Přejít na obsah


Fotka

Geojarry - stahování kešek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#21 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 11:55

Totmi napsal/a:
Diky moc. Jinak jeste dodavam, ze gps mam Dakota 20.

A do Dakoty se nahravaji PQ pres rezim vymeneho disku, nebo ne? POkud ano, tak by melo stacit pouzit makro Combine...
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#22 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 11:56

lukabike.com napsal/a:

vin-lin napsal/a:

lukabike.com napsal/a:
No, to mas těžký. Geoget ani geojarry to neumí, zvládá to externi program Gpsbabel. Používal jsem ho docela uspesne, ale pak jsem přešel na kešky v podobě poi bodů ( pomoci Gpsbabelu jsem nahraval kesky jako .gpx soubory) a tam uz potřeba neni. Nicméně v kombinaci s makrem Combine to funguje luxusně, na jedno kliknutí myši jsem mel vybrané kešky vyexportovane a nahrane v gpsce. Zkusim doma najit nějaký odkaz s návodem. :) Je to zalelitost prikazove radky, napsal jsem si na to tusim nejakz BAT soubor a bylo to.


Geoget neumí exportovat kešky? A co třeba exportním makrem od medwyna? Používám a spokojenost ;-)

Umi je nahrat rovnou do navigace? Jestli jo, tak se omlouvam za bludy. Mozna to tak funguje s Oregonem nebo Dakotou, ale s moji 60 csx jsem musel pouzit ten gpsbabel.


Při exportu se mě makro zeptá kam uložit - zvolím paměť přístroje nebo paměťovou kartu v přístroji a je hotovo.....

Nevím jak to funguje u 60 csx, ale u oregona bez potíží....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#23 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 12:00

vin-lin napsal/a:
Při exportu se mě makro zeptá kam uložit - zvolím paměť přístroje nebo paměťovou kartu v přístroji a je hotovo.....

Nevím jak to funguje u 60 csx, ale u oregona bez potíží....

NO jasne, tak to je jak rikam. Nove gps funguji jako vymeny disk, moje strara 60 potrebovala jeste trochu pomoci :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#24 Totmi

Totmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 12:15

Tak me ted napadlo, ze ja mam sice statistiku, ale to je vse. nemam ani zadnou mapu, ci program, kde by se me ukazovaly kesky co chci do te gps nahrat.. Tam jsou moznosti jake? A s tema makrama take chytry nejsu, jak to funguje. :-) Ach jo.
  • 0

#25 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 12:29

Tak ted nejak nevim, kam tvym dotazem smerujes. pokud pouzivas geiojarry, pak patrne pouzivas i geoget. A geoget je prave ten program na prohlizeni, na koukani na mape i na to generovani dat pro GPSky. Statistika je tam jen pridana doplnkova funkce, hlavni poslani je prave ta prace s body.
  • 0

#26 Totmi

Totmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 12:35

No, ale na to prave uz nebyl navod, takze nevim jak na to. Mam jen podle navodu nastaveny geoget a geojarry, tak, ze me to pri zapnuti hodi tu statitiku a take ji hodi pak podrobnejsi na profil GC.com. Ale to je vse. Vic sem toho zatim nedokazal. Ale podle toho co se tu pise, ten program umi o moc vic. Jenze nevim jak na to.
  • 0

#27 PepeK-CZ

PepeK-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 14:17

Navážu na začátek vlákna - GG i GJ mám aktuální verze, chtěl jsem postahovat nové tradičky, multiny, mysterky, ale pokud mám ve výběru celou ČR, tak se GJ ukončí a GG hlásí : BYLA VLOŽENA NEPLATNÁ STRÁNKA. JE MOŽNÉ, ŽE NEEXISTUJÍ ŽÁDNÉ BODY VYHOVUJÍCÍ ZVOLENÝM KRITÉRIÍM. Když jsem zkusil pro celou ČR všechny typy keší, nebo jeden kraj s vybranou třeba tradičkou, proběhlo vše v pořádku.Můžete někdo kouknout, zda je problém jen u mě, nebo to taky zlobí? Díky
  • 0

#28 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 16:10

PepeK-CZ napsal/a:
Navážu na začátek vlákna - GG i GJ mám aktuální verze, chtěl jsem postahovat nové tradičky, multiny, mysterky, ale pokud mám ve výběru celou ČR, tak se GJ ukončí a GG hlásí : BYLA VLOŽENA NEPLATNÁ STRÁNKA. JE MOŽNÉ, ŽE NEEXISTUJÍ ŽÁDNÉ BODY VYHOVUJÍCÍ ZVOLENÝM KRITÉRIÍM.
Když jsem zkusil pro celou ČR všechny typy keší, nebo jeden kraj s vybranou třeba tradičkou, proběhlo vše v pořádku.Můžete někdo kouknout, zda je problém jen u mě, nebo to taky zlobí? Díky

Už se tady o tom psalo :@ v jiném přápadě... Zkusil jsi si to zadat na stránkách gc.com? Taky to spadne. GS to má rozbitý... Když to nefunguje na gc.com, nezmůže nic ani GJ. Zkus napsat na GS ať to opravěj...
  • 0

#29 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 16:12

Totmi napsal/a:
No, ale na to prave uz nebyl navod, takze nevim jak na to. Mam jen podle navodu nastaveny geoget a geojarry, tak, ze me to pri zapnuti hodi tu statitiku a take ji hodi pak podrobnejsi na profil GC.com. Ale to je vse. Vic sem toho zatim nedokazal. Ale podle toho co se tu pise, ten program umi o moc vic. Jenze nevim jak na to.

http://geoget.ararat...ody:prvni_kroky
  • 0

#30 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 16:17

Totmi napsal/a:
Ale podle toho co se tu pise, ten program umi o moc vic. Jenze nevim jak na to.

Co se podívat na stránky GG, kde jsou nějaké návody, do vláken GG kde je toho spousta a neřešit to u GJ, který jen data stahuje?

Jinak něco o tom jak to dostat do gpsky je např. tady http://www.geocachin...251#post_257251 nbo tady http://www.geocachin...800#post_256800
  • 0

#31 PepeK-CZ

PepeK-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 18:50

sobikovi napsal/a:

PepeK-CZ napsal/a:
Navážu na začátek vlákna - GG i GJ mám aktuální verze, chtěl jsem postahovat nové tradičky, multiny, mysterky, ale pokud mám ve výběru celou ČR, tak se GJ ukončí a GG hlásí : BYLA VLOŽENA NEPLATNÁ STRÁNKA. JE MOŽNÉ, ŽE NEEXISTUJÍ ŽÁDNÉ BODY VYHOVUJÍCÍ ZVOLENÝM KRITÉRIÍM.
Když jsem zkusil pro celou ČR všechny typy keší, nebo jeden kraj s vybranou třeba tradičkou, proběhlo vše v pořádku.Můžete někdo kouknout, zda je problém jen u mě, nebo to taky zlobí? Díky

Už se tady o tom psalo :@ v jiném přápadě... Zkusil jsi si to zadat na stránkách gc.com? Taky to spadne. GS to má rozbitý... Když to nefunguje na gc.com, nezmůže nic ani GJ. Zkus napsat na GS ať to opravěj...


Tak se hned nečerti ;) Na začátku vlákna se psalo, že to nejde, pak že jde..
Na GC.COM myslíš tady http://www.geocachin...x?country_id=56 ? Když zadám tradičky v ČR, vypadne jich 12067.. Jestli si myslel někde jinde, tak to jsem neodhalil..
  • 0

#32 Totmi

Totmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 20:18

Pouzil sem postup podle navodu, ale nekde je problem. Nevite kde? Posilam na fotce, co me to vyhodilo. Ty nalezene jsou cervene vsechny.
  • 0

#33 Totmi

Totmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 20:25

obrazek
  • 0

#34 Totmi

Totmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 20:36

Obrazek nejak nejde. Pise to "Chyba parsování"
  • 0

#35 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 20:39

PepeK-CZ napsal/a:

njn, zdá se že jim to už jede. tak nastavit celou ČR a všechny typy keší... nebo PQ a je to :-)
  • 0

#36 Totmi

Totmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 9:58

Jeste to pise tohle chybove hlaseni. Je nekdo, kdo tomu rozumi a poradi?:( ~~~ 1.3.2011 9:03:06 C:\geoget-gasp-v1.12.413\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.GeocachesIFound(all,MyLogs).query.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\geoget-gasp-v1.12.413\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.GeocachesIFound(all,MyLogs).query.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init'
  • 0

#37 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 10:13

Smaz si ten adresar "lang_specific" a potom znovu spust Geoget.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#38 Totmi

Totmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 10:27

Kde ho najdu?
  • 0

#39 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 10:57

C:\geoget-gasp-v1.12.413\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#40 Totmi

Totmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 11:27

Tak tohle nepomohlo. Furt to pise to Chyba parsovani.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama