Přejít na obsah


Fotka

Pejskaři.. :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
206 odpovědí na toto téma

#61 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 12:59

wolfien: a nemeli by ty tebou jmenovane atributy mit spise pejskari? Oni jsou ti, kteri svym jednanim (spise nekonanim) "omezuji" ty druhe. Mozna by si dotycni meli uvedomit, ze jejich svoboda konci tam, kde zacina svoboda jinych.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#62 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 13:00

wolfien napsal/a:
Pochopení , soužití, není to dneska neodpustitelný projev slabosti? Jinak souhlasím s Chemikem.

Jistěže. Jenom to okolo čeho se to tu točí - nechávání hromádek po psech na chodnících - nepovažuju za dobrou cestu k bezproblémovému soužití.

EDIT: Taky celkem souhlasim s chemikem. Ale ten se dotýká něčeho jinýho.
  • 0

#63 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 13:05

Jak je mozne, ze veskere diskuse na tomhle serveru konci vzdycky na tom, ze se tu lidi bavi "o hovne" :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#64 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 14:43

polerok: opravdu se zde resily psi vykaly?;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#65 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 15:25

Všechno je vo lidech. Pes může být sebevětší bestie nebo beránek, ale vždycky za něj nese odpovědnost majitel.
  • 0

#66 wolfien

wolfien

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 15:41

S474N: Taky nejsem odvázaném, když malej na procházce upadne rovnou do ... ,ovšem nemůžu házet všechny pejskaře do jednoho pytle. V autě taky nesrazím každého cyklistu, protože bych se pak musel bát na kole vyjet.
  • 0

#67 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 16:37

wolfien: vsak tady resime ty, co neuklizi ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#68 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 16:40

Můžeme však řešit velmi usilovně a nevyřešíme nic.. :)
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#69 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 16:48

Pejskaře řadím mezi jedny z nejhorčích mudlů (pejskaři, rybáři, kuřáci - takoví ti co si někam sednou, stoupnou, vlastně nemají co dělat a n tak sledují okolí). Samozřejmě pejskaře neházím do jedné kupy, ale obecně mi nepřijde tato záliba ničím užitečná a mnoho z těch lidí po svých psech prostě neuklízí, nedává na ně pozor, což mi vadí. Shrnutí: Pejskaři hledí, psi kadí, jen při hledání kešky by se takovej pes mohl hodit. :D
  • 0
Zkuste si dobrovolný anonymní test pro začátečníky, nové zakladatele keší, nebo pro pokročilé kačery.

#70 Medcin

Medcin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 16:55

Asi před 5 lety (to čubinec bylo ještě štěně) jsme byli na vycházce na Kampě. Tam nás ochytila rakouská televize (naštěstí s tlumočnicí), že dělaj pořad o zvířátkách a že ja zaujalo to vlče. Tak jsem si chvíli povídali o ČsV a vlcích, no, slovo dalo slovo a já souhlasil s interview na kameru: První otázka - chováte psa ve městě? Odpověď - Ne, na vesnici u rodinného domku, ale často do města jezdíme. Druhá otázka - co uděláte, když pejsek vykoná potřebu? Odpověď - no co, támhle ve stojanu si vezmu pytlík, seberu to, vyhodím, to. Třetí otázka - co když žádný stojan není v okolí nebo je prázdný? Odpoveď - pak použiju své zásoby - a z kapsy jsem vytáhl dva pytlíky. STOP!!! „Hmm, tak vám děkujeme za rozhovor, ale nemůžeme ho použít.“ Rakouští turisté jsou velmi konsternováni z českých měst, tato reportáž měla upozornit na neuklízecí mentalitu čecháčků a já se jim nehodil do krámu ;-) Tak jsem je poslal do Nuslí, kde je IMHO největší koncentrace hovno/m2
  • 0

#71 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 17:04

zir37 napsal/a:
Pejskaře řadím mezi jedny z nejhorčích mudlů (pejskaři, rybáři, kuřáci - takoví ti co si někam sednou, stoupnou, vlastně nemají co dělat a n tak sledují okolí). Samozřejmě pejskaře neházím do jedné kupy, ale obecně mi nepřijde tato záliba ničím užitečná a mnoho z těch lidí po svých psech prostě neuklízí, nedává na ně pozor, což mi vadí.

Shrnutí: Pejskaři hledí, psi kadí, jen při hledání kešky by se takovej pes mohl hodit. :D


Tak si pořiď psa, rybářský prut a začni kouřit a třeba budeš při lovu nenápadný. :)

Jinak mě pejskaři vadí jen při lovu, hlavně protože mají tendenci se objevit i ve 2 ráno na kraji lesa.
  • 0

#72 Gwen_CZ

Gwen_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 17:44

zir37 napsal/a:
Pejskaře řadím mezi jedny z nejhorčích mudlů (pejskaři, rybáři, kuřáci - takoví ti co si někam sednou, stoupnou, vlastně nemají co dělat a n tak sledují okolí). Samozřejmě pejskaře neházím do jedné kupy, ale obecně mi nepřijde tato záliba ničím užitečná a mnoho z těch lidí po svých psech prostě neuklízí, nedává na ně pozor, což mi vadí.

Shrnutí: Pejskaři hledí, psi kadí, jen při hledání kešky by se takovej pes mohl hodit. :D


Jo, pes coby maskování, se hodí snad kdekoli. Když někde zmateně bloumá člověk se psem, tak je jasný, že venčí. :D
  • 0

#73 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 18:12

Gwen_CZ napsal/a:
Jo, pes coby maskování, se hodí snad kdekoli. Když někde zmateně bloumá člověk se psem, tak je jasný, že venčí. :D

naprostej souhlas, kolikrát jsem byla nekonečně vděčná za svého geopsa jako maskování...a i když se hrabu v nejhustším křoví a vůbec na nepochopitelných místech a náhodou mě někdo uvidí a řeší co tam dělám, mám hned alibi, že se mi tam ztratil třeba tenisák nebo se tam psu utrhla známka:)
Jinak i já patřím mezi pejskaře sběrače a lidi co neuklízí mě štvou...řekla bych ale, že se to snad pomalu lepší, lidé, kteří se o psy opravdu zajímají a věnují se jim, uklízí skoro vždy...mezi ty nejhorší patří ti, co mají pejska pro image nebo jen jako hračku (a taky bohužel starší generace)...
  • 0

#74 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 28 únor 2011 - 23:43

Že se taky neřeší koňská lejna :D Těch taky není málo ... :(
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#75 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 4:23

XiXi_team napsal/a:
Že se taky neřeší koňská lejna :D Těch taky není málo ... :(

Koňský trus je úplně jiná sorta, na rozdíl od psích a kočičích sraček je to ceněné zahrádkářské hnojivo... Znám lidi, kteří neváhají vytáhnout z kapsy vlastní igelitku a tu koňskou hromadu si odnést domů na svůj záhonek. Podstata je ale samozřejmě stejná...každej by měl uklidit sám po sobě nebo po svým zvířeti, jinak je sám prase...
  • 0

#76 Rozsafin

Rozsafin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 8:23

XiXi_team napsal/a:
Že se taky neřeší koňská lejna :D Těch taky není málo ... :(


Koňský trus se VĚTŠINOU vyskytuje tam, kde ho lze předpokládat. Mezi paneláky na trávníku a na chodnících po celém městě nebývá.
  • 0

#77 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 8:27

Hlavně koňský trus neni zdaleka tak nepříjemný jako ten psí.....
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#78 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 9:34

Ondrus napsal/a:
Hlavně koňský trus neni zdaleka tak nepříjemný jako ten psí.....


Když šlápnu do trusu, je mi obvykle docela jedno, čí byl. Natrusovanej jsem stejně.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#79 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 9:37

no debata o hov.e tudiz se nelze nezapojit :P pokud si nekdo mysli, ze lze predvidat vyskyt koblihy, myli se. Najt takovou koblihu uprostred cyklostezky v zatacce je taky zazitek a rozhodne ne prijemny. Rad bych zakoncil svuj prispevek temer filozofickou vetou "hovno zustane hovnem aneb z hovna arasidy neudelas" B) hovnum zmar!!! B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#80 pysklatko

pysklatko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 11:06

:) debata opravdu zajímavá... ale hrozně mě pobavila představa, jak budu jezdit na koni s dostatečnou zásobou igelitek:) a když se mi kůň vykadí tak slezu, neberu do igelitky přivážu k sedlu a pokračuju :))))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama