Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.6.611


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
85 odpovědí na toto téma

#21 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 19:14

vin-lin napsal/a:

fremen.cz napsal/a:
někde je chyba...


U mě stejný problém.....


akorát SATANovi to jede :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#22 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 19:46

taky mi to hodilo chybu
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#23 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 19:54

Arogant napsal/a:
taky mi to hodilo chybu

Pri pokusu nainstalovat ProKesTomovo makro to hodilo stejnou hlásku. Tedy problém.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#24 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 19:57

Ne ne, me to nejede. Ja to nezkousel, jenom jsem se dival do zdrojaku, co to dela. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#25 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 20:14

Ten soubor v balicku se musi jmenovat ClearCache.meta.ini a ne jenom ClearCache.ini.
  • 0

#26 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 20:29

dardalion napsal/a:
Ten soubor v balicku se musi jmenovat ClearCache.meta.ini a ne jenom ClearCache.ini.

Správně. Moc jsem spěchal...
Opraveno + přidána funkční ikonka.

Chce to víc lidí, mám to nahrát na Ararat?
  • 0

#27 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 20:37

ProKesTom: jeste bych tam pridal moznost vymazani tech offline dat - idealne pres zatrzitka, pokud by to slo. A hodit na Ararat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#28 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 21:17

Jo, až se naučím používat formuláře ... :@
  • 0

#29 Akrij_uj

Akrij_uj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 10:22

HaLuMa napsal/a:
Na stránce http://geoget.ararat...:libovolne_body najdete i názorný obrázkový p5íklad, jak to může vypadat, kdyz použijete Geoget na správu uplně jiných bodů, nez jsou geocache. V tomto případě je to ukázka databáze lehkého opevnění ŘOP. ;)


Moc se mi líbí příklad databáze řopíků. Rád bych si vytvořil darbázi svých bodů, už jsem to začal zkoušet, ale nedaří se mi do listingu dostat obrázek který mám uložený na disku a aktivní odkazy na webové stránky nebo soubory na disku. Zkusil jsem si otevřít listingy (přes "změň bod" ) naimportovaných keší, kde takovéto odklazy jsou, ale ani podle toho vzoru se mi to nedaří. Mohl bych poprosit o radu, případně kde bych to mohl nastudovat.
  • 0

#30 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 10:46

Obrazek z internetu - normalni HTML odkaz na nejaky obrazek, co je v internetu. Lokalni obrazek - treba ty ROPiky jsou delane tak, ze obrazky jsou nahrane v datovem adresari v /offline/img/rop/* A v listingu je relativni odkaz na "../../img/rop/obrazek.gif" V offline adresari se pak ukladaji i ty HTML listiongy, tazke ta cesta musi byt z pohledu toho listingu na disku. Takze se nejdrive vyskace nahoru do adresare opffilen, a pak se zase zanori tam, kam se ma. Umisteni obrakzu v offline adresari ma pak tu vyhodu, ze kdyz se udela export pro offline prohlizeni listingu, budes je tam mit.
  • 0

#31 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 10:48

ProKesTom: zkusil jsem navrhnout zakladni "design" formulare. Zvladnes to nejak "napojit" a "rozchodit"?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#32 Akrij_uj

Akrij_uj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 10:51

HaLuMa napsal/a:
Obrazek z internetu -.......

Děkuji, večer vyzkouším, ale prosím o shovívavost, dost v tom tápu.
  • 0

#33 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 11:00

Ahoj, chtěl jsem se jen zeptat, setkal-li se někdo s občasným zpomalením načítání databáze. Spustím GeoGet a začne se načítat databáze (cca 20tis keší). Proběhne-li předtím import PQ přes POP3, skáče čísílko načtených keší po jedničkách až desítkách = načtení celé databáze by trvalo třeba 5-10minut. Neproběhne-li předtím načtení nových PQ, načítání je rychlé, čísílka skáčou po stovkách a za chvilinku je načteno. Načítání PQ mám implicitně nastaveno na "při startu", ale vždycky jen jednou denně PQ přijdou z GC.com emailem a GeoGet si je skutečně načte a pak v emailové schránce smaže. Jen tehdy je otevírání databáze pomalé. Při spuštění, když už jsou PQ v emailu smazány a on si jen přes POP3 šáhne a nic nenačte je otevírání databáze bez problému. Ne že by to nějak moc vadilo. Při pomalém načítání stačí GeoGet ukončit a hned spustit znovu a už to šlape jako hodinky. Stává se to i někomu dalšímu? Dík
  • 0

#34 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 11:53

Domnenka: Nesouvisi to s cache? Otazka (ktera ale tvuj problem neresi, jen obchazi): Opravdu po kazdem startu potrebujes mit zobrazeny seznam 20k kesi? Neni to nesmysl? Ja spoustim GG vzdy s prazdnym seznamem, protooze pokazde zpotrebuji zobrazit neco jineho a nacitani cele databaze je zdrzujici, otravne a navic zbytecne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#35 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 12:40

Ne, nepotrebuji mit vzdycky cely seznam. Opravdu to byl jen dotaz a spis jen tak, ze mne to zaujalo. Kdyz ho chci cely a otvira se pomalu po nacteni z POP3, tak ho proste ukoncim a spustim znovu. Je to max 1x denne cili zadny problem. Jen mne zajimalo, proc to tak je a kde by mohla byt "chyba". S cache - jak to myslis? Kterou cache? V PC a Win je jich vice.
  • 0

#36 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 13:09

Spis kolik mas pameti? Pokud nejak malo, tak ti importem dosla pamet, ktera by se jinak pouzila na cache. Uz pred casem sjem totiz prisel na memoryleak pri importu PQ, akorat je v jedne cizi knihovne, takze jsem jeste nemel cas se do toho ponorit. (Je az neuveritelne, kolik cizich chyb jsem pri vyvoji GG uz opravil...)
  • 0

#37 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 14:16

Aha. V tom asi problém není. Mám 16GB (na Win7 x64) a k tomu ješte 8GB virtuální na HDD (normálně nastavená ve win). Importují se běžně zasílané 1MB ZIP soubory. Po rozpakování (řeší GG asi v RAM) má cca 4,5MB krát 5 souborů = cca 25MB. Nemám ale tušení, jak je spravovaná paměť v GeoGetu. Moje poslední velké programování bylo v TuboPascalu v letech 90tých. :)
  • 0

#38 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 14:20

Jeste je treba rozlisovat nalejvani dat do prazdneho seznamu, a nalejvani dat do seznamu, kde jiz neco je. To druhe je z principu pomalejsi, protoze se musi nahledavat, jestli pridavany prvek uz v seznamu neni.
  • 0

#39 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 15:15

Nešlo mi o nalejvání dat. Import proběhne OK. Jen potom načtení všech keší z databáze je pomalé. Ale nejde o nic zásadního. Klidně to nechte být. GeoGet je zlatej a funguje uplne perfektne a bez nej si to uz ani neumim predstavit. Nejaka nepodstatna hloupost na tom nic nemeni.
  • 0

#40 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 15:23

u tom prave mluvim... nemyslim import, ale prave zobrazovani. je rozdil, jestli zobrazujes nad prazdnym seznamem, nebo nad seznamem, kde uz neco je.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama