Přejít na obsah


Fotka

Geojarry - stahování kešek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#1 Mesinger

Mesinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 11:58

Ahoj, prosím o radu s Geojarrym či Geogetem. Ze skrýšotlače jsem úspěšně přešel na stahování keší pomocí geojarry přímo v Geogetu. Vše fungovalo chvíli dobře, ale cca od minulého týdne se mi nedaří stahovat nové keše, respektive né podle mích kritérii. Navíc když sem si nechal stáhnou poslední nalezené keše tak mi to umazalo logy nálezů u již nalezených. Takže po aktualizaci mám v databízi označených nalezených ještě o 100 mín než sem provedl tento dotaz. Aktualizaci na nejnovější verzi mám jak u geojarry tak i geogetu. Tak nevím, kde je chybka - nemá někdo podobný a již vyřešený stejný problém? Díky
  • 0

#2 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 12:08

Graundspíče mají rozbitý web.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#3 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 15:53

Používáš aktuální GeoGet a Geojarry? Mě to včera šlo dobře ;)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#4 JiMikl

JiMikl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 16:46

Prakticky to stejné se mi dělo přes víkend taky. HaLuMa mi vyčinil, já zpytoval svědomí, aktualizoval Geoget (aktuální verze 2.5.7.612) a všechno frčí jak má. Na ten instalátor bacha. Jsou tam volby, jestli tu aktualizaci instalovat do Program Files nebo kamkoliv jinam (tam kde máte stávající Geoget).
  • 0

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 19:14

Ale nešlo... nefunguje na gc.com vyhledávání keší pro celou ČR. Pokud je vybrán kraj, vše projde OK... Některé volby tedy v GJ nefungují, hlásí chybu. PQ běží zcela bez problémů. B)
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 22:49

No, ono to hledani uz zase funguje. B)
  • 0

#7 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2011 - 23:03

zkusím využít vlákna..... i já se jsem se tedy přinutil přejít ze skrýšoatlase, a vyzkoušet GG a GJ...... pročetl jsem co šlo a dnes se pustil do toho - držel jsem se zejména powerpointové prezentace z Eventu (i když teda způsob instalace už tam není aktuální), ale nějak jsem to zvládnul, nainstaloval GG a přidat GJ, spustil jsem, běželo to, doběhlo to a výsledek je takovýto: Na GG.com mám nalezeno 696 keší, z toho je 5 premium což nyní nejsem, takže bych si myslel, že budu mít 691 v GeoGetu, ale jaké překvapení, mám tam 689 keší včetně mých dvou založených, takže mi vlastně chybí 4 keše.....koukal jsem, že je to jedna EC, Multi a dvě tradičky....... všechno obyčejné keše, které nikdy nebyly premium, ani nejsou ničím zvláštní..... Tušíte někdo proč mi v databázi tyto keše chybí? Díky PaTTrick
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2011 - 23:08

Na to ti takto odpovedet neumim, ale pokud vis, ktere konkretni kese ti chybi, tak si je nech stahnout podle GCkodu. A nezapomen si navolit, ze se maji stahnout vsechno logy! Geoget totiz poznava nalez podle toho, jeslti najde tvuj nalezovy log. To ma jistou vyhodu - muzes importovat data, ktera stahnul nekdo uplne jiny. ;)
  • 0

#9 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 7:56

Skusil som si vytvorit statistiku na nick PaTTTTrick...mozes si to porovnat s tymito datami
Naozaj tam v datach nic zvlastneho nie je
  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#10 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 16:27

klama napsal/a:
Skusil som si vytvorit statistiku na nick PaTTTTrick...mozes si to porovnat s tymito datami
Naozaj tam v datach nic zvlastneho nie je


děkuji... zajímavě dělaná statistika, ještě jsem takovou neviděl... každopádně data sesbírána všechna a správně..... pomocí čeho si to dělal? geoget a geojarry? Pokud ano, tak to u mě asi divně funguje :(
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#11 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 16:30

Tak 4 keše, které se mi nenačetly pomocí GJ jsou tyto: Duby u Pigelhofu/Pigelhof Oaks  GC1HZCJ Hradby Nymburka / Walls of Nymburk GC11PWF Champ de Mars by night: Wall of Peace GC1QHFC Basset by Cejc / Vychoz u Cejce GC1GBWZ Zvláštnost vidím v těch speciálních znakem / : .... jaké jsou Vaše zkušenosti s geojarry a těmito znaky? edit: tak koukám, že plno dalších keší v názvu s / se načetlo, tak v tom to asi nebude....
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#12 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 18:12

PaTTrick napsal/a:

klama napsal/a:
Skusil som si vytvorit statistiku na nick PaTTTTrick...mozes si to porovnat s tymito datami
Naozaj tam v datach nic zvlastneho nie je


děkuji... zajímavě dělaná statistika, ještě jsem takovou neviděl... každopádně data sesbírána všechna a správně..... pomocí čeho si to dělal? geoget a geojarry? Pokud ano, tak to u mě asi divně funguje :(

Dolu na konci tych tych statistik je uvedene ze to je generovane cez MyFound...
Tu je najnovsia evrzia programu
  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 19:40

Tak overeno, ty ctyri chybejici kese je presne pripad chyby , ktere si uz pred casem vsiml Medwyn. Pricina chyby byla odhalena a nahlasena, takze ocekavam, ze v brzke dobe vyjde oprava. Kdyz vis, ktere kese to jsou, staci si je nechat v Geojarry stahnout podle jejich GC kodu, nezapomenout nastavit, aby se stahlo vcetne vsech logu! To staci udelat jednou, jedinkrat, Geoget si data zapamatuje, a uz bude vse v poradku. Co se tyce statistik, tak mnoho lidi naprosto zapomina, ze vase statistika zajima hlavne vas samotne a ostatnim je ukradena. A pokud to nekoho opravdu zajima, tak vidi jednak statistiku delanou primo Groundspeakem, pripadne tu tvoje udelanou. Ale pamatujuj, ze mene je nekdy vice! Treba tou zaplavou map, co ti vygeneroval Klama, se bude brodit leda tak silenec. Takze to chce trosku premyslet, ktera statistika ma a nema smysl a ne tam tupe nacvakat vsechno.
  • 0

#14 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 22:43

HaLuMa napsal/a:
Co se tyce statistik, tak mnoho lidi naprosto zapomina, ze vase statistika zajima hlavne vas samotne a ostatnim je ukradena. A pokud to nekoho opravdu zajima, tak vidi jednak statistiku delanou primo Groundspeakem, pripadne tu tvoje udelanou. Ale pamatujuj, ze mene je nekdy vice! Treba tou zaplavou map, co ti vygeneroval Klama, se bude brodit leda tak silenec. Takze to chce trosku premyslet, ktera statistika ma a nema smysl a ne tam tupe nacvakat vsechno.

Myslim, ze to nepotrebuje komentar...
  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#15 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 10:52

klama napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Co se tyce statistik, tak mnoho lidi naprosto zapomina, ze vase statistika zajima hlavne vas samotne a ostatnim je ukradena. A pokud to nekoho opravdu zajima, tak vidi jednak statistiku delanou primo Groundspeakem, pripadne tu tvoje udelanou. Ale pamatujuj, ze mene je nekdy vice! Treba tou zaplavou map, co ti vygeneroval Klama, se bude brodit leda tak silenec. Takze to chce trosku premyslet, ktera statistika ma a nema smysl a ne tam tupe nacvakat vsechno.

Myslim, ze to nepotrebuje komentar...


pánové, nehádejte se.. co člověk to jiný názor a každému se líbí něco jiného..... děkuji Vám oboum za pomoc, chybějící 4 keše přidány ručně,problém je známý a pracuje se na nápravě..... tím je situace vyřešena.....
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#16 Totmi

Totmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 11:30

Ahoj, take vyuziju vlakno.. Stahl sem si a nainstaloval balicek gasp. Podle toho obrazkoveho navodu to slo dobre.. Statistiky me funguji. Ale pise se tu nekde, ze ten program umi i nacpat kesky do gps. Je to tak? A nebyl by nejaky navod jak to provedu? diky. Jo, PM nemam.
  • 0

#17 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 11:45

No, to mas těžký. Geoget ani geojarry to neumí, zvládá to externi program Gpsbabel. Používal jsem ho docela uspesne, ale pak jsem přešel na kešky v podobě poi bodů ( pomoci Gpsbabelu jsem nahraval kesky jako .gpx soubory) a tam uz potřeba neni. Nicméně v kombinaci s makrem Combine to funguje luxusně, na jedno kliknutí myši jsem mel vybrané kešky vyexportovane a nahrane v gpsce. Zkusim doma najit nějaký odkaz s návodem. :) Je to zalelitost prikazove radky, napsal jsem si na to tusim nejakz BAT soubor a bylo to.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#18 Totmi

Totmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 11:50

Diky moc. Jinak jeste dodavam, ze gps mam Dakota 20.
  • 0

#19 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 11:51

lukabike.com napsal/a:
No, to mas těžký. Geoget ani geojarry to neumí, zvládá to externi program Gpsbabel. Používal jsem ho docela uspesne, ale pak jsem přešel na kešky v podobě poi bodů ( pomoci Gpsbabelu jsem nahraval kesky jako .gpx soubory) a tam uz potřeba neni. Nicméně v kombinaci s makrem Combine to funguje luxusně, na jedno kliknutí myši jsem mel vybrané kešky vyexportovane a nahrane v gpsce. Zkusim doma najit nějaký odkaz s návodem. :) Je to zalelitost prikazove radky, napsal jsem si na to tusim nejakz BAT soubor a bylo to.


Geoget neumí exportovat kešky? A co třeba exportním makrem od medwyna? Používám a spokojenost ;-)
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#20 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 11:54

vin-lin napsal/a:

lukabike.com napsal/a:
No, to mas těžký. Geoget ani geojarry to neumí, zvládá to externi program Gpsbabel. Používal jsem ho docela uspesne, ale pak jsem přešel na kešky v podobě poi bodů ( pomoci Gpsbabelu jsem nahraval kesky jako .gpx soubory) a tam uz potřeba neni. Nicméně v kombinaci s makrem Combine to funguje luxusně, na jedno kliknutí myši jsem mel vybrané kešky vyexportovane a nahrane v gpsce. Zkusim doma najit nějaký odkaz s návodem. :) Je to zalelitost prikazove radky, napsal jsem si na to tusim nejakz BAT soubor a bylo to.


Geoget neumí exportovat kešky? A co třeba exportním makrem od medwyna? Používám a spokojenost ;-)

Umi je nahrat rovnou do navigace? Jestli jo, tak se omlouvam za bludy. Mozna to tak funguje s Oregonem nebo Dakotou, ale s moji 60 csx jsem musel pouzit ten gpsbabel.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama