Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.6.611


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
85 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 10:35

Novinky: * Import-guard: technologie, ktera mnohem prisneji hlida integritu dat importovanych z HTML a odmita naimportovat data, ktera vypadaji nesmyslne. Spolu s tim byla vyrazne rozsirena diagnostika importu. Po importu je jasne videt, ktere soubory byly chybne, a da si i zobrazit podrobnejsi protokol o importu, kde se clovek muze docist, co konkretne se Geogetu pri importu nelibilo. To by mohlo omezit vecne potize, ktere prameni z importu novych webovych stranek starym Geogetem. * Import 'favorities' z HTML. V PQ stale jeste tato informace neni, bohuzel. Hodnota se importuje do tagu. * Normalizace druhu kesky se u GPX provadi jen u bodu s oznacenim GC nebo O*. U ostatnich druhu bodu zustava druh v puvodnim zneni. To umoznuje pouziti tohoto pole pro body, ktere s geocachingem nijak nesouvisi. * Povolene ID bodu bylo experimentalne rozsireno. Odted ID musi byt dlouhe 3-20 znaku (prvni dva znaky by mely byt stejne, jde o prefix druhu bodu), a muze obsahovat mala a velka pismena, cislice, a znaky {}@!#$%&()+,-';=[] V ID se nesmi vyskytovat mezera. * Pokud se v listingu bodu, ktery nevypada jako geocache, vyskytne relativni cesta k obrazku, necha se tak jak je. To umoznuje, aby se tyto listingy odkazovaly na jiz ulozene obrazky na lokalnim disku. * Skripty na nahravani nalezu a hodnoceni na server gc.cz byly predelany na rozdilove. Nenahravaji tedy vse, jako doposud, ale jen nove zaznamy. Jsou proto mnohem rychlejsi a setri zatez serveru. * Funkce skriptu byly rozsireny o dalsi funkce pro praci s obrazky. Je nyni mozne zjistovat informace o obrazku, cist z EXIF datum a cas porizeni, lze i cist a zapisovat GPS souradnice do obrazku. * Adresar pro knihovny skriptu muze odted obsahovat i podadresare pro prehlednejsi cleneni. * Byla zrizena cache pro vysledky vizualizacnich skriptu. Mensi pohyby v seznamu bodu jsou ted mnohem rychlejsi. * A mnoho dalsich drobnosti.
  • 0

#2 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 10:44

Slušný posun vpřed... díky za odvedenou práci ;) Poznámka pod čarou: Co někdy přidat funkci "vyčistit update cache", čili smazat obsah adresářů ggupdate a script_download
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#3 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 10:44

Bylo by možné do povolených znaků v ID přidat podtržítko? _ Vím, jsem hrozně otravný ;)
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 12:13

Z povolenych znaku byly vyhazeny ty znaky, ktere by mohly delat v ruznych castech programu potize. Ale jak tak koukam, tak mozna prave podtrzitko bylo vyrazeno omylem, a naopak se mi tam dostala pomlcka, ktera by tam naopak byt nemela. Proverim to.
  • 0

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 12:38

fremen.cz napsal/a:
Poznámka pod čarou:
Co někdy přidat funkci "vyčistit update cache", čili smazat obsah adresářů ggupdate a script_download

Jiz jsem to psal drive a budu se opakovat - taky bych takovou funkci uvital. A mohlo by to cistit i komplet nactene mapove dily apod. Klidne udelat zatrzitka, co vsechno chce clovek vycistit.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 13:09

A je problem na to napsat skript? Funkci na hromadne mazani souboru pomoci windcards tam mate.
  • 0

#7 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 13:58

HaLuMa: pro toho, kdo to umi, urcite nikoliv. Ja takovym clovekem bohuzel nejsem.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 14:18

Dík za novou verzi...
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 15:35

Na stránce http://geoget.ararat...:libovolne_body najdete i názorný obrázkový p5íklad, jak to může vypadat, kdyz použijete Geoget na správu uplně jiných bodů, nez jsou geocache. V tomto případě je to ukázka databáze lehkého opevnění ŘOP. ;)
  • 0

#10 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 17:07

Muj problem sice nesouvisi primo s touto verzi, ale snad se dozvim co a jak :) V GeoGetu pouzivam upravenou puvodni verzi geomapy. Po instalaci jsem si prekopiroval ty upravene soubory do adresare map a kdyz spustim mapu z geogetu, tak vidim tu upravenou mapu. Pokud ale Geoget vypnu a spustim znova, tak se nahraje nova verze mapy. A to i pres to, ze pri instalaci nemam instalaci mapy zatrzenou. Co delam kde spatne? :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 17:11

Kopiruje se ti to z distdata adresare. Z neho si to smaz, a nebude se ti to tam vracet.
  • 0

#12 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 17:13

Ok. To me napadlo, ale rikal jsem si, ze bych do toho adresare radsi nemel sahat :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#13 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 0:05

HaLuMa napsal/a:
Z povolenych znaku byly vyhazeny ty znaky, ktere by mohly delat v ruznych castech programu potize. Ale jak tak koukam, tak mozna prave podtrzitko bylo vyrazeno omylem, a naopak se mi tam dostala pomlcka, ktera by tam naopak byt nemela.

Proverim to.


mě by se hodila pomlčka i podtržítko ;)
  • 0

#14 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 7:13

Tak to mas smulu. :P
  • 0

#15 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 7:59

Díky za novou verzi.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#16 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 16:47

dík za novou verzi zatím pomalu zažívám novoty :-) a všechno funguje ok B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#17 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 20:56

S474N napsal/a:

fremen.cz napsal/a:


Tak teda jo, tady to máte ....

25.1. 20:25: Ach jo, taková trivialita .... Tak jsem alespoň přidal ikonku.
  • 0

#18 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:06

ProKesTom: super, jeste premyslim, jak s tim adresarem Offline. Ale jak jsem koukal "doprogramovani" je pouze o jednom radku.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#19 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 17:49

někde je chyba...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#20 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 18:24

fremen.cz napsal/a:
někde je chyba...


U mě stejný problém.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama