Přejít na obsah


Fotka

Novinky v oficiálním katalogu CWG - Nové fotky a CWG v katalogu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
272 odpovědí na toto téma

#61 tabacek

tabacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 20:17

sobikovi napsal/a:

tabacek napsal/a:
Chtel jsem se zeptat, jakou mate zkusenost s kvalitou vypalenych CWG, me dnes dorazily a jsem mirne rozladen.. Diky za reakce

Na to je tady zcela jiné vlákno :@

Omlouvám se, presouvám se.. :D
  • 0

#62 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 20:39

Fénix napsal/a:
Pokus o propojení:

Na geocaching.com bylo nalezeno vice uzivatelu

* Nepodarilo se najit uzivatele Fénix na geocaching.com
* Zpráva nebyla odeslána


?


Pravděpodobně problém s češtinou. Někde mezi prohlížečem, drupalem a stránkami geocaching.com, zkusím zjistit co s tím. Ověřovací mail jsem odeslal ručně.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#63 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 21:16

díky! sice mi to po kliknutí na link tvrdilo, že se kód neshoduje, ale po ručním zadání OK

Pěkná služba, díky za ní.

cz.nemo napsal/a:

Fénix napsal/a:
Pokus o propojení:

Na geocaching.com bylo nalezeno vice uzivatelu

* Nepodarilo se najit uzivatele Fénix na geocaching.com
* Zpráva nebyla odeslána


?


Pravděpodobně problém s češtinou. Někde mezi prohlížečem, drupalem a stránkami geocaching.com, zkusím zjistit co s tím. Ověřovací mail jsem odeslal ručně.


  • 0

#64 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 21:37

Fénix napsal/a:
díky! sice mi to po kliknutí na link tvrdilo, že se kód neshoduje, ale po ručním zadání OK

Pěkná služba, díky za ní.

cz.nemo napsal/a:

Fénix napsal/a:
Pokus o propojení:

Na geocaching.com bylo nalezeno vice uzivatelu

* Nepodarilo se najit uzivatele Fénix na geocaching.com
* Zpráva nebyla odeslána


?


Pravděpodobně problém s češtinou. Někde mezi prohlížečem, drupalem a stránkami geocaching.com, zkusím zjistit co s tím. Ověřovací mail jsem odeslal ručně.


Moje chyba, v odkazu jsme kód nezměnil...
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#65 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 10:28

První pokus o vkládání sbírek do profilu na geocaching.com. Až budu mít chvilku, zkusím ještě pořešit aby ta tabulka nějak vypadala :) Nemáte někdo zkušenosti s formátováním tabulek nebo s css na profilu na geocaching.com?
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#66 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 13:04

To cz.nemo: V podpisu máš odkaz na 'Oficiální katalog CWG'.
Zde http://www.geocachin...327#post_224327 se zase zmiňuje, že ->

Takze informace od JPA je takova, ze mam povazovat Maxinohuv katalog za oficialni...


Mám tomu rozumě tak, že pro různé situace existuje různý 'Oficiální katalog CWG'? :o:)
  • 0

#67 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 13:27

To ToRo61: Už se to řešilo i v tomto vlákně, stačí se podívat na stranu 2, kde Maxinoha vysvětluje jak je to s jeho databází. Nevím jak tomu kdo rozumí, ale agentura JPP nemá vždy nejpřesnější informace. Použitelný je i oficiální katalog i databáze CWG, čísla jsou ze stejného zdroje.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#68 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 15:19

Na adrese http://www.svetgc.cz...tions/sberatele je seznam sběratelů a počty CWG v jejich sbírkách.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#69 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 15:28

cz.nemo

3 veci:
1-Moc diky za super odvedenou praci
2-Budou se doufam chybejici obrazky doplnovat?
3-BUdes delat i moznost toho exportu na to GC.com? ME by se treba spise libila samotka kolacka bez tech popisku od koho to je, pripadne by bylo fajn jeste moznost nastaveni velikosti vystupu (standartne jsem si daval Ty obrazky na 80% puvodni velikosti a nebyl jsem jediny...)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#70 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 15:35

2 - Mam nahrane nove obrazky, ale kvuli zmene hostingu ten nemam z katalogu primy pristup k obrazkum CWG, tak musim prepsat skript na pripojeni obrazku k CWG. 3 - Je tam nahozena prvni verze exportu na profil, neni dokanala, neni ani dobra, je to jenom pracovni. V nejblizsi dobe doplnim nejake formatovani a moznosti nastaveni co zobrazovat. S mensi velikosti pocitam, ale budou se muset zmensit (vytvorit nove) obrazky, protoze mista na disku je dost a vykonu na online zmensovani malo. A zmensit obrazek prikazem na strance taky neni uplne ono.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#71 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 15:40

cz.nemo napsal/a:
To ToRo61: Už se to řešilo i v tomto vlákně, stačí se podívat na stranu 2, kde Maxinoha vysvětluje jak je to s jeho databází. Nevím jak tomu kdo rozumí, ale agentura JPP nemá vždy nejpřesnější informace. Použitelný je i oficiální katalog i databáze CWG, čísla jsou ze stejného zdroje.


Takze JPA je agentura JPP? Zajimave
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#72 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 20:33

Při pokusu o přístup na http://www.svetgc.cz/cwg/personal se vrací-> 504 Gateway Timeout Tato doména hostuje na serverech webhostingu Savana.cz.
  • 0

#73 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 22:12

S474N napsal/a:

cz.nemo napsal/a:
To ToRo61: Už se to řešilo i v tomto vlákně, stačí se podívat na stranu 2, kde Maxinoha vysvětluje jak je to s jeho databází. Nevím jak tomu kdo rozumí, ale agentura JPP nemá vždy nejpřesnější informace. Použitelný je i oficiální katalog i databáze CWG, čísla jsou ze stejného zdroje.


Takze JPA je agentura JPP? Zajimave


JPA ne, kdy jsi s nim mluvil? Ja vychazim z informaci co mam od JPA osobne a z informaci co mam od Maxinohy z tohoto vlakna. Informace pres dalsi lidi uz jsem povazoval za JPP, ale treba se neco zmenilo. Zkusim zjistit vic. Ale jak jsem psal uz v minulem prispevku, data jsou stejna, takze se nestane, ze by CWG melo u Maxinohy jine cislo nez na svetgc.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#74 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 8:12

gord napsal/a:
Takze informace od JPA je takova, ze mam povazovat Maxinohuv katalog za oficialni. To je pro me to nejjednodussi reseni. Akorat si budete muset chvili pockat nez to udelam, protoze o vikendu jsem mimo civilizaci. Takze nekdy behem pristiho tydne ...


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#75 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 8:28

Jednak hlavně díky za novinky v katalogu, vypadá to dost dobře. Na další vychytávky určitě ještě dojde, jen mě napadlo (po hodinové práci s doplněním mé sbírky - hlavně kvůli padání a nedostupnosti serveru), jestli by nešlo nějak zjednodušit dopnlění vlastní sbírky (napadá mě třeba jen textový abecední seznam se zatrháváním vlastněných cwg, která by se pak do sbírky natáhla), případně aspoň nastavení primárního označení CWG jako "mám ve sbírce" a případně "Nechci", aby se to pak nemuselo doklikávat ručně..... V současném stavu musí být naplnění třeba i 100vkové sbírky dost opruz... :|
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#76 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 10:12

ja jsem tam klikal prez 600 kolecek a zabralo to ani ne hodinu. Moc se mi to libi, kdyby v budoucnu slo treba udelat nejaky export pro tisk, tak by to byla dalsi uzitecna funkce.
  • 0

#77 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 14:25

Pridana spousta fotek.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#78 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 17:56

cz.nemo napsal/a:
Pridana spousta fotek.


Jak už psal ToRo61:
Při pokusu o přístup na http://www.svetgc.cz/cwg

se vrací->

504 Gateway Timeout
Tato doména hostuje na serverech webhostingu Savana.cz.

Tak to samé se děje mně.
  • 0

#79 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 20:30

To cz.nemo Hmm, od včerejška se nic nezměnilo... :(:(

Při pokusu o přístup na http://www.svetgc.cz/cwg/personal

se mě stále vrací->

504 Gateway Timeout
Tato doména hostuje na serverech webhostingu Savana.cz.

Je to škoda, degraduje to tvoji snahu a úsilí.
Co takhle konfrontovat Savana.cz s výsledky dostupnosti z http://www.monitoring-serveru.cz/?
  • 0

#80 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 22:35

Site off-line The site is currently not available due to technical problems. Please try again later. Thank you for your understanding. Ach jo, myslim, ze ten server tu databazi nejak nestiha... Nebo sem na nej moc hrrr:-) Snad to bude OK
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama