Přejít na obsah


Fotka

Final Waypoint u TRADICEK


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
63 odpovědí na toto téma

#61 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2010 - 17:20

k-lord napsal/a:
U nas je to ale uz asi moda, ze misto kesi se hledaji problemy (u kesi, u kaceru, proste vsude).

Zajimave, ze ty vzdycky vsechno komentujes, ale ze bys cokoliv sam udelal to ne. Ale to se holt clovek nesmi divit, ze se najde spousta tech, co maji jenom plnou hubu prazdnych kecu. Ty ten problem nevidis, ale komentujes tady kazdej treti komentar. Tak pokud se te to netyka, tak se laskave zdrz svych zbytecnych reakci.

HaLuMa: jasne, ale nevim presnou definici toho, co to dela. Takze jsem radeji zvolil cestu toho, ze jsem uvedene WPT proste natvrdo vymazatl rucne z DB a po importu znova overil.

Arne1: pro nektere lidi je dost veci blbost, pro jine neni. Spise nechapu jeho potrebu za kazdou cenu neco komentovat, kdyz prinos takove reakce je v realu nula nula nic.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#62 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2010 - 17:37

S474N napsal/a:
... Spise nechapu jeho potrebu za kazdou cenu neco komentovat, kdyz prinos takove reakce je v realu nula nula nic.

no aspon tohle mate spolecne ;)
  • 0

#63 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2010 - 17:44

Parkis: vitej v klubu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#64 a.l.i.c

a.l.i.c

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2011 - 10:44

Přidán 03.12.2010 16:12
S474N napsal/a:
Takze aktualizovani seznam k dnesnimu dni. Vymazal jsem komplet vsechny tyto WPT z me databaze, nasledne importoval celou CR a provedl znova vypis. A udelal jsem to i s ownerama. Aktualne jich uz je "pouze" 67:
GC25Q1Q - Vyhlidka A.L.I.C - owner A.L.I.C


Tak jsem to odstranil.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama