Přejít na obsah


Fotka

Madarsky powertrail - SPT


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
104 odpovědí na toto téma

#101 Fugas66

Fugas66

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 11:00

nevěříl jsem té vzdálenosto celého okruhu, ale podle mapy to fakt má cca 100km??
  • 0

#102 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 11:03

Fugas66 napsal/a:
nevěříl jsem té vzdálenosto celého okruhu, ale podle mapy to fakt má cca 100km??

Přejezdy mezi kešema na PPT jsou tak 1.8km, jak kde. Někde míň, někde víc. Je to jednodušší než SPT a jedna část vede pěkným údolím.
Jinak k těm logům...taky jsme koukali jak ve spěchu to každý bouchne nebo nalepí jak mu to vyjde a je mu to jedno. Ale s podivem to nebyli jenom naši kačeři. Ale vypadá to fakt divně.
Jednu keš na SPT jsme zachránili ze sloupku značky bez destrukce čehokoliv. Sice nás to stálo cca 20 minut času, ale co, proč bysme nepomohli, když to jde. Přece to nebyl žádný závod, nebo snad ano??? A jistě bude zajímavé nahlédnout do ofoceného logbooku :D
  • 0

#103 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 12:06

marwillCZ napsal/a:

Fugas66 napsal/a:
nevěříl jsem té vzdálenosto celého okruhu, ale podle mapy to fakt má cca 100km??

Přejezdy mezi kešema na PPT jsou tak 1.8km, jak kde. Někde míň, někde víc. Je to jednodušší než SPT a jedna část vede pěkným údolím.
Jinak k těm logům...taky jsme koukali jak ve spěchu to každý bouchne nebo nalepí jak mu to vyjde a je mu to jedno. Ale s podivem to nebyli jenom naši kačeři. Ale vypadá to fakt divně.
Jednu keš na SPT jsme zachránili ze sloupku značky bez destrukce čehokoliv. Sice nás to stálo cca 20 minut času, ale co, proč bysme nepomohli, když to jde. Přece to nebyl žádný závod, nebo snad ano??? A jistě bude zajímavé nahlédnout do ofoceného logbooku :D

Ta zachráněná je na http://www.geocachin...df-34f9ecb4464b i s celým tím logbookem, tak si to najděte, mělo tam být asi 70-80 Foundů ;)
a sumární log za SPT http://www.geocachin...c9-5cd1020e0f61
  • 0

#104 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 15:20

...tak to mám radost že se vidím v logbooku :D ...teď o víkendu jsme taky strávili víc jak půl hodiny na Pápa PT. Taky byla zapadlá v trubce, ale vytáhnout se nepodařila
  • 0

#105 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 12:46

Hledáme 2 lidi na vikendovy odlov Pápa Power Trail v Madarsku + okolni cache. Odjezd cca sobota rano, prespani v Pápa, navrat v nedeli vecer. Nebudeme hledat serii SPT protoze tu uz mame.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama