Přejít na obsah


Fotka

Novinky v oficiálním katalogu CWG - Nové fotky a CWG v katalogu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
272 odpovědí na toto téma

#81 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 22:48

The pgsql error was: pg_connect() [<a href='function.pg-connect'>function.pg-connect</a>]: Unable to connect to PostgreSQL server: FATAL: connection limit exceeded for non-superusers.
Potřebuji se stát superjůzrem ... ne? Chápu to správně? :o
:D:D:D
  • 0

#82 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 0:16

Dočasně omezena velikost stránky na maximálně 250 CWG, napíšu lepší SQL dotaz (respektive snížím počet dotazů prováděných pro zobrazení stránky) a zase limit zvednu. V tomto počtu by se problém s timeoutem neměl objevit.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#83 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 9:33

Zoptimalizoval jsem SQL dotazy a zvedl limit CWG zobrazených na jedné stránce na 5000 (to znamená všechny).
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#84 hapjbc

hapjbc

    hapjbc

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 10:00

Chci se zeptat, zda by se nemohly dalsi verze CWG od jednoho nicku (myslim tim treba Ladvanice verze 2 a 3) zobrazovat v katalogu u puvodni verze (tedy u Ladvanice 1) a ne az na konci.
  • 0

#85 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 10:02

Pri nahledu na detail kolecka to hazi tento odkaz v ramecku: * warning: pg_query() [function.....
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#86 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 10:22

Opraveno
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#87 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 13:41

Trošku jsem vylepšil export sbírky pro profil na geocaching.com. Tabulka už tak nějak vypadá. Ještě zkusím udělat nastavitelný počet sloupců a zmenšit obrázky CWG.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#88 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 13:52

Neslo by neco udelat s vyhledavanim, aby nebylo nutne znat cely nick, ale stacila jen cast a nabidlo to vse co obsahuje tu cast?
  • 0

#89 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 14:06

Určitě šlo, ale bude to asi chvilku trvat, protože budu muset udělat svoje vyhledávání pro CWG, standardní vyhledávání drupalu asi nepřesvědčím. Já když jsem si sestavoval sbírku, tak jsem si nastavil zobrazení 5000 CWG a vyhledával ve firefoxu a rovnou klikal. Je to rychlejší než načítat 2 stránky pro jedno CWG. Při kliknutí se jen změní obrázek, stránka se znovu nenačítá.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#90 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 15:35

Tak jsem se dnes do toho taky pustil...super věcičkam, dfíky moc za ní. jen tu nemám po ruce celý seznam svých CWG, takže si ho dodělám o víkendu.

Akorát jediný problém, na který jsme narazil: Jak se odlišují další verze CWG u jednoho nicku? V katalogu to bylo přidáním pořadového čísla za číslo CWG, ale teď když jsem hledal CWG u lidí, od kterých mám dvě verze, tak mi to sice našlo dva výsledky s rozdílným odkazem, ale v obou je stejná fotka, stejné číslo v katalogu a zaškrtnutí "mám jej ve sbírce" u jednoho se projeví i u druhého.
viz. třeba nick rou_ovi: http://www.svetgc.cz...ch/node/rou_ovi
Třeba to jen špatně chápu :)
  • 0

#91 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 17:20

Už to funguje, mají se vždy zobrazit všechny verze pod sebou.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#92 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 18:35

Super, díky moc. ;) Snad jen poslední věc, které jsme si teď všiml. U "Moje sbírka" se při řazení podle jména i podle čísla zařazují druhé verze CWG na konec seznamu. Samozřejmě je možné, že je to tak schválně. Jen jsme si toho teď všiml a chvíli mě to mátlo :)
  • 0

#93 klonx

klonx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2010 - 20:03

Mám dotaz,nešlo by zmenšit ty obrázky v Sbírka CWG k vložení na profil na geocaching.com.Je to super,ale je to moc velké a tím pádem nepřehledné, po vložení třeba na mé stránky-http://www.manzi.est...sbirka-cwg.html

  • 0
Klonx-Garmin Colorado+Nokia N95,Garmin Asus M10

#94 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 15:43

Spousta nových CWG.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#95 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 21:23

Dovolím si to vložit sem.
U nekterých CWG co mam doma už dlouho čekam, jestli se obeví v katalogu. Některe opravdu i rok. Urcite nejsem sam. Po debate s jednim kamaradem kacerem na eventu jsem se rozhodl vsechna tato "CWG" co mam doma a nejsou v aktualnim xls souboru na officielni strance umístit sem na forum aby se pripadne vyrobci nebo autori(majitele, owneri) CWG dozvedeli, ze jejich kolecko v katalogu chybí.

Vložený obrázek
  • 0

#96 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 21:58

Nějak v poslední době nevidím mít důvod, proč vlastně být v ofiko katalogu. V podstatě to nic kromě excelové tabulky nepřináší. U nasbíraných CWG, u kterých nenajdu foto, si je jednodušše nafotím sám pro další použití.
  • 0

#97 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 22:46

Mortticia napsal/a:
Dovolím si to vložit sem.
U nekterých CWG co mam doma už dlouho čekam, jestli se obeví v katalogu. Některe opravdu i rok. Urcite nejsem sam.

Nejsi. Některé z nich tam nebudou nikdy (např. špatný font), ale nevím, proč tam třeba ještě není CWG Lucecitky a jejích eventů.
Já čekám na zařazení těchto CWG:

Personal:
TURBO TUCNAK
LUCECITKA&TEAM
a pár dalších, ale ty jsou příliš nové.

Special limited edition:
PL BOHNICE
YEARS-PRAGUE
LETIŠTĚ PRAHA
a zase nějaké nové.
  • 0

#98 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 22:49

m.a.r.k.a.l. napsal/a:
Nějak v poslední době nevidím mít důvod, proč vlastně být v ofiko katalogu.

Čerpají z něj různé aplikace, já např. jednu používám na evidenci v telefonu.
  • 0

#99 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 22:52

To je věčná debata pořád dokola, Poník a JPAgeo vytvořili CWG a dali svůj nápad k dispozici ostatním. A jako jednu z podmínek použití jejich nápadu si dali zaslání dvou kusů do oficiálního katalogu aby zůstal přehled o všech CWG. Je smutné, že se najdou lidi, kterým je zatěžko tuto jednoduchou podmínku splnit. Proč si nevymyslí a nevyrobí něco jiného než zrovna CWG? Je tolik materiálů, možností zpracování, barev, metod popisu, tisku...
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#100 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 7:02

Mortticia napsal/a:
...

Málem bych zapomněl na to nejdůležitější: Kde se dá sehnat CWG pussy_licker? :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama