Přejít na obsah


Fotka

Geojarry - stahování kešek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#41 tomi-h

tomi-h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2011 - 17:44

Mohl by mi prosím někdo rychlke poradit???Večer odjíždím do Plzně a chtěl jsem si tam něco odlovit, tak jsem si chtěl stáhnout přes GG a Geojarry nějaký kešky, jenže když jsem to spustil, objevila se mi tato hláška: Geojarry přestal předčasně pracovat s výsledkem. Chyba při přihlašování na GC.com. Zkontrolujte své uživatelské heslo. Pak je tam něco o ručním impostování stažených dat. Co je prosím vás špatně??? Jen podotýkám, že heslo a jméno mám uložený dobře a od posledního používání jsem s GG nic nedělal. Díky moc.
  • 0
Sakra, někde to tu musí být...

#42 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2011 - 18:00

No tak udelej to co chce - tzn. bud rucne importuj ty stazena data nebo ten adresar smaz a udelej znova cos chtel.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#43 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2011 - 18:02

tomi-h a tweety napsal/a:
Mohl by mi prosím někdo rychlke poradit???Večer odjíždím do Plzně a chtěl jsem si tam něco odlovit, tak jsem si chtěl stáhnout přes GG a Geojarry nějaký kešky, jenže když jsem to spustil, objevila se mi tato hláška:

Geojarry přestal předčasně pracovat s výsledkem. Chyba při přihlašování na GC.com. Zkontrolujte své uživatelské heslo.
Pak je tam něco o ručním impostování stažených dat.

Co je prosím vás špatně???
Jen podotýkám, že heslo a jméno mám uložený dobře a od posledního používání jsem s GG nic nedělal.
Díky moc.


A používáš aktuální verzi GG a GJ?
Myslím si, že nemáš aktuální verze, takže tito logicky fungovat nemůže - proběhla změna na gc.com....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#44 tomi-h

tomi-h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2011 - 18:10

vin-lin napsal/a:

tomi-h a tweety napsal/a:
Mohl by mi prosím někdo rychlke poradit???Večer odjíždím do Plzně a chtěl jsem si tam něco odlovit, tak jsem si chtěl stáhnout přes GG a Geojarry nějaký kešky, jenže když jsem to spustil, objevila se mi tato hláška:

Geojarry přestal předčasně pracovat s výsledkem. Chyba při přihlašování na GC.com. Zkontrolujte své uživatelské heslo.
Pak je tam něco o ručním impostování stažených dat.

Co je prosím vás špatně???
Jen podotýkám, že heslo a jméno mám uložený dobře a od posledního používání jsem s GG nic nedělal.
Díky moc.


A používáš aktuální verzi GG a GJ?
Myslím si, že nemáš aktuální verze, takže tito logicky fungovat nemůže - proběhla změna na gc.com....


Díky moc, bylo to tím.Asi jsem se přemáčkl, protože jsem myslel, že jsem GeoJarry aktualizoval. Díky moc, už to jede.
  • 0
Sakra, někde to tu musí být...

#45 HOSIF

HOSIF

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 14:13

Jde vám Geojarry? Mám nejnovější verzi GeoGetu 2.5.12.625 a Geojarry 2.2.4. Jméno i heslo OK. Nic jsem neměnil a najednou mi Geojarry skončí na "Login as: HOSIF" a chce po mě kontrolu jména a hesla to jsem udělal snad 10x. Díky za informaci jestli mám chybu u sebe nebo něco změnili na geocaching.com.
  • 0

#46 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 18:30

Jo, jde nam zcela normalne.
  • 0

#47 HOSIF

HOSIF

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 18:41

Díky za info, právě jsem to vyřešil, chyba byla u mě.
  • 0

#48 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 18:58

A v cem? At se ostatni pouci ;)
  • 0

#49 HOSIF

HOSIF

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 19:38

Několik měsíců fungoval bez problému a najednou nešel, tak jsem tam nainstaloval "Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86)" a zase běhá jako víno. Do dneška to nepotřeboval a najednou to potřebuje, jsou věci mezi nebem a zemí... ;)
  • 0

#50 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 20:20

OK, znamy problem.
  • 0

#51 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 20:29

HOSIF napsal/a:
Několik měsíců fungoval bez problému a najednou nešel, tak jsem tam nainstaloval "Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86)" a zase běhá jako víno. Do dneška to nepotřeboval a najednou to potřebuje, jsou věci mezi nebem a zemí... ;)


Ono to zas tak nepochopitelne byt nemusi. Autor treba zmenil (aktualizoval) kompilator a zatimco driv nebyly nove knihovny potreba, ted ano.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#52 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 22:04

Asi po týdnu jsem pustil Geojarry 2.2.4 a při stahování jakéhokoliv počtu keší mi píše chybu "Chyba parsování".
Přesně:
Poznámka: Chyby importu jsou způsobeny buď chybným formátem souboru, nebo používání zastaralé verze Geogetu.
Jméno: gj.20110820225958.GC1BK2A.htm
Druh: HTML cache listing
Chyba parsování!
Vadné datové hodnoty
ID logu: Premium Member

Druh logu:
Trvání: 0,7s

Kde by mohla být chyba? GG i pluginy jsem aktualizoval.
Díky
  • 0

#53 Bombis-27831

Bombis-27831

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 22:11

Chyba je v poslednim upgrade stranek gc.com. Vždycky potom spousta programů nefunguje. Budeš muset počkat na novou verzi.
  • 0
Jsem kačer vyžírka a nestydím se za to.

Žáby nelíbám!

#54 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 8:34

No hlavne neni problem na strane GeoJarry, ktery pouze stahuje stranky, tak jak jsou. Zde je problem s Geogetem, ktery proste neumi jeste novou verzi stranek a tim padem to neumi rozparsovat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#55 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 9:09

Chtěl bych se přeptat, co konkrétně znamená chyba při parsování a jestli to má nebo může mít vliv na čtení připravených listingů, logů a hintů v Oregon 450. Jde mi o to, že se mi teď o víkendu začala sekat GPSka při čtení zmíněných výpisů. GG + GJ psal při stahování keší něco o chybách při parsování. Následně jsem udělal export do Garmina. První keš to třeba načetlo správně ale potom se mi to u ostatních keší začalo sekat a nezobrazovalo žádné info o keškách, hintech atd a v okamžiku pokusu o přístup k těmto textům se GPSka vždycky sekla. Musel jsem vytáhnout aku. Vypínací tlačítko nereagovalo, resp. ať jsem ho držel jak dloucho chtěl, tak display pořád svítil a k jakémusi vypnutí došlo až po uvolnění tlačítka... Po znovuzapnutí už se to ale sekalo hned u první keše. Samotná navigace, zobrazení mapy v pořádku ale pokus o zobrazení "textu" byl problém. Takže jsou to přímo související věci? Nebo souhra okolností a sekání GPSky může mít příčinu někde jinde?
  • 0

#56 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 9:41

cufik_team napsal/a:
Chtěl bych se přeptat, co konkrétně znamená chyba při parsování a jestli to má nebo může mít vliv na čtení připravených listingů, logů a hintů v Oregon 450.


Slovo parsování si můžeš přeložit jako "rozložení na části". Tyto části v listingu jsou nějakým způsobem identifikovatelé - parametry keše, souřadnice, vlastní listing, logy, hint. Pokud se ale změní vzhled stránky, tak se najednou program co to zpracovává nemá čeho chytnout (resp. staré definice "chytání" nefungují). Je nutno počkat až bude mít autor chvíli času a na navý formát listingu to upraví.
  • 0

#57 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 10:19

Problem s parsovanim ma Geoget, u ktereho musim udelat novou verzi. Jen jsem byl na dovolene, takze jsem na to nehrabl ani hrabemi. Ani jeste nemam zalogovano, takze prosim o strpeni. ;)
  • 0

#58 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 10:21

HaLuMa napsal/a:
Problem s parsovanim ma Geoget, u ktereho musim udelat novou verzi. Jen jsem byl na dovolene, takze jsem na to nehrabl ani hrabemi. Ani jeste nemam zalogovano, takze prosim o strpeni. ;)

Ono není kam spěchat, groundspeak se v tom ještě evidentně vrtá, takže je možná lepší počkat až se to ustálí, ať si nepřiděláváš práci :)
  • 0

#59 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 10:30

No alespon parsovani XML by se hodilo urcite.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#60 ran55

ran55

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 10:34

HaLuMa napsal/a:
Problem s parsovanim ma Geoget, u ktereho musim udelat novou verzi. Jen jsem byl na dovolene, takze jsem na to nehrabl ani hrabemi. Ani jeste nemam zalogovano, takze prosim o strpeni. ;)

Hlavně, že jsi se OK vrátil z dovolené, radši ještě počkej co ještě vyvedou za oceánem. Díky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama