Přejít na obsah


Fotka

kačer pussy_licker II


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
163 odpovědí na toto téma

#161 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 13:25

Je uplne jedno jestli se podepsal nebo ne, cache ownera maj a tomu pripadne lze adresovat vytky, nebo ne? Jinou otazkou je jestli bude odpovidat... sakra vzdyt je to jen hra...:D
  • 0

brundi
 


#162 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 13:27

petelik napsal/a:
Při rekonstrukci hradu Pernštejn byly odhaleny symboly vulvy, které spadají do 16. století.


Kamarád geolog a pískomil mě onehdá prováděl Husarskou roklí u Dubé a ukazoval mi do skály vytesané symboly - historické dopravní značky, v tomto přépadě cosi jako dnešní "jiné nebezpečí". Pak ukázal dolů, kde byl zpoloviny zakryt listím, ale přece zřetelný kosočtverec a povídá: "Tohle znamenalo totéž, co znamená dnes." Mluvíme taky o nějakém 16-17. století.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#163 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 13:28

Zegga napsal/a:Co to řeší? Také jsem PM a třeba já Z kosočtverce na mapě nadšená nejsem nejsem. Třeba se najdou i tací PM co je pohoršuje, nebo jim vadí. Mě je celkem ukradený, jen mi to přijde jako nedostatek humoru. Kdyby pod tím byl autor podepsán, mohla bych to brát jako recesi. Asi si není sám sebou dostatečně jist, když se musí skrývat.

To nemelo s tou serii kesi nic spolecnyho, jen jsem chtel upozornit, ze mezi hostem a klientem je podstatny rozdil. A jestli se skryva, tak je to jen jeho vec - ty se taky vlastne skryvas za prezdivku Zegga, stejne tak jako ja za prezdivku Kapsa .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#164 rebel

rebel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 13:33

Tak původně bylo tohle vlákno pouze o jedné keší

GC27YD7 s názvem " Ritni pasta, to nejlepsi pro vasi prdel"

Ta mi opravdu vadí..... Obrázek kešek na mapě mě nechává klidným...

Diskuze ve vlákně je však o něčem jiném a hlavně tak jako vždy na tomto foru o vzájemném napadání. Takže vlíkno zamykám :(
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama