Přejít na obsah


Fotka

Pejskaři.. :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
206 odpovědí na toto téma

#1 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 19:05

Dneska se mi poprvé stalo že mně geocaching přivedl do střetu se strážci zákona i když jen městskými. Když sem jim vysvětlil že opravdu nesprejuji a ta čepička neznamená že mám půl kila heroinu tak se omluvili a popovezli mě autem:D Tak by mně zajímalo jak ste na tom vy ostatní a policie...:)
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#2 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 19:07

Ondrus napsal/a:
... Tak by mně zajímalo jak ste na tom vy ostatní a policie...:)

11 stran zazitku, jen hledat:
http://www.geocachin...603#post_256603
  • 0

#3 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 19:50

Zkušenost z policii - jak ve třech slovech udělat 2 chyby.

O samotném příspěvku snad ani...

Sorry, nedalo mi to.
  • 0
Tuž tak:

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 20:04

Ostravacek: nehlede na to, ze mel zkusenost se strazniky :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#5 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 20:07

Sem rád že mé téma mé uspěch....a děkuju pánům češtinářům za věcné příspěvky...:)
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#6 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 20:08

S474N napsal/a:
Ostravacek: nehlede na to, ze mel zkusenost se strazniky :)


Zvlášť označení strážci zákona mi ve spojitosti s MP přijde poněkud, ehm, legrační... :)
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#7 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 20:13

vlkys napsal/a:

S474N napsal/a:
Ostravacek: nehlede na to, ze mel zkusenost se strazniky :)


Zvlášť označení strážci zákona mi ve spojitosti s MP přijde poněkud, ehm, legrační... :)

To je snad jasný že to není myšleno vážně....to sem měl snad napsat prudičí pejskařů??
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#8 kotlusa

kotlusa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 21:18

Já se zatím policii úspěšně vyhýbám, v okolí Hostivaře jsme s bráchou potkali dvakrát na koních a vždy když jsme se chystali zalézt do lesa cesta necesta, tak jsme raději počkali až budou z dohledu. Mám z policie respekt a nevím co bych jim vysvětlovala, takže i když jsou zrovna poblíž keše, raději počkám než zmizí, nebo se vrátím jindy. Zatím mě nikdy nenačapali při něčem podezřelém, ale občas mám pocit, že tím jak se člověk snaží chovat nenápadně, je to právě o to víc nápadné;)
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 21:23

Ondrus napsal/a:
To je snad jasný že to není myšleno vážně....to sem měl snad napsat prudičí pejskařů??

Jé, kde prudí pejskaře? Pošlete je sem k nám ať jim taky tady proženou perka! Pejskaře nenávidím!

Jo a fakt je lepší nejdřív prohledat forum, zda už tady podobný vlákno není. B)
  • 0

#10 Rozsafin

Rozsafin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 21:56

sobikovi napsal/a:

Ondrus napsal/a:
To je snad jasný že to není myšleno vážně....to sem měl snad napsat prudičí pejskařů??

Jé, kde prudí pejskaře? Pošlete je sem k nám ať jim taky tady proženou perka! Pejskaře nenávidím!

Jo a fakt je lepší nejdřív prohledat forum, zda už tady podobný vlákno není. B)


Taky by mě zajímalo KDE MPíci prudí pejskaře. U nás určitě ne, bo by to venku nevypadalo tak jak to vypadá... :(
  • 0

#11 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 22:51

Co s pejskařema, z toho nejsou peníze. Takže pokuty za parkování & měření rychlosti...
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#12 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 23:26

Sobiku, přijeď, povykládáme si. Ale ty mě vlastně asi budeš nenávidět.
  • 0
Tuž tak:

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 23:54

Ostravacek napsal/a:
Sobiku, přijeď, povykládáme si.
Ale ty mě vlastně asi budeš nenávidět.

Proč myslíš? Těch 10% slušných pejskařů, co po sobě uklízí je v pohodě...
Nesnáším ten zbytek, co je arogantní a chová se jako prase. Platím daně a za ně nemám žádnou ochranu proti těm prasatům...
- 2x týdně ráno po 7h jezdí ulicí šíleně hlušná čtyřkolka s vysavačem a vysává ho.na po pejskařích... v 9h jdu do práce nebo pro rohlíky a tak na 50% hned šlápnu do čerstvého ho.na od psa... stojí to hromadu peněz, efekt nulový. já naštvanej, pejskaři v pohodě....
- jdu s kočárkem na vycházku cca 400m ulicí do parku. Cestou potkám tak 10-15 hromádek a cca 4 stojany se sáčky na psí ho.na. Sáčky jsou na místě, ho.na v dosahu cca 2m od stojanů... stojí to peníze, efekt nulový
- vezmu malou do parku na louku pro sluněni atd. Okolo běhá smečka psů co tam má zákaz, bez košíků a nase.e hned vedle deky. Pániček se směje, mizí v dálce. Hnus velebnosti
A to bych mohl pokračovat. Strážník nikde a když ho upozorníš, usměje se a že je to boj s větrným mlýnem či co...
  • 0

#14 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 23:59

Jo taky říct že je to pravda.....hovna v tráě....no...budiž i když je to sice hnus vážení ale zdaleka se to nevyrovná hovnům na chodnících......
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#15 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 0:12

Překvapuje mě, jak se arogantně pejskaři chovají u nás v parku... - máme tady "sluneční louku" a vůbec jim nevadí házet balonky mezi ležící lidi, děti atd. i když je hned vedle cedule zákaz vstupu psů... - po parku jsou vyčleněné plochy pro volné venčení psů. Ty zakazující volný pohyb během 2-3 dnů zmizí a může je MČ obnovovat jak chce. Náhodaují a bobují ? - v zimě děti sáňkují a bobují na jediném rozumném svahu. Obvykle nevadí pejskařům házet mezi děti balonky a čekat na to, až pes udělá hromadu uprostřed svahu - naše pěkná zahradní restaurace se zákazem volného pobíhání psů. Všude cedule se zákazem, ale dát si v létě pivko a buřta v podstatě nelze... páníček nikde a čokl žere vaši klobásu z tácku
  • 0

#16 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 0:32

No, úplně nulový ten efekt neni... vono luxovat hromádky je celkem užitečný (ale u nás sem nikdy neviděl, že by to někdo dělal) a ty sáčky těch cca 10% slušných pejskařů fakt používá. Jinak mě ty hovna všude taky hodně vaděj.... Svýho času sem si řikal, že až budou prachy, tak si koupim tank a ty psy budu přejíždět jak číňani spící studenty na náměstí nebezského klidu...ale tim bych "sluneční louce" asi taky moc nepřidal....
  • -1

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 0:39

Na ten vysavač mám svůj názor... stojí to peníze, smrdí toho benzín, dělá to šílený hluk a stejně za hodinu po něm do něčeho šlápnu :@ Proč mám já trpět a musí mě 2x týdně budit ten šílený hluk od vysavače??? V jiných MČ používají buď ruční metaře nebo lehčí elektro vysavač. Nechápu proč u nás v ulicích musí jezdit šlená terénní čtyřkolka s turbo vysavačem..
  • 1

#18 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 6:57

... ále nic.
  • 0

#19 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 9:14

CHmm .. nic k řešení nemám. Jen mám ukrutnou chuť si tu s vámi přifňuknout. Psí hovna jsou tu v Praze všude a stále. Nedá se jít po chodníku bez připíchnutých očí na zem, o malých trávníčcích zubožených mezi domy ani nemluvě. Majitelé psů jdou bezohledná hnusná hovada. (těm slušným se omlouvám - měla jsem dosud smůlu a neviděla ani jediného uklidit po svém psu. Ba mi jeden vyhrožoval likvidací, když mu nedám pokoj. - Chtěla jsem totiž, aby uklidil veliké hovno před naším vchodem. ) Už jako dítě jsem mívala sen a občas mnou to přání problikne ještě teď. Bylo by fajn, kdyby se všechna neuklizená hovna těch lidí ocitla v jejich obýváku. -- Nejsem nepřítel psů, mám je moc ráda, a přeji si mít možnost soužití s psíkem.--
  • 0

#20 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 9:18

Chryseis napsal/a:
... ále nic.

Děkujeme za příspěvek do rozpravy.
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama