Přejít na obsah


Fotka

Další obrazce na geomapě


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
464 odpovědí na toto téma

#261 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 18:58

Prijde me skoda tohle rusit, ale Skupec ma taky pravdu. Neslo by, aby autor pridal jeste nejakou kesku, aby se nic nerusilo a na mape to bylo mene kriklave ?
  • 0
VSA

#262 Subzero

Subzero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 18:59

Bohemian reviewer napsal/a:
... Je mi hodně smutno z toho, jakým směrem se ubírá geocaching v Čechách, ale ještě víc smutno je mi z toho, že tomu veřejnost fandí.


Jestli už na to nejsi starý... Jen bych rád parafrázoval známý výrok, že sprostý není ten kdo sprotstě "kreslí", ale ten kdo sprostě myslí. Takový obrázek jsem viděl na nejdenom domácím spotřebiči. BTW nad kvalitou těchto keši ses asi nezamýšlel...
  • 0

#263 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:00

pokud jste to náhodou "minuli"

Vložený obrázek

jinak dále byl v dnešním vydání MF Dnes také článek o této serii
(neviděl jsem ho)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#264 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:01

Mne se to take nelibi ... i kdyz je kes mimo muj dosah, a premyslel jsem chvili ze bych se na ni vydal ... Nakonec ale prevazil negativni nazor... a hlavne: REVIEWER je tu od toho, aby nad "hrou" drzel ochranou ruku, v ramci pravidel, a myslim ze i v ramci "dobrych mravu".... A nakonec .. vzpomente si na vlakno, kdyz koncil TrainTour Reviewer, jak jste mu vsici dekovali ... a najednou jinyho skoro cupujete? Nechapu.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#265 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:02

Tak nevím,naše dítě mělo stejný obrazec v sešitě.Pohoršené tedy nebylo vůbec,to spíš my ;) To by mě zajímalo,který pohoršený "kačer" to do těch novin poslal ? Pochybuju,že by to jinak někde vyšlo !
  • 0

#266 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:10

No co, maminka a reviewer maj vždycky pravdu ... :D Myslím že nějakej článek v nějakejch po.. novinách by nás nemusel tolik vzrušovat, až tam budou psát o Styxu, o lezení na stromy, na skály ... tak přeci všechny tyhle keše nepošleme do archivu jen proto, že se to nějaký MF a nějakýmu rádobynovináři nelíbí .... S tím pohoršením v zahraničí ... do toho nevidím, ale docela by mě zajímalo co v tom vidí jinde než u nás, aspoň se mám na co ptát ...:) No co, já to GPXo stažený mám, takže až mě tam jednou někdo pošle, tak si to prostě projdu archiv nearchiv :D. Autora sice neznám, ale vsadil bych krk na to že o nějakém dokreslování (kdoví co by dokreslil :D) nebude chtít ani slyšet...
  • 0

#267 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:17

cinca2008 napsal/a:
Tak nevím,naše dítě mělo stejný obrazec v sešitě.Pohoršené tedy nebylo vůbec,to spíš my ;)
To by mě zajímalo,který pohoršený "kačer" to do těch novin poslal ? Pochybuju,že by to jinak někde vyšlo !


ten obrázek tracklogu byl ukraden médii od jednoho kačera co ho hodil na internet... kdo vyplodil popud do tisku netuším
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#268 Discovery Team

Discovery Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:20

To mi teda řekněte, co je to za noviny, kdyz vyzoomujou pi*u na mapě a vytisknou to... Jinak si myslim, že to je zástupnej problém a je to spíš začátek diskuze o dalším směřování GC. Jestli to výhledově nebude jen o krabičkách od másla u dětského hřiště...
  • 0

#269 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:22

fremen.cz napsal/a:

cinca2008 napsal/a:
Tak nevím,naše dítě mělo stejný obrazec v sešitě.Pohoršené tedy nebylo vůbec,to spíš my ;)
To by mě zajímalo,který pohoršený "kačer" to do těch novin poslal ? Pochybuju,že by to jinak někde vyšlo !


ten obrázek tracklogu byl ukraden médii od jednoho kačera co ho hodil na internet... kdo vyplodil popud do tisku netuším


By me zajimalo, kolik lidi rozhorcene psalo do novin, jaktoze si dovoli neco tak sprosteho otisknout. Noviny se prece muzou dostat do rukou deti a tem to muze uplne znicit zivot prece. To je strasne kam ten cesky narod speje. :D:D
  • 0

#270 MusMusMus

MusMusMus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:34

Dekuji autorovi teto serie. Ani ne tak za obrazec, je mi vcelku ukradeny, ani ne tak za listingy, ty jsem necetla. Ale za prijemne odpoledne pri jejich odlovu, protoze ta serka je na hezkem miste a takovyhle teren ja mam rada. A taky dekuji za tuhle debatu, protoze predpokladam to byl presne duvod proc obrazec vznikl. Ne, ze by diskuse byla nejak extra zabavna, ale rozhodne je poucna. Beha mi z ni mraz po zadech. Lepsi jak Bckovy horor. A ted si jdu pro dalsi varku popkornu.
  • 0

#271 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:37

Sorry, ale mne osobne se ta archivace taky nelibi a myslim, ze ty duvody jsou vicemene kecy - trefne to popsal Discovery. Jestli ma Bohemian lepsi, mozna by mel podobny veci delat spis on. Jeste ze v novinach neotisknou tohle - to by museli revieweri bezet a pokacet ten les asi... (je tam mytina) (Mimochodem - schvaleni tyhle kese s puvodnim nazvem "In the cunt" bylo dle SR spravne - upozornit ho museli az mistni kaceri vcetne me, ze...)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#272 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:49

Bohemiane, kamaráde, sice to chápu, ale celé je to neskutečně nešťastné. I to následné hájení šlápnutí do hovna. Proč proboha jste vůbec tu pindu pustili? To se nedalo s autorem rozumně dohodnout? A jestli nedalo, anebo jestli to Skupec prostě nedokáže, mohli jste použít obstrukce až do umoření, a nikdo by nic nevěděl a ... popel. Ale pustit to a posrat se až ve chvíli, kdy to Marta pošle tiskem, ... TO je teda fakt vizitka :( Víš dobře, že když něco udělám blbě, stáhnu vocas a poslechnu tě, i když se mi to nelíbí a ty argumenty moc neakceptuju. Ovšem, a to berte s rezervou, páč sám zkušenosti osobní nemám, nedokážu si představit, jak bude (a nejen po tomhle excesu) podobnou loajalitu schopen vyžadovat Skupec :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#273 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:53

pleskněte sem někdo GPX s tou serií, at si to mužou lidi archovovat a nepřijdou o možnost procházky po hezkém lese ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#274 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:58

Bohemian reviewer napsal/a:
Je mi hodně smutno z toho, jakým směrem se ubírá geocaching v Čechách, ale ještě víc smutno je mi z toho, že tomu veřejnost fandí.

To je mi taky, ale očividně z opačné strany.

Nicméně, pokud to tu čte autor série, taky bych se přimlouval za přidájí několika krabic do okolí. Byla by škoda nechat to umřít.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#275 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:03

S důvody archivace nemám problém, kdo si jí chtěl odlovit, měl příležitost. Nápad je provokativní, ale v podstatě je to jen bejkárna. Listingy jsou ubohé, tj. překopírované z jiných stránek. Výsledná procházka v lese je fine, ale ta může být i v případě, kdy ty cache nebudou ve tvaru kosočtverce, kvůli kterému se někdo bude koukat na kačery přes prsty (což asi jako důvod pochopí spíš někdo, kdo pořádá event či připravuje cache ve spolupráci s mudly, než lovec). Část kačerů půjde jak slepice za flusem po každé kopě rychlých bodů, je jedno, zda budou mít nějaký tvar. Na pouze jednobodovou, stejně dlouho multinu v lese půjde málokdo. Jinak si myslím, že tato série keší tak trochu otravuje život reviewerům, protože musí řešit problémy s tím vzniklé. Těch několik málo pánů, co se nám stará o review kešek zadarmo a ve svém volném čase, by mohlo místo této série vypouštět zajímavější cache.
  • 0

#276 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:07

Ja sa z viacerych dovodov priklanam k archivacii tejto serie, ale nie o tom chcem napisat. Je mi smutno z toho, ako sa kvoli takejto "pizdovine" dokazu ludia anonymne urazat. Wabicku, to je dost ubohe od teba...
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#277 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:10

PLAJ family napsal/a:
Nemám slov. Snad jen k tomu, zda je to pro děti?
Děti, kterým by obrazec mohl "ublížit" jdou lesem a dost těžko se podívají na mapu. A ty, které by na tu mapu náhodou narazily, už dávno tento obrazec viděly.

Fakt mi to nakonec připadá jako podpora opencachingu. :@

P.S.: Jestliže přiložený tracklog uvede někoho v citovou újmu, tak je buď génius anebo mešuge.

Důrazně žádám okamžitou archivaci výrobce těchto praček, protože je distribuuje do českých domácností, kde vážně ohrožují mravní výchovu statisíců českých dětí!
Nebo ať aspoň do všech domácností osobně dojde a překreslí příslušný symbol na něco neškodného!
To je přeci nehorázné!!!
  • 0

#278 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:12

Souhlas s citecka. Protože v době schvalování byly 2 listingy vulgární (FUFME a ANAL B ) a jeden politicky "citlivý" (Paroubka pověsili v Kremlu). Ty pak owner předělal na méně provokativní stejně jako svůj nick. a pro fremena přikládám dáreček ;) BTW: už jsem myslel, že všechno usnulo, tak jsem toto téma nechtěl dál rozvíjet. Ale teď už je to jedno. Kdo dal celou sérii najednou, pochlubte se za jak dlouho? My s Aničkou (dcera 15 let, teď je z toho chudák objednaná na psychoterapii :D ) jsme Martu udělali přesně za 2hodiny. :D
  • 0

#279 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:16

Citecka napsal/a:
Proč proboha jste vůbec tu pindu pustili?


Už se jeden z nich vyjadřoval, že při review vidíš jednu krabičku, nikoliv všechny související. Autor jim neřekl, že dělá pindu. A bohužel, revieweři ctí pravidla tak, že nezablokují vypuštění cache jen proto, že má nezajímavý listing a nedává vůbec smysl.
  • 0

#280 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:17

Citecka napsal/a:
Proč proboha jste vůbec tu pindu pustili? To se nedalo s autorem rozumně dohodnout? A jestli nedalo, anebo jestli to Skupec prostě nedokáže, mohli jste použít obstrukce až do umoření, a nikdo by nic nevěděl a ... popel. Ale pustit to a posrat se až ve chvíli, kdy to Marta pošle tiskem, ... TO je teda fakt vizitka :(


To se tu resilo. DLR nevidel vysledny obraz drive nez se kese opublikovali. Za to nemohou. Neco jineho ale je, ze kdyz jim to tak vadi, tak to meli archivovat okamzite, jakmile se zjistil ten tvar. To ze to nechali byt a priposr.... se az diky novinam a Marticce, tak to je vec druha, kterou nebudu komentovat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama