Přejít na obsah


Fotka

kačer pussy_licker II


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
163 odpovědí na toto téma

#121 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 23:52

k-lord napsal/a:

wmh napsal/a:
PPS: Veškerá prdel ovšem skončí (to je trochu pesimismu na závěr, kam by to přitaženě za vlasy mohlo dojít) obrazcemi typu svastika a párem blesků ve větru.


No a pritom svastika je svaty a pozitivni symbol v rade kultur uz tisice let. Ze si ho jednou vybral i nejaky Adolf, tak ted pod tim kazdy vidi znak nacismu.:|


Ano, máš pravdu. tento symbol byl zneužit k potlačení svobody a mnozí jím bohužel vyjadřují svůj extremistický postoj.
Na druhou stranu - a o tom je zde řeč - zde propíraný kosočtverec s výjimkou tragické menšiny puritánů působí jednoznačně pozitivně...:D:D:D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#122 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 5:58

Já si nemyslím, že to souvisí s puritánstvím, spíš s výchovou a prostředím, v jakém se člověk pohybuje. Malovat všude kosočtverce a použít tři sprostá slova v každé větě není známkou toho, že je člověk free a v pohodě, ale spíš o frustraci a vnitřní tenzi. Tím nemyslím serii keší, to je recese, dvacet snadných bodů a každý si může vybrat, zda tam jít. Vůbec nezávidím reviewerovi ,když se má rozhodnout, jakým způsobem se k tomu postavit.
  • 0

#123 petelik

petelik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 6:20

Kopiruju z "jednicky", neb mi tak veli strach o svobodu projevu ;) Jen par poznamek .. 1. ti, co jeste nepochopili, kde se loguje a kde se diskutuje - ZDE se diskutuje (teda obcas) 2. chapu, ze neseverocesi nic nechapou; az budete mit u vas podobne oranzovo-rudo-vekslackou politickou "reprezentaci" (a to vam fakt nepreju), budete podobny pocin take vitat jako minimalne dobry predvolebni gulasek (ja to tak alespon pochopil) 3. rozhodne NEARCHIVOVAT Pro zajimavost (zdroj wikipedia) Při rekonstrukci hradu Pernštejn byly odhaleny symboly vulvy, které spadají do 16. století. Symbol se objevil i v divadelní hře Milana Kundery Ptákovina. V něm jistý učitel namaluje symbol na tabuli. Vážně se vyšetřuje, kdo je autorem. Divadelní hra je snahou ukázat absurditu režimu. V cimrmanovské hře Akt vystupuje sexuolog Josef Turnovský, který je během hry nachytán, jak si z dlouhé chvíle kreslí do bloku kosočtverce. Symbol se objevil v několika českých filmech, například v Kulovém blesku, Ještě větší blbec, než jsme doufali, Bony a klid či Bylo nás pět, také ve filmu Tomáše Vorla Gympl, také na plakátu filmu Don Gio. Symbol kosočtverce s čárkou je i námětem jedné detektivní povídky Josefa Škvoreckého z knihy Smutek poručíka Borůvky; symbol je zde dokonce klíčem k řešení případu. Píseň Vladimíra Merty Inkoustovou tužkou v památníku obsahuje slova Koupili jsme vínko, srolovali koberce, kreslili si do čítanek kosočtverce. T. R. Field napsal básnickou sbírku Kosočtverce na ohradách .... PS. Chtel jsem puvodne par tydnu pockat, az vyslapane geodalnice usnadni pruchod porostem ... nicmene, odpoledne si prece jen jdeme s lasici taky liznout :D, sice ma DLR moji naprostou duveru, ze nepousti vetry prosti vetru a kdyz neco schvali, tak si za tim stoji ... ale nikdo bohuzel nevi, co i pres puritanstvi made cz vymysli puritanstvi made usa .... :o
  • 0

#124 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 6:35

Takže ta serie je politický projev???:P:o:D
  • 0

#125 petelik

petelik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 6:48

bubbu napsal/a:
Takže ta serie je politický projev???:P:o:D


To fakt netusim .. je prece na kazdem, jak chape ci nechape (spatne poradi) poznatelny svet ..
Umisteni, nacasovani, symbolika, bohuzel uz predelany listing jednicky, .. mne tyto indicie staci :D:D
  • 0

#126 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 7:06

A vite proc se do toho plete francouzsky reviewer archivovanim nekterych kesi. Protoze to je typicka Comercional Cache - reklama na Renault!:D
  • 0

#127 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 7:15

DarkLord Reviewer napsal/a:
Nicméně tvaru si američtí kolegové také všimli...


:D:D Jj, no kdo by se taky u takového nicku nepodíval že?
Já ani neviděl tuhle diskusi a kouknul jsem se sám, kdo porušuje term of use.
Na rovinu se tu přiznám, že mě jeden listing hodně pobavil a ráno jsem smíchy skoro vyprskul kafe :D... některé z ostatních, ač zkopírované, zaujaly a přinutily trochu zagooglit a mrknout se po zdroji, kde jsem se dozvěděl víc.
Jako zvědavej človíček jsem se podíval, zda opravdu našel tolik caches za tak málo dní a v logu té jedné, kolem které jsem včera zrovna šel, samozřejmě zalogován není, ale to je už věc ownerů.
Groundspeak se snad přinutil rozhejbat, udělat něco s kontrolou nicků a přestane cacherům bezmezně důvěřovat a možná to na finále povede k omezení spamuserů... když už nic jiného, tak za tohle bych pak "lízačovi" poděkoval.

Debata na gc.cz mě pobavila, vždy se mi líbí jak se tu něteří za něco bijou, neb o body jde především (a zvláště když je jich 20) a ostatní to odsuzují. Jedno, zda jsou to mikroše hozené do bordelu ve křoví, nesmyslné série, mysterky... atd. Každá cache co vznikla, měla vždy své příznivce a odpůrce. Chvíli je reviewer blbec a chvíli je ten samý reviewer pašák... záleží zda se tomu či onomu cacherovi líbí to či ono. A mnohdy to říká i ten samý cacher :D.

Debata na GC.com mě už tak nepobavila, ale faktem je, že oni si už asi tím prošli a když už nic jiného je to jejich hra a pravidla. Komu se to nelíbí ať si hraje na jiném písečku. Ten nick už byl opravdu krapet moc a co se série jako takové týče, tu já osobně vnímám jako recesi, ale faktem je, že by to mohl být jen začátek... a kde je ta hranice?...Kosočtverec ano, hákovej kříž ne? Já bych zrovna tohle, přiznám se, nerad rozhodoval a tak je dobře, že si majitelé hry geocaching sami řekli co jim vadí.
Nick se reportoval sám, ale ti co tady říkají, že je bonzák ten, co upozorní na nějaký prohřešek proti pravidlům mají sami s pravidly nějaký problém a měli by tedy zvážit, zda raději nechtěji hrát nějakou jinou více free hru např. Opencaching.

Krásný den všem, příznivcům i odpůrcům ;)
  • 0
ICQ: 340776686

#128 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 7:17

Ty jo tak nevím, ale já na tom obrázku teda vidím kajak. A i s pádlem :D, takže nevím co na tom všem teda vadí... Škoda, jen že je tak trošku z ruky a škoda, že v sobotu je geobrnění, jinak bych se asi stavil si ho odlovit, byť to mám tam a zpět 600 kiláků, než ho zase nějakej blb rozkrade, bo ho to nejstarší logo pohoršuje.

Jsem jednoznačně pro zachování.

PS. Dcera to zná od první třídy od kámošek, takže o dětech a zvlášť tech školou povinných bych si nedělal žádný iluze.
  • 0

#129 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 8:08

mne to nepohorsuje, a jen se pridam k tem co tvrdi ze zastitovat se cistotou nasich deti je vcelku nesmysl, protoze ve skole a na ulici padaji slova stejna a srovnatelna a kdo zrovna toto konkretni ( treba ten kajak ) nikdy nepouzil... jako se rika o sebeuspokojeni... kdo rika ze ne, uspokojuje dodnes ;)
  • 0

brundi
 


#130 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 8:19

rozhodně mě to nepohoršuje, a večer-v noci se na ní chystáme, tak doufam že ji to te doby někdo nearchivuje ;)
  • 0

#131 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 9:54

k-lord napsal/a:

Zegga napsal/a:
Odkdy je stěžejní projev svobodné společnosti malování 3,14či na kařdý roh? Na svůj barál nebo lvičku si to nikdo nenamaluje. A když to namaluje na cizí novou fasádu nejen že se projeví jako dementní hovado bez práva na jakoukoli svobodu bez dohledu ale navíc způsobí škodu několik tisíc někomu dalšímu. Máš fakt výborné názory, do tohole debata o svobodě opravdu nepatří. Každý sráč má plnou hubu keců o vlastních právech, ale o vlastních povinnostech neví nic.


Plnou hubu blbych kecu tu posledni dobou mas Zeggo hlavne ty. Vesmes jsou tvoje prispevky uplne mimo realitu, ale hlavne ze se musis vyjadrit. eMenthal nikde nepsal, ze obrazce tohoto typu na baracich schvaluje. Proste tu ty obrazce byly, jsou a budou a nejake Zegga nebo Slavek s tim udelaji kulovy.


Pokusím se odpovědět slušně.

"Kdyby vyšel s dětma po Praze, asi by musel chodit s kýblema krycí barvy v rukou, jen aby děti nikde na zdi nebo lavičce neviděli ten nehorázně spostý obrázek...panebože hlavně ať se tihle lidé neprotlačí do politiky, nebo zase zažijeme co tu už jednou bylo..."

V této větě bylo přímo řečeno jak je nežádoucí, aby se lidi co jim počmárané baráky vadí neprotlačili do politiky, nebo přijde totalita a cenzura. Proti tomu jsem se ohradila. Je něco čemu na tom nerozumíš?
Druhá možnost je, že je pro Tebe tagování fasád projevem demokracie. V tom případě by ses ovšem řadil k oněm sráčům.

Nevidím nic vtipného na 3,14či na baráku, na chodníku, autobusové zastávce ani mapě. A považuji za správné tyto projevy omezovat a trestat uměrně jejich následkům.

Vtipný byl pro mě smajlík. Šipka, proč by ne. A
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#132 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 10:01

Projev demokracie v praxi: Zegga = {smazáno, laskavě se mírněte, díky, P.z.P} Konec. Uz ty jeji kecy cist nebudu. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#133 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 10:05

Ideálně sem naimplementovat funkční ignorelist :))
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#134 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 10:09

Demokracie = svoboda jednoho končí tam kde začíná svoboda druhého
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#135 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 10:14

Však to máš taky pravdu... a jaká část tvé svobody je omezena kosočtvercem na mapě? ;) Zatím bych spíš řekl, že se snažíš omezovat jeho svobodu k zakládání kešek :P
  • 0

#136 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 10:18

Vzdyt to krasne na sebe navazuje. Sipka, Sipky k sobe a tady preci sipky od sebe;)
  • 0

#137 MV

MV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 10:21

Nechápu o co tady jde, když ten symbol je na každém druhém faxu, kopírce, tiskárně...
  • 0
M.V.

#138 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 10:22

Zeggo, me zase pohorsuje toto a taky to neresim. edit: omlouvám se za odstranění odkazu, ale zobrazená osoba se cítí dotčená, přestože je to fotka, kterou sama publikovala. Sice nevidím k odstranění důvod, ale nehodlám se s nikym dohadovat
  • 0

#139 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 10:22

Zegga napsal/a:
Demokracie = svoboda jednoho končí tam kde začíná svoboda druhého


Což je velmi rozšířená floskule a omyl pseudodemokratů, co se snaží působit chytře. V praxi to funguje tak, že svoji svobodu vždy prosazujeme na něčí úkor... Jednoznačný souhlas s K-lordem, DangeMask a dokonce - nevídáno - asi podruhé s H+.

Zeggo, už nás na tomto fóru prosím neměň nebo se potrhám smíchy ...
  • 0

#140 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 10:48

Každému soudruhu dle jeho vkusu, že?
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama