Přejít na obsah


Fotka

Rozšíření pro Google chrome - CacheList


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
369 odpovědí na toto téma

#221 ocnibulva

ocnibulva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 13:17

mikelord napsal/a:
Aplikaci celkem pravidelne aplikuji :) , ale ted mi to hodi jen hlasku "nacitam, prosim cekejte" Zlobi to i nekoho jineho?


No, vypadá to, že to nefunguje.
  • 0

#222 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 13:22

mikelord: Vcera zase probehly zmeny na gc.com, tak jedine chvilku pockat az se nova verze prizpusobi zmenam.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#223 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 13:25

Jasny, posunu vikend o dva dny :D Holt pouzuji jine cesticky, diky za potvrzeni domenky.
  • 0

#224 Kačka7

Kačka7

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 13:59

Nechtel by autor udelat stejne rosireni i pod operu? :)
  • 0

#225 Faki

Faki

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 17:09

mám taky problém s GPX. Dřív chodili do emailu a teď nic, v klidu si je tam hážu do mejdla po jedný, ale to je opruz. Nemáte nějakou kličku jak to znovu rozchodit?
  • 0

#226 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 22:13

Zdravím Všechny :) Vydal jsem novou verzi CacheListu 2.2.6 opravující zásadní změny ve stránkách geocaching.com, aby plugin alespoň z hlavní části fungoval. Stále zůstává chyba nedočítání posledních logů do GPX a terén - budu se snažit o další fix. Příznivce prosím o aktualizaci a otestování/potvrzení jestli to chodí, případně co ještě nechodí. Jinak nepříjemná zpráva pro Kačka7 - zatím se pro Operu nechystám plugin předělat, zatím by to pro mě znamenalo 2x tolik práce s předěláváním vždy když si na geocaching.com vzpomenou že aktualizují stránky. Snad kdyby existovalo do Opery nějaké rozšíření které umožní spouštět Chrome rozšíření, tak by to mělo jít pustit. Na Firefox takové udělátko prý existuje.
  • 0
John Viking

#227 Faki

Faki

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 0:35

tak dneschvilku po půlnoci se rozjelo emailové šílenství, doskákali mi logy a i pockety. Snad se to tíedy dalo již dopořádku.
  • 0

#228 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 20:52

Zdravím Všechny. Geocaching.com zase změnili stránky, proto jsem vydal rychlý hotfix 2.3.3. který opravuje načítání souřadnic. Ještě tam chybí drobné úpravy, které vyjdou v dalších opravách...
  • 0
John Viking

#229 Kamenitxan

Kamenitxan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2011 - 11:17

A verze pro Safari by nebyla? S tvorbou extensions mám trochu zkušeností a myslím, že to víceméně kompatibilní. Samozřejmě mohu pomoci, pokud budu moct.
  • 0
Dříve znám jako Kanabis

#230 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2011 - 13:46

Až bude chvíle času, zkusím se podívat na Safari i FF a jak to tam rozběhat. Bohužel aktuálně jsem se tím přímo nezabýval a nevím jestli do Safari lze nainstalovat třeba nějaké rozšíření které dovoluje spouštět rozšíření z Chromu. Do FF takový doplněk údajně existuje. Toto řešení by bylo ideální. V opačném případě není problém přepsat to do FF, Safari nebo Opery, ale problém nastane při aktualizacích a opravách změn gc.com. To pak jednu opravu budu muset realizovat 3x - 4x a to není dlouhodobě udržitelné pro free neziskový vývoj.
  • 0
John Viking

#231 Kamenitxan

Kamenitxan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2011 - 20:29

Apple má přímo stránku pro převod: http://developer.app...ers/Chrome.html A také jsem narazil na http://gallery.exten...ersion/#submit. Mělo by to přehodit extension rovnou do FF a Safari. Třeba to bude fungovat.
  • 0
Dříve znám jako Kanabis

#232 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2012 - 15:55

Tak si myslim, ze cachelist momentalne nenahrava z Chromu rovnou do Garmina. Testuji uz druhy PC.
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#233 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2012 - 19:42

Relativně dobrá zpráva, hlavně pro příznivce Firefoxu. Namátkově jsem zkusil o dva příspěvky výše uvedený konvertor pluginů a rozběhal jsem CacheList pod FF. Jeho funkce jsou trochu omezené, funguje mi zatím jen funkcionalita kolem tisku apod, generování souborů zatím blbne. Ale nějak se to trochu hýbe viz screenshot
http://www.redbutton...download/jhkjap Zatím to nikam nebudu dávat nebo zveřejňovat, až se to rozhýbe komplet i třeba pro safari, ale již teď si to dobrovolníci mohou zkonvertovat sami.

Oprava: Tak chodí normálně i generování souborů, takže CacheList je plně kompatibilní i s FF, jen se asi nebude automaticky aktualizovat.
  • 0
John Viking

#234 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2012 - 20:28

O téhle "novince" jsme se dozvěděli, bohužel až dneska ...., využijeme to mnohem častěji, než PQ Za tohle autorovi ručičky líbat je málo ... moc děkujeme !!!!
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#235 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 10:26

Ahoj, po updatu zmizela ikonka cachelistu na te bubline, ktera se objevi u cache po tom, co se na ni klikne :( ted musim jit az do lisitngu, abych ji pridal. Slo by s tim neco udelat? Diky
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#236 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 13:03

Tož jsem to tu celé pročetla (trocha latiny mi dala zabrat:D) a jakmile se k tomu doma dostanu, tak určo vyzkouším. Jsem zvědavá, jestli se s tím moje Legendička s MapSource popere, ale měla by:) A předem díky za takovouto cacherlibou práci;) EDIT: tak MapSource se se vším popasoval. Nastavení jsem si hezky přizpůsobila aby mi to vyhovovalo.. co na to gps, to zkusím až později.
  • 0

#237 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 18:30

Ahoj. Díky Nosferatovi XIII, pokusil jsem se opravit související změny do verze 2.3.6, aktualizace by se měla všem zobrazit za pár minut, automaticky se to do Chromu stahuje jen jednou za čas, případně musíte ručně. Prosím o otestování a případně za nahlášení chyby přes SZ nebo email. Díky ahoj :)
  • 0
John Viking

#238 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 19:46

to John Viking: tak jsem nainstaloval novou verzi a jiz se to tam objevuje. :) diky moc :)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#239 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 21:21

No teď budu za blondýnu... vím, že jsem tu při pročítání viděla jak se ručně aktualizuje, ale jaksi teď to nikde nemůžu najít... poradíte?;)
  • 0

#240 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 21:55

Jé, to je nádhera! Jak jsem jenom mohl bez toho žít!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama