Přejít na obsah


Fotka

Pejskaři.. :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
206 odpovědí na toto téma

#41 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 17:01

S474N napsal/a:
honny: mluvis mi z duse. Nejlepsi jsou takovi, kteri na tebe nechaj psa skakat, smejou se a jeste rikaj "nebojte, nic vam neudela". Nechapu tohle premysleni na urovni prvoka.

Přesně! Když si vyrazím zaběhat, není vůbec problémem vrátit se domů se špinavými hadry od psích tlap nebo s roztrhanýma kalhotama. Tedy v tom lepším případě. O ho.noslalomu snad ani není třeba mluvit. A to jsem relativně z venkova...
  • 0
Vložený obrázek

#42 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 17:19

Když pes na někoho skočí, je třeba ho srazit. Nejlépe kolenem, nebo úderem do krku. Já sám mám psa a když nebyl ještě tolik vycvičenej, jakmile na někoho chtěl skočit, tak i když to tomu člověkovi nevadilo, řekl sem aby psa takhle potrestal. Po pár skocích si to Čenda rozmyslel a už to nedělá.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#43 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 19:07

Snøw - tak nějak podvědomě jsem tak onehdá reagoval. A shodou okolností nejen na psa, ale v Zábrdovicích při luštění jedné multi i na dotěrné cíkánské děti. Pomohlo to u obou. Nicméně když jsem cca před půl rokem koukal psovi "z očí do očí" (a tím, že bych měl 60 cm to nebylo - ten pes byl velikosti menšího koně) a páneček o 80 metrů dál křičel "tak pojď sem, pojď", a neudělal ani jeden krok... To mě, přiznám se, trochu dostalo. Mou přítelkyni, která má ze psů strach, poněkud víc. Já působím, že psy nesnáším, to není pravda, teď sem hodinu drbal jednoho známýho. :) Bohužel (jako v jakékoli skupině) debil udělá "reklamu" zbytku. A je jedno, jestli to je řidič, cyklista nebo pseudoantiovčan z dfens krú.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#44 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 21:16

Nevím jak je to v Praze - nechodím se psem po Praze, ale u nás v maloměstě je to trošku problém. V celém městě máme asi jen 2 stojánky s pytlíky a koše jen ve městě a co má udělat kynolog když se mu pes vytentonuje mimo náměstí? Vezme pytlík, sebere hovínko a strčí si ho do kapsy a počká si až projde zase kolem nějakého koše? Též nemám ráda, když člověk musí neustále čumět pod nohy a kolikrát je to k ničemu, protože hovna leží i na cestách. Ale jak se chovat v situaci, když nejsou po ruce odpatkáče?
  • 0

#45 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 21:20

No uás je to možná v pohodě...ale praze sou koše skoro všude tak stejně sou lidi co na to, stejně jako jejich miláčci, prostě se.ou.....a stim člověk pak neudělá nic....ale to je na zodpovědnost každýho majitele psa jestli přijme všechny závazky a povinnosti majitele....
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#46 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 22:37

labyorkie napsal/a:
Nevím jak je to v Praze - nechodím se psem po Praze, ale u nás v maloměstě je to trošku problém. V celém městě máme asi jen 2 stojánky s pytlíky a koše jen ve městě a co má udělat kynolog když se mu pes vytentonuje mimo náměstí? Vezme pytlík, sebere hovínko a strčí si ho do kapsy a počká si až projde zase kolem nějakého koše? Též nemám ráda, když člověk musí neustále čumět pod nohy a kolikrát je to k ničemu, protože hovna leží i na cestách. Ale jak se chovat v situaci, když nejsou po ruce odpatkáče?

Jak jako co má dělat? Jestli neni ochotnej si s sebou nosit pytlík a donýst to do odpadkáče i když neni zrovna po ruce, tak nemá mít psa.
  • 0

#47 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 22:44

labyorkie napsal/a:
Nevím jak je to v Praze - nechodím se psem po Praze, ale u nás v maloměstě je to trošku problém. V celém městě máme asi jen 2 stojánky s pytlíky a koše jen ve městě a co má udělat kynolog když se mu pes vytentonuje mimo náměstí? Vezme pytlík, sebere hovínko a strčí si ho do kapsy a počká si až projde zase kolem nějakého koše? Též nemám ráda, když člověk musí neustále čumět pod nohy a kolikrát je to k ničemu, protože hovna leží i na cestách. Ale jak se chovat v situaci, když nejsou po ruce odpatkáče?


Jakože: Jooo, já vím že se odpadky neházej na zem, ale zrovna jsem neměl po ruce odpadkovej koš a je fakt nechutný nosit petku, mastnou krabičku od sardinek a igeliťák v baťohu, tak já to tady hodím na zem??
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#48 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 23:28

Tak si strčte igeliták s hovnem do kapsy a neste ho s sebou asi tak 10 km (vzdálenost našich procházek od odpadkových košů) a pak se o tom budeme bavit pánové ;) samozřejmě nemluvím o městě, ale mimo město.
  • 0

#49 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 23:44

labyorkie napsal/a:
Tak si strčte igeliták s hovnem do kapsy a neste ho s sebou asi tak 10 km (vzdálenost našich procházek od odpadkových košů) a pak se o tom budeme bavit pánové ;) samozřejmě nemluvím o městě, ale mimo město.

Protože se mi tohle nechce dělat, nepořizuju si psa. Snadné, dámo...
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#50 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 23:49

labyorkie napsal/a:
Tak si strčte igeliták s hovnem do kapsy a neste ho s sebou asi tak 10 km (vzdálenost našich procházek od odpadkových košů) a pak se o tom budeme bavit pánové ;) samozřejmě nemluvím o městě, ale mimo město.

Víš, já mj. i kvůli těmto nepříjemnostem psa nemám.....
Jinak vyloženě třeba v lese (ne v nějakym příměstskym remízku nebo lesoparku) nebo na poli to je asi celkem fik.
  • 0

#51 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 23:59

Vkys - proto si asi tak zakomplexovanej :) ja se kynologii venuji aktivne jiz 12 let a nejaka psi hovinka me od toho neodradi! Tot vse k memu prispevku, uz se tu nebudu s nikym dohadovat ;)
  • 0

#52 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 0:19

Hyger napsal/a:
Jistě, za všechno můžou psi a lidi... Hlavně že kočky jsou v tom nevinně... Sousedka má 6 koček a když se všechny každý den vyprázdní u nás na zahradě, jak to tam asi vypadá? :@


Jestli máte dobrej plot, půjčím vám na tejden psa :-), já ušetřím za žrádlo a vy budete mít klid od koček :-). Jen bacha aby se zas neobjevily myši.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#53 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 0:25

vlkys napsal/a:

labyorkie napsal/a:
Tak si strčte igeliták s hovnem do kapsy a neste ho s sebou asi tak 10 km (vzdálenost našich procházek od odpadkových košů) a pak se o tom budeme bavit pánové ;) samozřejmě nemluvím o městě, ale mimo město.

Protože se mi tohle nechce dělat, nepořizuju si psa. Snadné, dámo...


Má pravdu ten chlapec.

Prostě bud jsi schopná TO ve městě donést ke koši či popelnici (tady si zas neberu servítky a loupnu to do kterékoli na směsný odpad), nebo jsi dostatečně v přírodě, abys to dokázala zlikvidovat ekologicky alespoň zahrabáním.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#54 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 0:29

labyorkie napsal/a:
Vkys - proto si asi tak zakomplexovanej :) ja se kynologii venuji aktivne jiz 12 let a nejaka psi hovinka me od toho neodradi! Tot vse k memu prispevku, uz se tu nebudu s nikym dohadovat ;)


A já 30 let, tak si utři mlíko z brady. A pamatuj si jedno, i ty koše a pytlíky jsou nadstandard. Hovno od Tvýho čokla je Tvůj problém a nikdo (ani město ani stát) nemá povinnost ho řešit.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#55 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 2:11

Zegga napsal/a:

Hyger napsal/a:
Jistě, za všechno můžou psi a lidi... Hlavně že kočky jsou v tom nevinně... Sousedka má 6 koček a když se všechny každý den vyprázdní u nás na zahradě, jak to tam asi vypadá? :@


Jestli máte dobrej plot, půjčím vám na tejden psa :-), já ušetřím za žrádlo a vy budete mít klid od koček :-). Jen bacha aby se zas neobjevily myši.


Byt to na FB, tak to olajkuju LOL

PS, psa mam, sbiram, sacky taham, nesberaci mne serou a mam chut jim to donest pred dvere a pekne rozmaznout.. (v lese je to jasny, ekouklid)
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#56 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 3:28

Moc hezka debata o hovne, pri niz se clovek az nestaci divit nazorum nekolika jedincu. Jeden si honi ego, druhej zas tvrdosijne haji svuj nepochopitelny pristup, treti cisi nepochopenim atd. atd....

Klika, ze bydlim na vesnici a tak zacnu z druhe strany...

Serou me mestaci, kteri prijedou bydlet na venkov s domnenim, ze utecou hluku velkomesta a pak se divi, ze tam stekaji psi. Jejdananku... to je nadeleni... mno co s tim? Posleme na ne hygienu, financni urad, COIku a jeste neco? Jo, ani jedno nezabralo tak jeste televizi. Super. Nepomohlo ani jedno a ani nepomuze, nebot hluk zdaleka neprevysuje povolenou normu a v noci spi vetsina psu hezky doma v teple. A tak z nasrani o silvestru strili rajechtle, hazi petardy zasadne smerem k nasim domum.

Jsme na vesnici. Rocne prispivame do obecni pokladny tucnou castkou za psy, nebot zdejsi obyvatele pochopili, ze to je bezudrzbovy prinos do pokladny. Tak jim to napalime, reknou si. Ze s nima nechodime ven (maji slusny vybeh i bez toho) a tudiz nikde nejsou zadne exkrementy na rozdil od vesnickych tulaku, kocek, slepic a nezridka i lidi, kteri proste z hospody vracejic se nevedi co delaji. To uz nikoho nezajima. Proste plat a drz hubu. Taky super pohled na vec, ne?

Myslim, ze vyresite velky kulovy... ani ty kaceri nejsou zcela koser... videl jsem tolik rozebranych zdi, pote co v ni byla ulozena umelohmotna pixla... myslivci jsou na nas nasrani po jedne zalozene serii... spousta kaceru v touze po pseudotitulu FTF porusuje zakazy vjezdu a razi si cestu autem kamsi hluboko do lesa... atd. atd.....

Ani zde nejsme vsichni uplne koser a taky (prozatim) nas nikdo netaha po jinych serverech, ze by nas meli zmlatit a ja nevim co vsechno. Takze co treba vzpomenout na vety o pochopeni, souziti a tak vubec vsechno kolem toho?
  • 0

#57 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 9:16

Skoro bych tohle hloupé téma Chemikovo příspěvkem uzavřel... co vy na to? :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#58 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 9:43

Hovna jsou probraný ... co tak probrat třeba kuřáky ? Těch je mnohem víc než pejskařů, vajglů se povaluje 1000x víc než hoven, chovají se výrazně bezohledněji a navíc svým působením nezanedbatelně ničí naše zdraví ! Stejně marné téma, viďte ? Výše diskutující páni puberťáci by měli dospět a sundat klapky z očí. Chemicovo shrnutí je docela výstižné.
  • 0

#59 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 10:39

labyorkie napsal/a:
Tak si strčte igeliták s hovnem do kapsy a neste ho s sebou asi tak 10 km (vzdálenost našich procházek od odpadkových košů) a pak se o tom budeme bavit pánové ;) samozřejmě nemluvím o městě, ale mimo město.

Takze vlastnictvi psa jsou pouze prava a nikoliv povinnosti?

MedoMys: vajgly jsou taktez zajimavym tematem, ovsem je ponekud rozdil, kdyz slapnu na vajgla a lejno. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#60 wolfien

wolfien

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 12:47

Pochopení , soužití, není to dneska neodpustitelný projev slabosti? Jinak souhlasím s Chemikem.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama