Přejít na obsah


Fotka

CZE MEGA-EVENT: CWG + GEOCOIN-SHOW BOHEMIA 2011


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
461 odpovědí na toto téma

#381 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 19:44

Autobus má kapacitu 50 míst Dnes byly potvrzeny veškeré rezervace.
  • 0

#382 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 19:54

Arne1 napsal/a:

geo.scorpions napsal/a:
LINK NA VÝSLEDKY SOUTĚŽE "TOP KAČER 2011"

LINK: http://files.cz-geoc...KAČER 2011.docx

Prvních 200 kačerů, či týmů, kteří se najdou v tomto seznamu si mohou na zámeckém nádvoří v Nebílovech vyzvednout speciální CWG zdarma. Nevyzvednutá CWG budou postoupena do tomboly. Při předávání bude každý výherce vyfocen, kvůli snadnějšímu dohledání případných podvodníků, kteří by se vydávali za někoho jiného.


Je možné vyzvednout v zastoupení pro ty kteří na ME nebudou ?


opakuji otázku
  • 0

#383 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 20:24

roco888 napsal/a:
Zdravím geokačerstvo!
Vzhledem k tomu, že mi vybouchla doprava a dosud také nemám odpověď na geobus, tak se ptám nenašlo by se jedno místo v nějakém geovozidle z Prahy anebo z Plzně?
Pokud z Plzně, tak bus Student Agency tam dorazí v 8.25, tzn. odjezd z Plzně tak v 8.30. Přispěju na PHM.
Pokud se někdo ozvete, tak prosím SZ. Díky.


Mas SZ ...
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#384 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 20:52

No, když jsem dneska zhruba na dvě hodinky vystřízlivěl, tak jsem se dozvěděl, že prej něco takovýho je. . . No tak já vím jak mě všichni chcete vidět, jenže jaksi prodávám na trhách u Český Lípy, tak se mnou nepočítejte :D
  • 0

#385 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 23:00

Přátelé ... kamarádi ...

Je za pár minut půlnoc a nám se konečně podařilo dostat se v rámci příprav do stádia, kdy máme připraveno 99,9 % všeho, co jsme pro Vás připravovali. Trvalo to 10 měsíců ...

Počasí nám bude přát, takže celý víkend to bude pohodička :):):)

Zítra, ani pozítří nebudu na žádném emailu, ani zde na fóru.
Pokud byste potřebovali cokli sdělit, prosím volejte na tel: 602235787

Budu se snažit Vám Vaše dotazy v rámci možností zodpovědět.
Než budete volat, přečtěte si prosím všechny logy "announcement" v listingu, a veškeré mé příspěvky v tomto fóru, kde se dozvíte převážnou většinu zásadních informací. Další zásadní informace se dočtete na http://www.geocoin-show.cz/

Za celý organizační tým Vám ze srdce přeji, abyste na event dorazili všichni v pořádku a abyste byli s organizací letošního Mega-eventu spokojeni. Udělali jsme proto maximum, co je v našich silách.

Sponzorům děkujeme za podporu, bez které by něco takového nešlo vůbec zorganizavt, dobrovolníkům děkujeme za ochotu, kterou nám věnovali a Vám ... geokolegům a geokolegyním děkujeme za účast, kterou nás poctíte.
Velmi si toho vážíme.

Těšíme se na Vás

za organizační tým se prozatím loučí a naviděnou se těší
Radek
  • 0

#386 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 14:56

Drobný dotaz: Také vám nejdou stránky, kde se aktivují například trička z ME nebo oficiální GC? Mám podezření, jestli není chyba na mé straně. Díky za odpověď.
  • 0

#387 miklust

miklust

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 15:04

Neni na tve, opravdu nejdou. Zrejme problem s databazi:-/
  • 0

#388 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 15:13

Stane se. Děkuji za briskní odpověď.
  • 0

#389 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 15:16

spadnul server. Omlouváme se za potíže, pracuje se na odstranění problému. prosím vás všechny o strpení.
  • 0

#390 KayTee10

KayTee10

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 18:24

Také jsem se tady trápím se stránkou už nějakou chvilku, až teď mně napadlo mrknout se sem, jestli je chyba u mě nebo ne :-) Jinak díky za bezvadný event, užili jsme si to..hlavně pana Gotta :-)
  • 0

#391 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 19:52

jj, geocoin-land padnul :-) holt koupenych veci bylo moc a vsichni je chcou aktivovat hned - no pockam si :-) jinak moc dekujeme za ME, byli jsme nadseni a urcite na tuhle "kesku" jen tak nezapomeme...jeste jednou dik vsem poradatelum kteri organizaci dali na jednicku...
  • 0

#392 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 20:20

...jen tak na okraj: Díky za suprovej event, zejména bych si pochvaloval výstavu, připravené množství kešek v okolí a počasíčko také nebylo marné, dík.
  • 0

#393 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 21:36

Děkujeme Radkovi a jeho týmu za krásně prožitý víkend na zámku. Opravdu smekáme před jejich organizací této parádní akce. Velice si vážíme toho, že ještě existují lidé, kteří jsou ochotní udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Díky Vám. Bojánci a F.T.Prim.
  • 0

#394 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 8:47

Přestože se mi namegaakci vůbec nechtělo, byl jsem unešen z toho co pro nás organizátoři eventu připravili. Opravdu se mi to moc líbilo a chtěl bych lidem okolo Megáče velice poděkovat. Super sobota, dík.
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#395 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 14:23

Skvělá sobota, skvělá akce. A spousta nádherných coinů. A CWG a dobré nálady a klapající organizace .. a vůbec DÍKY. potleeesk
  • 0

#396 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 14:26

Na geocoin zámku Nebílovy jsem se moc těšila. A na místě jen zběžně prohlédla. Ale doma jsem z něj nějak zklamaná a smutná. Antique Silver je nějak hodně tmavé - snad až jako Black nickel. A zlatá barvička je na mnoha místech nedobarvená, nebo odřená. A tak ani nemám chuť si jej vystavit.:(:(:(
  • 0

#397 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 14:49

geo.scorpions: verim, ze je to narocne, ale bude k dispozici nejaky seznam kodu? Nebo je nutne hazet lidem pod nohy klacky s tim, aby si to prepisovali otrocky rucne?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#398 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 15:09

S474N napsal/a:
geo.scorpions: verim, ze je to narocne, ale bude k dispozici nejaky seznam kodu? Nebo je nutne hazet lidem pod nohy klacky s tim, aby si to prepisovali otrocky rucne?


Prosím važ slova, než něco napíšeš, co nemůžeš vzít zpět.
Po dohodě se sběrateli geocoinů, kteří na výstavu geocoiny zapůjčili nebudeme zveřejňovat seznam vystavených geocoinů. Nemám na to ani pravomoce. Mince jsme měli vypůjčené s tím že "otrocky ručně" seznam připraví přímo owneři geocoinů. Pokud tě tento seznam pošle sám owner vystavených geocoinů tak budiž. Já musím respektovat domluvu s ownery, kteří mince zapůjčili na výstavu.

Opakuji že je zbytečné psát mi na email, či sem do diskuze, abych vám poslal seznam v el. podobě.
  • 0

#399 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 15:20

geo.scorpions: ja slova naprosto vazim a uplne normalne jsem se zeptal. Nehlede na fakt, ze jsem ti na zadny email zadne prosby nepsal. Tak jako tebe irituje to, ze zde nekdo napise svou vytku, tak jine irituje to, ze budou muset neco prepisovat rucne, kdyz je to primarne k mani v el. podobe. Nicmene respektuji rozhodnuti jednotlivych vlastniku i presto, ze s tim jednoduse nesouhlasim a nevidim pro to ani zadne logicke vysvetleni.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#400 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 15:33

Díky za pochopení, ale už jsem to tu psal několikrát. Není to moje rozhodnutí. Náš tým pouze nabídl coiny k vidění a discovernutí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama