Přejít na obsah


Fotka

Další obrazce na geomapě


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
464 odpovědí na toto téma

#301 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:46

OK, u mě ne, a to už mám děti i ve škole, holt jiný oddíl....
  • 0
Vložený obrázek

#302 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:47

Docela mi to připomíná povyk kolem ENTROPY.
Pokrytečtí moralisti a hyperkorektní blouznivci proti provokatérům a rádoby frikulínům.
Zatím naštěstí patřím k těm druhým.
Doufám, že geocaching zůstane hrou přerostlých dětí a nepromění se jen v obyčejnou tuctovou hru pro rodinky s caparty.

  • 0

#303 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:50

Slavek_CZ napsal/a:
Přesně, napočítal bych na prstech ruky, kteří tu plamenně za obrazec orodují a je mi z toho smutno, přesně jak v reálu, parta pubertálních zastydlivců se jediná vyjadřuje k obrazci a zbytek, když vidí jejich plky raději mlčí, to naprosto chápu, sorry, ale u mě asi narazíte. v ZR okrese si dovolím poznamenat, at se to líbí nebo nelíbí by byla ostraněna do týdne.... K-lord, dovolím si říci, že Ty jsi jedním z nich a věříš, že mě je tě líto?____


Co si nepochopil na tom textu, ktery jsem napsal? Potrebujes ho jeste vysvetlit jednou?? Ale asi by to bylo zbytecne. Precti si jeste jednou muj text a logy u tech kesek.

Jinak jestli ti je me lito nebo ne, je mi uprimne uplne jedno.

A navic me je uplne jedno jestli ty kese budou archivovany nebo ne, denne se jich archivuji na svete stovky a nekrvacim z toho. Navic se tu dneska neresil obrazec ale spis pristup revieweru.
  • 0

#304 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:58

Lidi neblbněte, obrazec to fakt není moc pěkný a ty popisy mi taky nepřišly zrovna duchaplné. Na samotné sérii jsem nebyl a ani se tam nechystám, takže nemůžu soudit, jak opravdové uložení, může to být zajímavý les, ale podle mě to nestojí za to hádání. Stejně tak mi připadá, že na celém fóru tady je těch vulgarit až moc. Nechcete se chovat alespoň trochu slušně? Občas si tu připadám jako mezi sprosťáky, když čtu některé příspěvky.
  • 0

#305 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:00

Slavek_CZ napsal/a:
Přesně, napočítal bych na prstech ruky, kteří tu plamenně za obrazec orodují a je mi z toho smutno, přesně jak v reálu, parta pubertálních zastydlivců se jediná vyjadřuje k obrazci a zbytek, když vidí jejich plky raději mlčí, to naprosto chápu, sorry, ale u mě asi narazíte. v ZR okrese si dovolím poznamenat, at se to líbí nebo nelíbí by byla ostraněna do týdne.... K-lord, dovolím si říci, že Ty jsi jedním z nich a věříš, že mě je tě líto?____

jak by byla do týdne odstraněna? ty jsi zr_retrívrz a archivoval by si ji? nebo bys naběhl do lesa a fyzicky zlikvidoval krabky, aby musela být dis/arch?
to by mě opravdu zajímalo.
  • 0

#306 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:00

Copak Marta, ale vy jste si nevšimli, že už dávno tu máme na naší společné mapě pánský protějšek? A dokonce ukazuje zhruba tím správným směrem! Ono se mu teda zatím říká šipka, ale je to P**** z profilu. Ještě kdyby tak někdo archivoval ty tři nadbytečné keše na hrotech (S, J, Z) a bude to vidět úplně jasně! A jako by to nestačilo, přibyl nedávno z 13 keší i P**** z čelního pohledu... HA! Archivovat! Okamžitě!
  • 0

#307 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:04

Hoši, hoši, hoši! Když tato série vyšla, hned jsem věděl, že to je provokace. Kouknul jsem na mapu a podle znalosti místních reálií jsem usoudil, že to nemusí být tak špatné (20 bodů na jeden zátah a o body jde přece v první řadě B) ). Dokonce jsem odhadl reakce, to vlastně nebylo tak těžké. :) Pokud to bylo špatně, měli to revieweři buď nepublikovat anebo hned zaarchivovat. Takhle je to je rejpání se v hovně, které čím víc se do něj rejpá, tím víc smrdí. Kdybyste to nechali být, celá Pi.. totiž Marta by postupně odumřela. P.S.: Tím že se této série zastávám neznamená, že bych ji chtěl mít u každé vesnice.
  • 0

#308 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:13

Asi ti nedoslo, ze nikdo nelovi kesky kvuli obrazci, ale kvuli tomu, ze je to velmi pekna prochazka po prirode.

Pěkné procházky po přírodě se dají uskutečnit leckde jinde, při troše snahy i s podobnou hustotou kešek. Proč se tedy všichni houfně vrhají do Teplic? Opravdu by tam jezdili kačeři několik set km, kdyby tam bylo 20 náhodně rozmístěných kešek? Tomu fakt nevěřím.
  • 0

#309 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:15

Na těchto stránkách je k dispozici hlasování, tak mám nápad na novou anketu, ať se ukáže, jak se to komu líbí...
  • 0
Vložený obrázek

#310 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:17

Vláček napsal/a:

Asi ti nedoslo, ze nikdo nelovi kesky kvuli obrazci, ale kvuli tomu, ze je to velmi pekna prochazka po prirode.

Pěkné procházky po přírodě se dají uskutečnit leckde jinde, při troše snahy i s podobnou hustotou kešek. Proč se tedy všichni houfně vrhají do Teplic? Opravdu by tam jezdili kačeři několik set km, kdyby tam bylo 20 náhodně rozmístěných kešek? Tomu fakt nevěřím.

Kdyby 20ti tradickam u sebe s peknou nezavadnou prochazkou hrozila arichivace, tak tam taky spousta lidi pojede... :)

Ale tak samozrejme se tu poji vse dohromady... x% body, y% zazitky, z% tvar... Kazdy at si za [x,y,z] dosadi proc tam jel ;)
  • 0

#311 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:19

k-lord napsal/a:
...Navic se tu dneska neresil obrazec ale spis pristup revieweru.

Já s postupem reviewerů docela i souhlasím. Žádná hurá akce jednoho člověka, ale hezky s rozmyslem po společném projednání. Ani nějakou povýšenost v tom až tak nevidím.
Jo možná ta cache neměla už ani vylézt, nebo být archivována hned, ale asi by taky bylo dobré vzít v úvahu, že to revieweři dělají bezplatně ve volném čase... a přesto možná kolikrát lépe než někteří velice dobře placení jedinci, kteří to mají jako povolání. :) A taky nestojí o to aby jim furt někdo nadával.
Holt je ale potřeba udržovat určité meze, jinak by tu zachvíli byl totální bordel, tahle cache je už překročila... a co si budeme povídat, nešlo o nic jiného než o provokaci. Hezké cache v lese nemusí být do kosočtverce, nemusí je zakládat pussy licker a podobně.
Líto mi téhle série určitě není. A ještě si neodpoustím jedno rýpnutí, po tom, co jsem si přečetl všechny Wabíčkovy příspěvky, lépe nám možná bylo bez Wabíčka.:P:)
  • 0

#312 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:23

Slavek_CZ napsal/a:
Přesně, napočítal bych na prstech ruky, kteří tu plamenně za obrazec orodují a je mi z toho smutno, přesně jak v reálu, parta pubertálních zastydlivců se jediná vyjadřuje k obrazci a zbytek, když vidí jejich plky raději mlčí, to naprosto chápu, sorry, ale u mě asi narazíte. v ZR okrese si dovolím poznamenat, at se to líbí nebo nelíbí by byla ostraněna do týdne.... K-lord, dovolím si říci, že Ty jsi jedním z nich a věříš, že mě je tě líto?____


...nejsi dobrý počtář ... nenapočítal bys na prstech všech končetin celé své rodiny, kolik lidí už ty keše s radostí odlovilo, ale možná by se ti podařilo spočítat, jak málo lidí tady v tom a dvou podobných vláknech je pro jejich archivaci ... a přesto si taková malá skupinka nakonec vymohla onen puritánský zákaz. Kdyby kvůli ničemu jinému, milerád se řadím mezi trapné "zastydlé puberťáky", protože lidé jako ty, jsou podle mě svým "dobře myšleným" fanatismem skutečně nebezpeční! :|
(ať se to někomu líbí nebo nelíbí, tyto keše porušují mravní čistotu a budou neprodleně bez náhrady odstraněny - v našem ZR okrese si umíme udělat pořádek, bojujme - za mír, odstraňujme keše - pro geocaching, zpátky ni krok)
  • 0

#313 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:24

wabicek napsal/a:

Discovery Team napsal/a:
Mimochodem - kdo je to ten Skupec ???


skupec je tupec :)


Pod tento názor se mohu podepstat, jestli on nebude pánský protějšek od "Marty".

Proboha, a co takhle přelepit tento znak na všech faxech, kopírkách, pračkách a jiných spotřebičích ?! Nebo je rovnou zakážem ? A co do toho pleteš děti ? Kosočtverec je tvar jako každý jiný, a konec konců, z dámskýho přirození vylezl na počátku patrně každej. Nebo ty si snad
Skupece Reviewere - CZ kraje, Stredoceský, Královéhradecký, Pardubický, hl. mesto Prahu, vylezls ze zadnice ?

Běžte doprčic s takovým autoritářským jednáním, které je imho zcela v rozporu s pravidly GC. Pokud byla série závadná, neměla se tato keš vůbec publikovat.
  • 0

#314 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:25

Ano nejsem a dal bych si tu práci ty cache z míst sundat, a nestydím se za svůj postoj....
  • 0
Vložený obrázek

#315 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:28

Slavek_CZ napsal/a:
Ano nejsem a dal bych si tu práci ty cache z míst sundat, a nestydím se za svůj postoj....



myslim ze tvuj pristup by ohrozoval cesky geocaching mnohem vic nez 20 piksel v lese...
  • 0

brundi
 


#316 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:30

Jedna z nejlepších neoficiálních kapel totalitních 70. let MCH Band nahrála kolem roku 1980 jednu skladbu. Byla to instrumentálka, která byla nakonec utnuta výkřikem: "Pak to zakázali, hej." Děkuji některým reviewerům, že mi ji připomněli. Jdu si tu krásnou ale mrazivou muziku pustit...
  • 0

#317 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:32

Slavek_CZ napsal/a:
Ano nejsem a dal bych si tu práci ty cache z míst sundat, a nestydím se za svůj postoj....

Ano, správně!

"Budete se mít líp, i kdybyste nechtěli"

:)
  • 0

#318 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:33

Slavek_CZ napsal/a:
Ano nejsem a dal bych si tu práci ty cache z míst sundat, a nestydím se za svůj postoj....

Potkat te pri tom, tak dostanes takovou nakladacku, ze uz si neodlovis nic s terenem >1 ;)
  • 0

#319 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:33

Autacek napsal/a:


Autacku, tak takhle uz prosim ne!!!! To uz taky prehanis. Byt s reviewery v tomto kroku ani ja nesouhlasim, urazet uz jednotlive reviewery je pod moji uroven. Nesouhlasit se da i slusne. Skupec prestrelil mozna v tom disablovani tou argumentaci, ale jako vsech i jeho prace si musime vazit. Az s tim sekne jeden nebo druhy tak pak tu zase budou kaceri nadavat, ze musi cekat mesice nez jim nekdo schvali kesku.
  • 0

#320 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:34

Slavek_CZ napsal/a:
Přesně, napočítal bych na prstech ruky, kteří tu plamenně za obrazec orodují a je mi z toho smutno, přesně jak v reálu, parta pubertálních zastydlivců se jediná vyjadřuje k obrazci a zbytek, když vidí jejich plky raději mlčí, to naprosto chápu, sorry, ale u mě asi narazíte. v ZR okrese si dovolím poznamenat, at se to líbí nebo nelíbí by byla ostraněna do týdne.... K-lord, dovolím si říci, že Ty jsi jedním z nich a věříš, že mě je tě líto?____


Hmm, přiznám se, že toto je nejsmutnější příspěvek celého dlouhého vlákna - pro zastáce i odpůrce této série. Zdá se, že český geocaching spěje ke svým Lidovým milicím.
PS: Pokud jsi Slávku reviewer a sérii bys po své archivaci osobně fyzicky zlikvidoval, pak je to zřejmě(?) v pořádku a mlčím. V opačném případě vystupuješ jako takovej malej lokální diktátorek.
PPS: Série (stejně jako jiné obrazce) mi je vcelku ukradená, abych taky vyjádřil svůj názor. Postoj reviewera chápu. Akorát mi pořád vrtá hlavou (už jsem to tady nebo v tom paralelním vlákně zmínil) - kdyby se domluvilo cca 20 ownerů a každý založil tradičku a "náhodou" by to ve finále vyšlo na identický obrazec - jak by se toto řešilo? To by byl teprve oříšek.
  • 0
Retired slowcacher




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama