Přejít na obsah


Fotka

Locus (Online/Offline map klient - Android OS)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3837 odpovědí na toto téma

#2241 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 12:41

Pokročil jsem  :D

Podařilo se mi rozběhnout nové API spolu se zdrojáky pluginu a už jsem pět ze sedmi souborů převedl na nové API. Bohužel ani k API ani k tomu pluginu není žádná dokumentace či komentáře, tak občas velmi tápu...  :(

 

Takže uvidíme, jestli se zadaří, dám vědět.


  • 2
\m/

#2242 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 12:44

jo dokumentace k API to je mizérie ... doporučuju, pokud to ještě neděláš, si pustit ten Sample projekt co k tomu API je. Tam by měl být veškerá funkčnosti. Jinak se ptej, ideálně tady, hned obratem odpovím případně dodělám, doladím ... atd :)


  • 0

#2243 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 12:54

Super, jen tak dal! Drzime ti vsechny palce, ktery mas! :D


  • 1

#2244 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 13:11

Vim ze mame menionovi dat do konce unora cas, ale presto bych rad uz ted napsal nejake poznatky co mam ze soucasneho pouzivani a shlednuti screenshotu noveho dialogu.

 

1) Urcite bych se primlouval v pripade kese, aby byla zalozka Geocaching jako vychozi po rozkliknuti. Primarne totiz co me u bodu zajima je obtiznost/teren/velikost, tak by to melo byt na prvni kliknuti.

 

2) GC funkce bych rozhodne neskryval do menu, ale udelal tam prima tlacitka jak to bylo driv, protoze:

 

3) Zobrazeni hintu by to urcite chtelo nekam na jeden klik po rozkliknuti bodu

 

4) Zapsani nalezu taktez.

 

Troufl bych si rict, ze tyhle tri veci (zakladni info o kesi, hint a nalez) je to, co vetsina lidi pouziva nejcasteji, takze by to melo byt co nejsnaze dostupne.

 

Jeste by mozna stalo za zvazeni nejak vice zviditelnit child waypointy kese, ale ty osobne moc nepouzivam a zapinam jen kdyz jdu nejakou multinu, takze z tohoto smeru nemuzu posoudit.

 

Ostatni veci si myslim ze klidne muzou zustat vice schovane (rekneme na dva kliky), troufl bych si rict, ze asi spise nebudou tolik vyuzivane jako vyse zminene.


Tento příspěvek byl upraven od niximor: 13 únor 2014 - 13:11

  • 5
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#2245 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2014 - 22:41

Možná by nebylo od věci udělat nějaké anonymní sledování, na co kolikrát který kačer klikne a pak nabídnout nejpoužívanější funkce co nejblíže... :-)


  • 0
\m/

#2246 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2014 - 9:01

Jo, Voldiku, kdybys potreboval pokusnyho kralika na testovani, tak staci rict :)


  • 0

#2247 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2014 - 16:44

Tak už jde addon přeložit a spustit. Jinými slovy, API zdárně rozjeto. Takže ted už "jenom" zjistit proč to nedělá to, co by to mělo dělat, opravit, doplnit... :-)


  • 2
\m/

#2248 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2014 - 19:20

Voldiku, také se hlásím na testování, i klidně face to face :)


  • 0

#2249 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 16:04

Čusik, tak trochu jsem z LOCUSu vypad a za tu dobu se v L. odehrála hotová revoluce. :)

Potřeboval bych proto poradit, jestli je stále možnost zobrazovat hranice pozemkových parcel na mapě?

Addon PARCEL INFO, mi umí sice říct, komu patří parcela ,,pod křížkem na mapě v locusu,, ale nemí ji zobrazit na mapě. Nebo aspoň to nikde nevidím....opačná funkce addonu hledá konkrétní parcelu, ale taky jí neukáže na mapě....
A tak jsem si vzpomněl na WMS vrstvy....ale ty mi zas neukazují hranice parcel pozemků - soukromých subjektů...ale jen hranice obcí, resp. jejich částí (viz obr.)

 

Kdo mi pomůže, zlatíčka?  :rolleyes: 
BEv.jpg
 

Tento příspěvek byl upraven od DAMSI: 19 únor 2014 - 22:23

  • 0

#2250 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2014 - 12:09

Do jedne z dalsich verzi Locusu, by byla supr moznost zobrazit logy pratel...
  • 1
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#2251 wadesss

wadesss

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2014 - 21:35

Měl bych jednu prosbu,nevím jak by to bylo náročné naprogramovat,ale narazil jsem na jednu drobnost,které mi poněkud znepříjemňuje čtení listingu v Locusu.Pokud zvětším text,nezalomí se řádky,ale musím přejíždět zleva doprava.Pro nás s horším zrakem,je někdy zvětšení písma nutností a neustálé přesouvání trošku otravné.


  • 1

#2252 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2014 - 6:50

Jo, zobrazení logů přátel by bylo super. Akorát nevím jak je získat - to by byla asi spíš věc doplňku.


  • 0

#2253 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2014 - 10:53

Vim ze ty logy pratel jsou v c:geu, fungujou dobre a jsou ve vlastni zalozce. To zalomovani radku by bylo taky fajn. Obcas zvetsuji obrazky a rozhodi mi to text.
Tak treba nam to menion prida do nejake dalsi verze :-)

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 24 únor 2014 - 10:54

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#2254 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2014 - 11:13

Jo, zobrazení logů přátel by bylo super. Akorát nevím jak je získat - to by byla asi spíš věc doplňku.

Ale minimálně je na to třeba mít záložku v Locusu :-)


  • 0
\m/

#2255 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2014 - 19:23

Měl bych jednu prosbu,nevím jak by to bylo náročné naprogramovat,ale narazil jsem na jednu drobnost,které mi poněkud znepříjemňuje čtení listingu v Locusu.Pokud zvětším text,nezalomí se řádky,ale musím přejíždět zleva doprava.Pro nás s horším zrakem,je někdy zvětšení písma nutností a neustálé přesouvání trošku otravné.

 
No, ted jsem to vyzkoušel na keši http://coord.info/GC38PVC a bez problémů, zalomení řádků se přizpůsobovalo.

Tento příspěvek byl upraven od Voldik: 24 únor 2014 - 19:24

  • 0
\m/

#2256 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2014 - 20:13

No nevim zrovna logy pratel jsou trosku mimo "logiku" vseho nebo jak to nazvat. V geogetu se uklada jen par nahodnych (nebo poslednich logu) a kde potom vezmete logy  pratel. To jedine dodelat do Geogetu celkem zbytecnou vec jako pratele a jejich logu a uz slysim Halumu Rvat a pak rvat i ostatni jak jim narusta velikost databaze.

 

Druha mioznost je moznost to tahat On-line pres API   no nevim, zda API neco takovyho vubec podporuje (stazeni logu konkretnich uzivatelu a hlavne predchozi stazeni seznamu pratel). Kdyz ne tak To by se musely tahat vsechny logy, pak  je filtrovat podle nejakyho seznamu rucne natukanyho do Locusu. No  a rychlost tech operaci..

 

Uvedomto si, ze C:Geo pracuje tak, ze taha VESKERE INFO o Kesi a cele webove stranky. Pak tam Logy pratel mate. Ale rychlost a objem dat u C:gea je nekde uplne jinde. Nemluve o jeho "legalnosti"


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#2257 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2014 - 20:21

V geogetu se uchovavaji logy vsech vyjmenovanych nicku. Klidne to mohou byt tvi pratele. Nevztahuje se na ne omezeni poctem poslednich logu. Takze GG je na to pripraven.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 24 únor 2014 - 20:22

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#2258 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2014 - 20:32

APi nic takoveho opravdu neumi. Vytahnuti logu prate umi jen webova stranka, a protoze c:geo vykrada data prave z webovych stranek, muze tam tuto funkci mit.


  • 0

#2259 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2014 - 21:32

Ja to myslel trochu jinak. API umoznuje stahnout logy nejakeho nicku. A pokud tento nick je v nastaveni GG uveden, GG ty logy mazat nebude ani kdyz "zestarnou".


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#2260 wadesss

wadesss

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2014 - 23:11

 
No, ted jsem to vyzkoušel na keši http://coord.info/GC38PVC a bez problémů, zalomení řádků se přizpůsobovalo.

Tak jsem to vyzkoušel taky na stejné keši a bohužel zalamování nefunguje :( .V a:drake to normálně jde.Prošel jsem veškerá nastavení v Locusu ,ale nic co by tohle mohlo ovlivnit jsem nenašel.Tak mám asi smůlu.Chěl bych požádat někoho dalšího,zda by to nevyzkoušel,abych si byl jistý,že chyba je či není pouze u mne.


Tento příspěvek byl upraven od wadesss: 25 únor 2014 - 8:07

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama