Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.0.601 aka Trabant ;)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#41 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2010 - 16:05

:D Treba jo :D Ale na tomhle to rozhodne nestoji, to tam radsi uvidim jinci veci :) <inspirace odjinud>Jinak .NET to resi tim, ze tam ten komponent musis rucne pridat, s tim, ze mu das staus zakazany do doby x a x definujes jako pocet polozek. </inspirace odjinud>
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#42 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2010 - 21:16

Ohledně té aktualizace, co tam dodat dotaz na server, zdali je to vůbec potřeba. Co jsem teď vyzkoušel, tak při každé aktualizaci si geoget ochotně stáhne celou svojí instalaci, bez ohledu na to, že už mám nejnovější verzi.... právě že to generuje zbytečné zatížení serveru. Edit: Sice o kousek výše tam máte zkontrolovat aktualizace, ale i tak.
  • 0

#43 JirkaF

JirkaF

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 08 October 2010 - 7:01

Ahoj, neznáte někdo funkční odkaz pro stažení makra pro export z geogeta do tomtoma ? Na stránkéch geogetu je to nefunkční. Dík
  • 0

#44 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 08 October 2010 - 7:49

Etigo napsal/a:
Ohledně té aktualizace, co tam dodat dotaz na server, zdali je to vůbec potřeba. Co jsem teď vyzkoušel, tak při každé aktualizaci si geoget ochotně stáhne celou svojí instalaci, bez ohledu na to, že už mám nejnovější verzi.... právě že to generuje zbytečné zatížení serveru.


1. Kazdy si muze smazat vlastni prispevek, v editaci prispevku mas na to zaskrtavatko.

2. Jake zbytecne zatizeni serveru? Myslis, ze lide travi cas klikanim na volbu "aktualizace Geogetu"? Ja si to nemyslim. Kdyz ma clovek duvod tu funkci pouzit, treba i pro preinstalovani soucasne verze, tak at ji pouzije, ne?
  • 0

#45 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 09 October 2010 - 21:18

Teď jsem si všiml nepříjemného chování, které dříve nebylo tak markantní. Při přidávání waypointu si pamatuje jméno "Název" posledně měněného waypointu a tento název pak vnucuje i pro waypoint třebas i jiného typu u dalšího bodu !
  • 0

#46 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 7:09

Proc je to neprijemne? je to zamer! Nevim, proc to drive nebylo markantni, tady se nemenilo vubec nic, a je to tam uz docela dlouho - prednastaveni celeho noveho waypointu (tedy nbejen nazev, ale i typ, atd.)je podle naposled zadaneho. Az budes vkladat treba serii dvaceti bodu do multiny, tak pochopis, proc to tak je.
  • 0

#47 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 8:25

HaLuMa napsal/a:
Proc je to neprijemne? je to zamer!
Nevim, proc to drive nebylo markantni, tady se nemenilo vubec nic, a je to tam uz docela dlouho - prednastaveni celeho noveho waypointu (tedy nbejen nazev, ale i typ, atd.)je podle naposled zadaneho. Az budes vkladat treba serii dvaceti bodu do multiny, tak pochopis, proc to tak je.


Ale aby se to přenášelo do jiného bodu ? A k jinému typu ? Tj například z finálky na stage ?
  • 0

#48 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 10:59

A proc by ne? Prave proto to tam je, aby se to prenaselo. Az budes lustit treba Zverokruh, tak pochopis, k cemu je to dobre. Opakuji, je to tam uz dlouho. Ze sis toho vsiml az ted, je dukazem, ze to zase az tak nevadi.
  • 0

#49 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 11:07

Duvod k tomu chovani je jednoduchy: uplne kdysi se pri kazdem otevreni okenka hodnoty vynulovaly do vychozi pozice, tedy nazev Final a typ finalni bod. Jenze kdyz jsi chtel pridavat neco jineho, tak ses uklikal. Napriklad, kdyz jsi chtel pridat par stage k multicache, ke ktere autor neudelal waypointy. Pro kazdy bod jsi musel prepisovat uplne cely nazev, pro kazdy bod jsi musel menit druh bodu. Proto jsem to uz pred casem predelal tak, ze tam zustavaji posledni hodnoty, co jsi pouzil. (reset geogetu to ale neprezije!) Takze kdyz chces nasazet par stage k multicache, tak ti to tam zustava, staci jen menit poradove cislo v nazvu a v prefixu. Mnohem mene prace! A kdyz chces zase finalku? tak to proste jednou prepises zpet na finalku, a je to! nebo si proste zavri a pust znova geoget. Fakt nechapu, v cem je problem! Menit toto chovani opravdu nebudu, protoze je velmi uzitecne.
  • 0

#50 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 11:10

A co treba jedno tlacitko, ktere to vyresetuje do defaultu - tedy do finalky? ;) Taky me to obcas stve...
  • 0

#51 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8795 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 11:21

Nevím, kde je chyba. Po aktualizaci na Trabantovou verzi a vrácení všeho ze záloh jsem si načetl další dvě oblasti, v databázi je načtené vidím. Ale cachemapa mi je neukáže. Ukazue jen ty načtené dříve. Nemusím ji nějak resetovat, aby si udělala znovu seznam cachí ke zobrazení? Kdysi jsem tu diskutoval o nemožnosti cachemapy v googlu Chrome, to jsem vyřešil spouštěním toho souboru mapa.html ve firefoxu.
  • 0

#52 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 11:37

kazde vovolani cachemapy volbou z geogetu provede vygenerovani dat z prave zobrazeneho seznamu.
  • 0

#53 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1875 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 13:21

mpik napsal/a:
Kdysi jsem tu diskutoval o nemožnosti cachemapy v googlu Chrome, to jsem vyřešil spouštěním toho souboru mapa.html ve firefoxu.

Nainstaluj si do Chrome doplněk, např. IE Tab Classic, a pak to funguje i tam.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#54 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8795 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 17:14

Zajímavé. Už to funguje. A to jsem s tím nedělal vůbec nic. A s tím IEtabem - používám ChromePlus a to má IE okno přímo v sobě. Funguje mi v tom všechno, kromě cachemapy. Takže to neřeším a cachemapu zobrazuju přes firefox. Volám to JS skriptem přímo z ikony na ploše a je to bez problémů.
  • 0

#55 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 18:26

Pánové mám takový dotaz jak do geogetu nahrát keš kterou jsem odlovil a je už PM předtím to šlo když jsem stahoval keš přes GC kod teď už to nejde poraďte
  • 0

#56 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 18:39

Napad na ty WPT - co tam udelat par tlacitek, ktere treba udelaji vychozi pozici pro WPT u multiny, finalku apod? Lubos_H: pokud jsi BM, tak nemas zadnou sanci jak ziskat PM cache.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#57 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 18:57

jj to mi je jasný už jsem to vyřešil že jsem založil nový bod pod GC kódem té keše a zapsal jsem přes změnu bodu základní údaje které od kešky mám v osobním zápisníku asi je tohle jediný možný způsob jak docílit aby se keška počítala do statistiky
  • 0

#58 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 19:33

A nebo proste poprosit nejakeho PM, aby ti poslal GPX te konkretni kese. Pokud tam jsi uz zalogovany, nemel by s tim mit moralni problem.
  • 0

#59 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8795 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 19:52

Taky mi dvě keše chyběly ve statistikách, protože je owner změnil na PM. Tak jsem si počkal a po pár dnech - týdnech - to owner opět překlopil nazpět pro všechny. Nebo je asi dobré ty keše načítat do geogetu hned po zalogování, než se něco změní. Pochopitelně s rozumem, nenačítat po každém logu znovu všechno.
  • 0

#60 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 22:21

před chvílí při mazání dat z GeoGetu ... crashlog pro prehlednost smazan. HaLuMa.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama