Přejít na obsah


Fotka

Už dávno nespím nahý, nespíš nahá, když signál družic z postele nás tahá...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
305 odpovědí na toto téma

#201 lucik7

lucik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2011 - 19:01

ÁÁÁ, ty jo člověk je jednou pracovně vytížen a hned taková diskuze. To je naprosto dokonalej nápad to spojit, já se samozřejmě moooc těším a event ať je kdekoliv 100%jedu takže se mnou můžete počítat ať se děje co se děje :-) Už se moc teším bude to zabáva :-)
  • 0

#202 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2011 - 9:12

Tak už mám několik tipů na zajímavé objekty v okolí Nebílov a chystám se tam na obhlídku. Děkuji geoscorpions za kontakt na osobu z nejpovolanějších. ;-)
  • 0

#203 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2011 - 11:43

Jsme moc rádi !!! Nezapomeň se zastavit na kafčo. Rádi Tě uvidíme. ;););)
  • 0

#204 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 16 June 2011 - 8:25

Škoda, že jste od nás tak daleko, taky bych se stavil na kafčo :), tak to zmákneme až v září. Kdybyste jeli někdo náhodou přes Brno, tak dejte vědět. :)
  • 0

#205 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2011 - 6:30

Ahoj, tak jak probíhají přípravy na natáčení klipu, jsou nějaké novinky ? Žáří se fofrem blíží :)
  • 0

#206 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2011 - 12:09

Taky by mě to zajímalo :-) Byl do toho dokonce zapojen i náš Pan starosta :):):):) ... tak jsem zvědavej na výsledek
  • 0

#207 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2011 - 14:02

Ahoj, situace se má následovně: S panem starostou jsem byl v kontaktu a po domluvě mi vytipoval pár míst, která by byla pro naše natáčení vhodná. Domlouvali jsme se ještě na tom, že bych tam zajel a on by mne tam provedl, ale to nakonec před dovolenýma nevyšlo a teď se termínově míjíme. Větší komplikace ale vyvstává u mě. Zřejmě mne čeká operace kolene a netuším přesně kdy. Nerad bych teď tady něco domlouval a pak to narychlo rušil. Proto bych tímto rád oslovil někoho: KDO BY SE NATÁČENÍ PO ORGANIZAČNÍ STRÁNCE UJAL. Je možné, že v termínu eventu budu už čilý rekonvalescent nebo lehce pokulhávající čekatel na zákrok a budu tam (v takovém případě bych ale už rozhodně do ničeho nezasahoval), ale je taky možné, že tam moci být nebudu... Zatím jsou tedy vytipované některé lokace, načrtnutý scénář, obsazeny hlavní role: Lucik a Benjo, doufám, že stále platí i DUSoft za kamerou. A to je asi tak všechno...
  • 0

#208 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 12 August 2011 - 19:07

Díky moc. Po měsíci, kdy jsem skoro nic nedělal, koleno splasklo a nebolí. Zítra zkusím fotbal a uvidím, jak moc je zákrok akutní. Ale vypadá to, že bych na eventu mohl být sice lehce kulhající, ale víceméně provozuschopný.

Nicméně má nabídka přenechání přípravy a natáčení klipu stále platí.

Teď začnu uhánět zaangažované lidi, abych všechno domluvil, ale kdykoli to rád se vším všudy přenechám někomu, u něhož nehrozí, že na poslední chvíli nebude moct.
  • 0

#209 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 13 August 2011 - 21:00

Tak je to dobrý, koleno fotbal vydrželo, tak zítra vyrážíme do Nebílov odlovit nějaké ty krabky a omrknout místa, která by se hodila pro natáčení. B)
  • 0

#210 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 13 August 2011 - 21:41

Já doufám, že k 31.8. už budu přestěhovaný a že i firma bude aspoň "na hromadě" v novém, a že se uvidíme. Sice nejsem na 100%, ale doufejme, že všechno klapne. Teď sháním instalatéra ... :@
  • 0

#211 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2011 - 20:30

Ahoj všichni, v neděli jsme byli obhlídnout lokace v okolí Nebílov a asi tři místa jsou to, co potřebujeme. ;) Pro vytvoření dostatečného množství materiálu, z něhož bychom mohli něco parádního sestříhat, bychom ale podobných míst potřebovali tak osm až deset. Proto se obávám, že v průběhu eventu se sice základ natočí, ale dotažení celé věci do zdárného konce bude vyžadovat ještě další fázi natáčení. B) Vím, že to je trochu problém, ale myslím, že by se dal zvládnout. Byla by pro Vás, kteří jste se vyjádřili kladně k možnostem účasti, velká komplikace dát si napodzim spicha ještě jednou, řekněme někde u nás na Křivoklátsku nebo u Berouna v oblasti lomů Amerika na pokračování natáčení? Zatím to také nevypadá, že bychom měli v Nebílovech v době eventu možnost natočit "postelové scény" a nejschůdnější řešení by bylo natočit to právě v té druhé fázi u nás. Nebo by někdo z organizátorů eventu měl možnost sehnat nám tak na hodinu ložnici? Vím, že to zní blbě, ale bylo by to ve vší počestnosti. :D
  • 0

#212 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2011 - 6:23

v neděli jsme byli obhlídnout lokace v okolí Nebílov


To jste se mohli stavět aspoň na kafčo ... škoda přeškoda
  • 0

#213 lucik7

lucik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2011 - 21:43

Ahoj, no lomy amerika tam to moc dobře znám obzvlášť když série lomy amerika je moje a Radka :-) tak je dost pěkných míst. Moc se těším bude to zážítek
  • 0

#214 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 17 August 2011 - 20:08

geo.scorpions napsal/a:

v neděli jsme byli obhlídnout lokace v okolí Nebílov


To jste se mohli stavět aspoň na kafčo ... škoda přeškoda


Když se teď dívám na tvé domovské souřadnice, zjistil jsem, že by to pro nás byla zacházka asi tak deset kroků. ;-)) Chodili jsme vám pod okny.
  • 0

#215 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 17 August 2011 - 20:12

Potřeboval bych na jednu plánovanou scénu partu tak dvaceti kačerů a možná radši dvě takové partičky. Myslíte, že se je podaří na eventu na chvíli odtrhnout od švédských stolů? :D Řekněte, prosím, kamarádům a kamarádům kamarádů. Netrvalo by to dlouho a není to daleko. ;)
  • 0

#216 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2011 - 19:13

Benjo5 napsal/a:
Tak song je parádní a vypadá to na bezva taškařici, takže se klidně nabízím na to účinkování, kdyby byl zájem. ;)
Ostatně herecké zkušenosti v tomto žánru už nějaké mám z archivované GC1DNPV: ;)

Ještě kdyby tak chtěli i Sinuhet a Lakus... To by teprve mohla být paráda, udělat si ze sebe totální blázny. ;)


Nevíte někdo, co je s Benjem, který měl hrát hlavní mužskou roli? Na soukromé zprávy nereaguje, na geocachingu od začátku srpna neloguje...
  • 0

#217 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2011 - 19:17

Dostal ho komisar Juve. ;)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#218 lucik7

lucik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2011 - 20:56

St@nda napsal/a:

Benjo5 napsal/a:
Tak song je parádní a vypadá to na bezva taškařici, takže se klidně nabízím na to účinkování, kdyby byl zájem. ;)
Ostatně herecké zkušenosti v tomto žánru už nějaké mám z archivované GC1DNPV: ;)

Ještě kdyby tak chtěli i Sinuhet a Lakus... To by teprve mohla být paráda, udělat si ze sebe totální blázny. ;)


Nevíte někdo, co je s Benjem, který měl hrát hlavní mužskou roli? Na soukromé zprávy nereaguje, na geocachingu od začátku srpna neloguje...


Zkus mu zavolat :-)
  • 0

#219 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2011 - 7:35

Ahoj, Bojánci budou určitě, nebude problém nás poznat :D, přijedeme z Brna už v pátek.
  • 0

#220 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2011 - 19:49

semik75 napsal/a:
Dostal ho komisar Juve. ;)


A nevzal bys místo něho roli NEúspěšného FTFkaře? :D
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Facebook (1)

Reklama