Přejít na obsah


Fotka

Garmin spouští OpenCaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
212 odpovědí na toto téma

#121 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 08 December 2010 - 23:27

MaFa napsal/a:
Jinak to GPX obsahuje i hodnoceni - tam by se mohlo gc.com něco přiučit -


To je uz davno planovane na gc.com. Zatim nicmene neuvedeno do provozu.
  • 0

#122 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 08 December 2010 - 23:39

No možná to teď GS dotlačí k tomu, že některé plánované fíčury spustí dřív a jiné dostanou možná větší váhu než doposud... ;)
  • 0

#123 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 7:51

Jenom ještě taková drobnost: Nepřijde vám divné, že je něco co se jmenuje OPENcaching provozováno výrobcem GPS? ;) Člověk by čekal, že se za takto pojmenovaným projektem bude skupina levicově smýšlejících aktivistů (fuj monopol, fuj generování zisku...). A jestli Garmin začne ve "svém" geocachingu prosazovat svoje vlastní proprietární zařízení, tak to moc OPEN nebude. Celé mi to připadá, podobně jako jiné "open" projekty jako trucpodnik. To bych musel být s Groundspeakem hodně nespokojený a Garmin by musel nabízet mnohem víc, abych k němu přešel. I když ... kdysi dávno v jednom období, kdy servery Groundspeaku hodně nestíhaly, jsem si založil účet na navicache.com :) Edit: jediné plus na Opencachingu vidím v přímé implementaci hodnocení cachí.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#124 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 8:51

Aviatik napsal/a:
Jenom ještě taková drobnost: Nepřijde vám divné, že je něco co se jmenuje OPENcaching provozováno výrobcem GPS? ;) Člověk by čekal, že se za takto pojmenovaným projektem bude skupina levicově smýšlejících aktivistů (fuj monopol, fuj generování zisku...).


od doby, kdy podle reklamy mas "kaslat na image, byt nezavisly a pit pouze sprite", mi uz nic free neprijde divny :D
  • 0

#125 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 9:03

k-lord napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
witko: a tak se tam uz prestehuj a dej si podminku, ze ti kazdy povinne natoci neprerusovane video z odlovu a dolozi notarsky overene prohlaseni, ze byl na tve kesi .... atd atd. vsak ty na neco dalsiho interesantniho prijdes :D


No nejlepsi bude asi, kdyz ty jeho kese budou hledat lidi rovnou s tim notarem. ;);)


nebo s witkem? a co na to wendy? nerozkouse voditko? byla odborova stavka kvuli podminkam? a nevymaze witko log janu tleskacovi, protoze letel na kole? ;)

ja teda myslim, ze kdyz witko s dychtivym vzrusenim zdurazni, ze garmin urcite implementuje jeho velke lakadlo - podminkove kese - ze je na case navzdy zavrit okno oc.com. :D
  • 0

#126 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 9:09

sobikovi napsal/a:
A já myslel, že je Witko už pryč. A on jen nechal někde tu Wendy B)

Nenechal, pry ale byla s vytecnou krupavou kuzickou a cesnekovymi knofliky skvela. :D :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#127 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 9:29

mpik napsal/a:
Nebo se Garmin pokouší získat celý GS. Nemyslím si ale, že trh s outdoorovými navigacemi je pro Garmin prioritní. Ty živí autonavigace.



Zde podle mě střelil mpik (možná nechtěně) do černého. Hru "na hledání krabiček" skutečně nelze získat. Lze ji však rozvrtat komerčními aktivitami s úmyslem podpořit prodej, návštěvnost nebo informovanost nějakého produktu.

A nemusí to hned být stylem: oběhni tři Garmin-centra a opiš si indicie, ale mnohem rafinovaněji.
  • 0
Nepropadejte panice!

#128 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2141 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 11:18

Witko napsal/a:lákadla:keše s podmínkou

Aha, vidíš, tohle bych rozhodně lákadlem nenazval. A to nejsem proti OC. Takhle už bych asi pomalu byl. ;]
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#129 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1912 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 16:54

Parkis,

Your geocache, OXZTXZJ, has been deleted because it did not appear to be a real geocache. If we are mistaken, and it is a real cache, please let us know and we will reevaluate it.

Thanks.

asi to tam přecejen někdo trošku kontroluje, keška na severním pólu neprošla ;)
  • 0

#130 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 17:15

Copak se u nich děje?
Gateway Timeout
The proxy server did not receive a timely response from the upstream server.
Reference #1.5c93804e.1291911050.4354a06

  • 0

#131 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1870 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 18:03

Tak nevim, asi tam maji drobny chaos, nebo prisne filtruji geocaching.com. Abych ten OC prozkoumal tak jsem se zaregistroval, vse Ok a tak jsem mohl zkoumat. Ted jsem se chtel prihlasit znovu po cca hodine a uz to nezna me jmeno a heslo. Tak jsem si rekl, asi to je v testovacim rezimu a tak jsem se zaregistroval znovu a ejhle nejde to, tato registrace uz existuje a hodilo mne to Garminiho rozhrani na zapomenuta jmena a hesla. Tak jsem zkusil zadat e-mail a dostal jsem hlasku o tom, ze v systemu tento e-mail neni registrovany. :o:o . Tak jsem se zkusil prihlasit pod jmenem a e-mailem ktery jsem registroval u GARMINA a vse OK. Tak to vypada jako by likvidovaly vsechny ucty, ktere nejsou svazany s konkretni GPS od Garmina.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#132 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 18:15

Stejne je to debata v teoreticke rovine,kdo by tam kvuli cemu presel. Schvalne, kdo by se dobrovolne vzdal skore na gc.com a zacal od piky na garminim cachingu. Ono to muze byt tak dobre, pro ty, co zacinaji nebo ty, co zvladnou hrat oba (vsechny) cachingy.
  • 0

#133 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1875 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 18:57

Solim napsal/a:
Tak nevim, asi tam maji drobny chaos, nebo prisne filtruji geocaching.com. Abych ten OC prozkoumal tak jsem se zaregistroval, vse Ok a tak jsem mohl zkoumat. Ted jsem se chtel prihlasit znovu po cca hodine a uz to nezna me jmeno a heslo. Tak jsem si rekl, asi to je v testovacim rezimu a tak jsem se zaregistroval znovu a ejhle nejde to, tato registrace uz existuje a hodilo mne to Garminiho rozhrani na zapomenuta jmena a hesla. Tak jsem zkusil zadat e-mail a dostal jsem hlasku o tom, ze v systemu tento e-mail neni registrovany. :o:o . Tak jsem se zkusil prihlasit pod jmenem a e-mailem ktery jsem registroval u GARMINA a vse OK. Tak to vypada jako by likvidovaly vsechny ucty, ktere nejsou svazany s konkretni GPS od Garmina.

Problém je v tom, že se tam nepřihlašuje jménem. Přihlašuje se tam emailem, a u mě pokusně dobrý.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#134 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1383 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 19:41

Problém je v tom, že se tam nepřihlašuje jménem. Přihlašuje se tam emailem, a u mě pokusně dobrý.

Funguje oboje, můžeš se přihlásit i jménem i mailem. Včera jsem si založil i nový účet a dnes stále ještě funguje. Dokonce funguje i ten import keší - akorat mi jedna chybi, tak to ignoruje bud webcam nebo letterbox.
  • 0
MaFa

#135 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 19:56

zlicinaci: dal bych krk za to, ze pred par dny to slo i pres login! MaFa: no me uz to pres login name nejde ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#136 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1875 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 20:20

S474N napsal/a:
zlicinaci: dal bych krk za to, ze pred par dny to slo i pres login!

MaFa: no me uz to pres login name nejde ;)

Já bych řekl, že to nešlo, nicméně je to jedno, jsem rád, že jsem si vzpomněl na heslo :-)
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#137 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 09 December 2010 - 21:15

zlicinaci: opravdu to slo, dukaz mam i ten, ze v ulozenych heslech ve Firefoxu jsem mel k tomu webu prirazene pouze jmeno a nikoliv email. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#138 Snehul@k

Snehul@k

    Snehul@k

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 10 December 2010 - 13:56

Asi to šlo, nicméně teď je stav takový, že ti z nás, kdo mají už účet na my.garmin (a tedy už mají "použitý" email) musí fungovat na své reálné jméno. Nebo založit nick s jiným mailem. Problém je v tom, že databáze userů evidentně je totožná s mygarmin, tj spousta nicků je už obsazených... Honem se utíkám zaregistrovat jako PaBa:D
  • 0

#139 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1383 příspěvků(y)

Publikováno 10 December 2010 - 14:47

Asi to šlo, nicméně teď je stav takový, že ti z nás, kdo mají už účet na my.garmin (a tedy už mají "použitý" email) musí fungovat na své reálné jméno. Nebo založit nick s jiným mailem.

Jo, presne tak. Kdyz jsem neuspel s prejmenovanim, tak jsem si zalozil novy ucet s jinym mailem.

PaBa si nezaregistrujes, musis mit 5 znaku - taky mam MaFa_ .
  • 0
MaFa

#140 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 10 December 2010 - 16:09

První postřeh - Samozřejmě jsem si hned nechal vyhledat nejbližší cache k mému bydlišti. Tou je Studanka sv. Ludmily (GC1HXG4). Co mi nejde na rozum a zaráží zároveň je fakt, proč PaWcz zveřejni naprosto totožný listing včetně nápovědy a stejných souřadnic.

Znamená to, že teď budou publikovány keše na obou serverech s tím, že budem muset logovat na obou zároveň a listing na jedné stránce bude utajený pro neregistrované a na druhé bude zcela přístupný pro všechny? - Vše myšleno samozřejmě po autorově uvážení, né povinně s tou duplicitou.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama