Přejít na obsah


Fotka

...co je moc to je příliš


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
329 odpovědí na toto téma

#101 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:13

Asi by se dalo vysledovat kdo za tím stojí. Je tam např. i moje poslední keš GC23Q47, kterou zatím našlo jen 16 lidí. Z toho polovinu znám a nepodezříval bych je... Nedělám si z toho těžkou hlavu, ale docela by mě zajímalo kdo z geokolegů má natolik vyvinutého obchodního ducha...
  • 0

#102 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:16

ottik5 napsal/a:
Weri.cz me dnes upozornil, ze se nase uz dve wheriga, spis jejich finalky prodavaji za dve euro. Od teto chvile budu trvat na dokonceni a odemceni hry na wherigo.com. Kdo tak neucini, bude jeho log smazan.
Ottik5
www.kacerem.snadno.eu


Ale no tak - nenech se vytočit a neztrácej nadhled - to by byl zdaleka nejhorší důsledek celýho webu finálek! Navíc tady rozjedeš flame o logování/nelogování wiga apod. a za to to fakt nestojí.

Takže přátelé - má wheriga nekupujte!
Noli tangere... je tak primitivní (všimněte si, že je to stále verze 1.0;)) takže za pár sekund v emulátoru je to doma!
Ad mortem... klidně pošlu souřadnice, beztak je to tak blbě zaměřený, takže i tak to bude oříšek najít ;)(a navíc tam potřebuju vyměnit logbook, tak by se návštěva s čistým logbookem hodila;) )

A pro autory finálek, kteří se u čtení tohoto vlákna jistě výborně baví, mám prosbičku - šlo by zařídit něco jako PM? Že bych třeba za 20 éček dostal k souřadnicím i ten postup? Potřebuju to na GC1991V, abych mohl machrovat a dodatečně vyhrát sázku! (ta navržená cena je samozřejmě k jednání:) )
  • 0
Retired slowcacher

#103 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:19

S474N napsal/a:
acrossforester: tak tam to bude velmi zajimave, zvlast kdyz se finalka tocila.

Dále bych nálezce chtela poprosit, aby nesdelovali místo správné skorápky ostatním, zkazilo by to podstatu této cache. Nic méne, protože hodne lidí rádo porušuje pravidla (Lucifer o tom musí neco vedet;-) a protože je to pro hru typické, jednou za cas se skorápky roztocí a logbook zmení své místo (samozrejme v rámci 8 daných souradnic).


já vím, už ji mám odlovenou, jenom jsem chtěl upozornit na to, že "prachy jsou krásná věc, ale některý souřadnice si za ně nekoupíš" ;)
  • 0

#104 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:25

sobikovi napsal/a:
Je to hnus a pěkná provokace... myslím že hodně humbuku pro nic. Už si někdo nějaké finále koupil? A nikdo tady nemá hlavičku emailu kdo tu nabídku rozeslal?


doména byla registrována u emocuc.thinline.cz (třetím osobám samozřejmě informace o registrujícím neposkytnou)

pár stránek zpětně jsem tu psal, na koho byla doména registrována z toho co je dostupné na webu - je to ale vymyšlené od A - Z.
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#105 forces1

forces1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:39

Tak mě to nedalo a kouknul jsem se na uvedené stránky. První věc byla kontakt. Dle na zákonů, každá internetový prodej musí být označený názvem, adresou, IČ popř. DIČ atd. Jelikož toto schází, lze tohoto provozovatele nahlásit České obchodní inspekci. Domnívám se, že bude čelit minimálně pokutou za neuvedení zákonem daných informací, případně nedovolenému podnikání, daňovému úniku atd.
  • 0
http://www.geocachin...yp=crkrajemesta Oregon + TopoCzech 3 Pro, Nuvi 765 City navigator NT 2013.10, Iphone + Geocaching v3.0.1

#106 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:44

podle věty

Provozovatel systému se řídí platnými zákony území, na kterém se nachází. Podobně to provádí i různí download provideři, majitelé kasín, a torrent trackerů.

tipuju že sídlo nebude v čechách a tudíž české zákony nebudou zcela relevantní ;)
  • 0

#107 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:46

forces1: a kde beres jistotu, ze prodavaji na uzemi CZ a musi tim padem splnovat CZ zakony? Ja tam jako menu vidim EUR a to ze je web v cestine jeste vubec nic neprokazuje.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#108 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:57

station2381 napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Je to hnus a pěkná provokace... myslím že hodně humbuku pro nic. Už si někdo nějaké finále koupil? A nikdo tady nemá hlavičku emailu kdo tu nabídku rozeslal?


doména byla registrována u emocuc.thinline.cz (třetím osobám samozřejmě informace o registrujícím neposkytnou)

pár stránek zpětně jsem tu psal, na koho byla doména registrována z toho co je dostupné na webu - je to ale vymyšlené od A - Z.


Cokoliv Thinline.cz =www.cesky-hosting.cz - muzes jim napsat, ale obavam se ze cele to bude mit nulovy vyznam :(
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#109 ow-g

ow-g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:03

Tohle je vážně už moc...ČOIce se to asi líbit nebude =D
  • 0

#110 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:07

http://blog.nevecera...est-kazdy-eshop
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#111 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:15

Přijdu z práce s vydělanýma penězma, chci si nakoupit, ale ta adresa zmizela. Je to www.finalky.cz? Nebo jak? Mně nikdo mejlík neposlal. Bé.
  • 0

#112 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:18

Už jsme to našla, na konci je com. tak jaký nám přibyly weriga?
  • 0

#113 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:19

Hickos napsal/a:
h+ by mohl zřídit konkurenční eshop a prodávat za dumpingové ceny - třeba 1ojro ;)
A se zárukou vrácení peněz při nesprávné finálce, aneb garance kvality zaručena :)

A proč kupovat od Háčka, když nejmenovaný člen kombajnu vás na finálku zavede zcela zdarma.
sorry kolego z Koninklijke Luchtmacht B)
  • 0

#114 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:22

WMH: to je krutý vtip, Ad mortem tam vůbec není. Já budu muset naučit našeho psa nosit GPS v tlamě, jinak ji asi nedáme.
  • 0

#115 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:23

cztweety napsal/a:
http://blog.nevecera...est-kazdy-eshop

Zaluj eBay a amazon, ze se o §53 nezminujou ani sluvkem! B)

Pro mene chapave v tehle diskuzi (a ze jich tady dneska je!) - CZ zakony plati pro e-shopy na uzemi CZ.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#116 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:28

Koukám, že je tam i moje celkem čerstvá GC25MYE na které bylo 6 lidí, z toho 5 znám osobně a z prodeje souřadnic je nepodezřívám.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#117 masox

masox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:28

Nic noveho, davno uz tu je http://abux.net/. Akurat, ze to nikdo nehodil na forum, tak o tom nikdo nevi. Kdyby se tu (na foru) neobjevily http://www.finalky.com/, taky se nic nedeje.
  • 0

#118 Franbrok

Franbrok

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:29

Ve vší úctě nevím proč se nad tím vůbec zamýšlet...pokud nějaký trouba si to koupí, tak to koupí....pokud si nějaký podvodníček dělá body bez odlovení dělá blbce a podvádí především sám sebe....já lovím proto že mne baví hledat , bádat, luštit.., někam se jít projít...třeba i rochnit se v baně atd.....ale určitě ne kvůli bodům....ale je pravda že budu asi v menšině , protože těch , kteří se honí za nesmyslnými body bude drtivá většina....stačí si vzpomenout jak tuhle zmizeli statistiky gc.cz a málem museli rozšiřovat nemocnici jak nás kačery chytal infarkt , že nám sebrali žebříček..:D
  • 0

#119 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:34

LudekV napsal/a:
Koukám, že je tam i moje celkem čerstvá GC25MYE na které bylo 6 lidí, z toho 5 znám osobně a z prodeje souřadnic je nepodezřívám.


...to mě a Osika těší. :D:D:D
Každopádně, zvědavost je silná a Osik se chystá ty souřadnice koupit a porovnat.
Taky mi to vrtá hlavou, 4 lidi a sebe znám, o tom posledním nevím nic.
Ty za tím nejsi, že jo? :D:D
  • 0

#120 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:45

Vsak tu dotycnej ani nemusel prochazet. Proste ji vyresil a overil v Evince. Respektive se nemusel logovat a vydelal si 2 ecka, hehe :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama