Přejít na obsah


Fotka

Už dávno nespím nahý, nespíš nahá, když signál družic z postele nás tahá...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
305 odpovědí na toto téma

#181 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 18 May 2011 - 11:36

Ahoj, nevím jestli mi přísluší do toho mluvit, ale když jsem tady zjistil, že se koná ještě další megaevent jižně od Plzně 3.9. a ten náš by se snad mohl konat také v září, tak mě napadlo, jestli nechcete organizátoři spojit svoje síly a udělat jeden veliký společný event ? A spojit to třeba i s natočením klipu, nebo je to blbost ?
  • 0

#182 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 18 May 2011 - 14:28

Ahoj, nejsem ownerem megaeventu, ale nebojím se tvrdit, že to nepůjde. U Plzně je pronajatý zámek na tu dobu...
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#183 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 19 May 2011 - 6:14

Jasně, záleží na ownerech, uvidíme.
  • 0

#184 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 19 May 2011 - 6:44

Bojanci napsal/a:
Jasně, záleží na ownerech, uvidíme.


Ale lepší bude napsat na forum: http://www.geocachin...732#post_280732
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#185 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 20 May 2011 - 16:31

Ahoj, nápad je to zajímavý a dokonce si nemyslím, že by bylo nutné nějak spojovat síly, ale prostě se s nimi jen domluvit, že bychom se rádi zúčastnili jejich eventu a při té příležitosti si tam natočili klip, což by pro ně neměl být problém a mně by odpadly organizační starosti. ;-)) Znamenalo by to ale komplikace jiné. Přes Nebílovy jsem sice párkrát cestu měl, ale téměř to tam neznám a nemám tedy přehled o lokacích v okolí, které by se daly využít k natáčení. V případě takovéto volby by bylo třeba oslovit někoho z plzeňáků a svěřit mu vyhledání vhodných míst a v lepším případě i režii. Já bych jen dodal scénář a užíval bych si to. :D Dalším bodíkem, který by se musel nějak operativně vyřešit, by bylo natáčení úvodních a závěrečných postelových scén. Teda ne, že by se na zámku asi nějaká ta postel nenašla, ale to by nám asi neprošlo. B)
  • 0

#186 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 6:05

Tak uvidíme, jak to dopadne, zkuste kontaktovat ownera meageventu a uvidíte, co on na to.
  • 0

#187 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 7:59

Ahoj, na nick Bojanci jsem posílal minulý týden sálodlouvý email ... Jak vidno, asi nedošel. Nicméně já jako owner Mega - eventu jsem myšlenkou nadšený a je nám velkou ctí, že o této možnosti uvažujete. Prostor pro Vaši píseň určitě bude, viděl bych to nejspíše po vystoupení Waldy Matušky. Ohledně techniky - všechno bude připraveno na místě. Mikrofony, zvukař i veškeré zvuková aparatura. Na akci jsme pozvali kamerový štáb (HD kvalita) a pronajali i kamerový jeřáb s pohyblivým ramenem, který bude postavený vedle podia. Prosím napiště mi, jaké potřebujete technické podmínky, je to ještě proberu s dodavatelem aparatury. Příroda v okolí Nebílov je krásná, nicméně Vám dám kontakt na pana Luboše Zeleného - starostu obce Nebílovy, který se zde narodil a ví o zdejších lokalitách myslím nejvíce. V neposlední řadě bych se Vám pokusil připravit "půdu" u našeho pana kastelána pro vyjednávání oheldně poskytnutí zámeckých komnat pro Váš videoklip. Radek ... ;)
  • 0

#188 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 11:12

Ahoj, omlouvám se, ale email opravdu nedošel :(. Veškeré info ohledně natáčení klipu a s ním spojených dalších aktivit ochotně podá St@nda – owner chystaného eventu. My jsme jenom obyčejní muzikanti :). Nápad se mi velice zamlouvá. Pro nás by to bylo velké ulehčení udělat „oba eventy“ v rámci Vašeho Mega :)
  • 0

#189 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 20:33

Ahoj, tohle je skvělá zpráva. :-) "FTF song event" bych tedy neorganizoval a klip bychom spáchali v rámci ME vašeho, o účasti na němž jsme beztak uvažovali. Myslím, že bychom tím nijak nenarušovali program a Agiho vystoupení před geopublikem by bylo pěknou součástí klipu nebo klipem samostatným. Nerad bych zbytečně brzy prozrazoval děj, i když ten je z textu asi poměrně slušně odvoditelný, proto ti prosbu o pomoc napíšu v průběhu tohoto týdne do mailu. Věřím, že Plzeňáci dodají pár tipů a všechno se zvládne k všeobecné spokojenosti. Samozřejmě se ještě musím zeptat DUsofta, jestli by to vyhovovalo i jemu. Zatím byl pracovně vytížen, ale už by se měl ozvat. Kdyžtak mu taky napíšu, abychom věděli, co a jak. ;-)
  • 0

#190 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 20:37

A ještě bych potřeboval tip na hodně dobré květinářství. :D Žena má v termínu ME narozeniny a nevím, jestli se její představa o oslavě zcela shoduje s výše uvedeným. :D Ale zámek je zámek, myslím, že to projde. Co že je tam za ty komnaty? :D
  • 0

#191 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 6:07

Tak to je super zpráva, takže už můžeme počítat s tím, že natáčení klipu bude tedy na ME ? :) Paráda :)
  • 0

#192 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 7:45

Super, už se moc těším! .-)
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#193 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 8:08

wetu napsal/a:
Ahoj původně jsem chtěl natočit film o filmu. Koukám, že proti filmovému štábu s technikou asi nemám moc šanci. Každopádně pokud bude zájem zkusím to ze svého pohledu a prosím o přidání k seznamu lidí kteří se dostanou do komnat a na místa, která nemusí být všem přístupná a budou otevřena jen pro účela natočení klipu. Díky Wetu


Ahoj, nevidím důvod, proč film o filmu nenatočit :) ... myslím že je to super nápad. Společnost, která bude natáčet ME, bude k dispozici i v pátek, ale bohužel nepřipadá v úvahu, že by v sobotu z ME odešli natáčet někam do zámku, nebo exteriérů. Právě v pátek, nebo v neděli bych předpokládal, že se natočí největší část z celého klipu. Kdyžtak mám k dispozici ještě jednu náhradní HD kameru, kterou můžu zapůjčit pro natáčení filmu o filmu.
  • 0

#194 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 8:12

Ta neděle je asi lepší.
  • 0

#195 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 19:18

Tak jsem posílal svůj nástřel na to, jak bych si představoval klip a teď očekávám připomínky. DUsoft má stále chuť do toho jít, což mě moc potěšilo, tak teď jenom aby mu nekolidoval termín eventu s něčím důležitějším. Jsme v kontaktu. ;-) Co se týče filmu o filmu, tomu nápadu fandím, myslím, že to bude sranda a těším se. ;-) Mimochodem, co hlavní protagonisté? Tedy Lucik a Benjo. Mají nebílovský event vůbec v plánu? :o
  • 0

#196 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 21:09

wetu napsal/a:
Ahoj mohl bych se taky dovědět jak asi bude klip vypadat, přece jenom bych se pak líp orientoval, kde mám kdy být a co můžu čekat. Jsem sice zvyklej dělat reportáže a nevědět nic dopředu, ale pomohlo by to. Šlo by zařadit Bojánky dvakrát. Krásně bych si udělal celek a napodruhé detaily. Diky Wetu


Jasně, pošli mi do soukromých zpráv e-mail a já ti to tam pošlu.
  • 0

#197 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 21:34

Věřím, že se všechno povede a všichni se v Nebílovech setkáme, Bojánci přijedou vystupovat i s brněnskou skupinou F.T.Prim ( www.ftprim.cz ), už se moc na Vás moc těšíme. :)
  • 0

#198 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 21:36

To je zásadní chyba Stando :D:D:D NIC se nemá prozrazovat dopředu. Ani pro film o filmu. Ten je na první dobrou. To je holt život ... ;)
  • 0

#199 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2011 - 17:48

St@nda napsal/a:

wetu napsal/a:
Ahoj mohl bych se taky dovědět jak asi bude klip vypadat, přece jenom bych se pak líp orientoval, kde mám kdy být a co můžu čekat. Jsem sice zvyklej dělat reportáže a nevědět nic dopředu, ale pomohlo by to. Šlo by zařadit Bojánky dvakrát. Krásně bych si udělal celek a napodruhé detaily. Diky Wetu


Jasně, pošli mi do soukromých zpráv e-mail a já ti to tam pošlu.


Tak nepošlu. :D:D:D
  • 0

#200 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2011 - 14:05

Myslím, že DUsoftovi nešlo o zatajení natáčecích lokací (ty ti samozřejmě sdělíme a budu rád, když u toho budeš - zatím se ale nemohu dovolat člověku, který by mi mohl na nějaká vhodná místa v okolí dát zaručené tipy) ale spíš o zatajení scénáře v tom smyslu, abych hned nepouštěl do světa pointu a přesný děj, což chápu a doufám, že ani pro tebe to nebude žádná větší překážka. Zatím je to tak, že zjišťuji možnosti v blízkém okolí (natáčecí lokace) a někdy v létě bch to tam rád vyrazil obhlídnout, o čemž tu budu informovat.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama