Přejít na obsah


Fotka

Už dávno nespím nahý, nespíš nahá, když signál družic z postele nás tahá...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
305 odpovědí na toto téma

#221 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2011 - 19:13

Vážení, vzhledem k tomu, že stále nemohu zkontaktovat hlavního hrdinu a na zprávu mi zatím neodpověděl ještě ani kameraman, jenž je pravděpodobně plně vytížen stěhováním firmy, rozhodl jsem se to nehrotit a natáčení klipu nechat na indy (nebo na někoho jiného, komu se to podaří lépe zorganizovat). Prostě si jen užijeme megaevent, pokecáme, možná i nějaké to pivko popijeme, a pokud tam vzniknou nějaké záběry, které by se do případného klipu mohly hodit (např. vystoupení Bojanků), bude to jenom dobře. Tímto se tedy omlouvám zúčastněným, ale než to zbytečně hrotit, je podle mě lepší dát projekt prozatím k ledu. ;)
  • 0

#222 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 01 September 2011 - 7:07

St@nda napsal/a:
Vážení, vzhledem k tomu, že stále nemohu zkontaktovat hlavního hrdinu

Zkoušels mu volat? V profilu má mobil.
  • 0

#223 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 01 September 2011 - 8:56

Škoda to, každopádně je, pár scén bych tam natočil rád. Už jsem tam byl omrknout lokace a jedna je pro to, co jsem měl v plánu, naprosto ideální a je na ni potřeba větší množství nadšenců, kteří by se na eventu určitě našli. Nicméně situace je taková, jakou jsem ji popsal. Byla moje chyba, že jsem nedomluvil ještě aspoň jednoho člověka s kamerou, když tu DUsoft předem avizoval, že nemá tušení, jak to bude mít se stěhováním firmy. Co se kontaktování Benja týká, to je spíš okrajový problém, v případě, že bychom měli jistou kameru, bych mu, samozřejmě, zavolal. Koneckonců, i kdyby to s ním nakonec z jakéhokoli důvodu nevyšlo, někdo by tu roli vzal. Ale bez kamery nemá smysl mu volat... Wetu, fakt by ses na to, vzít to po kameramanské stránce, necítil? Fakt jde spíš o srandu, než o něco vážného. ;)
  • 0

#224 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 01 September 2011 - 10:02

wetu napsal/a:
Sakra to je skoda, písnička se mezi kačery zažila a hraje se na eventech. Tomu se říká profláklá příležitost. Co mě štve nejvíc, že jsem si myslel, jak do filmu zamotaní kačeři touhle akcí žijí a koukejme hlavní hrdina se vypařil a kameraman raději nic neříká taky. Myslím, že nechat režisera ve štychu a možná i víc příznivců natáčení, kteří se těšili je nefer. Ale tak je to nakonec v česku zvykem. Držím palce pro příště. Wetu


Je to velká škoda, moc jsme se těšili :(, no co se dá dělat. Wetu, ty bereš kameru ?
  • 0

#225 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 02 September 2011 - 17:01

Na vědomost se dává, že se hledá hrdina. HLAVNÍ HRDINA!!! Požadavky: jiskra v oku, sportovní postava, věk do třiceti, sympaťák. Prostě takový, aby se hodil k naší půvabné hlavní hrdince. ;) Benjo se vrátí z Benátek až zítra odpoledne, takže stále hledáme, sháníme a ukecáváme.
  • 0

#226 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 02 September 2011 - 20:19

Sraz je na parkovišti č.1 označeném na http://cz-geocoin-sh...e.cz/parkovani/ mezi půl devátou a devátou hodinou ranní. Stále sháníme HLAVNÍHO HRDINU.
  • 0

#227 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 03 September 2011 - 19:16

:D Dobré to bylo. :D Díky všem zúčastněným. Už se těším na další natáčení. A ještě jednou díky Agimu, že mě nevytáhnul na to pódium. :D
  • 0

#228 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1875 příspěvků(y)

Publikováno 03 September 2011 - 20:12

Hustý ;)
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#229 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2011 - 13:03

Jo, to bych málem zapomněl. Na hlavního hrdinu už se nehlašte, jednoho mladého sympaťáka ideálního pro tuhle roli jsme tam objevili. ;) :D :)
  • 0

#230 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2011 - 21:30

Akce se vydařila na výbornou, doufám, že Wetu někdy dodá pár záběrů z Eventu. Posílám zatím jen jednu připomínku:

  • 0

#231 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 15 September 2011 - 20:24

Ahoj. ;) Tak tady uvažuji nad datem plánovaného natáčecího eventu. Docela by se mi líbila sobota 23.10.2011 někde v oblasti Lomů Amerika. Jak jste na tom vy? Listí už by mohlo být krásně barevné, v plánu eventů je taky zatím skulina, to by šlo ne? B) Pár minut bychom tam udělat snad zvládli. :D St@nda
  • 0

#232 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1875 příspěvků(y)

Publikováno 15 September 2011 - 20:36

Mám domluvený nějaký Hollywood, ale přesunu to na jindy, no ...
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#233 lucik7

lucik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 15 September 2011 - 20:58

To jsem zrovna měla natáčet s bradem pittem v americe, no asi to budu muset odvolat :D:D:D
  • 0

#234 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 16 September 2011 - 20:08

CHYBA!!! Vadilo by vám posunout termín o týden? Na 15.10.?

V původně plánovaném termínu bych se z důvodu sociálních deviací nemohl zúčastnit. Úplně jsem zapomněl, že krom režiséra jsem taky ještě student.
15. budu sice muset oželet fotbal, ale s tím, v jakém stavu je mé koleno, to zase taková ztráta nebude.
  • 0

#235 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 16 September 2011 - 21:47

Děti dostal se mi do rukou Garmin etrex legend hcx,nevíte někdo jak do něj zadám ručně souřadnice?Jsem uplně blbej
  • 0

#236 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8795 příspěvků(y)

Publikováno 16 September 2011 - 22:02

kalgan napsal/a:
Děti dostal se mi do rukou Garmin etrex legend hcx,nevíte někdo jak do něj zadám ručně souřadnice?Jsem uplně blbej

Pokud to myslíš vážně, jsi ve špatném vláknu. Poradna na navigace je jinde. Ale souřadnice do něj dostaneš třeba podržením joystiku, tím se založí trasový bod, a následně mu upravíš souřadnice na ty, které chceš. A protože nemá klávesnici, budeš pomocí joystiku probíhat abecedou a číslicemi až to naklikáš.
  • 0

#237 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 16 September 2011 - 22:08

Jé děkuji,omluv prosím mou drzost.Už jsem byl zoufalý,Do dneška jsem vlastnil Bédu Trávníčka:D
  • 0

#238 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1875 příspěvků(y)

Publikováno 18 September 2011 - 21:10

Dobrá, zruším natáčení 9.dílu Harryho Pottera.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#239 lucik7

lucik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 18 September 2011 - 21:33

No romeo mě požádal o ruku asi budu na líbánkách takže si nejsem jistá :-)
  • 0

#240 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2011 - 18:41

Takže toho 15.10. můžeme? ;-) Nebo jak je to vlastně s těma líbánkama? ;-)) Spáchám nějaký listing a jdeme na to. Ještě se teda neozval Wetu. Během zítřka zjistím, jak je na tom on.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama