Přejít na obsah


Fotka

Madarsky powertrail - SPT


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
104 odpovědí na toto téma

#81 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:41

f-roman napsal/a:
To bych zase kategoricky nezatracoval ... jsou situace, kdy je zcela jasné, kde měla cache být ... v případě FCPT a podobných powertrailů to je někdy téměř 100% jistota.


Sorry ale to je blbost, umistovat novou kes bez souhlasu ownera (at uz telefonicky, emailem ci jeho vyjadrenim v listingu kese) by se nemelo. A to ani u pripadu, ktere jak uvadis jsou 100% jasne. Tobe bude 100% jasne kde ta kes mela byt a ona pritom bude uplne jinde. Jasne plati nasels = Found it, nenasels = DNF. Kdyby mel kazdy umistovat nove kese tam, kde ji nemohl najit a je si 100% jisty, ze vi, kde mela byt, tak v teto hre bude poradny bordel.
  • 0

#82 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:41

Ja se nerozciluju, ja jsem byl jenom upozornen, ze jsem propiran, tak jsem se sel podivat, co jsem zase provedl :( Nicmene jenom poznamka:

Nicméně si stojím za tím, že SPT není hnus, to jsem vážně nemohl nechat bez povšimnutí.

NJN, proc jenom u toho byl ten smajlik, ze.....

Způsob razítkování kamkoli se mi také nelíbí.

Na tohle nemuzu reagovat, v razitkovani jsme se stridali vsichni, ja osobne jsem mel obcas problem s tim, ze log byl naopak nebo jsem prerazil kolegy FTFkare :D Nevzpominam si, ze bychom nejak vyrazne plytvali mistem.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#83 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:47

M@x


Srry, nejak jsem si spojil cas prispevku K-lorda s case tvym, takze hlasku o rozmazavani beru z5 a omlouvam se.
Jeste jednou k te thlasce "hnus", znova uvadim, ze tam je rechtajici se smajlik a melo to byt brano s nadhledem... Nepovedlo se nevadi... :)
Souhlasim s tim, ze uz bych to tu dal nepropiral, jakmile budu mit trochu casu a nebudu muset sedet u Visual Studia, tak Ty logy opravim.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#84 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:49

Občas bylo razítko na třetí stránce, občas na čtvrté občas vzadu, občas na stojato přes řádky ...... já vím, hlavně to pokosit celý :D OK, hnus byl smajlíkem vysvětlen, jak to bylo s logy také ... za sebe jsem rád, že se to vysvětlilo ... hauk ;)
  • 0

#85 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:57

k-lord napsal/a:

f-roman napsal/a:
To bych zase kategoricky nezatracoval ... jsou situace, kdy je zcela jasné, kde měla cache být ... v případě FCPT a podobných powertrailů to je někdy téměř 100% jistota.


Sorry ale to je blbost, umistovat novou kes bez souhlasu ownera (at uz telefonicky, emailem ci jeho vyjadrenim v listingu kese) by se nemelo. A to ani u pripadu, ktere jak uvadis jsou 100% jasne. Tobe bude 100% jasne kde ta kes mela byt a ona pritom bude uplne jinde. Jasne plati nasels = Found it, nenasels = DNF. Kdyby mel kazdy umistovat nove kese tam, kde ji nemohl najit a je si 100% jisty, ze vi, kde mela byt, tak v teto hre bude poradny bordel.


přečti si co jsem napsal ... že bych to kategoricky nezatracoval - to neznamená že to vždy schvaluji ... to znamená, že může nastat situace, která je OK a za tím si stojím ... viz Tebou uvedené případy
  • 0

#86 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:58

f-roman napsal/a:
Občas bylo razítko na třetí stránce, občas na čtvrté občas vzadu, občas na stojato přes řádky ...... já vím, hlavně to pokosit celý :D


To dela s nalepkami i takovy borec jako je Alamogul, navadi mu ani prekryti jinych logu. Tady (USA) jsou nicmene logy v logbooku kazdemu ukradene (jsi tam, nejsi tam, orazitkoval jsi konec, prelepil jine logy), to akorat u nas z toho delame tema do fora. ;);)
  • 0

#87 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 22:02

k-lord napsal/a:
To dela s nalepkami i takovy borec jako je Alamogul, navadi mu ani prekryti jinych logu. Tady (USA) jsou nicmene logy v logbooku kazdemu ukradene (jsi tam, nejsi tam, orazitkoval jsi konec, prelepil jine logy), to akorat u nas z toho delame tema do fora. ;);)


Jestli jsou v USA křupani, nemusíme jimi býti u nás.
  • 0

#88 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 22:03

f-roman napsal/a:
přečti si co jsem napsal ... že bych to kategoricky nezatracoval - to neznamená že to vždy schvaluji ... to znamená, že může nastat situace, která je OK a za tím si stojím ... viz Tebou uvedené případy


No vsak s tim pokracovanim ja souhlasim, taky jsem to necitoval. Nicmene ta prvni veta mi stale zni, ze treba na FCPT muzes novou kes umistit, kdyz ji nemuzes najit, pac je 100% jasne, kde mela byt. S timto nesouhlasim. Listing jsem necetl, tak nevim, jestli zrovna kese z teto serie se mohou menit nebo ne. ;);)
  • 0

#89 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 22:08

k-lord napsal/a:
Listing jsem necetl, tak nevim, jestli zrovna kese z teto serie se mohou menit nebo ne. ;);)


Na FCPT je to více méně povoleno, nicméně mnoho borců může potvrdit, že než dojeli do cíle této krátké série, dohnal je mobilní logbook chybějícího čísla a tak obnovování ztracených keší nemělo smysl :-D:D
  • 0

#90 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 22:08

f-roman napsal/a:
Jestli jsou v USA křupani, nemusíme jimi býti u nás.


Nerekl bych kurpani. Proste oni se bavi hledanim a jestli nekdo podvadi, tak je to jeho problem. Neresi to. Proc by se meli nad necim takovym rozcilovat nebo to jinak resit.
  • 0

#91 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 22:10

Podle mě je křupan ten co si neváží volného místa v logbooku, či logu předchozího kolegy.
  • 0

#92 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 22:21

f-roman napsal/a:
Podle mě je křupan ten co si neváží volného místa v logbooku, či logu předchozího kolegy.


To jo, ale jelikoz owneri tu logbooky nekontroluji, tak je uplne jedno, jak se tam kdo zapise. A je naprosto bezna praxe pridavat volne logbooky ci kousky papiru do kese, zejmena u mestskych kesi. Zapis do logbooku tu proste nikdo neresi ani logujici ani owneri. U nas si rada lidi logbooky schovava ci skenuje a pak je to samozrejme hnus, kdyz nekdo prelepi ci prerazitkuje jine logujici. ;);)
  • 0

#93 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 22:46

Tož to se vlastně shodneme ... to je dobře ... ;)
  • 0

#94 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 14:47

Tak gratuluju tem, kteri to jiz maji za sebou a preju jim pekny navrat k balatonu :) GC2MQNA Je to ale jenom 100 novych kousku, otazkou je, jestli se pro takovou drobotinu vyplati tam jezdit ze?
  • 0

#95 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 15:12

LukasX napsal/a:
Tak gratuluju tem, kteri to jiz maji za sebou a preju jim pekny navrat k balatonu :)
GC2MQNA

Je to ale jenom 100 novych kousku, otazkou je, jestli se pro takovou drobotinu vyplati tam jezdit ze?


Pápa -je to o 100km blíže, v Pápě je termálek a našel jsem tam prima penzionek s WiFi.
  • 0

#96 hudyny

hudyny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 15:33

teď už se tam vážně vyplatí jet...:) nejede někdo?:)
  • 0

#97 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 15:40

LukasX napsal/a:
Tak gratuluju tem, kteri to jiz maji za sebou a preju jim pekny navrat k balatonu :)
GC2MQNA

Je to ale jenom 100 novych kousku, otazkou je, jestli se pro takovou drobotinu vyplati tam jezdit ze?


Díky za tip na víkend. Že by tady byla cítit nějaká závist ... :D
  • 0

#98 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 19:25

k-lord napsal/a:

f-roman napsal/a:
Podle mě je křupan ten co si neváží volného místa v logbooku, či logu předchozího kolegy.


To jo, ale jelikoz owneri tu logbooky nekontroluji, tak je uplne jedno, jak se tam kdo zapise. A je naprosto bezna praxe pridavat volne logbooky ci kousky papiru do kese, zejmena u mestskych kesi. Zapis do logbooku tu proste nikdo neresi ani logujici ani owneri. U nas si rada lidi logbooky schovava ci skenuje a pak je to samozrejme hnus, kdyz nekdo prelepi ci prerazitkuje jine logujici. ;);)



V JuEsEj mají rozum, já bych ten přežitek fyzického logu taky zrušil. Já na svých keších taky logy nekontroluji, a to má naše serie Cyklo-Ski okruh Ondřejník jen 25 krabek. Kdo chce podvádět, pude podvádět vždycky a hlevně jen sebe. Kdyby byl GC nějaký závod, třeba jako orientační běh tak bych podpis nebo razítko pochopil ale v této situaci kdy je GC jen hra.... Podpis stejně neodpovídá odlovení, je běžná praxe že u náročných kešek vyleze nahoru jeden a zapíše nebo orazítkuje všechny co čekají dole pod stromem....
  • 0

#99 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 19:48

Když můžou někteří kačeři zakládat keše na místech kam se sami ani nedostanou, jak chceš od kačerů kteří jejich keše loví požadovat, aby se na dané místo dostali osobně. Prostě to pojmou kolektivně, ve stejném duchu jako autor. :D
  • 0

#100 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 19:53

Přesně tak. Je to kolektivní hra. Takže zapis v logbooku neznamená fyzické odlovení keše. A neříkám že to je špatně, prstě to tak je. :P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama