Přejít na obsah


Fotka

Locus (Online/Offline map klient - Android OS)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3837 odpovědí na toto téma

#2261 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 8:40

A co ti chybi v a:drake, ze ho nechces pouzivat misto Locusu? (Ja si to vyjasnil a skoncil jsem prave u a:drake)


  • 0

#2262 wadesss

wadesss

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 8:53

A co ti chybi v a:drake, ze ho nechces pouzivat misto Locusu? (Ja si to vyjasnil a skoncil jsem prave u a:drake)

Abych řekl pravdu nějak jsem si na ten Lokus zvyknul a z pouhé lenosti se mi nechce zkoumat zase všechny fičury v a:Drake.Teď a:Drake používám pouze jako offline prohlížeč databáze z geogetu,protože se mi ukáží obrázky a i ten text se zalamuje.Člověk je tvor líný(tedy aspoň já) a nechce se mi dělat těch několik ďobnutí na displej navíc.Pokud by se tohle podařilo někomu vyřešit snad by to uvítalo více lidí než jen já.


  • 0

#2263 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 9:29

Clovek je tvor liny ... a proto prepinas mezi dvema aplikacemi :-D (Prosim, to nama byt narazka s jakymkoli podtextem, jen me zaujal ten rozpor, pripada mi komicky.)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#2264 wadesss

wadesss

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 11:44

Clovek je tvor liny ... a proto prepinas mezi dvema aplikacemi :-D (Prosim, to nama byt narazka s jakymkoli podtextem, jen me zaujal ten rozpor, pripada mi komicky.)

Právě proto,že jsem líný se mi již nechce přepínat mezi dvěma aplikacemi,ale dosut to jinak nejde(pokud chci užívat výhody obrázků a zalamování řádků  v listingu offline).Je fakt,že se jedná o tři ťuknutí na displej,ale musím si dopředu nachystat tutéž databázi co mám v Locusu i do a:Drake.Dělal jsem to doteď,ale když jsem viděl,že se objevil člověk(díky Voldiku),který je ochoten něco pro nás co neovládají taje programování udělat,přidal jsem svůj návrh (addon Geoget Database - zobrazování offline obrázků a Locus - zalamování řádků při zvětšení listingu,což se možná ukáže jako můj problém?).Je mi jasné,že pokud ve svých požadavcích budu osamocený,tak se tím asi nikdo zabývat nebude,ale zkusil jsem to.

 
  • 0

#2265 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 11:51

Ja prave nechapu tu tvoji potrebu se zase rychle prepnout zpet do Locusu. Co te nuti pouzivat Locus, aniz by to a:drake neumel? Ja bych si jen kvuli 'zvyku' upravdu takto nekomplikoval zivot.


  • 0

#2266 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 12:05

no srovnávejte si Locus a a:drake jak chcete, já se nicméně vrátím k dvěma otázkám co se tu řeší

 

1) logy kamarádů - už tu bylo řečeno a mohu to potvrdit. Geocaching API oficiálně nic takového neumí. c:geo to umí protože načítá komplet stránku, takže z toho ta data vysosá. Viděli jste nějakou aplikaci která používá legální oficiální API a přitom zobrazuje kamarády? Pokud ano, sem s tím. Kouknu jak to mají dělané ...

 

2) zalamování listingu - nikdo nepsal v poslední době že je tam problém. Která keš zůsobuje trable? A ještě jak velké máte rozlišení na kterém to zlobí.


  • 0

#2267 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 12:47

Zalomovani jsem ted zkousel na gc4ygbx. A nezalomuje se to. Jinak rozliseni 1080x1920.

A na stahnuti obrazku z listingu je prece ten GC Offlinizer. Staci oznacit treba 1000 kesi a spustit to nekde na wifine...

a:drake mi prijde, ze proti locusu nema spoustu nastaveni, moznosti dalsich uprav atd...

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 25 únor 2014 - 12:50

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#2268 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 12:53

S temi obrazky sis neuvedomil ten problem. problem neni ty obrazky stahnout. Jenze ono to i pro tech 1000 kesi i na rychle wifine docela chvili trva. A protoze se na ty obrazky tak ci tak uz koukas na pocitaci, proc si je neprenest i do mobilu, kdyz uz je mas stahnute?

 

A tady je jadro pudla. Zkus prenaset a sychronizovat mezi pocitacem a mobilem slozku s nekolika tisici obrazky! Proto ty obrazky cpe Geoget do jednoho databaozveho souboru, protoze i ten velky databazovy soubor do toho mobilu prekopiruji rychleji, nez bych se do te slozky s nekolika tisici obrazky vubec podival. O tom to je!


  • 0

#2269 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 13:09

Zalomovani jsem ted zkousel na gc4ygbx. A nezalomuje se to. Jinak rozliseni 1080x1920.

A na stahnuti obrazku z listingu je prece ten GC Offlinizer. Staci oznacit treba 1000 kesi a spustit to nekde na wifine...

a:drake mi prijde, ze proti locusu nema spoustu nastaveni, moznosti dalsich uprav atd...

 

tak nevím. Keš co jsi psal, nemá žádné obrázky a ten text, když měním měřítko se mi krásně přeformátovává na šířku obrazovky. Zkusil jsem i keš hned vedle GC375RV, kde jsou i obrázky a tam se šířka stránky řídí obrázky, takže tam je pak bohužel třeba skrolovat i horizontálně ale to asi dává smysl když zvětšuješ obrázky. Zkoušel jsem pro srovnání i stejnou keš v a:drake, a ten se ani neobtěžuje přeformátovat texty.

 

Pokud ti ta první keš nefunguje jako mě, co ti to teda dělá? Ten text se vůbec nepřeskupuje při mačkání +/-?


  • 0

#2270 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 13:18

Ja nesrovnaval ty dve aplikace. A vratim se k tem pratelum. Naznacil jsem zpusob, jak si s tim jde poradit tak trochu oklikou - ale asi by to byla vec adonu a ne primo Locusu. V nastaveni GG je "seznam nicku", ktere pravdepodobne uzivatel povazuje za pratele. Pokud v databazi jejich logy jsou, neni snad problem je zobrazit. A za prenos jejich logu do databaze bych udelal zodpovedneho uzivatele (protoze jina legalni cesta neni). Co jsem nepopsal srozumitelne?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#2271 wadesss

wadesss

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 13:20

Moje rozlišení je 1280 x 720 a nezalamuje se mi žádný log,ani ten co uváděl Voldik  http://coord.info/GC38PVC.Písmo se zvětšuje,ale nebere ohled na šířku obrazovky.


  • 0

#2272 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 14:05

Moje rozlišení je 1280 x 720 a nezalamuje se mi žádný log,ani ten co uváděl Voldik  http://coord.info/GC38PVC.Písmo se zvětšuje,ale nebere ohled na šířku obrazovky.

take mam 1280x720 a listing se zvetsovanim nezalomi 

android 4.1.2 locus 2.19.0


  • 0

#2273 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 14:24

tak nevím. Keš co jsi psal, nemá žádné obrázky a ten text, když měním měřítko se mi krásně přeformátovává na šířku obrazovky. Zkusil jsem i keš hned vedle GC375RV, kde jsou i obrázky a tam se šířka stránky řídí obrázky, takže tam je pak bohužel třeba skrolovat i horizontálně ale to asi dává smysl když zvětšuješ obrázky. Zkoušel jsem pro srovnání i stejnou keš v a:drake, a ten se ani neobtěžuje přeformátovat texty.
 
Pokud ti ta první keš nefunguje jako mě, co ti to teda dělá? Ten text se vůbec nepřeskupuje při mačkání +/-?

Nezalamuje se to pri zvetsovani.

Přiložené miniatury

  • Screenshot_2014-02-25-14-21-17.png

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#2274 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 14:29

Mne zoomovani funguje jenom na roztahnuti prstama. Volume mi nic nedela :D A nezalamuje to...
  • 0

#2275 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 14:34

na třech telefonech (2.3.7, 4.4.1, 4.4.2) mi to funguje a konečně jsem našel čtvrtý (4.0.4) kde se to taky nezalamuje. Tak uvidíme v další verzi. Díky

 

EDIT: petulinko, ťukni jednou do listingu a měli by se objevit +/- tlačítka


Tento příspěvek byl upraven od menion: 25 únor 2014 - 14:36

  • 0

#2276 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 14:39

ha zajimave, kdyz listing bez obrazku, jen text, roztahnu prsty tak se nezalomi, jen zvetsi a musim rolovat do stran

 

ale kdyz ho + tim v obrazu ne volume buttonem, tak dam treba  3x +  a pak dam 1x -  tak se text zarovna, ale jedine pote co dam to - (ten - + dole v pravem rohu obrazovky)


  • 0

#2277 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 14:43

Na androidu 2.3.3 vše funguje jak má i s obrázkama.  :)

SC20140225-141056.png SC20140225-141110.png


  • 0
\m/

#2278 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 15:00

menione, mam zapnauty i pouzivani HW tlacitek a to mi nejako nefara... Ale ani ty tvoje tlacitka mi nezalamujou - mam 4.3...
  • 0

#2279 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 15:16

voldíku díky, mě taky :)

 

petulinko, jak jsem psal, počkej prosím do další verze. Udělal jsem změnu co by mohla pomoci. A ty HW tlačítka aktuálně pracují jen na zoomování mapy. Chceš(te) je i sem na zoom listingu?


  • 0

#2280 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 15:45

Aha, tak to pak jo :) Ja myslela, ze to funguje na vsechno. Osobne to nepotrebuju/nepouzivam, takze j emi to jedno. Jen jsem to chtela zkusit, jestli to funguje i na 4.3 :)
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama