Přejít na obsah


Fotka

Novinky v oficiálním katalogu CWG - Nové fotky a CWG v katalogu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
272 odpovědí na toto téma

#21 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 6:57

U mě vše proběhlo hladce a bez problémů. Seznamy svých nebo mnou nalezených CWG jsem taky nenašel, ale to asi přijde později.
  • 0

#22 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 6:58

cz.nemo napsal/a:
Zatím nijak, automaticky není jak a na shánění informací komu vlastně patří teď vůbec nemám čas. Jedině u eventových zjistit ownera eventu, to by mohlo jít, ale jinak nevím. Máš nějaké návrhy?

Bohužel nemám, jen jsem se ptal :) Ono to asi nepůjde zautomatizovat, cwg jsou eventová, ke keším, různá jubilejní, ftf... To jedině párovat (potvrzovat) ručně na základě požadavku. Ale to asi není v tuhle chvíli podstatné, je mi jasné že se do toho nepohrneš :)
  • 0

#23 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 7:03

Jsem já to ale trouba. Kdybych se mrknul tak je to hned. Přpojení naprosto bez problémů. Supr záležitost.
  • 0

#24 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 7:36

Jen tak letmo jsem to zkusil. Skvělé! Jen mám malinkou připomínku ke katalogu. Tím, že se tam objevily ty ikonky s přidáním do sbírky a na výměnu, tak název CWG vypadá jako, že patří k obrázku nad. A pak ještě dotaz. Dá se nějak vyfiltrovat vlastní sbírka? Nebo se na tom teprve pracuje? A ještě jeden námět a bude to dokonalé. Kdyby šel udělat nějaký html export vlastní sbírky, aby šel vložit do profilu GC.COM. Díky moc!! Super počin!!!
  • 0

#25 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 9:15

Ikonky jsem posunul pod obrázek CWG, tak snad bude jasnější co k čemu patří.

Vlastní sbírka je přístupná pod odkazem Moje sbírka CWG v menu uživatele. Ještě se to možná změní, protože bude mnohem víc položek a zatím nevím, jestli vše zařadit do hlavního menu pod CWG, nebo v hlavním menu nechat katalog a sbírku dát do uživatelského menu.

Export vlastní sbírky v html (použitelný i na geocaching.com) bude snad co nejdřív. Musím vyzkoušet co geocaching.com zvládne.
  • 0

#26 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 362 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 10:29

No jo, oficialni katalog je pekna vec, ale co s tema drevickama co se do nej nedostaly (a ze jich je)....ale jako prostor pro vymenu se mi to libi. Prijde mi nejaka info ze nekdo nabizi/shani to co shanim/nabizim ja, nebo si to musim hlidat u kazdeho drevicka jestli ho naaahodou nema/nechce?
  • 0

#27 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 10:43

To že některé CWG není v katalogu je věčný problém, ale je možné ho napravit. Stačí zaslat dva vzorky správci katalogu - JPAgeo (jpa@volny.cz), je to prakticky jediná podmínka pro výrobu CWG - viz http://www.volny.cz/jpa/geocoin.html. Určitě nehází zaslaná CWG do kamen, takže kdo poslal v katalogu je nebo v nejbližší době bude. Ale to už se tu řešilo ve spoustě jiných vláken.

Zatím se musí u každého CWG hledat kdo ho shání nebo nabízí. Pak je možné u každého zobrazit hledaná a nabízená CWG. Ještě v nejbližší době budu u seznamu CWG která sháním zobrazovat kdo je nabízí. Ale zatím je v databázi málo dat, tak by se stejně skoro nic neobjevilo.
  • 0

#28 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 12:33

Teď jsem si označil pár CWG do sbírky, ale v Moje sbírka vidím jen Personal geocoin, i když tam mám i z Ostatní a SWG
  • 0

#29 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 13:07

Sbírky jsou také rozděleny do kategorií, zatím nejsou odkazy pro přístup k jednotlivým kategoriím. Odkaz Moje sbírka CWG teď zobrazuje všechny kategorie.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#30 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 14:29

Moc dobré! Uz jsem zacal s klikanim CWG co mam, jestli pak budou i nejaky exporty, tak to bude pecka! :o
  • 0

#31 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 15:18

Krásná práce, zatím vše funguje jak má. díky
  • 0

#32 Kmoda

Kmoda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 15:29

Krásná práce,funguje to,jen je škoda že u spousta cwg chybí fotky a některé cwg tam nejsou vubec. Přitom třeba tady jsou http://cwg.maxinoha.cz/index.php
  • 0

#33 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 15:40

Focení chybějících 525 CWG jak pro Databázi CWG tak i pro oficiální katalog plánuji na přelomu září/říjen (od 18. do 29.9. jsem mimo).
  • 0

#34 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 16:14

z takovyho foceni bych byl mimo dlouhodobe :)
  • 0

#35 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 17:33

Ahoj, nemůžu v databázi cwg najít geo.scorpions, takže nemůžu dát, že je mám ve sbírce, už jsem to našel, proč tam jsou dvě abecedy
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#36 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 19:23

Asi jsem nějak nepostřehl, který katalog je vlastně oficiální. Nikde to není napsáno! Sám jsem pokládal za oficiální jpa/geo, ale ten není aktualizovaný a obsahuje odkazy na další. Nicméně pátráním po mém cwg (le192) mne přivedlo k poznatku, že: -svet.gc se asi pokládá za oficiální, ale mé cwg tam zatím není -jpa.geo je aktualizován v 7/2010 čili asi už na katalogizaci rezignují -maxinoha obsahuje všechny cwg i obrázky (kromě nejnovějších) a tedy jsem své kýžené číslo našel -databáze v excelu je taktéž aktuální, ale neobsahuje obrázky ani odkazy na autora či gc kód Za oficiální katalog tedy seznávám cwg.maxinoha.cz. Nepochybuji ovšem, že všichni jsou nějak propojeni, už jen kvůli přidělení jednotného katalogového čísla.
  • 0

#37 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 21:21

pgnext napsal/a:
Za oficiální katalog tedy seznávám cwg.maxinoha.cz. Nepochybuji ovšem, že všichni jsou nějak propojeni, už jen kvůli přidělení jednotného katalogového čísla.



NE, ne, ne. Databáze CWG není oficiální katalog !!!

JPAgeo přiděluje katalogové čísla a na jeho bedrech je ta mravenčí práce s dohledáním komu které CWG vlastně patří a vše pečlivě zapisuje do exel tabulky, kterou si může každý stáhnout. Vzledem k velkému množství CWG v poslední době již ale nestihá se starat o webový katalog.

Cz.nemo hostuje a spravuje webovou prezentaci oficiálního katalagu.

Já jsem vytvořil původně jen databazi CWG pro program MoZiGo a následně se začala využívat ve více programech + bonus je jinak řešené webové zobrazování a třídění seznamů CWG.
  • 0

#38 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 9:57

Opravena chyba s "dvojí abecedou", už se neřadí velká a malá písmena zvlášť.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#39 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 362 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 10:46

Ono by mozna nebylo spatne ke kategorii Osobni, SWG, ostatni... udelat jeste kategorii "neoficialni" nebo "oficialne nezarazene" pak by v tom nebyl ten binec a obsah vsech databazi by se sjednotil....
  • 0

#40 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 11:26

Tohle tu nevyřešíme, Poník a JPAgeo CWG vymysleli, dali si podmínky použití jejich nápadu (vzoru CWG) a oficiální katalog je oficiální i proto, že vypadá tak jak si oni představují. Pokud chceš nějaké takové změny, zkus kontaktovat JPAgea (JPAgeo).
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama