Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.0.601 aka Trabant ;)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#21 wasserr

wasserr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 21:41

OK, jen jsem se zeptal ;) V zamčeném topicu o zamykání keší v Geogetu totiž HaLuMa v jednom příspěvku z 23.08.2010 10:12 píše, že s touto funkci má "velke plany". Každopádně díky za odpověď.
  • 0

#22 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 21:43

Velke plany jsou. A jsou tak velke, ze to znamena velke upravy v databazi. A velke upravy v celem kodu programu. A hodne casu. A prinos je diskutabilni :)
  • 0

#23 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 21:56

Ja toho napovidam... :D Ted uz jen mit na to cas.
  • 0

#24 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 22:13

Dá se na GG přispět jinak než přes PayPal?
  • 0

#25 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 23:05

gebymu na ucet.. tenkrat mi posilal cislo..
  • 0

#26 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 7:26

Nebo muzes usporadat zranici a pozvat vsechny na stejk B)
  • 0

#27 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 8:04

medwyn_cz napsal/a:
Nebo muzes usporadat zranici a pozvat vsechny na stejk B)

To by šlo ;)
  • 0

#28 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 8:08

Ještě k těm toolbarům. Nedalo by se z nich vyhodit to jméno? Nebo to dát někam do konfigu, jestli to tam chci? Určitě by se hodila i ta konfigurace toolbarů... Pracuju ted na malém netbooku a víc jak 2 toolbary tam nedám a při tom je ještě hromada místa, ale prostě se nevleze ten třetí. Beru to tak, že toolbar je na nejčastější činnosti a zrovna přidání databáze nepovažuji za pravidelnou a častou činnost, takže bych ho rád vyhodil z toolbaru databáze.... atd.
  • 0

#29 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 12:17

Tak jsem nainstalovala novou verzy a mam dotaz: Protoze postupnyma aktualizacema starich verzi GG je tam spustu souboru, ktere nova verze nepouziva, tak jsem se rozhodla, ze to "promazu". No a misto promazavani jsem tedy nainstalovala novou verzy jako novy GG a jedine, co ted potrebuji, je tam zpatky nahrat kesky, ktere jsem mela v databazi. Jde to nejakym jednoduzsim zpusobem (prekopirovani urcitych souboru z puvodni slozky, kterou mam zazalohovanou) nebo to musim postupne znovu vsechno nahrat? Jde mi o to, ze v puvodni slozce mam oznacene kese urcitymy tagy + vyznacene datum a hodinu nalezu a preci jen opetovne nahravat je dosti zdlouhave. No a pak mam druhy dotaz, ktery tak nejak nevim doktereho vlakna okolo statistik patri, ale ve stare verzy GG jsem sve statistiky generovala pomoci souboru Template-up.cz, ale v tehle nove verzy nejak nemuzu najit ten soubor, kde nastavim ze se maji statistiky brat prave z tohoto souboru
  • 0

#30 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 12:25

mudlodcera: nejjednodussi bude, kdyz na to pouzijes zalohovaci BAT soubory z GASP. Pripadne se do nich podivej a udelej si to rucne.

http://dl.dropbox.co...!zaloha-cfg.bat
http://dl.dropbox.co...oha-obnovit.bat

A co se statistik tyce, ten nazev souboru sis zjevne zvolila sama a neni problem ho opetovne vybrat v nastaveni AutoStat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#31 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 12:31

Tak uz jsem chtel teda chvalit, ze to vypada konecne jako program a zas nic :@ Trosku mi zlobi pluginy v nabidce, viz obrazek.... A jinak samozrejme super prace, dela se s tim hned o poznani lepe, takze moc diky za vsechno co k tomu autori delaji :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#32 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 12:40

polerok: neni nic jednodussiho, nez si je rozdelit do podnabidek, jak je tomu napriklad v GASP.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#33 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 12:42

to se mi stalo asi tak petkrat za ty roky co geoget pouzivam.. ze se menu rozbalilo nahoru a slo treba mimo obrazovku, cim to je netusim, ale v 99% to nedela :)
  • 0

#34 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 12:45

S474N

GASP nepouzivam a ani nebudu, neb na statistiky mam GSAK, takze pokud bys mel quick-manual nebo odkaz na dokumentaci, tak diky predem.

mikrom

No, ja jsem ted vypozoroval, ze to dela, kdyz pocet polozek prekroci cislo X, ktere ale presne nevim a dela mi to trva, coz je na zblazneni :D

EDIT: Na Ty kategorie uz jsem prisel.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#35 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 12:52

polerok: nikde jsem nepsal, ze mas pouzivat GASP, pouze jsem napsal, kde je to tak jiz prednastavene. Takze pro ty, co nepochopili jeste jednou: Pluginy -> Spravce pluginu -> Skupiny hlavnich panelu. A zde si napriklad u vsech Geojarry ve sloupci "Menu" napisu "Geojarry", cimz dojde ke seskupeni danych pluginu do jedne podnabidky.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#36 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 14:29

mudlodcera napsal/a:
Jde to nejakym jednoduzsim zpusobem (prekopirovani urcitych souboru z puvodni slozky, kterou mam zazalohovanou) nebo to musim postupne znovu vsechno nahrat? Jde mi o to, ze v puvodni slozce mam oznacene kese urcitymy tagy + vyznacene datum a hodinu nalezu a preci jen opetovne nahravat je dosti zdlouhave.


Na preneseni dat o keskach, vcetne tvych laezi a komentaru, staci prenest vsechny *.db3 soubory ze stareho datoveho adresare do noveho. (pri vypnutem Geogetu!)

Prenesenim *.ggf preneses pripadne ulozene filtry.
  • 0

#37 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 14:32

polerok napsal/a:
Tak uz jsem chtel teda chvalit, ze to vypada konecne jako program a zas nic :@ Trosku mi zlobi pluginy v nabidce, viz obrazek....


Vsak si plugny muzes v tom menu organizovat do libovolne stromove struktury. Nejen do podmenu, ale i podmenu v podmenu, atd. K tomu slouzi PluginManager.
  • 0

#38 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 14:35

mikrom napsal/a:
to se mi stalo asi tak petkrat za ty roky co geoget pouzivam.. ze se menu rozbalilo nahoru a slo treba mimo obrazovku, cim to je netusim, ale v 99% to nedela :)


Podle mne to dela tak, ze zkusi vykreslovat menu dolu, a kdyz zjisti, ze se mu dolu na obrazovku nevejsou, tak ho udela nahoru, i kdyz je to horsi. Tohle si ale dela to menu svehlave, neni to moje vymyslenost.

Kazdopadne v nezarazenych pluginech by normalkne mely byt jen prave nove nainstaloivane pluginy, uzivatel by si je mel hned posleze roztridit tak jak je mu mile.
  • 0

#39 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 15:45

HaLuMa napsal/a:

polerok napsal/a:
Tak uz jsem chtel teda chvalit, ze to vypada konecne jako program a zas nic :@ Trosku mi zlobi pluginy v nabidce, viz obrazek....


Vsak si plugny muzes v tom menu organizovat do libovolne stromove struktury. Nejen do podmenu, ale i podmenu v podmenu, atd. K tomu slouzi PluginManager.


JJ, na to uz jsem prisel, ale i tak dik moc. Ono je to i prehlednejsi. Me to spis zarazilo, jakto, ze to vubec udela a nevytvori to scroller....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#40 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 15:55

to bych taky rad vedel. Treba az to bude vypadat skoro jako aplikace... :P
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama