Přejít na obsah


Fotka

kačer pussy_licker II


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
163 odpovědí na toto téma

#141 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 11:24

MV napsal/a:
Nechápu o co tady jde, když ten symbol je na každém druhém faxu, kopírce, tiskárně...

A to je pravda pravdoucí a tímto je "problém" vyřešen!

Pokud má někdo problém s tím, jak přišel na svět....není sám trošku uchyl?

Mě to pobavilo a rád si to někdy i obejdu!
  • 0
VSA

#142 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 11:44

vsa napsal/a:

MV napsal/a:
Nechápu o co tady jde, když ten symbol je na každém druhém faxu, kopírce, tiskárně...

A to je pravda pravdoucí a tím to je "problém" vyřešen!
Pokud má někdo problém s tím, jak přišel na svět....není sám trošku uchyl?
Mě to pobavilo a rád si to někdy i obejdu!

Naprosty souhlas, komu se to nelibi, at to proste nelovi a neprudi.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#143 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 11:54

Bohatě stačí si víc přiblížit nebo oddálit mapu a je po problému.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#144 burgus

burgus

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 12:05

Naprosto přesně vystihující, kam se ubírá celá tato kdysi kouzelná hra. Když jste tak z toho ornamentu unešení, třeba si ho možná zdejší forum vezme jako předlohu pro nové logo. Přikláním se k menšině a klidně řeknu svůj názor. I recese má svojí úroven. Toto je ale hodně podprůměrná ubohost na stránkách Groundspeaku, kde jsme všichni jen a jen hosté.
  • 0

#145 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 12:13

burgus napsal/a:
Toto je ale hodně podprůměrná ubohost na stránkách Groundspeaku, kde jsme všichni jen a jen hosté.

Jen hoste? Nekteri jsou take platici klienti ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#146 geodaxx

geodaxx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 12:15

geostorm napsal/a:
Zeggo, me zase pohorsuje toto a taky to neresim.
[obrazek koupajici se Zeggy v cepici peruanskeho hudebnika]


tak to je ta zegga, jo ? dobry ...
  • 0
gdx

#147 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 12:16

kapsa napsal/a:
Naprosty souhlas, komu se to nelibi, at to proste nelovi a neprudi.

Tady jde možná o to, že se někdo snaží maximálně "recesisticky" zviditelnit. A zvráceně se bavit tím, jaký je z toho poprask. Takové lidi moc nemusím.
  • 0

#148 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 12:18

Arne1 napsal/a:

kapsa napsal/a:
Naprosty souhlas, komu se to nelibi, at to proste nelovi a neprudi.

Tady jde možná o to, že se někdo snaží maximálně "recesisticky" zviditelnit. A zvráceně se bavit tím, jaký je z toho poprask. Takové lidi moc nemusím.

Ja takove lidi taky moc nemusim ale tohle mi spis prijde jen jako neskodny for ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#149 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 12:21

tady řešíte trochu uplný bejkárny, nezdá se vám??
  • 0
PUNK 4 EVER!

#150 burgus

burgus

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 12:22

kapsa napsal/a:

Jen hoste? Nekteri jsou take platici klienti ....



A to Tě opravnuje k čemu? V restauraci jsi také jen platícím hostem...
  • 0

#151 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 12:27

burgus napsal/a:
Naprosto přesně vystihující, kam se ubírá celá tato kdysi kouzelná hra. Když jste tak z toho ornamentu unešení, třeba si ho možná zdejší forum vezme jako předlohu pro nové logo. Přikláním se k menšině a klidně řeknu svůj názor. I recese má svojí úroven. Toto je ale hodně podprůměrná ubohost na stránkách Groundspeaku, kde jsme všichni jen a jen hosté.

A to jsi se jako tady stavil a vytvořil si účet jen proto, aby jsi nám tohle sdělil jo? Tak díky, už to víme a můžeš zase pokračovat.

PS. Já co by PM, se tam jako host necítím, využívám službu, kterou jsem si zaplatil, takže host jseš možná tak maximálně ty, tady i tam...
  • 0

#152 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 12:33

REVIZ napsal/a:A to jsi se jako tady stavil a vytvořil si účet jen proto, aby jsi nám tohle sdělil jo? Tak díky, už to víme a můžeš zase pokračovat....


Jinými slovy: Máš jiný názor? Tak drž hubu a jdi do pr****. Nebo vytáhneme tvojí podmínkovou fotku z logu nějaké keše a budeme ji zde vláčet a vysmívat se jí....

Opět ukázka zdejší pseudodemokracie.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#153 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 12:34

burgus napsal/a:
A to Tě opravnuje k čemu? V restauraci jsi také jen platícím hostem...


Jo jenže v normální restauraci, musí většinou platit všichni, možná pokud se napiješ vody na retychu z kohoutku u umyvadla, tak po tobě asi taky nic nebudou chtít. Tady využíváš službu (i když né v plném rozsahu) kterou ti platí ostatní, právě ti PM, rozdíl doufám chápeš...
  • 0

#154 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 12:36

REVIZ napsal/a:
Já co by PM, se tam jako host necítím, využívám službu, kterou jsem si zaplatil ....

Taky myslim, ze je to zasadni rozdil. Host jsem, kdyz me nekdo pozve na obed, kdyz ale prijdu do restaurace, tak jsem klient.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#155 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 12:49

[quote]Zegga napsal/a:
[quote]
Jinými slovy: Máš jiný názor? Tak drž hubu a jdi do pr****. Nebo vytáhneme tvojí podmínkovou fotku z logu nějaké keše a budeme ji zde vláčet a vysmívat se jí....

Opět ukázka zdejší pseudodemokracie.[/quote]

Jinými slovy: Připadne mě naprosto ujetý, abych si kvůli jednomu kajaku nebo nejstaršímu logu (myšleno jako logotypu) kdesi v lese u hranic, tady zakládal účet. Úplně zbytečně ty a tobě podobní, tady čeří vodu kvůli 3,14čovině a to doslova. Pokud se ti to nelíbí, tak se na to prostě nedívej, nekomentuj to a úplně to ignoruj. Je to totiž boj, kterej nemůžeš vyhrát, ty lidi který mají rádi drsnej humor a recesi prostě svejma argumentama nikdy nepřesvědčíš...
  • 0

#156 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 13:09

kapsa napsal/a:

REVIZ napsal/a:
Já co by PM, se tam jako host necítím, využívám službu, kterou jsem si zaplatil ....

Taky myslim, ze je to zasadni rozdil. Host jsem, kdyz me nekdo pozve na obed, kdyz ale prijdu do restaurace, tak jsem klient.


Co to řeší? Také jsem PM a třeba já Z kosočtverce na mapě nadšená nejsem nejsem. Třeba se najdou i tací PM co je pohoršuje, nebo jim vadí. Mě je celkem ukradený, jen mi to přijde jako nedostatek humoru. Kdyby pod tím byl autor podepsán, mohla bych to brát jako recesi. Asi si není sám sebou dostatečně jist, když se musí skrývat.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#157 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 13:14

REVIZ napsal/a:Připadne mě naprosto ujetý, abych si kvůli jednomu kajaku...


Jak přesné... zejména na autora onoho obrazce na mapě, že?
Pročpak se asi nepodepsal... :o
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#158 Baloni

Baloni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 13:20

OT: Dobry tema, jeden si aspon pocte. Moc se nezapojuju, ale tohle mi neda - nechapu, proc sem tahate fotky z kese kvuli tomu, ze nesouhlasite se Zeggou. Ja s ni taky nesouhlasim, ale tohle mi teda prijde dost ubohy. K tematu: me to nepohorsuje, docela jsem se pobavila, kdyby to nebylo tak daleko, tak se tam vydam. Narozdil od jinych docela vtipne listingy a pekna diskuze kolem:) doufam ze to nepude do archivu a jak uz tu bylo nekolikrat receno, komu se to nelibi, at si to supne do ignore.
  • 0

#159 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 13:22

Zegga napsal/a:
Jak přesné... zejména na autora onoho obrazce na mapě, že?
Pročpak se asi nepodepsal... :o


Ale on se podepsal. Zvolil si pro svou provokaci pseudonym, to dělají i jiní performeři buřiči, viz principál ZTOHOVEN.

Skutečná identita není důležitá, důležitý není ani samotný obrázek, ale to, že se mu podařilo rozproudit diskusi, někoho pobavit a někoho holt naštvat.

geostorm napsal/a:
Zeggo, me zase pohorsuje toto a taky to neresim.


Promiň, ale tohle není argument, ale rána pod pás:(
  • 0

#160 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 13:25

burgus napsal/a:
Naprosto přesně vystihující, kam se ubírá celá tato kdysi kouzelná hra. Když jste tak z toho ornamentu unešení, třeba si ho možná zdejší forum vezme jako předlohu pro nové logo. Přikláním se k menšině a klidně řeknu svůj názor. I recese má svojí úroven. Toto je ale hodně podprůměrná ubohost na stránkách Groundspeaku, kde jsme všichni jen a jen hosté.

Ja Ti pravo na Tvuj nazor neberu a plne ho respektuju. Jen to proste ber tak, ze treba mne prijde "ubohe" (abych pouzival stejne terminy) zaplevelit mesto vselijakyma modryma otaznikama bez hlubsiho smyslu (kde se resi jen to, jakou kravinu zase autor vymyslel), kdezto tohle mi prijde jako nevinnej vtipek - navic spojenej se slusnou prochazkou po lese (staci si precist par logu z diskutovanych kesi).

Zdejsi diskuze uz zase nabira na obvykle hystericko-flamovaci retorice, ale myslim, ze jeste je prostor si tady rict, ze proste nekdo to muze videt tak, nekdo jinak.

Konec "teto kdysi kouzelne hry" v tom rozhodne nevidim - btw. kdy pro Tebe prestala byt kouzelna?
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama