Přejít na obsah


Fotka

...co je moc to je příliš


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
329 odpovědí na toto téma

#81 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 10:30

pavels napsal/a:
A v čem je vlastně problém? Že si někdo může koupit informace? :P

Ty se odvažuješ klást takovou otázku na zdejším fóru ? ;) Vždyť tě tu rozcupují jako kacíře a vymyslí si tisíce důvodů, proč to právě jim vadí.
Samozřejmě že není žádný problém - každého věc, jestli se ochudí o zážitek a nesmyslně někomu přispěje. Ono takových moc nebude.
A jestli ten parazit nesplňuje nějaké zákonné podmínky ? Od toho tu jsou jiné úřady. A oproti jinným zvěrstvám, co se v naší zemi dějí, snad nikomu nestojí za to takovou hovadinu řešit ...
  • 0

#82 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 10:36

pavels napsal/a:
A v čem je vlastně problém? Že si někdo může koupit informace? :P


ale prd. problem je, ze je to nekala konkurence jedineho praveho obchodu s finalkami H+se. obzvlast, kdyz odmitaji rucit za souradnice a nespravnymi finalkami vnaseji do potencialnich zakazniku H+ova stin obav. a tech penez, co bude stat reklama na znovuprilakani neduverivych zakazniku.
  • 0

#83 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 10:43

Odmitam spekulace o ohrozeni sveho obchodu. Od rana jsem prodal sest finalek (nektery skutecne novy a kvalitni chutovky!) a celou serii Rybniku (zdravim wetu, obnov tu bonusku brzo - dik!) - ta serie je ted v akci za flasku zeleny! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#84 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 10:43

cztweety: a co tam chces na tech uradech nahlasit? Jak vubec vis, ze dotycny/dotycni jsou v CR? A tim padem se jich CZ zakony ani netykaji. Realne by mohlo byt napsat registratorovi, pripadne to resit s GS kvuli ikonam, ale jinak je to podle me marne. Respektive jak jsem napsal drive, zalozit stejny web, ale zadarmo.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#85 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 11:03

S474N napsal/a:
cztweety: a co tam chces na tech uradech nahlasit? Jak vubec vis, ze dotycny/dotycni jsou v CR? A tim padem se jich CZ zakony ani netykaji.

Máš pravdu , ale podnět dát můžeš a nic tím nezkazíš.

Respektive jak jsem napsal drive, zalozit stejny web, ale zadarmo.

Nebo disablovat keše uvedené v databázi :)
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#86 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 11:28

station2381: a proc ten podnet nedas sam?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#87 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 11:31

Nemám paypal, můžete mi někdo koupit finálku GC1Q9VM až bude od archivovaná? Díky :D
  • 0

#88 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 11:45

acrossforester: tak tam to bude velmi zajimave, zvlast kdyz se finalka tocila.

Dále bych nálezce chtela poprosit, aby nesdelovali místo správné skorápky ostatním, zkazilo by to podstatu této cache. Nic méne, protože hodne lidí rádo porušuje pravidla (Lucifer o tom musí neco vedet;-) a protože je to pro hru typické, jednou za cas se skorápky roztocí a logbook zmení své místo (samozrejme v rámci 8 daných souradnic).


  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#89 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 12:00

S474N napsal/a:
station2381: a proc ten podnet nedas sam?


A jéje další vševěd. Jak víš, že jsem ho již dávno nedal?
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#90 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 03 červen 2010 - 12:12

hplus napsal/a:
Odmitam spekulace o ohrozeni sveho obchodu. Od rana jsem prodal sest finalek (nektery skutecne novy a kvalitni chutovky!) a celou serii Rybniku (zdravim wetu, obnov tu bonusku brzo - dik!) - ta serie je ted v akci za flasku zeleny! B)


Jen bych rád věděl jestli hplus = H+.
Docela mě baví zakládat nové keše. Takže rychle nakupujte protože dnes tahle celá stará serie Kosteleckých rybníků bude disable. wetu
  • 0

#91 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 12:21

Na jednu stranu mě štve že tam máme naši cache, která rozhodně není nikterak těžká aby její finální souřadnice musely být kupovany. Na druhou si řikam, že to je fuk. Je to každého věc, ať si souřadnice klidně koupí, ale většina kačerů hraje fér sami pro sebe...
  • 0
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#92 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 12:28

wetu napsal/a:
Jen bych rád věděl jestli hplus = H+.

Clovece, to nevim, jestli Ti tady nekdo dokaze potvrdit. CO SE TREBA KOUKNOUT NA STATUSBAR POD PRISPEVKEM? (Ano, opravdu kricim...)

wetu napsal/a:
Docela mě baví zakládat nové keše. Takže rychle nakupujte protože dnes tahle celá stará serie Kosteleckých rybníků bude disable. wetu

Jasny priklad toho, jak tohle vlakno skodi ceskemu geocachingu - zejmena jeho komercni strance. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#93 Pozdni sber

Pozdni sber

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 12:36

Ale vždyť disable a založení na tom samým místě není nic neobvyklého.
  • 0

#94 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 12:42

Třeba jen očuchá logbooky a zjistí kdo si finálku koupil a kdo jí spočítal sám... fakt nechápu proč zrovna disable .. :D:D
  • 0

#95 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 12:45

No ne, 2 z mých keší jsou tam taky a ta jedna je dokonce PM. Přátelé, čivava Dikouš se smečkou všem vzkazuje, že sežere každého, kdo si keš Chihuahua GC1MHQD koupí. :D:D:D
  • 0

#96 ottik5

ottik5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:02

Weri.cz me dnes upozornil, ze se nase uz dve wheriga, spis jejich finalky prodavaji za dve euro. Od teto chvile budu trvat na dokonceni a odemceni hry na wherigo.com. Kdo tak neucini, bude jeho log smazan. Ottik5 www.kacerem.snadno.eu
  • 0

#97 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:07

Já myslím, že je to každyho věc. To, že je za to někdo ochotnej platit nechápu. A nedovedu si představit, že bych si takhle koupil finále Dharmy nebo třeba Charona. Ta finálka v tomto případě není přece vůbec podstatná. Tady je důležité to, co se děje celej den během odlovu a ne razitko v logbooku. Ale jak řikám, každyho věc. Já to ignoruju.
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#98 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:09

ottik5 napsal/a:
Weri.cz me dnes upozornil, ze se nase uz dve wheriga, spis jejich finalky prodavaji za dve euro. Od teto chvile budu trvat na dokonceni a odemceni hry na wherigo.com. Kdo tak neucini, bude jeho log smazan.
Ottik5
www.kacerem.snadno.eu

Abys pak nebyl překvapenej když si ten log někdo vydupe přee rewievera :) Páč pokud je v logbooku, má na něj nárok.

Že to vůbec řešíte, taková kravina...
  • 0

#99 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:10

ottik5 napsal/a:
Weri.cz me dnes upozornil, ze se nase uz dve wheriga, spis jejich finalky prodavaji za dve euro. Od teto chvile budu trvat na dokonceni a odemceni hry na wherigo.com. Kdo tak neucini, bude jeho log smazan.
Ottik5
www.kacerem.snadno.eu

Ne ze bych nechapal tve spravedlive rozhorceni, ale jenom si tim pridelas zbytecnou praci. Pokud vim, neni problem odemykaci klic z cartridge vytahnout.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#100 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:11

Je to hnus a pěkná provokace... myslím že hodně humbuku pro nic. Už si někdo nějaké finále koupil? A nikdo tady nemá hlavičku emailu kdo tu nabídku rozeslal?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama