Přejít na obsah


Fotka

kačer pussy_licker II


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
163 odpovědí na toto téma

#101 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 20:12

Těžko, má druhý nick....Ne nadarmo jsme z druhé 1/2 Tepličák.....
  • 0

#102 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 20:16

To je trapné, vše co se okolo toho rozpoutalo.
  • 0

#103 Subzero

Subzero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 20:43

Slavek_CZ napsal/a:
Jasně, však taky od roku 2007 dělá do gc.com.... Není nováček

Tak už konečně máme real nick toho kačera? Docela by mě zajímalo co je to za vtipálka :)
  • 0

#104 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 20:47

Nemám povolení to říci, sorry
  • 0

#105 Petulka_LFC

Petulka_LFC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 20:54

[quote]Subzero napsal/a:
[quote]Slavek_CZ napsal/a:
Jasně, však taky od roku 2007 dělá do gc.com.... Není nováček[/quote]
Tak už konečně máme real nick toho kačera? Docela by mě zajímalo co je to za vtipálka :)[/quote

XXX

na přání ownera smazáno...i když prý je mu to u p.dele, ne v p.c. B)
  • 0

#106 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 21:00

urbanb napsal/a:
To je trapné, vše co se okolo toho rozpoutalo.


Promin, dle mého špatná citace, je trapné, co celému gc v CR způsobil....
  • 0

#107 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 21:03

Tak p******a dnes vyzkoušena na vlastní kůži. Berte dobrý boty, repelent a vyražte na ní místo zvažování, jestli je serie košer nebo ne B)
  • 0

#108 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 21:06

Slavek_CZ napsal/a:

urbanb napsal/a:
To je trapné, vše co se okolo toho rozpoutalo.


Promin, dle mého špatná citace, je trapné, co celému gc v CR způsobil....


Promiň, ale ty to zrejmě nechceš pochopit
  • 0

#109 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 21:45

k-lord napsal/a:
Boze muj, to zase nekdo resi virtualni problemy. Tak holt vzniknul nejaky obrazec z kesek, ktere maji provokativni nazvy. A co jako? Ted si tu vsichni budou hrat na svate, ze slovo prdel ci "slovo vyjadrujici ten obrazec" nepouzili. Aspon se hned uvidi kolik je v CR falesnych geo-mravokarcu. B)B)

Nedeljte prosim vas z takovych prkotin, zasadni problemy ceskeho geocachingu a jdete si radeji ty kese odlovit. ;);)


Můj názor. Zcela souhlasím.
A komu vadí ten obrazec, tak by neměl nikam z domova vycházet, protože se bohužel vyskytuje na dost místech....:D:D

Sám jsem se zaobíral myšlenkou stvořit něco podobného klidně i pod svým nickem. Já bych se za to nestyděl. Ale pak mi to přišlo moc práce o hovnu, tedy spíš o pi.i...pardon za ta slova. Některé by mohla pobouřit.B)
  • 0

#110 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 21:46

Slavek_CZ napsal/a:
Vážení, a já jsem děsně rád, že toto je geocaching a ne opencaching a že to někdo hlídá, je mi smutně z toho jak tu 4 cacheři bijou na poplach aby jim frivolní obrázek zůstal na odlovení a v tomto případě jsem všemi deseti za jeho zrušení na mapě, jsem dalek vysvětlovat dětem, co tento obrázek vyjadřuje. A za tímto názorem si stojím, nemá na mapě co hledat.


No, je poznat, že pan Slávek je z vesnice. Kdyby vyšel s dětma po Praze, asi by musel chodit s kýblema krycí barvy v rukou, jen aby děti nikde na zdi nebo lavičce neviděli ten nehorázně spostý obrázek...panebože hlavně ať se tihle lidé neprotlačí do politiky, nebo zase zažijeme co tu už jednou bylo...

A reviewera, který 2 kešky tvořící část daného celku archivuje jenom proto, že obsahuje sprostá slova běžně užívaná a navíc byla zahvězdičkovaná, a k tomu donutí ownera změnit nick, fakt nechápu. Jiný cacher nick Pussy mít může, ale Pussy_licker už je banned. Listing obsahující slovo prdel už je banned. Za chvíli se nějakým bolševickým slávkům zpříčí slovo svoboda a zase bude všechno banned. Jděte fakt do prdele ( a Slávek a spol se díky tomuhle slovu můžou klidně přimluvit za smazání mého příspěvku, který je pro děti i celý geocaching v CR naproto pohoršující)
  • 0

#111 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 22:16

No my chtěli pod smajlíka dokreslit prsa... :)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#112 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 22:28

eMenthal napsal/a:No, je poznat, že pan Slávek je z vesnice. Kdyby vyšel s dětma po Praze, asi by musel chodit s kýblema krycí barvy v rukou, jen aby děti nikde na zdi nebo lavičce neviděli ten nehorázně spostý obrázek...panebože hlavně ať se tihle lidé neprotlačí do politiky, nebo zase zažijeme co tu už jednou bylo...

A reviewera, který 2 kešky tvořící část daného celku archivuje jenom proto, že obsahuje sprostá slova běžně užívaná a navíc byla zahvězdičkovaná, a k tomu donutí ownera změnit nick, fakt nechápu. Jiný cacher nick Pussy mít může, ale Pussy_licker už je banned. Listing obsahující slovo prdel už je banned. Za chvíli se nějakým bolševickým slávkům zpříčí slovo svoboda a zase bude všechno banned. Jděte fakt do prdele ( a Slávek a spol se díky tomuhle slovu můžou klidně přimluvit za smazání mého příspěvku, který je pro děti i celý geocaching v CR naproto pohoršující)


Odkdy je stěžejní projev svobodné společnosti malování 3,14či na kařdý roh? Na svůj barál nebo lvičku si to nikdo nenamaluje. A když to namaluje na cizí novou fasádu nejen že se projeví jako dementní hovado bez práva na jakoukoli svobodu bez dohledu ale navíc způsobí škodu několik tisíc někomu dalšímu. Máš fakt výborné názory, do tohole debata o svobodě opravdu nepatří. Každý sráč má plnou hubu keců o vlastních právech, ale o vlastních povinnostech neví nic.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#113 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 22:30

Jak to tady tak čtu - kam se poděla ta kapka českého humoru, nadsázky? Tyto obrázky nosila má dcera ze školy v osmi letech, proč z toho dělat aféru? Mně se to docela líbí, škoda, že nebydlím blíž, rád bych si ji prošel :D! předseda Kalina: Ve městě nevěru utajíš, Václave, ale tady ne. Tady ne. Václav Kašpar: Má to vliv na dojivost nebo na přírustky? (Vesničko má středisková) :D Také to mohlo dopadnout nějak takhle - i když nevylučuji, že něco podobného má owner v úmyslu :D:D:D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#114 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 22:41

tahle serie se mi zacina libit :D
  • 0

#115 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 22:42

Co takhle nejaka anketa - jen pro zajimavost? Jinak ja s tim problem nemam, skoda ze ji mame tak daleko, vubec bych se nestydel, ani necitil trapne, pri odlovu.
  • 0

#116 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 23:26

Dacháčku, dacháčku !!! Soudě podle toho, co jsi tady stvořil - tu asi dostaneš taky banán! :D:D

Ten autor musí být tedy geniální - v tvém podání - neb už chápu ty názvy vodních ploch mezi prepuciem a glans - C.. solidnich metru 1 a C... solidnich metru 2 ;);)

O chlup(sic!) vážněji:

Já uznávám, že prizmatem tragických lidských osudů, které si denně užívám v práci mi podobné věci jako tato přijdou pouze úsměvnou etudou a což asi někoho pohorší - mě to fakt nepohoršuje. A fakt se směji i téměř hrabalovským momentům kouzla nechtěného - typu: "odlov je náročný, je tam vlhko a vemte si holinky" atd.

A vrtá mi hlavou jedna věc - kdyby se na tom obrazci domluvilo 20 ownerů, kdo by jim dokázal, že to není náhoda? Dostali by všichni ban či archiv za jednu tradičku? (to přeháním, ale zamysleme se nad tím).

Chápu, že revs. z titulu své funkce musí mít odstup a v ramci stability family friendly pohledu na gc.com zachovat jistý glanc (nikoliv právě glans) ale jako prostý hráč si rozhodně nemyslím, že by to nějak poškodilo "pohled na český geocaching" ve světě - myslím že žádná taková chiméra neexistuje. Troufám si tvrdit, že až tak výjimečný ten náš geocaching není.
Myslím, že až p... (raději lépe neutrální neutrum TO) časem vyšumí (zajímavé, jak si tady musí člověk dávat bacha na slova) budeme se nad tím usmívat a bude to jistě nezajímavou kapitolkou v Mitákově kronice (pokud jí tedy ještě píše) - už jen ten nadpis - Pussy Licker a jeho ...

PS: Ten znak je sice mezinárodní, ale třeba na Ukrajině mají takto zdobený vrata a ploty. Poprvé se tomu zasměteje, ale pak vám přijde divný, proč vlastně tolik povyku kvůli kusu geometrie.
PPS: Veškerá prdel ovšem skončí (to je trochu pesimismu na závěr, kam by to přitaženě za vlasy mohlo dojít) obrazcemi typu svastika a párem blesků ve větru.
  • 0
Retired slowcacher

#117 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 23:31

Zegga napsal/a:
Odkdy je stěžejní projev svobodné společnosti malování 3,14či na kařdý roh? Na svůj barál nebo lvičku si to nikdo nenamaluje. A když to namaluje na cizí novou fasádu nejen že se projeví jako dementní hovado bez práva na jakoukoli svobodu bez dohledu ale navíc způsobí škodu několik tisíc někomu dalšímu. Máš fakt výborné názory, do tohole debata o svobodě opravdu nepatří. Každý sráč má plnou hubu keců o vlastních právech, ale o vlastních povinnostech neví nic.


Plnou hubu blbych kecu tu posledni dobou mas Zeggo hlavne ty. Vesmes jsou tvoje prispevky uplne mimo realitu, ale hlavne ze se musis vyjadrit. eMenthal nikde nepsal, ze obrazce tohoto typu na baracich schvaluje. Proste tu ty obrazce byly, jsou a budou a nejake Zegga nebo Slavek s tim udelaji kulovy.
  • 0

#118 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 23:33

wmh napsal/a:
Dacháčku, dacháčku !!! Soudě podle toho, co jsi tady stvořil - tu asi dostaneš taky banán! :D:D

Ten autor musí být tedy geniální - v tvém podání - neb už chápu ty názvy vodních ploch mezi prepuciem a glans - C.. solidnich metru 1 a C... solidnich metru 2 ;);)

O chlup(sic!) vážněji:

Já uznávám, že prizmatem tragických lidských osudů, které si denně užívám v práci mi podobné věci jako tato přijdou pouze úsměvnou etudou a což asi někoho pohorší - mě to fakt nepohoršuje. A fakt se směji i téměř hrabalovským momentům kouzla nechtěného - typu: "odlov je náročný, je tam vlhko a vemte si holinky" atd.

A vrtá mi hlavou jedna věc - kdyby se na tom obrazci domluvilo 20 ownerů, kdo by jim dokázal, že to není náhoda? Dostali by všichni ban či archiv za jednu tradičku? (to přeháním, ale zamysleme se nad tím).

Chápu, že revs. z titulu své funkce musí mít odstup a v ramci stability family friendly pohledu na gc.com zachovat jistý glanc (nikoliv právě glans) ale jako prostý hráč si rozhodně nemyslím, že by to nějak poškodilo "pohled na český geocaching" ve světě - myslím že žádná taková chiméra neexistuje. Troufám si tvrdit, že až tak výjimečný ten náš geocaching není.
Myslím, že až p... (raději lépe neutrální neutrum TO) časem vyšumí (zajímavé, jak si tady musí člověk dávat bacha na slova) budeme se nad tím usmívat a bude to jistě nezajímavou kapitolkou v Mitákově kronice (pokud jí tedy ještě píše) - už jen ten nadpis - Pussy Licker a jeho ...

PS: Ten znak je sice mezinárodní, ale třeba na Ukrajině mají takto zdobený vrata a ploty. Poprvé se tomu zasměteje, ale pak vám přijde divný, proč vlastně tolik povyku kvůli kusu geometrie.
PPS: Veškerá prdel ovšem skončí (to je trochu pesimismu na závěr, kam by to přitaženě za vlasy mohlo dojít) obrazcemi typu svastika a párem blesků ve větru.



Také jsem myslel, že tu okamžitě končím, leč pepa zřejmě už spí...
K tvému příspěvku nemám co dodat, lépe bych to nenapsal, díky B)
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#119 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 23:37

wmh napsal/a:
PPS: Veškerá prdel ovšem skončí (to je trochu pesimismu na závěr, kam by to přitaženě za vlasy mohlo dojít) obrazcemi typu svastika a párem blesků ve větru.


No a pritom svastika je svaty a pozitivni symbol v rade kultur uz tisice let. Ze si ho jednou vybral i nejaky Adolf, tak ted pod tim kazdy vidi znak nacismu.:|
  • 0

#120 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 23:50

k-lord napsal/a:

wmh napsal/a:
PPS: Veškerá prdel ovšem skončí (to je trochu pesimismu na závěr, kam by to přitaženě za vlasy mohlo dojít) obrazcemi typu svastika a párem blesků ve větru.


No a pritom svastika je svaty a pozitivni symbol v rade kultur uz tisice let. Ze si ho jednou vybral i nejaky Adolf, tak ted pod tim kazdy vidi znak nacismu.:|


Já ti rozumím. Svastika, sig runy, wolfsangel - všechno už tu bylo a jinak, ale právě nedávných historickým průběhem to je a musí zůstat pasé - smrdí to průserem, a to velmi výrazně větším než holá p..., protože ač chceš či ne, vždy se toho dost neoblbečků chytne.
A tím končím v tuto hodinu s touto OT poznámkou, která je potencionálně ultraflamebilní, jen jsem chtěl poukázat, že jsou výrazně problematičtější potencionální "grafické obrazce".
  • 0
Retired slowcacher




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama