Přejít na obsah


Fotka

Pejskaři.. :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
206 odpovědí na toto téma

#21 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 9:24

sobikovi napsal/a:
Pošlete je sem k nám ať jim taky tady proženou perka! Pejskaře nenávidím!


sobikovi napsal/a:

Ostravacek napsal/a:
Sobiku, přijeď, povykládáme si.
Ale ty mě vlastně asi budeš nenávidět.

Proč myslíš? Těch 10% slušných pejskařů, co po sobě uklízí je v pohodě...
Nesnáším ten zbytek, co je arogantní a chová se jako prase. Platím daně a za ně nemám žádnou ochranu proti těm prasatům...


Nenávidím...prasatům...10% slušných...platím daně...

Nenávidět kohokoli je velmi jednoduché: arogantní řidiče, "smrady" s kapucí, bezďáky atd. Mimochodem krásná skupina k nenávidění jsou i kačeři, myslím, že bychom našli spoustu lidí , co nás "nenávidí" B)

Uklízet exkrementy po psech je otázka výchovy. Já po svém uklízím, ostatní pejskaři co je znám také a přesto je všude na... Jednou jsem jel na kole kolem Rýna k Bodamskému jezeru a proti mně paní na kole a vedle ní doga. Paní se zastavila, doga odběhla 50 m do louky a vykonala potřebu. Paní odložila kolo, vzala pytlík a těch 2x 50 m pro to došla, dala do sedlovky a jela se psem dál. Nejbližší barák pár km, jeden jediný člověk v dohledu jsem byl já. Holt jiný kraj - jiný mrav. :o

Co s pejskaři, když jich stojí za to jen 10%? Vyhladit všechny? Pozabíjet jim psy? Dát všem psům povinně košík, vodítko a ještě je třeba venku vozit jen v kleci? Pejskařům nějaké viditelné označení? A co když je těch slušných jenom 8%? Nebo dokonce jen 6%? Ach jo, to generalizování...

Btw, pejskaři platí daně také a krom toho (v Praze) 1.500,- ročně právě na ty košíky s pytlíky a na ty sběrače exkrem..hoven...

Nic ve zlým, i kačer může mít psa B) B) B)
  • 0

#22 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 9:46

jaghut napsal/a:
Btw, pejskaři platí daně také a krom toho (v Praze) 1.500,- ročně právě na ty košíky s pytlíky a na ty sběrače exkrem..hoven...

Nic ve zlým, i kačer může mít psa B) B) B)

No vidíš, já měl taky psa, Sobíková taky a dokonce rodiče psa mají... nic proti slušným pejskařům, pejskům nemám.

Vidíš, a to je často výmluva řady těch, co neuklízí. Když si platím, tak co. Ale ve vyhlášce je to zcela jinak, placení těch poplatků neubírá povinnost uklízet. Kromě toho podle vyjádření P2 vybrané poplatky na náklady nestačí (cca 1/3) a zbytek jde z pokladny všech ostatních. Ajsou to miliony za co by mohlo být něco užitečnějšího...

Je zvláštní, že třeba Paříž či Vídeň zná něco jako jiná sazba za psa podle čtvrti nebo dokonce i zákaz chování psů...

A mimo jiné v dnešní době 1500 kč za rok držení psa je opravdu směšná cena.

Ale nechme toho, stejně to nepořešíme. Jen by bylo možná dobré dát na support forum GS prosbu o nový atribut "psí ho.no". U hodně městských keší by se hodilo.
  • 0

#23 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 10:10

sobikovi napsal/a:

A mimo jiné v dnešní době 1500 kč za rok držení psa je opravdu směšná cena.

Ale nechme toho, stejně to nepořešíme. Jen by bylo možná dobré dát na support forum GS prosbu o nový atribut "psí ho.no". U hodně městských keší by se hodilo.


Možná je cena směšná pro tebe nebo pro mne. Jsme v produktivním věku a své "miláčky a milenky" si hýčkáme a nějaká ta "pětka" nás nerozhází. Co ale babičky a dědečci pro které je pejsek jediným žijícím příbuzným? (teď nevím jestli nemají nějaké slevy..)

Psí h.vno na keši by byl dobrý atribut, pár podrážek už jsem o trávu drhnul...
  • 0

#24 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 10:20

K nám před barák chodí vykonávat potřebu několik lidí denně, hromádky hoven, papírů, vložek se jen množí ... Mám kvůli tomu nenávidět lidi ??? Fakt si myslíš, že to má co dělat se psy ? Těch 30% slušných (tady tě poopravím) je v jakékoli skupině, zbytek jsou hovada. Co mají psa, neuklízí po psech, co nemají, tak můžeš pozorovat neskutečný nepořádek kolem frekventovaných tur. cest, atrakcí, občerstvoven ... Je to pouze o lidech a se psy to nemá absolutně co dělat. Když nebudou dělat nepořádek prostřednictvím psů, budou ho dělat desítkami dalších způsobů.
  • 0

#25 valpek

valpek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 10:27

Ondrus napsal/a:
Jo taky říct že je to pravda.....hovna v tráě....no...budiž i když je to sice hnus vážení ale zdaleka se to nevyrovná hovnům na chodnících......

Vida jaké zajímavé téma se tu vylíhlo. Zdánlivě sem ani nepatří. Ale kačeři se pohybují v přírodě i ve městě a tak vidí.
U nás jsou i takoví pejskaři kteří ta hovna i seberou do pytlíku ale pak pytlík roztočí a šup s ním na strom. Na podzim když opadá listí jsou ty nebohé stromy jako vánoční stromky.
Měštští drábové na to kašlou a raději chodí jinudy.

Ale nenechme se otrávit a slunce v duši.
  • 0

#26 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 10:28

jaghut napsal/a:
Btw, pejskaři platí daně také a krom toho (v Praze) 1.500,- ročně právě na ty košíky s pytlíky a na ty sběrače exkrem..hoven...


1) Ano, kačer může mít a často má psa, a většina právě díky zkušenosti s krokem stranou a hovnem na botě je pejskařem uklízečem.

2) Poplatek za psa je určen například na ty koše a pytlíky. To je celkem slušná služba a je jich obvykle dostatečně. Úklid hoven z chodníků je poněkud nadstandard. Zde krásně platí "svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého". Jako plátce daně mám "nárok" na čistý chodník. Pejskař jako plátce daně i poplatku ze psa má "nárok" na koše a sáčky. Nikoli na ponechání hovna na chodníku, neb tím by se už dotkl svobody mé.

3) Ani jako pejskař nejsem z hoven na zemi nadšena, nemoci a paraziti jsou pro mého psa celkem škodlivé.

4) Strážník má prioritně řešit právě tyto problémy, stejně jako chodce přecházejícího silnici pár metrů od přechodu a omezujícího tím provoz. Bohužel zákon umožnil aby řešili dopravu a tak postávají s radary u značky konec obce, nebo buzerují s komerčními odtahovkami v poloprázdných ulicích.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#27 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 10:30

jaghut napsal/a:Co ale babičky a dědečci pro které je pejsek jediným žijícím příbuzným? (teď nevím jestli nemají nějaké slevy..)


Důchodci platí 200 za prvního psa, 300 za dalšího.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#28 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 11:04

A já bych navrhoval - těm čoklařům, kteří po čoklích neuklízí, ty hovna nacpat pod rohožku před jejich dveřmi. Udělat to tak prákrát, třeba by to pomohlo. Škoda, že by to odnesli i spolubydlíci (i v panelácích), ale zase by věděli, s kým mají tu čest!
  • 0
Don't panic!

#29 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 11:11

Hickosoo radikální řešení má něco do sebe....stačilo by strčit stovku tomu chlápkovi co jezdí s tim vysavačem po chodnících aby "složil" někde jinde...:D
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#30 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 11:21

Není to o psech, je to o lidech, vždy.. Ohánět se sáčky a koši je nesmysl, platí se všude a sáčky jsou možná ve větších městech. Kdo sbírat chce, stejně si nosí svoje, kdo nechce, je mu to jedno. Když to vezmu z druhé strany - vadí mi děti (a jejich rodiče), které jdou do psího výběhu a udělají si z něj dětské hřiště. Lezou a skáčou po překážkách, které nejsou stavěné na jejich váhu, a tím je dokáží dokonale zničit.
  • 0

#31 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 11:30

Hickos napsal/a:
A já bych navrhoval - těm čoklařům, kteří po čoklích neuklízí, ty hovna nacpat pod rohožku před jejich dveřmi. Udělat to tak prákrát, třeba by to pomohlo. Škoda, že by to odnesli i spolubydlíci (i v panelácích), ale zase by věděli, s kým mají tu čest!

B)

Psa máme. Vlastně vždycky sme měli psa.
Ale nebydlíme ve městě... A když s ním dem po ulici, tak samozřejmě uklidíme.

Jak pravidelně mnozí kvičí u toho, když někdo někomu zastřelí psa.
Neměl bych problém s tím, zastřelit psa. Pokud se proti mě ta věc rozběhne, a tváří se, že by mě nejraději snědlo, tak bych fakt neváhal. Pes má být vychovaný. Bez ohledu na rasu (s výjimkami typu psa, který má ústa tak malá, že by neukousl ani prst ;) ).
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#32 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 12:06

honny napsal/a:Pes má být vychovaný. Bez ohledu na rasu (s výjimkami typu psa, který má ústa tak malá, že by neukousl ani prst ;) ).


Bez vyjímek... Jdu se svým velkým psem na vodítku a opravdu kašlu na to že ten malej zmetek nikoho nepokouše. Obvykle stačí zařvat ať si to koště okamžitě přivážou nebo odepínám vodítko. Mrňavej asociál štěkající ze vzdálenosti = délka vodítka + 1m je taky pěknej dáreček.

Podotýkám, že nehrozí že by ho Ája překousla vejpůl, ale moc ráda ve hře plácne tlapou...
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#33 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 13:58

honny: mluvis mi z duse. Nejlepsi jsou takovi, kteri na tebe nechaj psa skakat, smejou se a jeste rikaj "nebojte, nic vam neudela". Nechapu tohle premysleni na urovni prvoka.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#34 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 14:06

S474N napsal/a:
honny: mluvis mi z duse. Nejlepsi jsou takovi, kteri na tebe nechaj psa skakat, smejou se a jeste rikaj "nebojte, nic vam neudela". Nechapu tohle premysleni na urovni prvoka.

To je ještě dobrý, ale někteří dokonce v této situaci na pejska volají: "FUJ JE TO!"
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#35 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 14:08

Já mám psy rád navšechny způsoby :-))). Ale nevychovaní pejskaři mě pěkně se..., ale jak už tu někdo zmínil osvědčilo se, sebrat pár těch pokladů a nasypat jim je přede dveře u nás na rozdíl od měst není problém zjistit kde kdo bydlí. A když vidím někoho z okna jak řádí jeho miláček v květinové zahrádce před domem nemám problém to pořešit hned a na místě. A rozhodně neútočím na psy, Ti za to nemohou. Důrazné, nebo spíše velmi důrazné upozornění majitele že mu bude nakopáno do hader dělá divy.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#36 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 14:14

tady kazdy jen na pesjkare nadava... Kdybyste zbytecne jen nediskutovali... Zena byla s malym tady na hristi, pod houpackou tri velka hovna od psu, vsichny jen na deti: "fuuuj, nechod tam, at do toho neslapenes.." Jedina zena vzala pytlik na ty hovna, uklidila je a malej mohl na houpacku..
  • 0

#37 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 14:34

raduz_CZ napsal/a:
tady kazdy jen na pesjkare nadava... Kdybyste zbytecne jen nediskutovali... Zena byla s malym tady na hristi, pod houpackou tri velka hovna od psu, vsichny jen na deti: "fuuuj, nechod tam, at do toho neslapenes.." Jedina zena vzala pytlik na ty hovna, uklidila je a malej mohl na houpacku..


Tak to může bejt malej rád, že houpačku obsadil včas a některá jiná maminka tam dřív neflákla svýho haranta se slovy "Už můžeš Pepíčku, paní už to uklidila". ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#38 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 15:34

Jeden by si podle těch vašich příspěvků myslel, že hovno v pytlíku je nejvyšší výdobytek civilizace. Jako by naše okolí nic jinýho nesvinilo. Mimo jinýho třeba i nehmatatelnej bordel, jako despekt, poručnictví, generalizace, jábychjimství, pytlíkovština, ovčanství a vůbec jakákoliv záclona rozumu, na kterou si vzpomenete... Hele, pocem, je mi z vás smutno... :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#39 Hyger

Hyger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 15:57

Jistě, za všechno můžou psi a lidi... Hlavně že kočky jsou v tom nevinně... Sousedka má 6 koček a když se všechny každý den vyprázdní u nás na zahradě, jak to tam asi vypadá? :@
  • 0
Dub kulatý, Džordž tu pije,
to je tupec, ten to ryje.

#40 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 16:02

Hyger napsal/a:
Jistě, za všechno můžou psi a lidi... Hlavně že kočky jsou v tom nevinně... Sousedka má 6 koček a když se všechny každý den vyprázdní u nás na zahradě, jak to tam asi vypadá? :@


Tvoje zahrada, tvůj problém, který si musíš ty řešit se sousedkou. Tady jsme se bavili o veřejných prostorech, jichž využíváme skoro všichni a jejichž údržbu si draze platíme. A nevzpomínám si, že bych někdy v ČR narazil na chodníku na kočičí exkrement...
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama