohorse Reviewer napsal/a:
Groundspeak uživateli již změnil nick. (....username is extremely clear and not family-friendly) Je podezření na falešné logy tohoto uživatele a budou podniknuty daší kroky, aby se podobným "srandičkám" zabránilo v budoucnu.
Vzhledem k tomu, že obrázek má mezinárodní význam, nezbývá než si tady společně pogratulovat k "pozitivní" propagaci českého geocachingu v zámoří.


Nevim, proc by se mel GS takovymi zbytecnymi ceskymi 3.14covinami zabyvat. A co se propagace tyce, tak na vine jsou jednoznacne puritani z rad ceskych kaceru, kteri to proste musi nabonzovat. Nejakemu amikovi muzou byt kese nekde u Teplic ukradene.
  • 0

#84 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:05

Pro všechny, kteří se chystají na odlov. Je potřeba dobré boty, nejlepší, po několikadenním děšti, by byly holinky. Jen pár krabek je u cesty, zbytek v terenu, ale o obtižnosti max 2,5. Některé ukryty jsou pěkně udělané a daly nám zabrat. nejhorší je občas nutnost se prodírat houštím, přecházet mokřiny nebo jít blátem. Celkově je odlov všech 20ti drsný, ale za 3 až 4 hodiny se dá zvládnout.
  • 0

#85 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:07

k-lord napsal/a:
Nevim, proc by se mel GS takovymi zbytecnymi ceskymi 3.14covinami zabyvat. A co se propagace tyce, tak na vine jsou jednoznacne puritani z rad ceskych kaceru, kteri to proste musi nabonzovat. Nejakemu amikovi muzou byt kese nekde u Teplic ukradene.


No, způsobil to ten nick....holt jim databázi svítil :D, odtud je už to jen krůček k tomu juknout co ten človíček provádí... kdyby si dal nick nějakej... řekněme méně výraznej...;) tak na samotnej tvar by se asi nenarazilo to je fakt.
  • 0
ICQ: 340776686

#86 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:09

Třeba konečně groundspeak nainstaluje podporu českých znaků, když už si nás všimnul Celkem jsem čekal, že nějakej chudák to musí "páníčkovi" hned nahlásit: "Ta hrůza, můj bože, spatřil jsem cosi příšerného.":D
  • 0

#87 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:10

Geohorse Reviewer napsal/a:

k-lord napsal/a:
Nevim, proc by se mel GS takovymi zbytecnymi ceskymi 3.14covinami zabyvat. A co se propagace tyce, tak na vine jsou jednoznacne puritani z rad ceskych kaceru, kteri to proste musi nabonzovat. Nejakemu amikovi muzou byt kese nekde u Teplic ukradene.


No, způsobil to ten nick....holt jim databázi svítil :D, odtud je už to jen krůček k tomu juknout co ten človíček provádí... kdyby si dal nick nějakej... řekněme méně výraznej...;) tak na samotnej tvar by se asi nenarazilo to je fakt.


Aha tak to sorry. Tak to je pak blbost ownera. Ale kdo by tusil ze tam maji u GS username "policii".
  • 0

#88 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:13

Nicméně tvaru si američtí kolegové také všimli...
  • 0

#89 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:28

Vážení, a já jsem děsně rád, že toto je geocaching a ne opencaching a že to někdo hlídá, je mi smutně z toho jak tu 4 cacheři bijou na poplach aby jim frivolní obrázek zůstal na odlovení a v tomto případě jsem všemi deseti za jeho zrušení na mapě, jsem dalek vysvětlovat dětem, co tento obrázek vyjadřuje. A za tímto názorem si stojím, nemá na mapě co hledat.
  • 0

#90 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:32

Komu se ten obrázek nelíbí, tak si ty keše dejte do ignorace a máte klid. Ps. raději půjdu na tyto keše než abych šel na nějaké pochcané mikra u okapů. Ale proti gustu žádnej dišputát ;).
  • 0

#91 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:36

Slavek_CZ napsal/a:
Vážení, a já jsem děsně rád, že toto je geocaching a ne opencaching a že to někdo hlídá, je mi smutně z toho jak tu 4 cacheři bijou na poplach aby jim frivolní obrázek zůstal na odlovení a v tomto případě jsem všemi deseti za jeho zrušení na mapě, jsem dalek vysvětlovat dětem, co tento obrázek vyjadřuje. A za tímto názorem si stojím, nemá na mapě co hledat.


Nevim jak stare mas deti, ale dneska uz 10leti (a nejspis i mladsi) vi, co to znamena. O odlovu to rozhodne neni. 20 kesi neni nic o co bych bojoval. Si tady zajedu k letisti a muzu jich mit 200 za den.
Si ty kese proste dejte do ignore listu a mas klid!!! Nikdo te je nenuti lovit. Ale ta povaha rady ceskych kaceru vsechno nabonzovat (a je jedno jestli je to kvuli obrazci nebo nejake jine kesi) se mi hnusi.
  • 0

#92 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:39

A je to přesně o tom, že budeš zastávat nějaké hodnoty a že za ně budeš i vyjadřovat názor, třebas bude jiný než Tvůj a třech dalších. Povaha jiných národů je, že mají rozum, u nás si stále připadám, že jsme jak děti, kteří zkouší mantinely kam až můžou a kdy jim kdo dá přes prsty a můj názor je, že tady už přes prsty je nutné....
  • 0

#93 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:43

Slavek_CZ napsal/a:
Vážení, a já jsem děsně rád, že toto je geocaching a ne opencaching a že to někdo hlídá, je mi smutně z toho jak tu 4 cacheři bijou na poplach aby jim frivolní obrázek zůstal na odlovení a v tomto případě jsem všemi deseti za jeho zrušení na mapě, jsem dalek vysvětlovat dětem, co tento obrázek vyjadřuje. A za tímto názorem si stojím, nemá na mapě co hledat.


Přesně, souhlasím s K-lordem, to nemá s ohrožováním mravní výchovy dětí nic společného. Autor to pojal jako forek, možná trochu silnější, ale snad s vyjímkou svého nicku, se ničeho nedopustil. Tato serie je mnohem lepší než okapovky, podlavičkovky apod. micro. Toho moralizování už bylo snad dost, včetně bonzáctví na GC. Každý by si měl nejdříve zamést před svým prahem.
  • 0

#94 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:45

spuzva napsal/a:
Bém, ať si kešu zakládá, jen ho tu nikde nevidím, vždycky, když zadám "ass_licker" ukazuje se mi zatím zero :-)

No jenze ten nick si pletes s Kotrousem :D
  • 0

#95 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:50

Mortticia napsal/a:

Loschuanos napsal/a:

Bisaci napsal/a:
Celá sada je brutální , přesto parádní procházka, hlásím odloveno, raději jsem na ni vyrazil , co kdyby ji archivovali

Super. Jestli bude zítra hezky, tak jedu do p*či:D Přidá se někdo?


jedem! zacnem u 16ky mezi 13-14h :D


OK. Tak sraz u 16ky mezi 13-14h :-) Ještě si napíšeme SZ;)
  • 0

#96 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:55

Jinak osobne musim napsat, ze me to vubec nepoburuje, naopak ocenuji tento styl velmi propracovane recese. A jak se psalo vyse - radeji jit na tohle, nez nejake pochcane mikrovky.
  • 0

#97 LeeHill

LeeHill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 20:01

Jezci-sokolov napsal/a:
Řekl bych, že on se nepřejmenoval. Dvě keše už jsou archived od rewievera z Francie. Takže to asi on ho přejmenoval. Doufám, že útvar vydrží až do víkendu. Pokud tam jsou schránky, tak si zaloguju všechny ;)

Francouzský retrívr asi dělá pro peugeot nebo citroen a vadí mu, že konkurence má na mapě logo.
:)
  • 0
Podpis

#98 Lukhin

Lukhin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 20:01

Ale zase jako jeden z mála ownerů nafotil foto hinty, kde jsou kešky umístněny. Nevím, jestli jste si toho všimli :D
  • 0

#99 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 20:07

Jasně, však taky od roku 2007 dělá do gc.com.... Není nováček
  • 0

#100 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 20:11

Slavek_CZ napsal/a:
Jasně, však taky od roku 2007 dělá do gc.com.... Není nováček


Není nováček? No v tenhle okamžik je hlavně "Banned Member".
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama