Přejít na obsah


Fotka

Další obrazce na geomapě


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
464 odpovědí na toto téma

#281 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:18

AHA & team napsal/a:


Sakra dneska jsem nejak pomaly. :D:D
  • 0

#282 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:19

Ach jo, abyste se z jednoho obrazce nezbláznili. Nechcete taky napsat petice pro změnu loga jedné automobilky ? :D
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#283 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:20


To se tu resilo. DLR nevidel vysledny obraz drive nez se kese opublikovali. Za to nemohou.

never vsetkemu, co sa tu pise...
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#284 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:24

Saman napsal/a:


To se tu resilo. DLR nevidel vysledny obraz drive nez se kese opublikovali. Za to nemohou.

never vsetkemu, co sa tu pise...


Šaman se nám dal do řad reviewerů? :o Promiň, kolego, jak to je tedy s těmi kešemi před publikací na mapě? :)
  • 0

#285 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:24

Saman napsal/a:


To se tu resilo. DLR nevidel vysledny obraz drive nez se kese opublikovali. Za to nemohou.

never vsetkemu, co sa tu pise...


No pockej, psal to tu on sam, takze nebyl duvod mu neverit, zvlast, kdyz si to nikdo z nas nemuze vyzkouset, jestli ano nebo ne. Paklize by to videl, tak .... (taky radeji nekomentuji).
  • 0

#286 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:25

Po přečtení prvních pár příspěvků se mi tohle vlákno dařilo docela dlouho ignorovat, protože bylo jasné, jak to zas dopadne, Dneska mi to bohužel ve slabé chvilce nedalo. :( Já jsem teda docela rád, že tahle blbinka zase z mapy zmizela. Koneckonců svoje si stejně už asi splnila. Zbytek docela přesně vystihnul Šaman... je to smutný.
  • 0

#287 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:27

Mimochodem na těch pračkácch fakt není kosočtverec. Je to v tomhle vláknu zmíněno už několikrát, ale to je jedno, i kdyby byl, tak je asi jasný, že vypínací tlačítko touhle sérií nikdo na mysli neměl.
  • 0

#288 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:31

alkes napsal/a:
Mimochodem na těch pračkácch fakt není kosočtverec. Je to v tomhle vláknu zmíněno už několikrát, ale to je jedno, i kdyby byl, tak je asi jasný, že vypínací tlačítko touhle sérií nikdo na mysli neměl.

Mimochodem já nevím, jak u vás v Praze, ale jinde se to kreslí i takhle, nějaké přesné proporce nikdo neřeší, širší nebo delší, vsjo ravno :D
A Marta je marta, což dostává zajímavý smysl, že? B)
  • 0

#289 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:33

alkes napsal/a:
Mimochodem na těch pračkácch fakt není kosočtverec. Je to v tomhle vláknu zmíněno už několikrát, ale to je jedno, i kdyby byl, tak je asi jasný, že vypínací tlačítko touhle sérií nikdo na mysli neměl.


Tak podle enable logu od ownera, tak to byl prave owner, kdo mel na mysli to tlacitko od pracky. :P:p

Drzim ownerovi palce, napsal to tam spravne, i kdyz je mi jasne, ze proti reviewerum nema sanci.
  • 0

#290 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:34

wabicek napsal/a:

Saman napsal/a:
Ja sa z viacerych dovodov priklanam k archivacii tejto serie, ale nie o tom chcem napisat.
Je mi smutno z toho, ako sa kvoli takejto "pizdovine" dokazu ludia anonymne urazat. Wabicku, to je dost ubohe od teba...


nemyslim si ze bych to nejak prehnal, proste nesouhlasim s hrozbou archivace a s predlozenymi pseudoargumenty.
kazdopadne dam na tebe a radeji to nebudu uz vice rozebirat.

je nieco ine nesuhlasit a dat to slusne najavo a nieco ine urazat (vid Skupec tupec...)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#291 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:34

pro opozdilce fremena zvláště přikládám GPX, předtím se mi to nepodařilo.
  • 0

#292 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:35

skupec napsal:

Po domluve revieweru pristupuji k tomuto kroku.
Autorovi ponechávám prostor do nedele 23.5. aby s keškama neco udelal. Pokud je jednoduché vytvorit tento obrazec, není pro nej asi problém vytvorit jiný, méne závadný. V nedeli bude následovat archivace. Pokud autor nestihne presunout cache do nedele, tak muže v klidu v presunech pokracovat, dávám výjimku a po prezkoumání obrazce bude následovat unarchived.

Duvody tohoto kroku:
-špatná reprezentace CZ v zahranicí
-vulgarita
-je to dobré pro deti? Ne, není!
-špatné prezentování hry u nekacerské verejnosti
-mapa kešek patrí všem, proto umístením tohoto obrazce na mapu to beru jako vandalismus. Také si tento obrazec nenastríkáte na plot nebo dvere vašeho bytu.

Duvody vstrícného kroku:
-pozitivní ohlasy u cásti kaceru a ta cást není malá
-listingy mají hlavu a patu

Dekuji všem kacerum za pochopení. Ty, kdo s tímto krokem nesouhlasí prosím, at se zamyslí nad jinými duvody. Jakými? Treba to, že po tom, co se to prosáklo do zahranicí, se muže stát, že se budeme muset na popud a tlak od našich šéfu, utáhnout šrouby. A to asi nechce nikdo, že?

Ješte jednou dekuji a ahoj
Skupec Reviewer - CZ kraje, Stredoceský, Královéhradecký, Pardubický, hl. mesto Prahu


ice-cream_licker:
Mily Skupce...

pochybuji, ze jednas za vsechny reviewery, ale budiz. Napriklad ponik se na gc.cz nevyjadril nijak negativne k teto serii, ale to je jen mezi vami.

S keskami nehodlam delat absolutne nic, neshledavam na nich nic proti pravidlum, ani groundspeaku ocividne "obrazec" nijak nevadi, nepohorsuje. Primo se Sandy z groundspeaku jsem sve prohresky proti pravidlum ve dvou listingach - ty uz byly napraveny - resil, ta mi pak na zaklade nasi komunikace zkratila ban ze 14 dnu na 7. Kdyby to byla takova spatna prezentace CZ v zahranici, jak jsi uvedl, asi by se ke me tak vedeni GS nezachovalo, nemyslis?? Proc jsi serii, kdyz te tak strasne pohorsuje, nearchivoval hned, dokud nemela, jak uvadis, pozitivni ohlasy u casti kaceru, ale az po 14 dnech existence??

Ted k vysvetleni obrazce. Nekdo by mohl rict, ze jsem asi jednodussiho mysleni, ale kazdy vidi v obrazci to, co chce. Jak se psalo na foru - nekdo v tom vidi knoflik od kopirky, nekdo od faxu, nekdo dve sipky a nekdo kubisticke slunicko.
Ja pracuji u predniho vyrobce automatickych pracek - montuji ovladaci panely. A protoze tento obrazec mam pred sebou denodenne v praci, chtel jsem se o nej podelit i s ostatnimi kolegy kacery. Opravdu nechapu, co na tom shledavas za VULGARNI, nevhodne pro deti... Jestli v tom vidis neco jineho a nelibi se ti to, mozna bys mel zacit premyslet o sve orientaci a vytvorit si nejaky jiny obrazec, Tobe blizsi.. a nebo bys mel zacit psat maily vsem vyrobcum kopirek, pracek, faxu...., ze pohorsuji mladez...

Mapa kesek patri vsem?? Myslim ze prinejmensim pan google a pani groundspeakova by s tebou nesouhlasili.. ale to uz je o necem jinem...

Takze moje resume... Menit tuto oblibenou serii - ANO, oblibenou pisu na zaklade navstevnosti, kde se behem 14 dnu vystridalo na 200 kaceru, NEBUDU a timto ji enabluji. Pokud k ni budes mit i nadale vytky, archivuj ji, ale necekej, ze to necham jen tak.

ice-cream_licker


  • 0

#293 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:37

Za mě můžu říct, že jsem rád, že zastydlá puberta, která jinak volá po spreji na mostě byla z gc.com odstraněna, už jen nick ownera v reálu stojí za zvážení, že hvězdný člověku. Nechápu všechny volače po tom, že obrazec na mapě chtějí, že bez něj nemůžou žít, přijdou mě dost ubozí a přízemní a za tím si stojím, česká malost zase měla préééé.
  • 0
Vložený obrázek

#294 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:38

> Duvody tohoto kroku: > -špatná reprezentace CZ v zahranicí v zahranici imho prd vedi, co tento symbol u nas znamena... Mozna jeste tak na slovensku hodne mozna v polsku, ale to je tak vsechno... > -vulgarita Jaka? Proste symbol pro zapnuti, na kazde pracce, mikrovlnce, tiskarne, faxu... To zrusime vsechny tyto pristroje? Nemluve o tom, ze kdyby to bylo neco vulgarniho, tak to tezko otisknou v novinach ;) > -je to dobré pro deti? Ne, není! Detem to je bud jedno, nebo stejne tento symbol znaji a pouzivaji... Vzpomenme na nase mlada leta ;) A ktery dite pozna, pri prochazce lesem, do jakeho tvaru jde? > -špatné prezentování hry u nekacerské verejnosti Tohle beru, ze nam to nedela uplne dobry obrazek... Ale GC je pro me take zabava, a tato recese me naprosto pobavila. Nemluve o tom, jaka to byla perfektni prochazka v nadhernem prostredi... Daleko radsi bych zakazal takove ty "skarpovky" od novacku atd... > -mapa kešek patrí všem, proto umístením tohoto obrazce na mapu to beru jako vandalismus. Také si tento obrazec nenastríkáte na plot nebo dvere vašeho bytu. Pod vandalismem si predstavuji tedy uplne neco jineho. Nastrikana <|> na zdi je vandalismus, ale ne protoze to je <|> ale protoze to je nastrikany na zdi. I kdyby tam bylo cokoli jineho, tak mi to bude vadit, naopak pokud bude <|> uprostred Vaclavaku za starych trubek (jako uz tam nejake takove "umeni" bylo), tak mi to bude uplne jedno a nepohorsi me to ani trochu... Jinak si myslim, ze se tu revieweri chovaji trosku jako diktatori, coz se mi uplne nelibi. Snad jsme jedna parta a meli bychom se podle toho taky chovat. Nikdo by se imho nemel chovat povysene jen kvuli tomu, ze byl nekym zvolen na "kontrolni cinnost" (urcite je timto nechci nejakym zpusobem shazovat, jinak urcite odvadeji zasluznou "praci"). Samozrejme, ze nikdy se nelze zavdecit vsem, ale naprosta vetsina nazoru na tuto serii je kladna... Tak proc ji rusit, kdyz neporusuje zadna pravidla? Existuji stovky caches naprosto o nicem, co takhle nejdriv zrusit tyhle? Aspon by se konecne cesky GC posunul nekam dopredu a stal se zajimavejsi, treba i pro ty vase rodiny s detmi.
  • 0

#295 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:38

Já jsem ráda, že konečně zvítězil zdravý rozum. Předělat keš na něco jiného nikomu v ničem nebrání. Trochu mne mrzí, že se tady stále ozývá několik nicků. kteří obrazec plamenně hájí, zatímco další, kteří diskutují na ostatních tématech ohledně programů apod. před tímhle vláknem strkají hlavu do písku. Stejně tak autor serie, který zřejmě není schopen přihlásit se pod svým pravým nickem. Já tohle řešení považuji za rozumné, lovcům bodů keše zůstanou. A o to jde,ne, nebo o co vlastně? Provokovat za každou cenu?
  • 0

#296 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:39

dr.vota napsal/a:
Mimochodem já nevím, jak u vás v Praze, ale jinde se to kreslí i takhle, nějaké přesné proporce nikdo neřeší, širší nebo delší, vsjo ravno :D
A Marta je marta, což dostává zajímavý smysl, že? B)

U nás se držíme klasických proporcí.:P:D
  • 0

#297 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:41

Slavek_CZ napsal/a:
Za mě můžu říct, že jsem rád, že zastydlá puberta, která jinak volá po spreji na mostě byla z gc.com odstraněna, už jen nick ownera v reálu stojí za zvážení, že hvězdný člověku. Nechápu všechny volače po tom, že obrazec na mapě chtějí, že bez něj nemůžou žít, přijdou mě dost ubozí a přízemní a za tím si stojím, česká malost zase měla préééé.


Asi ti nedoslo, ze nikdo nelovi kesky kvuli obrazci, ale kvuli tomu, ze je to velmi pekna prochazka po prirode. precti si nejdrive pochvalne logy u tech kesek a pak teprve pis takove nesmysly. ja treba vidim ceskou malost uplne nekde jinde (zkus si domyslet kde), rozhodne ne u nekoho, kdo si chce udelat pekny vylet na 20 kesek.
  • 0

#298 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:42

Sutech napsal/a:

Saman napsal/a:


To se tu resilo. DLR nevidel vysledny obraz drive nez se kese opublikovali. Za to nemohou.

never vsetkemu, co sa tu pise...


Šaman se nám dal do řad reviewerů? :o Promiň, kolego, jak to je tedy s těmi kešemi před publikací na mapě? :)

Promin kolego, ok, opravujem, DLR vysledny obraz nevidel, ale o celej serii vedel dopredu a vedel, co na nom bude. Je to pravda alebo nie? ;) Napis, ze nie, a svojmu dobre informovanemu zdroju vynadam :D
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#299 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:45

Přesně, napočítal bych na prstech ruky, kteří tu plamenně za obrazec orodují a je mi z toho smutno, přesně jak v reálu, parta pubertálních zastydlivců se jediná vyjadřuje k obrazci a zbytek, když vidí jejich plky raději mlčí, to naprosto chápu, sorry, ale u mě asi narazíte. v ZR okrese si dovolím poznamenat, at se to líbí nebo nelíbí by byla ostraněna do týdne.... K-lord, dovolím si říci, že Ty jsi jedním z nich a věříš, že mě je tě líto?____
  • 0
Vložený obrázek

#300 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:46

asi si taky budu muset jít udělat popkorn :D mládež bude pohoršena protože uvidí kosočverec, já nevím jak v ostatních koutech republiky, ale to slovo na P zná i můj čtyřletý syn a néééé nezná ho ode mě, mluví tak ostatní děti ve školce a upřímně co se v mládí naučíš.......
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama