Přejít na obsah


Fotka

Madarsky powertrail - SPT


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
104 odpovědí na toto téma

#61 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2011 - 22:35

tak nic - někdy příště.
  • 0

#62 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2011 - 22:53

honny napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Ještě stále jsem se nezbavil myšlenky tam vyrazit, ale podle toho že to vlastně nikoho nezajímá se ta myšlenka asi odsune do vzdálené budoucnosti.

No já čekám na jaro, vzít dodávku a na pár dní... pohoda...

Neuteče. A když, tak co.


I v zimně se dají cestou zpět navštívit termály a po tom náporu si tam odpočinout.
  • 0

#63 ku8az

ku8az

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2011 - 1:06

Tak to je bomba, jsem se teď podíval, jak to vlastně vypadá (kde to je, už jsem věděl díky krtkům)... no není to super, když je takový houf krabiček okolo silnice a mezi nima občas nějakej ten smajlík na keši, kterou jsme tam lovili loni na dovolené? :D Mimochodem, ty silnice, okolo kterých to je (aspoň ta z Balatonbogláru do Lengyeltóti), nejsou nic moc, v některých místech by se člověk bál i zastavit. Každopádně, možná se tam taky někdy zajedem znovu podívat, okolo Balatonu je spousta krásných keší, dost jich je i přímo v Balatonbogláru a okolí (přímo v trase SPT je keš na super místě třeba GC11BK4).
  • 0

#64 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2011 - 9:31

těším se na den kdy GC konečně schválí možnost utajení počtu nálezů jedince u logu a takovéto jednoúčelové broskvoviny rázem přestanou mít své zájemce a přestanou existovat.
  • 0

#65 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2011 - 11:17

Tak můj důvod by to nevyřešilo - rád tečkuju mapu. B)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#66 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2011 - 12:45

honny napsal/a:
Tak můj důvod by to nevyřešilo - rád tečkuju mapu. B)


Přesně tak, líbí se mi že na mapě vidím řádku teček označující různé cesty. A bomba je samozřejmě první smajlík, který se krásně usmívá na mapě Brna.
  • 0

#67 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2011 - 12:57

Trauma_Zero napsal/a:
těším se na den kdy GC konečně schválí možnost utajení počtu nálezů jedince u logu a takovéto jednoúčelové broskvoviny rázem přestanou mít své zájemce a přestanou existovat.

Jakože si skryješ počet tvých nálezů? A to bude mít vliv na funkci rostlináře jaký? :-D
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#68 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2011 - 14:53

polerok napsal/a:
Jinak jestli chcete nekdo nejake info, tak tady je:
Je to pekny hnus, tim bych to zhrnul :D ....


Pane "kolego", hnus je, když tě owner keše požádá o šetření místem v logbooku a STF nálezce razítkuje na libovolnou stranu logbooku. (nebylo to pokaždé, ale dost často na to, abych byl "znechucen" :(
PS: FTF logované do filmovky je také jen STF, protože origo petka a logbook se zápisem FTF lovců byl v trubce značky
PS2: díky za to jedno FTF, ktere jste nam nechali u hřbitova ( hint 22 seděl) :)

Pro ostatní: je to mazec, nejsou to "levné" body jako na FCPT. Je potřeba hledat, hrabat, lozit, plazit a brodit a myslet. Jsou tam samozřejmě nějaké chyby, procentuelně jich je ale zanedbatelné množství. Odlovili jsme tuším 266 kousků. Ty čtyři jsou pravděpodobně pryč. Neobnovovali jsme nic, za DNF se nestydíme ;)
Malý žebříček (1m) bude pro odlov velké plus ;)
  • 0

#69 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2011 - 23:33

polerok napsal/a:
Jinak jestli chcete nekdo nejake info, tak tady je:
Je to pekny hnus, tim bych to zhrnul :D


tim ale nikoho neodradis. :D;);)
  • 0

#70 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 10:40

Potvrzuji slova f-romana. Hnus to není, možná jen pro ty, kteří čekali 270 "zdarma" bodů a tak logovali vše, i to, co nenašli - proč by jinak chyběl jejich log v logbooku (že pane kolego poleroku)...
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#71 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 19:03

M@x napsal/a:
....proč by jinak chyběl jejich log v logbooku (že pane kolego poleroku)...


Tak to je teprve hnus velebnosti. :o:o:o
  • 0

#72 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 20:12

že by se keškařské pseudo-celebrity s xxxx nálezy nezapisovaly do logbooku a jen logovali na webu.................................... takto je hnus velebnosti:D
  • 0

#73 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 20:56

staci logovat stylem, ze kdyz neco nemuzu najit, prdnu misto toho predchystanou filmovku s vlastnim logbookem..
  • 0

#74 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:04

zLOST napsal/a:
staci logovat stylem, ze kdyz neco nemuzu najit, prdnu misto toho predchystanou filmovku s vlastnim logbookem..


bohuzel stejna prasarna jako logovat nenalezene kese "found it"

ale ono je to cim dal tim beznejsi. kazdy si mysli, ze powertrailove kese musi byt jednoduche a kdyz ji nemuze najit, tak musi byt prece 100% ztracena a tudiz logovat ji jako nalezenou nebude problem - nikdo to nezjisti.
Dale lidi taky zneuzivaji toho, ze u powertrailu nikdo logy nekontroluje. Pri te rychlosti se to ani neda, navic to nedela ani owner, bylo by to hodne prace.
Vzdy ale rikam, ze takovi lide podvadeji jen sami sebe, pac pocet kesi z nikoho slavneho kacera neudela. Zvlast kdyz se o nem pak proflakne neco jako podvodne logovani (toto je jen obecne konstatovani, ne reakce na nikoho konkretniho, ac to tu muze ted tak vyznit)
  • 0

#75 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:10

ano, i my jsme našli asi dvě nebo tři filmovky místo PETek. Podle vyjádření maďarských přátel (v logu) nahradili nenalezenou PETku při 100% hintu. Dokonce jsme zlikvidovali jednu duplicitu, když PETka chyběla na značce a místo ní tam byla filmovka. Ta značka šla ze země vytáhnout a původní PETka tak vysypat..... :D:D:D
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#76 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:17

zLOST napsal/a:
staci logovat stylem, ze kdyz neco nemuzu najit, prdnu misto toho predchystanou filmovku s vlastnim logbookem..


To bych zase kategoricky nezatracoval ... jsou situace, kdy je zcela jasné, kde měla cache být ... v případě FCPT a podobných powertrailů to je někdy téměř 100% jistota.
Pak je další situace, kterou dokonce schvaluji a to v případě souhlasu ownera (ideálně po ověření online).

Tady je ale kritizován zdokumentovaný chybějící zápis v logbooku a logovaný Found it na webu.

Polerok zatím nezareagoval, což nemusí nic znamenat. Chybný log je zcela jistě omyl, který bude napraven. Nepředjímejme nekalé úmysly.
  • 0

#77 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:28

Abych se ke svym logum vyjadril: Ano, mam asi 5 kesi(presne cislo z hlavy skutecne nevim, ale neni to nijak horentni cislo), ktere mam zalogovane a nejsem v logbooku. Duvodem je, ze jsem nemel seznam DNF a tak jsem to zalogoval vse, s tim, ze to casem opravim, az se mi tento seznam dostane do ruky - coz udelam, jen jsem se k tomu jeste nedostal, momentalne bojuju s jinyma dulezitejsima vecma - ale naprava bude(pokud ma nekdo namitku, ze jsem nemel logovat dokud nebudu mit tento seznam, ma pravdu, dneska uz bych to tak udelal, nicmene jsem nechtel cekat). Spis me celkem mrzi, ze prestoze Rubick mel s Maxem celkem dlouhy telefonicky rozhovor, kde mu tuto skutecnost Rubick rekl, protoze jsme to predtim probirali po emailu, ma presto Max potrebu to tu zde rozmazavat. Za vseobecne poboureni se vsem omlouvam a az me priste napadne nekomu zdelit nejake info o tom, jak neco vypada, tak radsi budu drzet hubu, protoze jak je videt: Za dobry umysl se musi tvrde zaplatit.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#78 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:34

kazdy dobry skutek mui byt po zasluze potrestan cesta do pekla je dlazdena dobrymi umysly ale demontaz dopravniho znaceni za ucelem vysypani PETky bych asi prilis nepropagoval :)
  • 0

#79 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:37

polerok napsal/a:


Poleroku, nerozčiluj se ... vidíš v mém logu, že jsem veřejně předpokládal, že jde o omyl (M@x pravděpodobně také) ... což jsi právě potvrdil a tím pádem nejde o nic co by se nemohlo stát KAŽDÉMU z nás. Sám jsem si například omylem zalogoval dvakrát jednu laydakkovu keš a nebýt toho, že si laydakk všimnul, že mám nalezeno něco přes 110% jeho keší, měl bych ten log dvakrát ještě dnes :-D

Nicméně si stojím za tím, že SPT není hnus, to jsem vážně nemohl nechat bez povšimnutí. Způsob razítkování kamkoli se mi také nelíbí.

Roman
  • 0

#80 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:40

polerok napsal/a:
...Spis me celkem mrzi, ze prestoze Rubick mel s Maxem celkem dlouhy telefonicky rozhovor, kde mu tuto skutecnost Rubick rekl, protoze jsme to predtim probirali po emailu, ma presto Max potrebu to tu zde rozmazavat.


M@x neměl potřebu tady nic rozmazávat, rozhovor s Rubickem přišel hodnou chvíli po mém příspěvku - reakci na Tvé subjektivní hodnocení PowerTrailu jako "hnusu" - pravdou je, že každé hodnocení je subjektivní - a protože tu byl časový posun a souhlas Rubicka s ponecháním reakce na fóru, ponechal jsem svůj příspěvek ve tvaru, v jakém byl napsán a čekal na Tvoji reakci.
Na Tvoji obhajobu přiznám, že mi bylo sděleno, že jste v logování měli trošku chaos a že to dáš do pořádku. Takže navrhuji uklidnit hladiny a tento flame už ať jen hodnotí Nejdelší evropský powertrail a zkušenosti s jeho odlovem.
Pro představu ostatním: odlovili jsme ve čtyřech 266 z 270 keší za necelých 15 hodin.
  • 0
M@x

"keep smiling!"




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama