Přejít na obsah


Fotka

Nové návrhy, nad kterými se zamýšlí i GS??


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
204 odpovědí na toto téma

#41 Hyger

Hyger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 20:20

No já osobně nechci ani virtuálky, ani webcamky atd... Co bylo, to bylo, teď je to všechno součástí Waymarkingu. Vím, že mezi nováčky jde o prestiž, když má někdo virtuálku... Ale to by opravdu brzy byly na každém rohu.
  • 0

#42 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 22:49

Někteří tam mají přímo stupidní pořadavky, které se dají vyřešit slušnou žádostí na reviewera. Například plánování času zveřejnění, kontrola souřadnic zda jsou volné a tak...
  • 0

#43 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 22:55

Arne1 napsal/a:... kontrola souřadnic zda jsou volné a tak...


Pri trose snahy by to byl slusny nastroj na BF. :)
  • 0

#44 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 23:38

Arne1 napsal/a:
Někteří tam mají přímo stupidní pořadavky


no tak ne vsude revieweri automaticky delaji takovou vstricnou nadstavbu jako u nas ;).
  • 0

#45 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 0:10

A je to tady, muzeme se na jare tesit na virtualky. :( Bring Back Virtuals planned We have a basic draft of the functionality complete and are trying to schedule the development of the concept along with other projects like maps, statistics, API and favorites. Our hope is to get something out by spring. Fingers crossed. Jeremy Admin, Geocaching
  • 0

#46 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 0:13

aspon jedna dobra zprava, GS neodepsal wherigo, jen je na druhe koleji. Update Wherigo and make it usable Planned Our plan is to continue to support Wherigo, but unfortunately other projects have taken priority - especially the features for geocaching. We do not have plans to retire Wherigo and believe there is a future in the project. Jeremy Admin, Geocaching
  • 0

#47 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 0:37

Druha dobra je konecne podpora UTF: FULL unicode support - planned As part of our localization effort we plan to support unicode in logs and cache listings. Jeremy Admin, Geocaching
  • 0
Užívej života...

#48 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 7:13

Virtuálky tady při trošce fantazie jsou už ted. Podívejte se na ty blbé nano keše, ani ne centimetrový šroubek, uvnitř papírek který má pár milimetru, na který se nejde vetšinou ani zapsat. Já nano keše ani neotevírám, nezapisuji se do nich a loguji je jen na internetu. Takže jsou to pro mě takové virtuálky....:D Takže já bych zrušil povinnost zapisovat se do logbooku, stejně to nikdo nekontroluje. Teda alespon já na svých keší to nekontroluji. Když si bude chtít někdo zapsat mou kešku aniž by tam fyzicky byl at si ji zapíše podvádí sám sebe....
  • 0

#49 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 7:23

k-lord napsal/a:
A je to tady, muzeme se na jare tesit na virtualky. :(

Bring Back Virtuals
planned

We have a basic draft of the functionality complete and are trying to schedule the development of the concept along with other projects like maps, statistics, API and favorites. Our hope is to get something out by spring. Fingers crossed.
Jeremy Admin, Geocaching


Jenom takový naivní dotaz. Tedy vlastně dva:
Co je na těch virtuálkách tak úžasného, že se tolik lidí dožaduje jejich obnovení?
Jaký je rozdíl mezi virtuálkou a waymarkingem? Že by šlo jenom o to mít všechny body do statistiky pohromadě?
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#50 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 7:38

golici napsal/a:
Takže já bych zrušil povinnost zapisovat se do logbooku, stejně to nikdo nekontroluje.

Jsem nikdo :D Kontroluju.

Aviatik napsal/a:
Co je na těch virtuálkách tak úžasného, že se tolik lidí dožaduje jejich obnovení?

Další rychlé body do statistik, ne?

Aviatik napsal/a:
Jaký je rozdíl mezi virtuálkou a waymarkingem? Že by šlo jenom o to mít všechny body do statistiky pohromadě?

Já na waymarking.com lezu stejně jako na opencaching.com - ještě jsem tam nebyl. Tak možná proto, aby to zase bylo krásně pěkně sjednocené. Navíc, kolik údržby stojí taková virtuálka? Tož myslím, že je to právě proto.
  • 0

#51 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 7:54

Slava, nenechaji umrit Wherigo!! Teda, chteji ho nenechat umrit a z toho zacinam mit stejnou obavu jako z toho ze to vypadalo na totalni upadek. Posledni dobou dali u spousty feedbacku info, ze nad tim uvazuji nebo to planuji, kdyz se podivdam co vsechno zvladli doted, jak jim to trvalo a jak to nakonec dopadlo, tak se obavam, ze to vse co tam naslibovali bude hotove tak za 50 let. :( Jinymi slovy: "TO CO VAM MUZEME MY SLIBIT VAM NIKDO NEDA".
  • 0

#52 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 8:00

Já bych je obnovil, ale jen za velmi přísných a specifických podmínek. Aby to pak nebylo jako v některých místech v USA, kde je duch na každém rohu. N 39° 50.664 W 077° 14.517 N 39° 50.906 W 077° 14.604 N 39° 49.968 W 077° 15.053
  • 0

#53 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 8:03

k-lord napsal/a:Jak se na to divate vy? virtualky znova ano ci ne?

Jednoznacne ano. V nasich podminkach nemaji az takovy vyznam ale je spousta situaci, kde se muzou hodit. Diky bezudrzbovosti je to napriklad idealni zacatek pro staty, kde se zatim geocaching prilis nechytil. Je take rada mist, kde se klasicka keska proste umistit neda, atd ....
Zakladem by vsak melo byt povinne foto.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#54 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 8:24

Hyger napsal/a:
No já osobně nechci ani virtuálky, ani webcamky atd... Co bylo, to bylo, teď je to všechno součástí Waymarkingu.
Vím, že mezi nováčky jde o prestiž, když má někdo virtuálku... Ale to by opravdu brzy byly na každém rohu.


Virtuálky to se zvrhne... musely by mít striktní pravidla... a i tak to zase až takovej zázrak nebude bude to hodně ležet na reviewrech jestli povolit či nikoliv danou virtuálku... osobně bych raději nějak sloučil Waymarking s geokešingem než zaváděl něco co už jednou pracně vyseparovali...

k Wherigo ... je dobře, že zůstane ikdyž na druhé koleji :-) nějak bych jim nenápadně naservíroval Urwigo jako nástroj na tvorbu hihi myslím je to dobrej počin pro tvorbu WHERIGO keší zrovna si s tím začínám trošku hrát...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#55 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 8:31

Baví mě hlavně hledat ty krabičky, takže virtuálky bych určitě nevracel do systému. Navíc se domnívám, že v místech, kam se nedá krabička umístit, tak keška prostě být nemusí. Už tak jich máme až až. A co se týče wheriga, jsem rád, že mě Jeremy uklidnil a dal mi naději :-)
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#56 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 8:49

Doufám, že virtuálky se už nevrátí, a pokud ano, tak jako samostatná hra. Už tu běží paralerně waymarking, tak proč to ještě dublovat.
  • 0

#57 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 9:00

asi uz se tu na to nekdo ptal, ale co vam tak hrozne na virtualkach vadi? ze se vyroji v mapce halda novejch ikonek? a waymarking bych do toho netahal, protoze ten web ma k pouzitelnosti (alespon srovnatelne s gc.com) docela daleko.
  • 0

#58 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 9:03

Ja to taky nechapu, copak ty virtualky nekomu neja prekazi ?? Kdyz se jim nelibi, tak at je nelovi a hotovo. Tenhle pristu me fakt dost se.e - me to nebavi, tak nechci, aby to tu vubec bylo a hotovo. At zije kolegialita a ohleduplnost. :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#59 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 9:22

zLOST napsal/a:
asi uz se tu na to nekdo ptal, ale co vam tak hrozne na virtualkach vadi? ze se vyroji v mapce halda novejch ikonek? a waymarking bych do toho netahal, protoze ten web ma k pouzitelnosti (alespon srovnatelne s gc.com) docela daleko.


Nó, vadilo by mi, pokud (a ono se to čas od času stane) by někdo založil virtuálku na místě, kde by mohla být krabka, jen kvůli bezúdržbovosti. Protože jsem infantilní hračička a baví mě na tom právě to hledání krabiček :P Virtuálky jako zpestření, proč ne, ale musel by být opravdu dobrý důvod, proč to je virtuálka.
  • 0

#60 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 9:48

kapsa napsal/a:
Ja to taky nechapu, copak ty virtualky nekomu neja prekazi ??
Kdyz se jim nelibi, tak at je nelovi a hotovo.
Tenhle pristu me fakt dost se.e - me to nebavi, tak nechci, aby to tu vubec bylo a hotovo. At zije kolegialita a ohleduplnost. :(

Ale no tak. Já se ti taky nesnažím rozmluvit tvůj názor, že virtuálky jsou potřebné. A nevím, proč by se mi neměly líbit a už vůbec nevím, proč bych si nemohl lovit, co uznám za vhodné :-) No a nevím, co vadí na tom, že vyjádřím svůj názor. Takže, když napíšu, ano chci virtuálky, budu kolegiální a ohleduplný?
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama