Přejít na obsah


Fotka

Už dávno nespím nahý, nespíš nahá, když signál družic z postele nás tahá...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
305 odpovědí na toto téma

#241 lucik7

lucik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 18:54

No já zatím nemohu jenom příští neděli jinak až později
  • 0

#242 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 7:45

wetu napsal/a:
Skoda, ze jsme neudelali dotaceci event v Červeném Kostelci. Tady by byla k dispozici hospoda jen pro nas, loznice, spousta kesi v okolí a taky spousta kačerů všelijakých skalních měst, řek rybníků a jeskyněk. Bohužel se ted v rijnu hospoda, kemp zavirá. Jinak 15.10. není pro mě zrovna nejlepší datum (v týdnu jsem na SC v Německu) ale co s vama mam dělat. Tak čekam na pipnutí. Zajimal by mě taky natáčecí plán. Přece jenom to do České Ameriky mám kolem 200km. Wetu


Ahoj wetu.

Jestli to není ideální datum, nějaké lepší najdeme. Myslím, že s tím nebude až takový problém. Sice mám teď napodzim nějak častěji školu (čímž mám zabité víkendy), ale nějak to provedeme.
Problém by pak mohl být ale s počasím. Ne, že by se nám trocha mrazu a sněhu nehodila (v textu tam o něm zmínka je), ale barevná krajina by byla lepší. A hlavně by se nám líp pobíhalo, šplhalo, plavalo... :D
Ale jak říkám, tady můžeme točit třeba i v prosinci a na pár barevnějších (zelenějších) záběrů se domluvit a zajet na jaře někam k vám a spojit natáčení s následným levem keší.;)

Vzhledem k tomu, že nás netlačí žádný pevný termín, není nutné to hrotit a tahat tě sem po návratu ze služebky.

ZKUSME SEM TEDY KAŽDÝ HODIT NĚJAKÉ PŘÍHODNĚJŠÍ DATUM. Třeba s do nějakého vyhovujícího všem čtyřem trefíme.
  • 0

#243 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 8:08

Je mi to v dohledné době vcelku jedno, kromě 8.10. a víkendu 27-30.10. To nemůžu.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#244 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 19:30

Takže to necháme na toho 15.10.? Jestli to wetu stihne, bude to asi nejlepší možný termín s ohledem na pestré barvy podzimu. Zítra poladím listing a hodím ho ke schválení. ;-)
  • 0

#245 lucik7

lucik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 20:06

Pánové nezkusíme se domluvir třeba přes email nebo icq nebo skype nebo tak něco? než tady na foru?
  • 0

#246 lucik7

lucik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2011 - 20:54

Ahoj, to je dobrýnápad, ale nevím jestli nám to bude hodit do písničky, ale šlo by to. No jako měli by jsme s tím nějak pohnout nebo to nedotočíme :-)
  • 0

#247 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2011 - 21:07

vibrátor? :-D
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#248 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2011 - 21:17

Nazdárek, mě napadlo udělat videoklip o geocachingu. Něco na styl 10 rad, které byste neměli dělat při vyzvedávání kešky :-). (Kdo zná Kesslera, tak ví svoje). Chtěl jsem se zeptat, jestli máte nějaké úžasné nápady. Máme asi 3 scénky, které by tam šly zařadit... Předem díky za odpovědi
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#249 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2011 - 21:46

Ahoj všem, že bychom si na jarním eventu ozdobili stromek? ;-)) Proč ne. Taky se těším na jaro, až budeme točit, byla to sranda a věřím, že bude i dál. ;-) Teď momentálně válčím s bakalářkou, v lednu se mi budou vrtat v koleni, ale na jaro už bych měl být v pohodě. Stálo by za to natočit i nějakou tu scénu se sněhem, ale bylo by to dost složité na domlouvání, asi vydržíme na ten jarní eventík, ne?
  • 0

#250 lucik7

lucik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2011 - 22:16

No wetu máš pravdu a koukám že mi i věříš :-) sníh by byl fajn a něco vymyslíme :-)
  • 0

#251 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 9:50

Ahoj, právě jsem se chtěl zeptat, jak je daleko natáčení klipu, jsem zvědav, jaký to bude :). Agi.
  • 0

#252 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2011 - 20:41

wetu napsal/a:
...
Pravě se chystam spojit s režiserem neb máme oba hlavni hrdiny na eventu Lomy Amerika a pokud by byl k tomu byl venku jako v Rusku mráz, je to šance na dalších pár obrázků.
...
Wetu



Bezva nápad. :) Co na to hlavní hrdinové? Myslíte, že bychom mohli něco spáchat ráno před eventem nebo nějak v průběhu dne? To je ideální příležitost natočit pár zimních záběrů.

A kdyby to s tím typicky zimním počasím tak úplně neklaplo, nemohl by někdo někde splašit sněhový hasičák? :D
  • 0

#253 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2011 - 19:26

Moc pěkný klip, jen jsem se strašně lekl, když to nakonci píplo. Hned jsem se mrkl na mobil, jestli se něco neděje :-D
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#254 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 9:45

Ahoj,
už jsem psal Wetu pochvalu za krásně udělané PéeFko :), je to velice povedené :), těším se na celý klip. Ahoj a díky Agi - Bojánci.


wetu napsal/a:
Ahoj všichni příznivci FTF songu. Tady je malé poděkování v podobě PF 2012.

Za všechny tvůrce a herce Wetu


  • 0

#255 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 9:57

wetu napsal/a:
Ahoj všichni příznivci FTF songu. Tady je malé poděkování v podobě PF 2012.

Za všechny tvůrce a herce Wetu

Fakt moc rad bych vedel, kde je ten strom, co je v klipu v case 0:52 .... :)
Vapada to, ze by se dal fotograficky "vytezit" .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#256 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 16:04

kapsa napsal/a:

wetu napsal/a:
Ahoj všichni příznivci FTF songu. Tady je malé poděkování v podobě PF 2012.

Za všechny tvůrce a herce Wetu

Fakt moc rad bych vedel, kde je ten strom, co je v klipu v case 0:52 .... :)
Vapada to, ze by se dal fotograficky "vytezit" .... ;)


To je tutovka jedna stage multiny Zázračná voda - GCYY9J :)
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#257 HaB1

HaB1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 13:41

Pěkná i hymna i PF:)
  • 0

#258 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:10

burg napsal/a: To je tutovka jedna stage multiny Zázračná voda - GCYY9J :)

Moc diky ! Me nejde o kesku ale opravdu jen o ten strom samotnej, pokud vis presne kde je, pisni mi prosim, moc diky.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#259 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 18:54

Jak se tak dívám z okna, na žádné velké závěje to v sobotu nevypadá. Ale něco natočit určitě půjde. V kolik to tak vidíte, že bychom mohli dát spicha? Teda jestli jako hlavní hrdinové máte chuť a čas v sobotu něco málo natočit. Kameraman chuť má a já se tam mihnu taky. ;-) Kdybychom se sešli už nějak dřív, do začátku eventu, respektive do první části výpravy bychom mohli pár záběrů natočit. A když pak uděláte něco i ve štolách, bude to super. A nevěděli byste o někom (jeden dva lidi), kdo by mohl před eventem dělat kompars?
  • 0

#260 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 8:47

Já můžu v čase je mi jedno v kolik. Takže stačí napsat, kdy mám být na parkovišti. Už se těším. Je teda škoda, že asi neuvidíme rampouchy, ale zase na nás nepůjdou mušky :-)
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama