Přejít na obsah


Fotka

CZE MEGA-EVENT: CWG + GEOCOIN-SHOW BOHEMIA 2011


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
461 odpovědí na toto téma

#341 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2011 - 9:33

Radek ti rekne, ze nevi, neni to jeho celenka... :D
  • 0

#342 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2011 - 9:42

Hola hola :) nejsem autorem čelenky, takže fááákt nevím. Je mě to svym způsobem šumák. Každopádně se jí budu snažit odlovit :)
  • 0

#343 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2011 - 10:16

:-) Tak nějak jsem předpokládal, že za všechno kolem ME může Radek :-) Další problém s čelenkama. U některých se zakladatel prostě neukáže. Radkovi se omlouvám a věřím, že má na práci důležitější věci. U čelenek to asi vždy bude o osobním pocitu lovců. Já zde mám svědomí čisté.
  • 0

#344 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2011 - 13:36

já se jen zeptal B) je fakt, že něco jsou vyloženě blbosti todle ne, ale dalo se vycítit, že autor chtěl fotku s českým Signálem.
  • 0

#345 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1094 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2011 - 13:57

geo.scorpions napsal/a:
Pro ty, kteří neumí číst. Na fotce musíš bejt vyfocenej se žabákem a jedná se o o žabáka, kterej je určenej pro ME v Nebílovech.

EDIT... taky jsem myslel, že to je spuštěné od Radka, každopádně original Signala od GS jsem potkal zatím v Salzburku a v Tampere...
  • 0

#346 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2011 - 14:04

mirotiro napsal/a:
[..... každopádně original Signala od GS jsem potkal zatím v Salzburku a v Tampere...


tak už konečně k čelence přilož fotku, kde seš ty a žabák signal frog jak požaduje výzva ať můžeš mít výzvu regulérně splněnou. Logovat si ji jako completed a nepřiložit požadovanou fotku je jako logovat multinu u které jsem našel jenom jednu stage a do logu napsal, že finále najdeš odpoledne :-)
  • 0

#347 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 25 August 2011 - 5:59

Autorem Challenges jsem já. Při přípravě megaevetu jsme si řekli, že by tu mohla být pro ty, kteří je chtějí lovit a doufáme, že jejich odpůrci je budou ignorovat.

To, že se předpokládá její splnění na megaeventu je zřejmé, jen prostě jsme češi tak se snažíme cokoliv očůrat.

Zřejmé je to jak z jejího nadpisu: Mega-Event Nebilovy - Find Signal the Frog
tak i z jejího umístění:
@ Zamek Nebilovy
Nebílovy
Nebilovy, Plzeňský 332 04
N 49° 37.856 E 013° 25.817


Přišlo mi nesmyslný tyto údaje znovu opakovat do textu, když jsou nedílnou součásti viz. obrázek.
  • 0

#348 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2011 - 22:47

Ahoj, Bohužel musím vyhlásit STOP STAV u doprovodného eventu TURBO DOKTORÁT - GEO PROMOCE ... Už bychom se nevešli. Díky za pochopení
  • 0

#349 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2011 - 20:39

Připravili jsme pro Vás billboard, na kterém bude seznam nicků, (geocacherů), kteří se na Mega-event přihlásili do dnešního poledne formou Will attend. Z pochopitelných důvodů další nicky na billboardu bohužel nebudou. Billlboard je právě teď v tisku.
  • 0

#350 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2011 - 7:47

Cast vcerejsiho announcementu:

4 - MEGA-EVENTOVÝ PRŮVODCE
Připravili jsme proi Vás 16 - ti stránkového ME průvodce, ve formátu 1/4 A4.
Průvodce si můžete zakoupit u vstupu do zámku za cenu 15 Kč.


Nemohl by byt pruvodce ke stazeni v elektronicke verzi? Urcite nejen ja bych uvital si ho precit dopredu, nehlede na dalsi zdrzovacku u vstupu.
  • 0

#351 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2011 - 8:56

Bylo by dobré, kdyby byl ke stažení v el.verzi. Taky bych si ho rád přečetl dopředu ;)
  • 0

#352 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2011 - 13:36

Poslední dolaďování drobností se blíží ke zdárnému konci... ;) Myslím, že se máte opravdu na co těšit !!! Nicméně už mi z toho začíná trošku hrabat ... nu co ... do Dobřan na psychárnu je to přece kousek :D:D:D:D:D:D
  • 0

#353 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2011 - 13:43

Teda, jak to tak z povzdali sledeju,( hodlam se do toho v pravy cas vlozit ) tak klobouk dolu. Takovejch blbin co je s tim spojenech aby to fungovalo! Ja bych se na to mohl .... :) Uz se tesim!
  • 0

#354 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2011 - 14:12

geo.scorpions napsal/a:
Poslední dolaďování drobností se blíží ke zdárnému konci... ;)
Myslím, že se máte opravdu na co těšit !!!

Nicméně už mi z toho začíná trošku hrabat ... nu co ... do Dobřan na psychárnu je to přece kousek :D:D:D:D:D:D


Vyborne, drzim palce at se vse vyvede, ale uvital bych odpoved na predchozi dva dotazy. ;)
  • 0

#355 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2011 - 18:01

aha :-) v této chvíli máme vytištěno 600 ks průvodce, proto se o el. verzi vůbec neuvažuje. Průvodce jsme platili ze svých peněz, a cena odpovídá skutečným nákladům.
  • 0

#356 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2011 - 20:23

Ahoj, mam dotaz ohledne bezbarierovosti, resp. pristupnosti vystavy atd. s kocarkem? Schody atd. zvladneme, jde asi spise o povoleni.. Diky predem za odpoved.
  • 0

#357 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1094 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2011 - 20:31

Tinah&Power Team napsal/a:
Ahoj,
mam dotaz ohledne bezbarierovosti, resp. pristupnosti vystavy atd. s kocarkem? Schody atd. zvladneme, jde asi spise o povoleni..

Diky predem za odpoved.

Pokud nebude bezbarierovost, tak jistě někdo pohlídáme kočárek... ale není to ofiko stanovisko pořadatele, jen info od jeho pomocníka...
  • 0

#358 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2011 - 20:42

mirotiro napsal/a:

Tinah&Power Team napsal/a:
Ahoj,
mam dotaz ohledne bezbarierovosti, resp. pristupnosti vystavy atd. s kocarkem? Schody atd. zvladneme, jde asi spise o povoleni..

Diky predem za odpoved.

Pokud nebude bezbarierovost, tak jistě někdo pohlídáme kočárek... ale není to ofiko stanovisko pořadatele, jen info od jeho pomocníka...


nejde. s kocarem uz jsme zvladli spoustu schodu, kopcu atd. spis o to, jestli tam s kocarem pusti :) na nekterych zamcich to nevidi radi, nekde to nevadi..
  • 0

#359 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1094 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2011 - 20:53

Tinah&Power Team napsal/a:

mirotiro napsal/a:

Tinah&Power Team napsal/a:
Ahoj,
mam dotaz ohledne bezbarierovosti, resp. pristupnosti vystavy atd. s kocarkem? Schody atd. zvladneme, jde asi spise o povoleni..

Diky predem za odpoved.

Pokud nebude bezbarierovost, tak jistě někdo pohlídáme kočárek... ale není to ofiko stanovisko pořadatele, jen info od jeho pomocníka...


nejde. s kocarem uz jsme zvladli spoustu schodu, kopcu atd. spis o to, jestli tam s kocarem pusti :) na nekterych zamcich to nevidi radi, nekde to nevadi..

Tak vzhledem k tomu, že celej prostor pronajímají, tak tohle by problém být neměl...
  • 0

#360 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2011 - 21:55

mirotiro napsal/a:

Tinah&Power Team napsal/a:

mirotiro napsal/a:

Tinah&Power Team napsal/a:
Ahoj,
mam dotaz ohledne bezbarierovosti, resp. pristupnosti vystavy atd. s kocarkem? Schody atd. zvladneme, jde asi spise o povoleni..

Diky predem za odpoved.

Pokud nebude bezbarierovost, tak jistě někdo pohlídáme kočárek... ale není to ofiko stanovisko pořadatele, jen info od jeho pomocníka...


nejde. s kocarem uz jsme zvladli spoustu schodu, kopcu atd. spis o to, jestli tam s kocarem pusti :) na nekterych zamcich to nevidi radi, nekde to nevadi..

Tak vzhledem k tomu, že celej prostor pronajímají, tak tohle by problém být neměl...


Ano, tohle problém opravdu nebude ... Na výstavu vedou z nádvoří cca 3 schody ... takže v poho ...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama