Přejít na obsah


Fotka

Novinky v oficiálním katalogu CWG - Nové fotky a CWG v katalogu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
272 odpovědí na toto téma

#41 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 362 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 11:30

no tak mne je to vcelku sumak, jsem spokojena s neoficialnim katalogem co spachal Maxinoha.
  • 0

#42 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 12:52

Taky mám pár CWG, které nejsou v katalogu.
Samozřejmě čekám, protože zařazení do katalogu nějakou dobu trvá. Ale některé mám již cca 5 měsíců a stále nevím, jestli v katalogu nejsou protože je tam majitel neposlal, nebo že ho JPAgeo z nějakého důvodu odmítl zařadit.
Možná by se ta databáze dala rozšířit právě o tyto CWG. Nebo to mít někde úplně vedle. Mně by pomohlo, kdybych věděl, že toto CWG nikdy v katalogu nebude, a já bych s ním podle toho naložil. ;) Takhle se mi válí v šuplíku až si vzpomenu a zase marně kouknu do katalogu a zjistím, že tam stále není.
to maxinoha: vidím, že chybí foto CWG 1.Teplického cykloeventu. Pomohlo by Ti, kdybych vyfotil a poslal Ti obrázek? Jaké mají být parametry toho obrázku?
  • 0

#43 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 362 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 12:58

PLAJ family napsal/a:

to maxinoha: vidím, že chybí foto CWG 1.Teplického cykloeventu. Pomohlo by Ti, kdybych vyfotil a poslal Ti obrázek? Jaké mají být parametry toho obrázku?


Ja uz mu par fotek posilala pres leteckou postu (i ten cykloevent) a zatim si je nestahl, tak ma asi jen moc prace, vydrz :)
  • 0

#44 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 21:10

Velký díky. Až na drobná škobrtnutí při propojování vše funguje jak má. Moje sbírka CWG je přesně to, co jsem potřeboval! Jednoduše naklikat v katalogu a je to. Perfektní práce...

Mám jen jednu prosbu. Nebylo by možné přidat přímý odkaz na mou sbírku bez nutnosti přihlášení (třeba něco jako "http://www.svetgc.cz...ections/<nějaké strašné ID>" ), abych si mohl do profilu místo složitýho exportování sbírky a začleňování do ostatních částí už tak dost složitě vznikajícího profilu dát jednoduše jen odkaz...?

Moje štěstí by dostoupilo vrcholu :D.
Předem díky...
  • 0

#45 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2010 - 18:45

Přidal jsem možnost vygenerování odkazu na vlastní sbírku. Ve svém profilu pod možností "Moje sbírka CWG" je nově odkaz "Vložit na jiné stránky" (přímo http://www.svetgc.cz...ections/my/link) a tam je odkaz pro vložení do html kódu a odkaz pro vložení na stránky jako geocaching.cz. Je to ten odkaz co mám v podpisu (a tady: Moje sbírka CWG).

  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#46 Honyia

Honyia

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2010 - 20:01

prosím o pomoc, zaregistroval jsem se na zmíneném servru svetgc.cz a nevim jak zalogovat nalezene CWG ?? klikal jsem na odkaz "propojení CWG" ale piše mi to hlášku: "Žádné CWG pro připojení nebylo nenalezeno " co delam spatne?? dík ;-)
  • 0

#47 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2010 - 20:15

Honyia: nejdriv si musis propojit ucet s GC.com ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#48 Honyia

Honyia

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2010 - 20:20

aha, no ja si to myslel, jenze už hodinu cekam na potvrzující mail a nic :-/
  • 0

#49 Honyia

Honyia

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2010 - 23:49

tak se mi už podařilo propojit učet na svetgc.cz s geocaching.com ale odkaz "propojeni CWG" mi stale nefunguje :-// poradte prosím
  • 0

#50 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2010 - 9:52

Jak píšu v úvodním příspěvku, "Propojení CWG" slouží k připojení vlastního CWG z katalogu k profilu. CWG Honyia jsem v katalogu nenašel.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#51 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2010 - 11:06

Mel bych jeden konkretni dotaz na autora - protoze tema se honosi "oficialnim katalogem". Jak to v realu je? Ktery z katalogu je opravdu ten spravny? Zajimave je, ze napriklad v Maxinohove je jiz fotka meho CWG pekne dlouho a v tomto nikoliv. Ptam se ale z jineho problemu - autorum skriptu zpracovavajici zautomatizovane CWG pro dalsi potreby (statistiky v profilu, aj.) cini toto "roztristeni" docela problemy a chtelo by to konecne tuto vec vyresit jednou provzdy.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#52 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2010 - 11:34

S474N napsal/a:
Mel bych jeden konkretni dotaz na autora - protoze tema se honosi "oficialnim katalogem". Jak to v realu je? Ktery z katalogu je opravdu ten spravny? Zajimave je, ze napriklad v Maxinohove je jiz fotka meho CWG pekne dlouho a v tomto nikoliv.

Ptam se ale z jineho problemu - autorum skriptu zpracovavajici zautomatizovane CWG pro dalsi potreby (statistiky v profilu, aj.) cini toto "roztristeni" docela problemy a chtelo by to konecne tuto vec vyresit jednou provzdy.


O stranku z5 to maxinoha vysvetluje....

NE, ne, ne. Databáze CWG není oficiální katalog !!!

JPAgeo přiděluje katalogové čísla a na jeho bedrech je ta mravenčí práce s dohledáním komu které CWG vlastně patří a vše pečlivě zapisuje do exel tabulky, kterou si může každý stáhnout. Vzledem k velkému množství CWG v poslední době již ale nestihá se starat o webový katalog.

Cz.nemo hostuje a spravuje webovou prezentaci oficiálního katalagu.

Já jsem vytvořil původně jen databazi CWG pro program MoZiGo a následně se začala využívat ve více programech + bonus je jinak řešené webové zobrazování a třídění seznamů CWG.


  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#53 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2010 - 11:36

A z jineho soudku..... Planuje autor katalogu pridani ficury, ktera by importovala obrazky mych CWG ve sbirce na muj profil? Pripadne by stacilo vyhodit interne URLka s obrazky ktere CWG tam mam a prislusnymi tagy....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#54 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2010 - 11:58

polerok napsal/a:
A z jineho soudku..... Planuje autor katalogu pridani ficury, ktera by importovala obrazky mych CWG ve sbirce na muj profil? Pripadne by stacilo vyhodit interne URLka s obrazky ktere CWG tam mam a prislusnymi tagy....


O stránku z5 to cz. nemo vysvětluje ;):

Export vlastní sbírky v html (použitelný i na geocaching.com) bude snad co nejdřív. Musím vyzkoušet co geocaching.com zvládne.


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#55 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2010 - 12:00

plavcik napsal/a:

polerok napsal/a:
A z jineho soudku..... Planuje autor katalogu pridani ficury, ktera by importovala obrazky mych CWG ve sbirce na muj profil? Pripadne by stacilo vyhodit interne URLka s obrazky ktere CWG tam mam a prislusnymi tagy....


O dvě stránky z5 to cz. nemo vysvětluje ;):

Export vlastní sbírky v html (použitelný i na geocaching.com) bude snad co nejdřív. Musím vyzkoušet co geocaching.com zvládne.


A vis co je nejlepsi? Ze uz jsem to cetl 2x a uplne jsem to vypustil z palice :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#56 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2010 - 12:49

polerok: v tom pripade nejak nechapu to, ze na webu katalogu JPA mam fotku sveho CWG, stejne jako u Maxinohy, ale na tom SvetGC ji nemam.

Takze mam tomu rozumet tak, ze toto neni oficialni JPA katalog?
http://www.gc-plzen....g2001-2500.html
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#57 tabacek

tabacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 17:11

Chtel jsem se zeptat, jakou mate zkusenost s kvalitou vypalenych CWG, me dnes dorazily a jsem mirne rozladen.. Diky za reakce
  • 0

#58 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 17:16

tabacek napsal/a:
Chtel jsem se zeptat, jakou mate zkusenost s kvalitou vypalenych CWG, me dnes dorazily a jsem mirne rozladen.. Diky za reakce

Na to je tady zcela jiné vlákno :@
  • 0

#59 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 17:38

sobikovi napsal/a:

Abych byl konkrétní je to tohle vlákno
http://www.geocachin...884#post_222884
ale piš opatrně, už je druhý ... :D
  • 0

#60 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 19:08

Pokus o propojení:

Na geocaching.com bylo nalezeno vice uzivatelu

* Nepodarilo se najit uzivatele Fénix na geocaching.com
* Zpráva nebyla odeslána


?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama