Přejít na obsah


Fotka

Picodas Topo50 v3 prvni dojmy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
236 odpovědí na toto téma

#161 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 19 April 2006 - 16:25

abych předešel případným dalším nedorozuměním, dám sem skoro "oficiální" vyjádření...doufám, že tím neporušuju nějaký práva.... TOPO 50 v3 je specialni verzi mapy TOPO 50, ktera byla pripravena pro podporu prodejni akce v siti prodejen Mountfield. Z duvodu pozadavku ze strany Mountfieldu na nektere specificke vlastnosti mapy nebylo mozne do teto akce dat mapu TOPO 50 v2 tak, jak je na trhu znama. U mapy TOPO 50 v3 jsou jiz videt nektere prvky, ktere mame pripraveny pro budouci, novou mapu, ktera bude pokracovanim mapy TOPO 50 v2. Jelikoz pri tvorbe mapy TOPO 50 v3 byl bran ohled predevsim na skutecnost, ze mapa bude nabizena k pristrojum eTrex Legend, ktere jsou v akci nabizeny s jizdnimi koly Madison a Heavy Tools, je mapa optimalizovana pro tyto, cernobile modely GPS prijimacu. I kdyz je diky vzajemne kompatibilite mapovych produktu mozne mapu pouzit i v jinych GPS prijimacich znacky Garmin, nejsme schopni rucit za optimalni fungovani nekterych funkci ve vsech produktech znacky Garmin. Jednou z takovych funkci je i pripad routingu, ktery byl v teto verzi vubec poprve pouzit u turisticke mapy a ktery je spise doplnujici nez nosnou funkci teto verze mapy. Mapa TOPO 50 v3 z naseho pohledu nabizi dosud nejlepsi detail mapovych dat, ktere jsme k dobe vzniku mapy byly schopni nabidnout. Jedna se zejmena o ulicni detaily vice nez 350 mest vcetne pojmenovani ulic, plny a presny zakres komunikacni site CR (silnice I., II., III. tridy a ostatni komunikace) doplneny o nezpevnene komunikace, polni a lesni cesty, zpresneny vyskopis s vrstevnicemi o kroku 25 metru. Zakres turisticky znacenych tras a cyklotras na celem uzemi republiky a samozrejme zakres zalesnenych ploch, vodnich ploch a vodnich toku a zakres zeleznic. Pokud je nam znamo, dosud nebyl a krome TOPO 50 v3 ani neni na ceskem trhu k dispozici podobny mapovy produkt. Diky spolecnosti Mountfield je v soucasne dobe k dispozici jako podpora cenove akce s koly za velice vyhodnych podminek. V tuto chvili pracujeme na zminene nove verzi mapy, ktera jiz bude tvorena s ohledem na posledni verze barevnych navigacnich pristroju. Novou verzi mapy bychom radi predstavili v prubehu kvetna 2006.
  • 0

#162 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2006 - 11:04

Tak jak to čtu tak čekám na oficiální upgrade. S mapovými podklady Picodasu mám též své zkušenosti, zejména s vedením železnic, je zcela běžné, že se skutečný vlak pohybuje 100 m od místa kde je trať v mapě. Nepřesnost zatávek o kilometry je normální i když faktem je, že taková žst. má na délku i víc než 1 km, ale když dojdete ke krajním výhybkám, vlak tam obvykle nezastavuje... U zastávek je to pak ještě horší, ty tak dlouhé nebývají. V terénu mapu v GPS používám naprosto zřídka, je to spíš chaos (zejména výškopis), papírová 50-ka je nesrovnatelně přesnější. Typický příklad z poslední doby - Kralický Sněžník, podle mapy GPS jsem byl cca 1 km v Polsku, přestože hraniční mezník byl ode mne takových 100 m. Takže můj závěr - mapy Picodasu (mám v2) jsou spíše pro hrubý náhled, zatím preferuji papírovou mapu.


Mohu tě uklidnit, Králický Sněžník je tam kde má být, ve V2 nebyla hranice vedena přesně, tím to bylo, teď je to v pořádku.
Železnice byly ve v2 vedeny opravdu dost mimo, na zcela nelogických místech a přes sídliště, ale teď je to alespoň v mém okolí vše naprosto v pořádku.
Železniční stanice a zastávky tam většinou nebyly, teď tam jsou a zdá se na správných místech.

  • 0

#163 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2006 - 11:05

Tak jak to čtu tak čekám na oficiální upgrade. S mapovými podklady Picodasu mám též své zkušenosti, zejména s vedením železnic, je zcela běžné, že se skutečný vlak pohybuje 100 m od místa kde je trať v mapě. Nepřesnost zatávek o kilometry je normální i když faktem je, že taková žst. má na délku i víc než 1 km, ale když dojdete ke krajním výhybkám, vlak tam obvykle nezastavuje... U zastávek je to pak ještě horší, ty tak dlouhé nebývají. V terénu mapu v GPS používám naprosto zřídka, je to spíš chaos (zejména výškopis), papírová 50-ka je nesrovnatelně přesnější. Typický příklad z poslední doby - Kralický Sněžník, podle mapy GPS jsem byl cca 1 km v Polsku, přestože hraniční mezník byl ode mne takových 100 m. Takže můj závěr - mapy Picodasu (mám v2) jsou spíše pro hrubý náhled, zatím preferuji papírovou mapu.

Zkusím k tomu pár poznámek : Oficiální plný "nemountfileldovský" upgrade je na spadnutí. V této verzi ( MF i ta plná ) již je železniční sít a zastávky konečně přesná. Ano, ve verzi 2 byla železniční sít skutečně takto nepřesná, Atlas10R v4 již ji měl ok. Výškopis, koty, POI je obecně problém, protože je to vždy zatím odečítaný z různých map ( na rozdíl už od silnic, ulic, železnic, .. ), není dosud v ČR databáze těchto věcí, ale i v tom se snad už blýská na lepší časy... Myslím, že pokud se povede vše zamýšlené v té nové verzi Topo, bude drtivá většina uživatelů spokojena ( až na ty občas ulítlý POI - ale i na tom se pracuje )...

  • 0

#164 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2006 - 18:05

Odnesl jsem si z Mounfielda bohužel ver2. Jak to tady ale čtu, tak nevím zda to mám jít zkusit vyměnit za ver3., nebo počkat až na oficiální ver3. a upgradovat. Co radíte ?
  • 0

#165 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 30 May 2006 - 12:15

Bude.

bude jako bude k dispozici, nebo bude jako bude k dispozici za 0Kč?
  • 0

#166 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 19 April 2006 - 16:49

abych předešel případným dalším nedorozuměním, dám sem skoro "oficiální" vyjádření...doufám, že tím neporušuju nějaký práva....
TOPO 50 v3 je specialni verzi mapy TOPO 50, ktera byla pripravena pro podporu prodejni akce v siti prodejen Mountfield. Z duvodu pozadavku ze strany Mountfieldu na nektere specificke vlastnosti mapy nebylo mozne do teto akce dat mapu TOPO 50 v2 tak, jak je na trhu znama. U mapy TOPO 50 v3 jsou jiz videt nektere prvky, ktere mame pripraveny pro budouci, novou mapu, ktera bude pokracovanim mapy TOPO 50 v2. Jelikoz pri tvorbe mapy TOPO 50 v3 byl bran ohled predevsim na skutecnost, ze mapa bude nabizena k pristrojum eTrex Legend, ktere jsou v akci nabizeny s jizdnimi koly Madison a Heavy Tools, je mapa optimalizovana pro tyto, cernobile modely GPS prijimacu. I kdyz je diky vzajemne kompatibilite mapovych produktu mozne mapu pouzit i v jinych GPS prijimacich znacky Garmin, nejsme schopni rucit za optimalni fungovani nekterych funkci ve vsech produktech znacky Garmin. Jednou z takovych funkci je i pripad routingu, ktery byl v teto verzi vubec poprve pouzit u turisticke mapy a ktery je spise doplnujici nez nosnou funkci teto verze mapy.

Mapa TOPO 50 v3 z naseho pohledu nabizi dosud nejlepsi detail mapovych dat, ktere jsme k dobe vzniku mapy byly schopni nabidnout. Jedna se zejmena o ulicni detaily vice nez 350 mest vcetne pojmenovani ulic, plny a presny zakres komunikacni site CR (silnice I., II., III. tridy a ostatni komunikace) doplneny o nezpevnene komunikace, polni a lesni cesty, zpresneny vyskopis s vrstevnicemi o kroku 25 metru.
Zakres turisticky znacenych tras a cyklotras na celem uzemi republiky a samozrejme zakres zalesnenych ploch, vodnich ploch a vodnich toku a zakres zeleznic. Pokud je nam znamo, dosud nebyl a krome TOPO 50 v3 ani neni na ceskem trhu k dispozici podobny mapovy produkt. Diky spolecnosti Mountfield je v soucasne dobe k dispozici jako podpora cenove akce s koly za velice vyhodnych podminek.

V tuto chvili pracujeme na zminene nove verzi mapy, ktera jiz bude tvorena s ohledem na posledni verze barevnych navigacnich pristroju. Novou verzi mapy bychom radi predstavili v prubehu kvetna 2006.

Dobry den, diky za info .. jenom doplnujici dotaz - bude mozne na "plnou" novou verzi upgradovat i tuto mountfieldovskou v3 mapu?
  • 0

#167 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 19 April 2006 - 18:08

abych předešel případným dalším nedorozuměním, dám sem skoro "oficiální" vyjádření...doufám, že tím neporušuju nějaký práva....TOPO 50 v3 je specialni verzi mapy TOPO 50...


v tomdle ofiko vyjadreni je par fakt vtipnejch vet o tom routovani "ze to neni nosny" kdyz to neni nosny, tak to neinzeruju v popisu jako funkci... pred mejma ocima volal typek z MF do Picodasu a bylo mu sdeleno, ze mapa je pouzitelna i na jinych prijimacich bez omezeni.

No pro me je vysledek asi takovy, ze vlastne ted piratsky pouzivam Topo50 v2 s kodem na Mountfield v1, kdyz jsem si koupil Topo50 v3 =))) - vtipne =))

Btw: celkovy dojem je asi takovy, ze topo v3 je takovy paskvil mezi 10R a v2... mapove podklady pripominaji spis 10R, nektere zelene plochy, ktere v 10R nejsou zelene a ve v2 jsou jsou ve v3 pouzity z 10R (podobne se to asi odviji i od nazvu ulic apod.)... Na tyhle 10R podklady jsou namontovany Topo podklady z oblasti ktere byly asi prilis bile... (nebo selektivne vybrany nektery vrstvy, asi znacky, cesty) a vysledek je tolik zde propirany paskvil.

No jsem zvedavej s cim v kvetnu prijdou - a jestli to vubec v kvetnu bude... Protoze me v breznu slibovali ze to bude v dubnu =))
  • 0

#168 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 19 April 2006 - 18:09

abych předešel případným dalším nedorozuměním, dám sem skoro "oficiální" vyjádření...doufám, že tím neporušuju nějaký práva....TOPO 50 v3 je specialni verzi mapy TOPO 50...


v tomdle ofiko vyjadreni je par fakt vtipnejch vet o tom routovani "ze to neni nosny" kdyz to neni nosny, tak to neinzeruju v popisu jako funkci... pred mejma ocima volal typek z MF do Picodasu a bylo mu sdeleno, ze mapa je pouzitelna i na jinych prijimacich bez omezeni.

No pro me je vysledek asi takovy, ze vlastne ted piratsky pouzivam Topo50 v2 s kodem na Mountfield v1, kdyz jsem si koupil Topo50 v3 =))) - vtipne =))

Btw: celkovy dojem je asi takovy, ze topo v3 je takovy paskvil mezi 10R a v2... mapove podklady pripominaji spis 10R, nektere zelene plochy, ktere v 10R nejsou zelene a ve v2 jsou jsou ve v3 pouzity z 10R (podobne se to asi odviji i od nazvu ulic apod.)... Na tyhle 10R podklady jsou namontovany Topo podklady z oblasti ktere byly asi prilis bile... (nebo selektivne vybrany nektery vrstvy, asi znacky, cesty) a vysledek je tolik zde propirany paskvil.

No jsem zvedavej s cim v kvetnu prijdou - a jestli to vubec v kvetnu bude... Protoze me v breznu slibovali ze to bude v dubnu =))
  • 0

#169 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 19 April 2006 - 22:46

Par dalsich postrehu. Nevim jak kde jinde, ale ve Znojme ma mapa obrovske nepresnosti, a to na kazdem druhem rohu. Ze je treba Dum Umeni na opacne strane namesti nez ve skutecnosti by se jiste sneslo... stejne jako dalsi POI ci vyrazna mista, posunuta tu o sto metru, tam o stovky metru... ale treba jsem zjistil, ze v mistech kde v podstate nikdy nic poradneho nebylo mame kino, coz je fajn, kino navic se vzdycky hodi. // Povedlo se mi z roztrzitosti otestovat i dalsi vec - porad jsem si rikal, proc je tolik cyklostezek dvojitych, i kdyz nevim o tom, ze by tudy vedly dve trasy? Kdyz jsem videl dva potoky, tak me to trklo - nechal jsem zapnutou puvodni mountfield mapu zaroven s dohranou TOPO V3, takze se prekryvaly. Ale bohuzel ne presne, mezi vedenim stezky ci potoka na jedne mape je bezne odchylka v radu desitek metru od te druhe. A pokud se nemylim, obe mapy vychazeji ze stejnych podkladu, takze je to trochu zvlastni. Vubec uz nemluvim o tom, ze lecktera cyklostezka vede o dva bloky jinde, nez by mela. // To jsou mozna 'detaily'. Ale most zakresleny sto metru od potoka, pres ktery ma vest, to uz bije do oci... ( v tomto pripade je most dobre, ale potok posunuty nahoru do kopce, misto aby byl v udoli). // Hraju si s tou mapou teprve druhy den, ale uz jsem dost otraveny, nejradsi bych jim ji vratil... coz nevim, nakolik pujde, kdyz uz je locknuta na muj pristroj atd. Jestli ji nekomu dalsimu doporucuju? To opravdu nevim, ale spis ne. Doufat v upravy a nasledny upgrade je hezka vec, ale taky to nemusi dopadnout zrovna tak ruzove...
  • 0

#170 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2006 - 17:55

Tak podle vseho tu mapu nesmaze ani master reset, nasel jsem v manualu pasaz kde se rika "POZOR:Reset pristroje je obdobou formatovani...bla bla bla...prijdete o vsechna nastaveni (vyjma predehrane mapy Mountfield Czech)" Muze to nekdo potvrdit??
Jeste bych byl vdecny za to info jak mapu z pristroje dostat (aby se dala pripadne kombinovat s TOPO mapou z gps-maps.info a abych mel zalohu), ale to uz si asi vymejslim :-)

Tak mapy jsem z pristroje vytahnul a jen by me ted zajimalo zda kdyz je tam budu chtit poslat napriklad pomoci sendmap zpatky tak jestli to pujde...? Lze to nejak zjistit? Pokud si chci nejaky img soubor otevrit napriklad v mapeditu tak to pise ze je LOCKED. Od kamarada sem sehnal i mountfield mapu co je na tom CD a kdyz porovnam soubor z CD se souborem z GPSky tak je tam jasnej rozdil (naprikla v tom z GPS lze v text modu precist nazev kraje ktery ma zobrazovat zatimco v tom z CD to nelze). Muze me nekdo vysvetlit jak to zamykani map vubec funguje (klidne staci i odkaz na nejaky treba i anglicky text, nemuzu o tom naprosto nic nalezt, vsude jen zadejte kod a pak vam to pujde, ale nejaky technictejsi popis nikde).
Nechci delat nic pokoutnyho, opravdu me jde jen o tu zalohu mountfield mapy kdybych o ni v GPS prisel.
  • 0

#171 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2006 - 11:11

Zapomněl jsem dodat, že se v MF verzi zhoršilo vodstvo, je mnohem méně lomových bodů a tím se zhoršila přesnost. To bude ta "optimalizace pro MF". Výhoda verze MF je to, že mohu mít v GPS V2 i V3 a vybrat si, kterou zobrazím. Jsem zvědavý, jestli to půjde u oficiální verze.
  • 0

#172 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2006 - 11:23

Zkusím k tomu pár poznámek : ...

A mohu se zeptat, uděláte něco s těmi cyklostezkami nebo už je to neměnné? ;-)

  • 0

#173 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2006 - 11:43

Zkusím k tomu pár poznámek : Oficiální plný "nemountfileldovský" upgrade je na spadnutí. V této verzi ( MF i ta plná ) již je železniční sít a zastávky konečně přesná. Ano, ve verzi 2 byla železniční sít skutečně takto nepřesná, Atlas10R v4 již ji měl ok. Výškopis, koty, POI je obecně problém, protože je to vždy zatím odečítaný z různých map ( na rozdíl už od silnic, ulic, železnic, .. ), není dosud v ČR databáze těchto věcí, ale i v tom se snad už blýská na lepší časy... Myslím, že pokud se povede vše zamýšlené v té nové verzi Topo, bude drtivá většina uživatelů spokojena ( až na ty občas ulítlý POI - ale i na tom se pracuje )...

A bude se plný upgrade týkat i vlastníků MF v3 mapy a za jakých podmínek?
  • 0

#174 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2006 - 1:16

Zkusím k tomu pár poznámek : Oficiální plný "nemountfileldovský" upgrade je na spadnutí. V této verzi ( MF i ta plná ) již je železniční sít a zastávky konečně přesná. Ano, ve verzi 2 byla železniční sít skutečně takto nepřesná, Atlas10R v4 již ji měl ok. Výškopis, koty, POI je obecně problém, protože je to vždy zatím odečítaný z různých map ( na rozdíl už od silnic, ulic, železnic, .. ), není dosud v ČR databáze těchto věcí, ale i v tom se snad už blýská na lepší časy... Myslím, že pokud se povede vše zamýšlené v té nové verzi Topo, bude drtivá většina uživatelů spokojena ( až na ty občas ulítlý POI - ale i na tom se pracuje )...


No jen škoda, že železniční stanice jsou značeny symbolem autobusu /!?/ a že nejsou rozlišeny stanice a zastávky. Také by pomohlo, kdyby byly zakresleny vlečky a naopak nebyly zakresleny tratě, které jsou už dlouhá desetiletí zrušeny a není po nich ani stopa /např. Zvoleněves-Vinařice/
  • 0

#175 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 30 May 2006 - 12:18

bude jako bude k dispozici, nebo bude jako bude k dispozici za 0Kč?

Zadarmo nebude. Už tak je béďova mapa skoro zadarmo.
  • 0

#176 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 19 April 2006 - 18:03

Dobry den, diky za info .. jenom doplnujici dotaz - bude mozne na "plnou" novou verzi upgradovat i tuto mountfieldovskou v3 mapu?

Další odpovědi vyvolávaji další otazky :-))) Taky by mě to zajímalo.
  • 0

#177 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 19 April 2006 - 18:13

v tomdle ofiko vyjadreni je par fakt vtipnejch vet o tom routovani "ze to neni nosny" kdyz to neni nosny, tak to neinzeruju v popisu jako funkci... pred mejma ocima volal typek z MF do Picodasu a bylo mu sdeleno, ze mapa je pouzitelna i na jinych prijimacich bez omezeni.

No pro me je vysledek asi takovy, ze vlastne ted piratsky pouzivam Topo50 v2 s kodem na Mountfield v1, kdyz jsem si koupil Topo50 v3 =))) - vtipne =))

Btw: celkovy dojem je asi takovy, ze topo v3 je takovy paskvil mezi 10R a v2... mapove podklady pripominaji spis 10R, nektere zelene plochy, ktere v 10R nejsou zelene a ve v2 jsou jsou ve v3 pouzity z 10R (podobne se to asi odviji i od nazvu ulic apod.)... Na tyhle 10R podklady jsou namontovany Topo podklady z oblasti ktere byly asi prilis bile... (nebo selektivne vybrany nektery vrstvy, asi znacky, cesty) a vysledek je tolik zde propirany paskvil.

No jsem zvedavej s cim v kvetnu prijdou - a jestli to vubec v kvetnu bude... Protoze me v breznu slibovali ze to bude v dubnu =))

zkusím se k tomu vyjádřit ještě jednou, co nejpřesněji, snad ale už naposledy - ano, mapa JE použitelná i v jiných přístrojích, ale je OPTIMALIZOVÁNA na HW, který má nižší výkonost, než současně aktuální modely, a je čenobílý !!!takže - použitelná ano, ale není to zdaleka optimální řešení !!!! Zabuduj motor z trabanta do passata...ano, půjde to. ale ten motor je optimální pro trabanta....ne pro passata
  • 0

#178 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 20 April 2006 - 1:12

Tak ja nevim, co si o tom myslet. Dneska rano jsem vyrazil do Mountfieldu a mapickou zakoupil. Uprimne - jsem z ni nadsen. Prvni otestovani dneska v terenu (Cemetery Cache) , s routingem az ze Smichova dopadla na jednicku, vubec zadne problemy. Na nepresnosti ve zobrazeni jsem taktez neprisel, je pravda, ze Praha samotna je asi provedena nejprecizneji, ale co jsem koukal na chatu u Slap, tak se shoduje naprosto presne a pri spravnem sestelovani detailu je i modra turisticka znacka modra a zluta zluta. Co se cyklostezek tyce, jeste jsem nemel sanci vyzkouset presnost, nicmene letmy pohled opet rika (rekl bych ze mam Prahu projezdenou velmi dobre) , ze vse je tam, kde ma byt. A ze jsou tluste ? Nemam ten pocit...

Tot muj nazor na tuto mapu. Verim, ze Picodas s nejakym upgradem jiste prijde, v manualu k mape je dokonce noticka, ze pokud prijdete na nejake nepresnosti, uvitaji, pokud jim o tom napisete report. Kdyz je budeme dlouho bombradovat, jiste si daji rict ;)

S pozdravem a dobrou

Superhog
  • 0

#179 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2006 - 13:07

Zapomněl jsem dodat, že se v MF verzi zhoršilo vodstvo, je mnohem méně lomových bodů a tím se zhoršila přesnost. To bude ta "optimalizace pro MF".

ano, vodstvo se posunulo do jiných levelů a proto to výrazné zhoršení - zase - je to "optimalizace" na HW GPS...
  • 0

#180 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2006 - 11:45

Ma nekdo nainstalovanou TOPO50v2 a soucasne TOPO50v1 Mountfield? Mne se to nepodarilo. Obe mapy pouzivaji stejny adresar - FAMILY_578. Kdyz naistaluju v1, prepise se mne v2 a naopak. S Topo50 v3 neni problem, ta pouziva FAMILY_791. Hrabal jsem se v registrech a stejne se me to nepodarilo rozchodit. Nemate s tim nekdo zkusenosti? MapSource 6.10.2. Diky Tom
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama