Přejít na obsah


Fotka

Podvodní geocacheři


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
60 odpovědí na toto téma

#21 vitvalecka

vitvalecka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 16:15

Mau Loftin:
třeba je začátečník, nezná to, nebo nemá tužku, stydíte se podepsat, neumí psát rukou, má zlomené ruce, zapomněl na to.... spousta důvodů


U kterékoli jiné keše než GC15J0F bych jednoznačně souhlasil. Tady je to ale úplně proti všemu. Ta keš tam prokazatelně už minimálně měsíc není.

ubuster:
Vsiml jsem si uz parkrat, ze kdyz je nejaka kes (vcetne me) opravdu ukradena a tudiz disablovana, vynori se najednou v logu spousta cerstvych nalezcu a stejne tak "opozdene hlasicich" nalezcu. To se jen usmivam. ;)

bluetracer:
To teď zrovna taky pozoruju. Minulý týden jsem disabloval a hned se roztrhl pytel s těmi, co si najednou vzpomněli, že už ji našli někdy v dubnu. Asi ji už nechám disablovanou trvale, návštěvnost tím vzroste o 100 procent. :)


Mě se to teda ještě nestalo, ale asi se nacházím jen ve špatné oblasti, kde se toto nepraktikuje.

Mau Loftin:
před jeho dopovědí veřejně nepranýřovat! Počkat na odpověď - a) vysvětleno = hurá, jede se vesele dál nevysvětleno či neodpovězeno, smazat log = hurá, jede se dál


Tady jsem se asi opravdu trochu unáhlil.

V každém případě, ať píšu taky k tématu. Onen geocacher se zatím neozval. V e-mailu, který jsem mu posílal, jsem mu dal čas na vysvětlení do dnešního večera do sedmé hodiny (pozítří ráno odjíždím na školní výlet na tři dny a zítra budu mít dost starostí s balením, navíc nehodlám na výlet odjíždět naštvaný ;) , protože tam hodlám geokešovat). Takže uvidíme večer, jak to dopadne.
  • 0

#22 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 17:36

bluetracer napsal/a:

trotakcz napsal/a:
Univerzalni rada zni : Vykasli se na nej, proc by to melo tobe vadit ?


Před udílením moudrých rad si přečti pravidla. Povinností ownera je mazat podvodné logy, nikoli na to kašlat.


Co budes vsechny ownery, co odmitaji kontrolovat logbooky a takove podvodne logovani je jim burt, hlasit Groundspeaku?? :D:D
  • 0

#23 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 18:19

k-lord: kdyby hlasit. Uz se tu pomalicku formuji GeoMilice - jednim z trestu bude napriklad rozslapana GPS, pripadne zasah kusi :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#24 vitvalecka

vitvalecka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 18:51

No. Jestli se nepletu, tak ve chvíli, kdy začínám tento příspěvek psát je 19:40. Do této chvíle my žádný e-mail od dotyčné osoby, ani oznámení logu u keše nepřišlo, takže sáhnu po nejtvrdším - smažu logy tohoto geocachera. Děkuji všem za reakce. Pokud má někdo další pocit, že by se jméno nějakého hříšníka mělo vyvěsit, pak prosím, můžete. Nechávám toto vlákno odemčené.

-----------------

EDIT 19:51
Logy byly smazány.
  • 0

#25 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 19:41

Nadpis je docela gut :D ... on log na vlastní keši zrovna taky nepatří ke standartům co ;)
http://www.geocachin...7d-4da8022cfd08
...jen nechápu jak vám mohlo o chlup uniknout FTF ... , ale což takový STF taky dobrý ne :P
  • 0

#26 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 19:42

prosím o smazaní double příspěvku – refresh prohlížeče :(
  • 0

#27 vitvalecka

vitvalecka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 19:57

Hojší napsal/a:
Nadpis je docela gut :D ... on log na vlastní keši zrovna taky nepatří ke standartům co ;)
http://www.geocachin...7d-4da8022cfd08
...jen nechápu jak vám mohlo o chlup uniknout FTF ... , ale což takový STF taky dobrý ne :P


No hlavně keška nebyla moje. Keška v době odlovu patřila kešerovi jhutar. :D
Evidentně jsi si při procházení historie kešky nevšiml logu o adopci keše. V době mého odlovu keš patšila jhutar a já ji regulerně odlovil (pokud chceš, mám foto s logbookem). ;)
To samé bys také našel u keše GC158KW (došlo k tomu za podobných podmínek). ;)
  • 0

#28 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 19:58

Hojší napsal/a:
Nadpis je docela gut :D ... on log na vlastní keši zrovna taky nepatří ke standartům co ;)
http://www.geocachin...7d-4da8022cfd08
...jen nechápu jak vám mohlo o chlup uniknout FTF ... , ale což takový STF taky dobrý ne :P


Hojší dej si par facek!! :P:p Je videt, jak nekdo obvinuje bez znalosti veci. Oni tu kes adoptovali az pote co ji nasli. Tudiz nic neobvykleho. :P:p
  • 0

#29 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 19:59

vitvalecka napsal/a:
No. Jestli se nepletu, tak ve chvíli, kdy začínám tento příspěvek psát je 19:40. Do této chvíle my žádný e-mail od dotyčné osoby, ani oznámení logu u keše nepřišlo, takže sáhnu po nejtvrdším - smažu logy tohoto geocachera. Děkuji všem za reakce. Pokud má někdo další pocit, že by se jméno nějakého hříšníka mělo vyvěsit, pak prosím, můžete. Nechávám toto vlákno odemčené.

-----------------

EDIT 19:51
Logy byly smazány.

Hochu, obdivuji tvoji ráznost... B) Myslíš si, že každý je stále na netu, že třeba se na net dostane až po několika dnech nebo o víkendu atd.? Co mu dát víc času, počkat na odpověď a reakci a ne hrrrr na to. Kéž budeš i nadále papežtější než papež a nositel té bílé lilie... Jen tak dál.
  • 0

#30 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 20:01

Hojší napsal/a:
Nadpis je docela gut :D ... on log na vlastní keši zrovna taky nepatří ke standartům co ;)
http://www.geocachin...7d-4da8022cfd08
...jen nechápu jak vám mohlo o chlup uniknout FTF ... , ale což takový STF taky dobrý ne :P

tak to je čistě ze statistického hlediska celkem dobře vysvětlitelné, na jeden z prvních nálezů má největší šanci ten co bydlí nejblíž a ten pak taky může být nejvážnější zájemce v případě adopce ;)
  • 0

#31 vitvalecka

vitvalecka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 20:25

sobikovi napsal/a:
Hochu, obdivuji tvoji ráznost... B) Myslíš si, že každý je stále na netu, že třeba se na net dostane až po několika dnech nebo o víkendu atd.? Co mu dát víc času, počkat na odpověď a reakci a ne hrrrr na to. Kéž budeš i nadále papežtější než papež a nositel té bílé lilie... Jen tak dál.


Keše logoval vždy v den, kdy je údajně odlovil (sobota, neděle, středa). Upozornění jsem posílal v neděli chvíli po poledni. Vzhlem k tomu, že prokazatelně má v neděli přístup k internetu není co řešit.
  • 0

#32 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 20:27

k-lord napsal/a:
Hojší dej si par facek!! :P:p Je videt, jak nekdo obvinuje bez znalosti veci. Oni tu kes adoptovali az pote co ji nasli. Tudiz nic neobvykleho. :P:p

...a důvod? Abych Ti snad udělal radost? To snad nemyslíš vážně že ne… to spíš ty se hoď do klidu ;) . Stačilo to jednoduše a jasně objasnit. Já si své unáhlení přiznat umím. Na log jsem narazil náhodou a ani po přečtení celého listingu nevyplývalo že jde o adoptivní keš! ... naopak je tam odkaz na stránky AUTORŮ ... a autora alespoň já chápu trošku jinak než adoptivního vlastníka, ale i tak směřuji svou omluvu „autorovi“.
  • 0

#33 vitvalecka

vitvalecka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 21:31

Hojší: V pořádku, nic se neděje. Je ale zajímavé, jak si všichni všímají tohoto u keše Brodské školství, ale nikdo si nevšimne toho samého u keše Hvězdárna Uh. Brod / Observatory ;) .
  • 0

#34 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 21:34

Hojší

Nesmíš všechno brát tak doslova. :) Navíc o tohle rejpnutí sis docela sám řekl.;):)
  • 0

#35 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 21:57

vitvalecka napsal/a:
... nikdo si nevšimne toho samého u keše Hvězdárna Uh. Brod / Observatory ;) .

..jestli to nebude možná tím, že tam je to v listingu jasně napsáno (že jde o adoptovanou keš) ;)

alkes napsal/a:
... Navíc o tohle rejpnutí sis docela sám řekl.;):)

:( toho jsem si vědom ... a taky mě to řádně žere ;) :D
  • 0

#36 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 22:27

Hojší napsal/a:
...a důvod?


Důvod?? Co treba hned "nebonzovat" neskodne chovani jinych, hm? I kdyby si svoji kes zalogoval, tak komu tim uskodi? B)B)
  • 0

#37 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 2:43

k-lord napsal/a:
Důvod?? Co treba hned "nebonzovat" neskodne chovani jinych, hm? I kdyby si svoji kes zalogoval, tak komu tim uskodi? B)B)

... no to je parádní argument ;) ... naprášil jsem majitele majiteli samotnému :D
Samozřejmě že ikdyby to tak bylo tak nikomu a je mi to v podstatě i jedno - jeho věc... reakce ale byla na předchozí debatu o "neoprávněném" logování když přitom zatím sám...., ale ten omyl se myslím už vysvětlil a netřeba tu o tom dál debatovat B)
  • 0

#38 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 9:59

Nj, tohle se tu řeší poněkolikáté, ale ještě se neřešilo co s kačery kteří zalogují do logbooku a nezalogují na netu .....Odsoudit nebo rovnou pověsit???? :))))) Nj, já vím, ale rýpnout jsem si musel, je okurková sezona :)))). Poslední dobou naši oblast opakovaně loguje nějakej Mufffík. Přišel jsem na to náhodou když zalogoval cache která z důvodu stavby v okolí finálky leží už půl roku u mne v šuplíku. Upozornil jsem ho, dal týden na reakci, obešel si při venčení psisek i ostatní moje keše které logoval a když nereagoval, smazal jsem logy. Docela mne pobavilo když svoje logy ještě dvakrát zopakoval, pokaždé s jiným datem :). Možná bych mu to i odpustil, ale to že naprosto všude napsal jen a pouze TFTC, měl smolíka :)
  • 0
Monte

#39 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 17:17

[quote]Hojší napsal/a:
[quote]k-lord napsal/a:
... no to je parádní argument ;) ... naprášil jsem majitele majiteli samotnému :D[/quote]

To se seredne mylis. Pises to do verejneho fora, tak to "bonzujes" vsem. Jestli se chces bavit jen s jednim tak pouzij soukromou zpravu. ;)
  • 0

#40 Romir

Romir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 18:01

Zajimave to maji vyresene v Madarsku. Kese maji povetsinou na geocaching.hu a zalogovat na internetu lze pouze s heslem, kterezto clovek ziska pouze pokud se fyzicky dostavi a odlovi kes (pokud mu ho tedy nekdo nerekne, neproda,...). Heslo byva napsano v krabicce, na logbooku, nebo jej clovek zjisti na miste (napr. zjisti pocet oken atd...). Mozna by to mohl groundspeak aplikovat in na svem webu aspon jako volbu. Bylo by pak na ownerovi, zda heslo pozadovat ci nikoli.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama