Přejít na obsah


Fotka

Rozšíření pro Google chrome - CacheList


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
369 odpovědí na toto téma

#201 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 20:32

Nevadí, já jen nadhazuju, čeho si všimnu. Pro občasné nahrání do GG kvůli následnému zobrazení na mapě můžu použít loc.
  • 0

#202 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2011 - 19:23

Vydána nová verze CacheListu 2.2.1. Umožňuje, aby bylo možné načíst seznam kešek, které byly v posledním spuštění prohlížeče. Mělo by to plnit funkci: Chci jít kešovat, použiji CacheList, vrátím se a pouštím PC, půlku jsem našel a půlku ne - využiji funkci načtení naposledy vytvořeného seznamu abych mohl logovat apod. Jestli chcete, můžete to otestovat :)
  • 0
John Viking

#203 venca93

venca93

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2011 - 20:32

Poslušně hlásím že se mi nějak nezobrazují čísla u obtížností a terénu:(
  • 0

#204 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2011 - 22:13

Zdravím venca93. Prosím o bližší popis, z uvedeného není co poznat. Nevím kde se co nezobrazuje, jestli se to nenačítá, nebo nepřenáší do GPS. Mě všechno funguje, testoval jsem to aktuálně pro ČR i EN verzi stránek gc.com. Abychom nezatěžovali ostatní, kteří tento problém nemají, prosím použij soukromé zprávy, abych ti mohl pomoci problém vyřešit.
  • 0
John Viking

#205 bob..bob

bob..bob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 23:34

Dneska mi to hází samou chybu:(
  • 0

#206 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 5:54

Co na to říct, snad jen hmmm. Je to stejně neurčité jako popis chyby... :| :( Rád pomohu při řešení různých problémů, třeba se tím i vyladí CacheList na nepředvídané události/chyby, ale s popisem "hází mi to chybu" opravdu nic nenadělám. Obzvlášť když mě to chyby nehází.
  • 0
John Viking

#207 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 10:27

hlásím že i mně přestal cache list fungovat, když dám z jedné cache vytvořit GPX napíše to :

This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.


<gpx xmlns:xsi="http://www.w3.org/20...chema-instance" xmlns:xsd="http://www.w3.org/2001/XMLSchema" xmlns="http://www.topografi...ix.com/GPX/1/0" version="1.0" creator="Cachelist Chrome extension https://chrome.googl...dkiaconkmfbbpa" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/0 http://www.topografi...GPX/1/0/gpx.xsd http://www.groundspeak.com/cache/1/0 http://www.groundspe...1/0/cache.xsd">
<name>
Cache listing generated by CacheList (2.2.2) - Chrome extension
</name>
<desc>
This is an list of waypoints generated only for your individual, private, noncomercial purpose.
</desc>
<wpt lat="50.42055" lon="16.16185">
<time>2008-02-16T00:00:00.0000000</time>
<name>Alej mrtvych dusi / Avenue of dead souls</name>

......................



a dále pokračuje listing, logy atd...nechcu to tady zbytečně tapetovat celým XML
  • 0

#208 Jigsaw7601

Jigsaw7601

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 13:43

[quote]Trauma_Zero napsal/a:
hlásím že i mně přestal cache list fungovat, když dám z jedné cache vytvořit GPX napíše to :

This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.


JJ. Mě to občas dělá taky. Jediné na co jsem přišel je to, že když chrome odinstaluji a znova nainstaluji, tak se to na chvíli vyřeší. Pak ale z ničeho nic to začne dělat zase.
  • 0

#209 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 16:32

To ale neni chyba CacheListu! Ten GPX soubor Vam to vygeneruje jak ma, jen ho to nestahne ale zobrazi jako xml. Je to zalezitost Vasich nastaveni Chromu. Muzete si to 1.nastavit zpatky na stahovani. 2.ulozit rucne (CTRL+S) a vybrat misto k ulozeni souboru...
  • 0
John Viking

#210 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 19:44

když dám CTRL+S a přejmenuju to jako ***.GPX tak mi MapSource oznámí že to není validní gpx formát.

navíc netuším jak "1.nastavit zpatky na stahovani"
  • 0

#211 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 20:41

Jsem si říkal, že kdyby John Viking upravil to gpx tak, aby jednotlivý řádky nebyly za sebou, ale pod sebou (tudíž by to bylo přehledně), zkusil bych se v tom porýpat a najít část, ve které je problém.
  • 0

#212 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 20:50

motty.rt napsal/a:
Jsem si říkal, že kdyby John Viking upravil to gpx tak, aby jednotlivý řádky nebyly za sebou, ale pod sebou (tudíž by to bylo přehledně), zkusil bych se v tom porýpat a najít část, ve které je problém.


můžeš si to zobrazit v notepadu a v nastavení formátu dát "zalomit text"
  • 0

#213 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 22:04

zajimave
  • 0

#214 Bomburove

Bomburove

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 9:31

Je nějaká možnost si nechat zobrazit pomocí google map seznam kešek a waipointů dohromady? Co jsem tak zkoumal, tak jde buď jenom mapa kešek ze seznamu nebo mapa waipointů jedné kešky
  • 0

#215 Jay11Cz

Jay11Cz

    Jay11Cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 9:46

Ted jsem si oznacil 171 cachi...export do KML, CSV, GGT a WPT v pohode. Export do GPX konci hlasenim:
500 Server Error

Error: Server Error

The server encountered an error and could not complete your request.
If the problem persists, please report your problem and mention this error message and the query that caused it.


K ulozeni pomoci ctrl+s zmineny Johnem jsem se ani nedostal...
Vic jsem nebyl schopen zjistit, v cem by mohla byt chyba? (doufam ze je to jenom ve me :D )

P.S. Jinak samozrejme spokojenost (DIKY!), hlavne mi jde o ty WPT do Oziho a ty funguji
  • 0

Former nickname up to 2020, Feb 17th: MAP523


#216 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2011 - 12:05

Též nemohu export do GPX rozchodit, dřív to fungovalo bezvadně :( taky musím udělat z cachelistu export do WPT (ozi) a přes BabelFish to převrtět do GPX XML, pak to MapSource bere
  • 0

#217 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 15:37

Zobrazují se vám v GPS logy? Mně po updatu gc.com ne.
  • 0

#218 Jay11Cz

Jay11Cz

    Jay11Cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 18:42

motty.rt napsal/a:
Zobrazují se vám v GPS logy? Mně po updatu gc.com ne.

Taky to nende... s logama to nějak hapruje i třeba v GCz, takže za to můžou zase ty změny... :|
  • 0

Former nickname up to 2020, Feb 17th: MAP523


#219 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 19:02

Zdravím všechny. Nová verze 2.2.4 opravuje chyby způsobené novou verzí / strukturou stránek geocaching.com a některé další chyby. Prosím, vyzkoušejte to a napište zda je vše jak má být. ;)
  • 0
John Viking

#220 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 13:10

Aplikaci celkem pravidelne aplikuji :) , ale ted mi to hodi jen hlasku "nacitam, prosim cekejte" Zlobi to i nekoho jineho?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama